Článek

Drama na přehradě: Děravá pramice se potápěla! Kluk (9) a tři dospělí volali o pomoc

 
Jen pohotová akce policistů z Vranova nad Dyjí podle všeho ve středu odvrátila velký problém jedné z posádek plavících se po Vranovské přehradě. Náhlá nepřízeň počasí a to, že pramice se čtyřčlennou posádkou začala rychle nabírat vodu, změnilo projížďku v pořádné drama.
16.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (207 článků)
Podobné články

Drama na Vltavě: Převrhla se pramice, dvě děti a čtyři dospělí skončili v peřejích!

 
Tohle mohlo skončit obrovskou tragédií! S šesti účastníky každoročního svatováclavského závodu Přes tři jezy se převrhla v peřejích pod Staroměstským jezem pramice a posádka včetně dvou dětí skončila v ledové vodě. Vrhl se za nimi strážník, který jim pomohl z nejhoršího.
29.09.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (207 článků)

S účastníky tábora se převrátila pramice: Jeden byl převezen vrtulníkem do nemocnice

 
Prázdniny jim málem začaly tragédií! Se skupinou účastníků tábora v obci Milovy na Vysočině, mezi nimiž bylo i několik handicapovaných mladých lidí a dětí, se převrátila na rybníku pramice. Třiadvacetiletý mladík byl zraněn tak vážně, že musel být vrtulníkem transportován do nemocnice.
02.07.2014 20:25 |

podobné články

Vedoucí z převržené pramice plné dětí byl opilý, hrozí mu kriminál

 
Středeční převrácení výletní loďky v Milovech na Žďársku má nečekané rozuzlení. Pramice se dvěma dospělými a šesti mentálně postiženými dětmi se totiž zvrhla kvůli alkoholu.
04.07.2014 15:15 |

podobné články

Zubiska jak z Čelistí: Nadšená učitelka se potápěla s velkým bílým, její fotky jsou hitem internetu

 
Mladá učitelka výtvarné výchovy Amanda Brewer (25) z New Jersey si vyjela na vysněnou dovolenou do Jižní Afriky, "kde se potápěla v kleci s velkým bílým žralokem":http://www.extra.cz/sileny-fotograf-se-rozhodl-dokumentovat-velke-bile-zraloky-behem-krmeni-bez-ochranne-klece. Takový výlet absolvují tisíce lidí ročně, tak proč by vás to mělo zajímat?
10.10.2014 21:16 |

podobné články

Uprchlíky bych potápěla, uvedla politička Alternativy pro Německo. Co následovalo?

 
Alternativa pro Německo (AfD) čelí dalšímu skandálu. Jedna z jejích přední političek měla napsat, že by v oblasti Středozemního moře potápěla lodě i s uprchlíky. Celou záležitost již prověřují příslušné úřady.
09.08.2017 10:40 |

podobné články

Senátor Valenta: EET je děravá jak cedník

 
Stále více se ukazuje, že EET je děravá jak cedník. Na jeden z velmi problematických aspektů tohoto projektu nyní na základě podnětů od řady podnikatelů upozorňuje také Úřad pro ochranu osobních údajů.
02.01.2017 21:50 |

podobné články

Děravá stříška u Masarykova nádraží před deštěm nechrání. Na opravu si cestující musí počkat

 
U Masarykova nádraží v Praze se na úrovni stejnojmenné tramvajové zastávky nachází střecha, která má poskytovat útočiště lidem, kteří čekají na spoj. V současnosti ale tahle děravá konstrukce moc přístřeší nenabídne, nehledě na to, že ani příliš velkou parádu neudělá. České dráhy (ČD) chystají kompletní opravu celého objektu, v rámci které se pamatuje i na tento problém, ale s vlastní realizací se letos určitě nezačne.
13.04.2018 08:35 |

podobné články

V jablonecké přehradě byla nebezpečná měď

 
Nebezpečná měď se objevila v jablonecké přehradě Mšeno poté, co tam byla loni odzkoušena nová metoda likvidace sinic na bázi elektrokoagulace. Vysoké koncentrace mědi mohou být jedovaté, životu v přehradě však měď neuškodila.
23.05.2009 09:25 |

podobné články

Na Vranovské přehradě v noci hořela loď, škoda je 8 milionů

 
AKTUALIZOVÁNO. Na Vranovské přehradě na Znojemsku v noci shořela výletní loď Dyje. Nikdo nebyl zraněn. Škoda se odhaduje na osm milionů korun. Řekl to dnes majitel plavidla Martin Balík. Loď zahájila provoz na přehradě před měsícem. Pokřtěna měla být podle majitele ve šťastné datum 7.7.
07.06.2012 08:20 |

podobné články

Hlubuček (STAN): Na Hostivařské přehradě byla umístěna siréna. V případě nebezpečí pomůže varovat obyvatele

