Článek

Drama na pražském letišti: Zadrželi mezinárodně hledaného zločince! Kvůli zabití člověka

 
Cestující na pražském letišti byli ve čtvrtek krátce po poledni svědky pořádného dramatu - cizinecká policie tam totiž zadržela mezinárodně hledaného zločince! Muž, na nějž je vydán zatykač kvůli ublížení na zdraví s následkem smrti, přiletěl z Velké Británie, sotva se však dostal do letištní haly, policisté ho „sebrali“.
26.11.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (253 článků)
Podobné články

"Lovci lebek" v Praze zadrželi mezinárodně hledaného zločince

 
Mezinárodně hledaného dvaatřicetiletého Slováka zadrželi v Praze 5 v těchto dnech detektivové Cíleného pátrání, takzvaní lovci lebek. Je umístěn v předávací vazbě a čeká na rozhodnutí české justice, zda ho pošle zpět na Slovensko.
23.03.2012 11:10 |

podobné články

Česká policie zatkla mezinárodně hledaného zločince, střílel v Hodoníně!

 
Česká policie zatkla mezinárodně hledaného zločince. Nebezpečný muž v Hodoníně střílel z ukradené zbraně. Tu neměl v ruce poprvé, stíhán je totiž kvůli vraždě.
13.02.2012 12:40 |

podobné články

V Praze dopadli mezinárodně hledaného zločince, v Česku se schovával 6 let

 
Policisté dopadli v centru Prahy mezinárodně hledaného cizince Patrika S. podezřelého z násilných zločinů. Byl na seznamu nejhledanějších zločinců Evropy, na Slovensku mu hrozí 23 let vězení. V Česku se schovával šest let a pracoval v bezpečnostní agentuře. Kromě toho ale také prodával drogy, oznámil dnes na webu policie mluvčí policejního prezidia David Schön.
08.03.2016 20:20 |

podobné články

Policie zatkla v Praze mezinárodně hledaného podvodníka

 
Pražští policisté ve čtvrtek na pražském autobusovém nádraží na Florenci zadrželi mezinárodně hledaného Argentince. Sdělila to mluvčí policejního prezidia Dagmar Bednarčíková.
04.03.2010 12:40 |

podobné články

V Praze dopadli mezinárodně hledaného vraha! V Česku vydíral lidi

 
Pražští policisté dopadli mezinárodně hledaného Srba, který byl ve své domovině odsouzen ke 12 letům vězení. Soudy jej poslaly do vězení mimo jiné kvůli vraždě, nelegálnímu držení zbraní a výbušnin nebo výrobě drog. V Evropě se skrýval několik let.
18.07.2014 14:55 |

podobné články

Policie našla mezinárodně hledaného Slováka. Ten v cele zkolaboval

 
Mezinárodně hledaného cizince našli koncem minulého týdne policisté z Vysočiny. Muž, kterého hledal i Interpol, ale krátce po zatčení zkolaboval a skončil v nemocnici.
06.06.2011 14:55 |

podobné články

Mezinárodně hledaný zločinec se skrýval v Karviné, byl zatčen

 
Policisté v Karviné dopadli nebezpečného mezinárodně hledaného zločince. Polák se v Česku delší dobu skrýval. Během minulého týdne jej zatkla zásahová jednotka.
20.01.2011 12:35 |

podobné články

Policie ČR: Další mezinárodně hledaný je v cele

 
Na začátku června provedli policisté odboru pátrání úřadu služby kriminální policie a vyšetřování úspěšný zásah v Karlovarském kraji. Spolu se zásahovou jednotkou karlovarských policistů zadrželi v jedné z rekreačních oblastí mezinárodně hledaného muže.
19.06.2021 11:00 |

podobné články

Drsný mafián ze Srbska běhal po Česku. Už seděl za popravu...

