Článek

Drahé polovičky prezidentských kandidátů: Luxus vyhledávající Babišová, vojačka Pavlová i elegantní Hilšerová

 
Prezidentská volba se kvapem blíží a z médií na nás každý den vyskakují tváře kandidátů. Co však víme o jejich drahých polovičkách? Věděli jste, že Monika Babišová poznala svého muže v podniku Lovochemie, Eva Pavlová byla stejně jako její muž v armádě a manželka Pavla Fischera Klára se starala o těžce postiženého syna? Redakce eXtra.cz pro vás připravila to podstatné, co o potenciálních prvních dámách musíte vědět!
07.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (319 článků)
Podobné články

Módní policie Anny Čmuchálkové a partneři prezidentských kandidátů: Dlouhonohá Pavlová, elegán Neruda a přísná učitelka Fischerová

 
Prezidentské volby se blíží a všechny zraky se upínají na kandidáty. Málokdo se ovšem zaměřuje i na jejich drahé polovičky. I z toho důvodu se rozhodla Asociace společenské odpovědnosti spojit síly s DVTV a vznikla společná debata manželek a manžela prezidentských kandidátů. Jak se na událost pozvaní hosté oblékli? Na to se podívejte v galerii.
07.01.2023 17:00 |

podobné články

Poslední slova prvních dam: Babišová zasadila manželovi další ránu, Pavlová apeluje na voliče

 
Do prezidentské debaty na Nově zasáhly i manželky prezidentských kandidátů Eva Pavlová a Monika Babišová. Ty byly moderátorem Reyem Korantengem pozvané do živého vysílání, aby přispěly svým pohledem na události posledních dvou týdnů. Obě dámy se shodly, že už se těší, až kampaň skončí. Monika Babišová prý bude slavit, i když její muž nevyhraje. Co dalšího řekly?
27.01.2023 09:30 |

podobné články

Velké srovnání možných prvních dam: Kdo jsou Eva Pavlová a Monika Babišová

 
Odlišnější už ani být nemohou. Kdo jsou ženy, které možná obsadí místo první dámy Česka? Podívejte se na portréty Evy Pavlové (58) a Moniky Babišové (48). Na jedné straně Eva Pavlová, podplukovnice ve výslužbě, která si v nablýskaných večírcích nelibuje, na druhé Monika Babišová, v současné době jedna z majitelek Agrofertu a věrná podporovatelka svého manžela. Paní Pavlová poskytla eXtra.cz rozhovor.
15.01.2023 20:50 |

podobné články

Ženy Petra Pavla a Andreje Babiše: Sportovní Pavlová, elegantní Babišová a symbolická Holubová

 
Již v sobotu se dozvíme jméno nového prezidenta. Kandidáti na prezidenta - Petr Pavel a Andrej Babiš - tak mají poslední dny na to, aby přesvědčili voliče o tom, že oni jsou ta správná volba. Využívají k tomu i souboje v televizních debatách, kam je doprovází i jejich drahé polovičky. Během středečního duelu na CNN Prima News však ve studiu nebyly jen jejich manželky, ale i další ženy, které jim přišly vyjádřit podporu. Pojďme se podívat, jak se na večer vystrojily.
26.01.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Petra Holubová (10 článků)

Zemanová se vdávala těhotná, Fischerové zemřel syn. Kdo jsou ženy kandidátů na prezidenta?

 
Jen tři z nich - Eva Drahošová, Klára Fischerová a Monika Hilšerová - jsou prvními manželkami kandidátů na hlavu státu. Hned pět z nich jsou druhými ženami po boku svých mužů. Včetně současné první dámy Ivany Zemanové. Pouze Petr Hannig je z nabídky prezidentských kandidátů jediným vdovcem. Blesk Zprávy vám před blížícími se volbami hlavy státu přináší i pohled na osmičku žen, jejichž muži chtějí v lednu 2018 dobýt Hrad. Jejich osudy i původní profese jsou různé. Od manažerky přes scénografku po asistentku. Jejich muži se také brzo postaví před kamery Blesku. Už v úterý vám přineseme debatu se všemi kandidáty na prezidenta kromě Miloše Zemana, který dopředu avizoval, že do žádné diskuse nepřijde. Vysílat budeme živě 2. ledna od 14:00 na Blesk.cz a Facebooku Blesku.
28.12.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (425 článků) , Petr Hannig (44 článků)

GLOSA: První dámy a pán zastínili kandidáty na Hrad. Zářila Pavlová, Hilšerová bavila humorem a Neruda upřímnější než Danuše