 
Na Hostivařské přehradě v Praze 10 byla umístěna zcela nová elektronická siréna s možností verbální informace. Pokud by tedy vzniklo na přehradě nějaké nebezpečí, například při zvýšené hladině vody, je možné skrze ni komunikovat a zajistit ochranu obyvatel.
03.09.2020 12:00 |

podobné články

Bezohledný mladík zabil na Orlíku mladičkou Simonu: Lásko, vrať se, pláče její maminka

 
Život osmnáctileté Simony J. vyhasnul v neděli po nehodě její pramice s motorovým skútrem na přehradě Orlík. A zatímco ji na Facebooku oplakává její matka, sociální sítě se bouří proti povolení provozu motorových člunů na oblíbených rekračních místech.
11.07.2016 10:45 |

podobné články

Smrt dívky na Orlíku může znamenat stopku vodním skútrům. Místní chtějí zákaz

 
Po srážce vodního skútru a pramice zemřela v neděli na přehradě Orlík 18letá dívka Simona. A tragédie znovu rozvířila debatu o tom, kdo a jak by měl po českých řekách a nádržích jezdit. Lidé z okolí přehrady navíc začali organizovat petici. Požadují zákaz všech lodí s motory nad 13 koňských sil. Informuje o tom deník Mladá fronta Dnes.
12.07.2016 09:05 |

podobné články

Šokující svědectví nehody na Orlíku: Viníci nejdříve ujeli!

 
Zjistili jsme, jak probíhal boj o život mladičké Simony (†18). Ta zemřela v neděli odpoledne na Orlické přehradě, když do pramice, na které jela s přítelem (31), narazil vodní skútr řízený mladíkem (19).
13.07.2016 05:20 |

podobné články

Sledovali jsme živě start EET: Hospodští volali o pomoc kvůli překlepům i certifikátům

 
Blesk.cz vysílal první hodiny ostrého startu EET v přímém přenosu z kavárny Click coffee na pražském Smíchově. Pokladna i odezva účtenek fungovala jak měla, oproti době "před EET" obsluha evidovala zdržení několik vteřin. Podnikatelé ale linku pomoci eKasy, jednoho z největších poskytovatelů zařízení pro EET, volali o pomoc i radu. Třeba kvůli překlepům. Podívejte se na výběr reportáží k EET.
02.12.2016 10:35 |

podobné články

Vyděšení Pražané volali na pomoc policii: Na Andělu zabíjejí psy, stěžovali si, co se tu dělo?

 
Aktivisté opět řádili v centru metropole. Pražané v sobotu 16. prosince odpoledne volali na pomoc policii na Andělu. Báli se o životy domácích mazlíčků. Veganští bojovníci za práva zvířat se snažili demonstrovat, formou ukázky prodeje psů, proti zabíjení statisíců kaprů před svátky. Nikdo ale na místě o život nepřišel.
17.12.2017 06:05 |

podobné články

Kluk (17) se utopil v přehradě, kamarád neměl síly mu pomoci

 
V Žermanické přehradě na Frýdecko-Místecku v neděli krátce před druhou hodinou odpolední utonul sedmnáctiletý mladík z Karvinska.
24.06.2012 19:10 |

podobné články

Youtubeři, kteří se vloupali do vily Krejčíře, zneužili hasiče! Podpálili tisíce petard, pak volali o pomoc

 
Co rok, to průšvih - tak by se dala shrnout tvorba youtuberů z TVTwixx. I letos kolem konce roku si vybrali pro svůj video-trhák petardy. Před dvěma roky je naházeli do autobusu, letos jich tisíce odpálili na ulici a pak údajně volali hasiče. Policie věc nyní šetří jako zneužití bezpečnostního sboru.
03.01.2018 19:35 |

podobné články

Orlická přehrada promluvila o neznámých tragédiích: Potápěči našli tři těla! Bojí se, že přijdou další

 
Takhle rušno nebylo na Orlické přehradě od roku 1995, kdy tady kriminalisté hledali těla zavražděných z kauzy Orlických vražd. V březnu se k přehradě opět vrátili. Hledali dva sebevrahy, mezitím ale našli tři těla. V jenom případě šlo o sebevraha, původ dalších dvou nálezů je nejasný.
01.04.2021 16:55 |

podobné články

Malý Mirek zachránil kamaráda. Volal o pomoc, i když dospělí neposlouchali

 
Nebýt desetiletého Miroslava Kašpara, jeho kamarád by měl teď nejspíš pohřeb. Minulý týden se totiž topil pod jezem. Malý Mirek začal křičet a vytrval tak dlouho, než přišla pomoc. Nebylo to tak málo, protože dospělí u vody se na záchranu vykašlali.
02.05.2012 19:15 |

podobné články