 
Policisté zadrželi v Praze mezinárodně hledaného zločince. Pětatřicetiletý Srb byl v Bělehradě odsouzen za vraždu, obchody s drogami a vydírání. V posledních měsících se skrýval v Česku a podle všeho i tady porušoval zákon. Policisté teď hledají svědky, kteří s ním přišli do kontaktu.
18.07.2014 19:40 |

podobné články

V Rakousku zadrželi Čecha hledaného kvůli loupežnému přepadení

 
Čecha, hledaného kvůli účasti na loupežnému přepadení ve Znojmě, zadrželi v sobotu odpoledne policisté v dolnorakouském Klosterneuburgu. Oznámila to dnes agentura APA s odvoláním na informaci zemského policejního ředitelství Dolních Rakous. Podle informací mluvčího české policie Pavla Švába muž pravděpodobně spáchal na Znojemsku dva trestné činy. V době, kdy po něm policisté pátrali, jim přišla informace o jeho zadržení v Rakousku. 
13.10.2013 17:10 |

podobné články

Cizinecká policie s ÚOOZ dopadla v Praze nájemného vraha

 
Cizinecká policie spolu s Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu zadržela na ruzyňském letišti mezinárodně hledaného nebezpečného zločince.
01.08.2014 13:35 |

podobné články

Strážníci zadrželi nebezpečné zločince: Jednoho kvůli nedodržování koronavirových opatření

 
Dva nebezpečné zločince poslali za mříže v rozmezí pouhých několika hodin břeclavští strážníci. Díky všímavým obyvatelům dopadli obávaného cizince, po kterém pátrala celá Evropa. Následně dopadli i zločince, po němž pátrali tuzemští policisté.
21.11.2020 12:50 |

podobné články

DRSNÉ VIDEO: Takhle dopadli mafiána na pražském letišti

 
Policisté dopadli na letišti Václava Havla v Praze mezinárodně hledaného nájemného vraha, který byl právě na cestě za další obětí. Policisté ho podezřívají z několika vražd, tu další měl spáchat v Portugalsku.
31.07.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6140 článků)

Kriminalisté se zásahovou jednotkou zadrželi hledaného násilníka

 
Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu společně s pražskou zásahovou jednotkou zadrželi krátce před půl druhou v noci poblíž hraničního přechodu Rozvadov hledaného brutálního násilníka, který v Praze zaútočil na tři vietnamsky hovořící osoby.
17.03.2014 10:15 |

podobné články

Češi zadrželi v Praze ruského hackera. Pásl po něm FBI i Interpol

 
Čeští policisté zadrželi ve spolupráci s americkým Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI) mezinárodně hledaného ruského hackera, který údajně napadal cíle v USA.
18.10.2016 22:15 |

podobné články

Uřízl chlapovi penis, teď bručí!

 
Tučný úlovek mají kriminalisté z odboru cíleného pátrání nazývaní také jako »lovci lebek«. Mezinárodně hledaného násilníka, únosce a lupiče zadrželi na letišti v Praze.
11.11.2013 12:06 |

podobné články

Zločinci si zašli na MFF! Policie tam chytila kapsáře i MEZINÁRODNĚ HLEDANÉHO!

 
Kriminalisté v Karlových Varech odhalili v rámci konání Mezinárodního filmového festivalu dva pachatele. Jak agentuře Mediafax řekl v sobotu mluvčí policie Pavel Valenta, prvním byl kapsář, druhým mezinárodně hledaný muž.
02.07.2011 15:35 |

podobné články

Česko zadrželo mezinárodně hledaného teroristu. Chovanec tleská policistům

 
Česká policie zadržela mezinárodně hledanou osobu podezřelou z vazeb na teroristy, uvedl na Twitteru bez dalších podrobností ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Je to podle něj důkaz, že bezpečnostní opatření fungují. Jedná se o třicetiletého Turka, kterého hledá Interpol. Objevily se neoficiální informace, že daný muž pomáhal Straně kurdských pracujících „pouze“ nosit letáky.
25.11.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1426 článků)

Frekvence 1: Policie po nehodě, jejíž účastnicí je Dagmar Patrasová, zadržela mezinárodně hledaného Ukrajince

 
Druhý řidič, se kterým se ve středu odpoledne srazila na křižovatce Korunní-Boleslavská na pražských Vinohradech herečka Dagmar Patrasová, je mezinárodně hledaný Ukrajinec! Soud nyní rozhoduje o jeho vydávací vazbě. Informace rádia Frekvence 1 potvrdila ve čtvrtek odpoledne pražská policie.
27.12.2018 17:45 |

podobné články