Článek

Drama na otevřeném moři! Proud tam odnesl nešťastnou holčičku na člunu, spěchali za ní záchranáři

 
Děsivý zážitek má za sebou mladá dívka z Anglie. Užívala si pohodu na nafukovacím člunu, který byl uvázán ke břehu. Navzdory uvázání se však šňůra náhle přetrhla a dívku člun odnesl na otevřené moře! Spěchat za ní museli záchranáři.
02.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (189 článků)
Podobné články

Drama v dovolenkovém ráji: Proud odnesl holčičku (4) s nafukovacím jednorožcem na otevřené moře

 
Teprve čtyřleté děvčátko odnesl proud od pláže na otevřené moře, když se rodiče zrovna nedívali. Naštěstí zrovna kolem proplouval trajekt, na který holčičku i jednorožce vytáhli.
25.08.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (189 článků)

Mořský proud odnesl malou holčičku s nafukovací labutí! Otec tomu nedokázal zabránit!

 
Obrovské drama zažíval nejspíš nejmenovaný táta. Jeho dcerku na nafukovačce v Azovském moři v Rusku uchvátil silný proud a začal ji odnášet pryč od pobřeží. Táta se ji snažil zachránit, ale marně. Koupací pomůcka i s dítětem skončila kilometry daleko!
30.07.2020 07:15 |

podobné články

Olga strávila na nafukovacím lehátku 21 hodin. Proud ji na Krétě odnesl na otevřené moře

 
Turistka zažila Krétě děsivé drama, které málem nepřežila. Když ruská lékařka Olga Kuldo (55) relaxovala na pobřeží řeckého ostrova, odnesl ji silný proud na jejím nafukovacím lehátku na otevřené moře.
30.06.2018 06:50 |

podobné články

Dětí v moři se zmocnil silný proud: Táta (†36) se jim vydal na pomoc, sám však utonul

 
Koupání v moři u velšského pobřeží se změnilo v kruté drama. Voda začala být rozbouřená a dvě děti Jonathana Stevense (†36) z Telfordu odtáhl proud. Otec se zachoval jako pravý hrdina a své potomky z moře zachránil. Sám při tom ale bohužel zemřel.
03.08.2020 21:40 |

podobné články

Bez bot, zmrzlí, s plačícími dětmi. Takto uprchlíci na moři riskují životy

 
Cestují natěsnaní v malém člunu, je jim zima, nemají boty, děti pláčou. Takto riskují životy uprchlíci. Někteří teď ale měli štěstí – italská pobřežní hlídka zveřejnila v neděli video, jak v moři zachraňuje z člunu desítky uprchlíků pocházejících ze Sýrie a Pákistánu. Dovezla je do přístavu na řeckém ostrově Kos.
28.02.2016 17:45 |

podobné články

Řekové našli na širém moři trosečnici: Několik dnů přežívala na lízátkách

 
Turistka z Nového Zélandu strávila dva dny v Egejském moři jako trosečnice v malém gumovém nafukovacím člunu. Pětačtyřicetiletá Kushila Steinová se živila jen hrstkou lízátek a pomohly ji také plastové tašky, které použila, aby se alespoň částečně udržela v teple. Po 37 hodinách ve člunu ji v neděli po intenzivním pátrání zachránila řecká pobřežní stráž, která ji nalezla přibližně sto kilometrů severně od Kréty, uvedla stanice BBC na svém webu.
05.11.2019 07:15 |

podobné články

Tragédie na dovolené v Řecku. Syna (†15) ropného magnáta rozsekala vrtule člunu

 
Tragédii prožívá rodina britského ropného magnáta Paula Finnetta (55), který během dovolené v Řecku přišel o svého syna Tobyho (†15). Dítě ztratil nešťastnou náhodou, když syn vypadl z lodi, kterou v tu chvíli otec sám řídil. Finnett nerespektoval varování před rozbouřeným mořem. Mladík dopadl na vrtuli motorového člunu, Finnett pro syna do vody skočil a hned ho odvezl do nemocnice, tam byl Toby prohlášen za mrtvého, informoval deník Telegraph.
18.07.2018 13:05 |

podobné články

Dcera Annie Lennox Tali přežila nehodu na kajaku, jejího přítele odnesl proud

 
Tali Lennox (22), dcera zpěvačky Annie Lennox (60), si s přítelem vyrazila na vodu. Výlet ovšem dopadl tragicky. Kajak se s dvojicí převrátil, a zatímco se Tali dostala do bezpečí, jejího přítele Iana Jonese (32) odnesl proud.
10.08.2015 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Annie Lennox (27 článků) , Annie Jones (4 články)

