Článek

Drama na ruzyňském letišti. Proč Polák vyhrožoval, že v letadle odpálí bombu?

 
Na Letišti Václava Havla v Praze přistálo nouzově letadlo, které mělo namířeno ze Španělska do polské Varšavy. Jeden ze 160 cestujících vyhrožoval, že na palubě odpálí bombu. Muže se podařilo vyvést z letadla a zásahový tým u něj žádnou výbušninu nenašel.
31.12.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4917 článků)
Podobné články

Polák (68), co způsobil poplach na letišti: Je nepříčetný, skončil v léčebně!

 
Osmašedesátiletý polský cestující v pátek večer zaměstnal všechny složky integrovaného záchranného systému a bezpečnostní složky státu, když v letadle letícím z Las Palmas do Varšavy začal vyhrožovat bombou. Letadlo tak muselo nouzově přistát v Praze na ruzyňském letišti, kde muže zásahová jednotka cizinecké policie zadržela. Podle informací policie je Polák, jenž vyhrožoval v letadle bombou, nepříčetný. Skončil v psychiatrické léčebně.
01.01.2017 18:45 |

podobné články

Teroristický útok na ruzyňském letišti? Nebo opilý šílenec? Pasažér, který vyhrožoval bombou, je již zadržen! Je z Polska!

 
Na Letišti Václava Havla v Praze přistálo nouzově letadlo, které mělo namířeno ze Španělska do polské Varšavy. Jeden ze 160 cestujících vyhrožoval, že na palubě odpálí bombu. Jedná se o teroristický útok, nebo jde o provokaci nějakého opilce? Muž byl zadržen, zřejmě pochází z Polska. Letiště je momentálně uzavřeno a nepřijímá další letadla.
30.12.2016 21:55 |

podobné články

Odpálím bombu, vyhrožoval Slovák v letadle Ryanair. Letělo z Bratislavy do Londýna

 
Zděšení a hrůza, které pasažéři letu z Bratislavy do Londýna rozhodně nečekali. Slovák na palubě letadla aerolinek Ryanair vyhrožoval, že odpálí bombu. Cestující se loučili se svými příbuznými a třásli se strachem.
01.12.2017 17:50 |

podobné články

Poplach na pražském letišti: Bombou hrozil Polák (68), prý mu to radil Bůh!

 
Na pražském letišti v Ruzyni muselo v pátek večer nouzově přistát letadlo letící z Las Palmas do Varšavy. Osmašedesátiletý Polák vyhrožoval, že má na palubě bombu. Zásahový tým u něj však žádnou výbušninu nenašel. V sobotu ráno odletěl do Varšavy se zbytkem cestujících náhradní spoj.
30.12.2016 21:30 |

podobné články

Ajťák Pavel (31), který v Prostřeno přiotrávil 3 lidi: Vyhrožoval, že odpálí kostel!

 
Procestoval půlku světa, ale kde se objeví, tam způsobí malér. Ajťák Pavel Klega (31), který marihuanou v jídle přiotrávil tři soupeře v pořadu Prostřeno!, a na tři neděle tak zrušil natáčení, v přestrojení za muslima vyhrožoval, že odpálí kostel v Hlučíně!
15.12.2017 05:05 |

podobné články

Anonym ohlásil bombu na ruzyňském letišti! Policie vyklidila prostor, ale nic nenašla!

 
Ve čtvrtek večer ve večerních hodinách byla na Letišti Václava Havla nahlášena bomba. Anonym zavolal policistům a oznámil jim, že v terminálu pro lety do schengenského prostoru je bomba. Na místě zasahovali pyrotechnici a policisté zhruba do 22. hodiny, ale žádnou bombu nenašli.
16.02.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4917 článků)

Odpálím bombu! Křičel na palubě letadla zakuklený Turek

 
Turecký pasažér ve středu na palubě letounu Turkish Airlines vyhrožoval, že odpálí bombu. Informuje o tom agentura Reuters.
06.01.2011 10:45 |

podobné články

Letadlo do Polska muselo přistát v Praze kvůli vyšinutému šílenci. Chovanec ještě v noci svolal tiskovku

 
Na starém letišti v pražské Ruzyni muselo v pátek nouzově přistát letadlo mířící z Kanárských ostrovů do Polska. Jeden z cestujících totiž vyhrožoval, že má na palubě bombu a odpálí se. Podle ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) pravděpodobně šlo o vyšinutého člověka.
31.12.2016 11:20 |

podobné články

Polák, který se nad Českem oháněl bombou, je prý nepříčetný

 
Polský cestující, který byl v pátek po výhrůžce bombou v letadle letícím do Varšavy zadržen v Česku, je podle znalce nepříčetný. ČTK to dnes řekla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Letoun po výhrůžce nouzově přistál na pražském ruzyňském letišti.
01.01.2017 16:45 |

podobné články

Nehoda na ruzyňském letišti, rozmrazovací stroj narazil do airbusu

 
Celkem kuriózní nehoda se stala v sobotu ráno na pražském ruzyňském letišti. Rozmrazovací stroj zavadil při ranním rozmrazování o motor letadla Airbus 310 a poškodil povrchovou část krytu. Z ruzyňského letiště tak neodlétlo letadlo ČSA, které mělo přepravit 197 lidí do Karibiku. Let se tak o den zpozdí.
19.12.2009 13:40 |

podobné články

Policie na ruzyňském letišti zadržela cizince s falešnými vízy

 
Cizinecká policie na ruzyňském letišti odhalila nebezpečný podvod. Podařilo se jí zadržet sedm lidí, kteří měli falešná víza.
16.06.2010 20:55 |

podobné články

Před příletem Billa Clintona pobíhal po ruzyňském letišti muž s nožem

 
Pětadvacetiletý muž ozbrojený nožem v pátek dopoledne na ruzyňském letišti pobíhal po hlavní vzletové dráze a ohrožoval dělníky. V tu dobu měl na letiště dorazit bývalý prezident Spojených států Bill Clinton. Policisté muže zadrželi. Provoz letiště nebyl ohrožen. Uvedla to dnes TV Nova.
28.05.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (225 článků)

Bezdomovkyně z ničeho nic na ruzyňském letišti bodla strážníka

 
Bezdomovkyně bezdůvodně na ruzyňském letišti v Praze zaútočila na městského strážníka. Ten skončil s bodným poraněním v nemocnici.
02.10.2012 14:55 |

podobné články

Děsivá sebevražedná hra malých Afghánců

 
Video: Malý chlapec se loučí se svými kamarády, ujde pár kroků a odpálí na sobě před dalšími dětmi bombu. Tak si hrají malé děti v Afghánistánu. Vzorem jsou jim sebevražední útočníci Talibanu a bombu jim nahrazují hromady písku vhozené do vzduchu.
01.03.2011 19:40 |

podobné články

VIDEO: Afghánské děti si hrají na smrt při terorismu

 
Malý chlapec se loučí se svými kamarády, ujde pár kroků a odpálí na sobě před dalšími dětmi bombu. Tak si hrají malé děti v Afghánistánu. Vzorem jsou jim sebevražední útočníci Talibanu a bombu jim nahrazují hromady písku vhozené do vzduchu.
28.06.2011 05:00 |

podobné články

DRAMA v letadle do Prahy. Piloti: Máme problémy s podvozkem!

 
Poplach na pražském ruzyňském letišti vyvolalo ve čtvrtek kolem půl jedenácté večer hlášení posádky blížícího se letadla z Bruselu, že může mít problémy s podvozkem.
17.12.2010 07:55 |

podobné články

Opilý Ukrajinec hrozil, že odpálí bombu v letadle, pokud nepoletí do Soči!

 
Napětí se ve vzduchu dalo krájet! Turecké stíhačky dnes přinutily k přistání v Istanbulu letadlo, které se údajně pokusil unést opilý ukrajinský cestující. Muž chtěl, ať stroj zamíři do Soči, kde začaly zimní olympijské hry. Letoun turecké společnosti Pegasus odstartovalo z ukrajinského Charkova.
07.02.2014 18:55 |

podobné články

Nádraží v Madridu evakuovali, cestující hrozil odpálením bomby

 
Policisté na několik hodin evakuovali madridské vlakové nádraží Atocha poté, co jeden z cestujících vyhrožoval, že má v batohu bombu a odpálí se. Policie muže, který zřejmě trpí psychickými problémy, ihned zatkla, uvedl španělský server Ecodiario.es.
02.01.2015 12:12 |

podobné články