Dva trosečníci strávili na otevřeném moři osm dní na převráceném člunu

 
Pobřežní stráž Spojených států amerických v sobotu zachránila dva trosečníky, kteří pluli na trupu své převrácené lodi. Dva muži bahamského původu strávili podle zprávy záchranářů na moři osm dní, napsal server listu Miami Herald.
16.09.2013 17:10 |

podobné články

VIDEO: SMRT v závodě super rychlých člunů! Šampion nepřežil drsnou havárii

 
Jízda v nabušeném motorovém člunu, kolize, "vzlétnutí", tvrdý dopad na vodní hladinu, salta, kotrmelce, bezvědomí a smrt. Závod super rychlých motorových člunů poznamenala tragická nehoda, při které zahynul velký šampion a lídr průběžné klasifikace Ital Paolo Zantelli.
17.09.2013 14:15 |

podobné články

Olgu na lehátku odnesl proud na otevřené moře: O život bojovala 21 hodin. Podchlazení, spálená kůže a strach z žraloků

 
Odešla si jenom na chvíli zaplavat do moře na pobřeží Kréty. Poté, co se položila na nafukovací lehátko, ji odnesly proud a vítr na otevřené moře. Když si to ruská turistka Olga Kuldo (55) uvědomila, bylo již pozdě. K pláži se vlastními silami nedokázala vrátit. Na moři nakonec strávila 21 hodin. Myslela si, že s ní bude amen, bála se, že zemře. Záchrana nakonec přišla. Olga nyní o děsivém zážitku z dovolené poprvé promluvila.
12.07.2018 16:50 |

podobné články

VIDEO: Takhle se přistává na rozbouřeném moři!

 
Doslova pilotážní majstrštyk se povedl dánskému vojenskému pilotovi helikoptéry Lynx při cvičení v Severním moři. V rámci společného školení skandinávských námořních jednotek dosedl na palubu švédského člunu za naprosto nevyhovujících podmínek - silném větru a rozbouřeném moři!
12.03.2014 13:05 |

podobné články

Neujeli jsme od nehody, ale spěchali do servisu, tvrdí Renč

 
Režisér Filip Renč měl v den svých pětačtyřicátin nehodu. Modré subaru, ve kterém jel, nabouralo zezadu do brzdícího volva. Pak od nehody ujelo. Renč řekl deníku Blesk, že řídil kolega a nesnažili se prý ujet, ale spěchali s poškozeným autem hned do servisu.
19.08.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (619 článků)

Místo potápění boj o život. Rusa strhlo moře, nad vodou se udržel 24 hodin

 
Velké štěstí měl ruský turista, kterého při plavání v moři u thajského ostrova Phuket odnesl silný proud na volné moře. Po 24 hodinách hledání, když už jeho blízcí ztráceli naději, muže v moři našla pobřežní hlídka. Ve vlnách se neutopil díky tomu, že se celou dobu držel potápěčské bóje.
03.03.2017 14:00 |

podobné články

Povodňové drama: Rodinu zachránili ze střechy, dům po chvíli strhl proud

 
Dramatická záchranná akce se o víkendu odehrála v záplavami sužované Austrálii. Matka a její dvě děti tady několik hodin čekaly na pomoc na střeše zaplaveného domu. Jen několik minut poté, co je záchranáři konečně vyzvedli do člunu, jejich dům odnesla voda.
03.04.2017 10:50 |

podobné články

Indonéský teenager přežil 49 dní na moři. Jedl ryby, pil slanou vodu a myslel na sebevraždu

 
Devatenáctiletý Aldi Novel Adilang z indonéského ostrova Sulawesi strávil 49 dní na moři poté, co se s ním utrhl rybářský rompong, vítr zpřetrhal uvazovací lana a proud ho odnesl 125 kilometrů od pobřeží. Našla ho panamská loď, která mladíka zachránila, informoval deník Guardian.
24.09.2018 12:20 |

podobné články

Nafukovací jednorožec odnesl pětiletou dívku na širé moře

 
Ve vodách u řeckého města Antirrio se v neděli odehrálo drama. Pětiletou dívku na nafukovacím jednorožci odnesl proud více než 800 metrů od pobřeží. Dívku naštěstí zachránila loď plující nedaleko.
26.08.2020 05:15 |

podobné články

Turisté na španělské pláži zažili nepěkné překvapení: Z člunu vyskočili migranti a děsili lidi

 
Tohle turisté ve Španělsku rozhodně nečekali. Najednou se u pláže objevila skupinka asi třiceti imigrantů ve člunu. Okamžitě se vylodili u pláže a začali utíkat. Vyděsili všechny turisty, kteří přijeli k moři relaxovat. Někteří z nich zavolali policii. Než ta však dorazila, tak uprchlíci se stačili rozutíkat.
10.08.2017 22:10 |

podobné články

Italové vytáhli z moře 1400 uprchlíků. Do Evropy plulo 10 přeplněných člunů

 
Na 1400 migrantů bylo dnes zachráněno z několika přeplněných člunů a lodí ve Středozemním moři, oznámila italská pobřežní stráž. Na palubě plavidel byli nalezeni i dva mrtví. Celkem jedenácti záchranných operací se účastnily lodě italské pobřežní a finanční stráže, dále plavidla unijní mise Sophia a několika nevládních organizací, napsala agentura Reuters.
16.01.2018 23:05 |

podobné články