 
Již několik měsíců vídáme na obrazovkách kandidáty na prezidenta, slyšíme o nich v rádiích, čteme rozhovory s nimi. Co ale jejich manželky? Post první dámy či gentlemana je přece také důležitý, byť samozřejmě o poznání méně. I proto Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s DVTV připravila debatu s manželkami a jedním manželem prezidentských kandidátů. Nutné je dodat, že mnozí ze zúčastněných zaujali více než jejich protějšky. 
08.01.2023 09:25 |

podobné články

Móda z poslední debaty: Eva Pavlová vytáhla šik šaty, Monika Babišová ikonické lodičky za tisíce

 
Do otevření volebních místností zbývají poslední hodiny. Petr Pavel a Andrej Babiš tak mají poslední možnost dostat na svou stranu nerozhodnuté voliče. K tomu využili i poslední televizní debatu, která se odehrála ve studiu TV Nova. Kromě kandidátů na prezidenta promluvily k divákům i jejich ženy - Eva Pavlová a Monika Babišová. Podle fotek naší fotoreportérky, která byla na místě, musíme uznat, že se obě dámy na debatu oblékly velmi elegantně.
27.01.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Petr Pavel (2037 článků)

Mocní severokorejští sourozenci a jejich drahé polovičky: Kdo jsou partneři Kimových?

 
Rod Kimů stojí v čele Severní Koreje od jejího vzniku, v současné době zemi vede Kim Čong-un (38) a jeho pravou rukou je jeho mladší sestra Kim Jo-čong (34). Mocné duo na sebe už několik let poutá pozornost západních médií, zvláště v posledních letech se začalo debatovat o tom, že by Kim Jo-čong mohla být bratrovou případnou nástupkyní. Přestože se sourozenci politicky doplňují, jejich oporou jsou však zřejmě jejich drahé polovičky. V diktátorově případě někdejší zpěvačka Ri Sol-ču, manžel Kim Jo-čong je opředen tajemstvím. Měla by být provdaná za mladšího syna mocného politika Čchoe Songa, nebo za někdejšího spolužáka, uvedla stanice ABC.
13.01.2022 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1841 článků)

Móda z volebních štábů: Pohodlná Nerudová, Babišová jako Barbie a Pavlová je elegance sama

 
První kolo prezidnetských voleb máme za sebou. Kromě hlavních aktérů se zraky kamer upíraly i na drahé polovičky postupující dvojice - Petra Pavla a Andreje Babiše. Obě dámy stály po boku svých mužů celý den a s napětím sledovaly výsledky. My jsme zase bedlivě sledovali jejich vyladěné outfity a našemu oku neušla ani jediná žena mezi kandidáty Danuše Nerudová. Jak bychom dámy ohodnotili?
14.01.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Petr Pavel (2037 článků)

Monika Babišová nebo Eva Pavlová? Kandidátky na budoucí první dámu očima experta a kompletní hodnocení

 
Prezidentská volba dostala do centra dění nejen samotné prezidentské kandidáty, ale i jejich drahé polovičky. V případě zvolení by se totiž jedna z nich stala první dámou a reprezentovala Česko jak doma, tak v zahraničí. Expert na rétoriku a moderátor Petr Vojnar pro eXtra.cz zhodnotil Evu Pavlovou i Moniku Babišovou. Která z nich se na Pražský hrad hodí více?
21.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (170 článků)

Jsme rády, že to končí. Manželky kandidátů promluvily o manželech a budoucnosti

 
Monika Babišová a Eva Pavlová promluvily o svých manželech, Andreji Babišovi a Petru Pavlovi. V rozhovorech krátce před druhým kolem voleb odpovídaly obě manželky prezidentských kandidátů v pořadu Showtime na podobné otázky. Jedna z nich se už za dva dny stane naší první dámou.
26.01.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2037 článků) , Eva Petra (89 článků)

Projeli jsme se „utajeným“ výtahem na I. P. Pavlova. Za minutu a půl

 
Stanice metra I. P. Pavlova je od tohoto týdne bezbariérová. Pokud ale budete výtah hledat vedle klasických výstupů z metra, nepodaří se vám to. Nachází se totiž až v průčelí jednoho z domů v Legerově ulici, což je od náměstí I. P. Pavlova přibližně 130 kroků.
05.09.2015 06:15 |

podobné články

Vážná nehoda zastavila provoz u I. P. Pavlova: Tramvaj se srazila s autem, dva lidé zůstali zaklínění

 
Dopravu v úterý krátce před půl sedmou ráno zkomplikovala na magistrále a na náměstí I. P. Pavlova nehoda tramvaje a osobního auta. Ty se srazily u I. P. Pavlova v ulici Jugoslávská, hasiči museli vyprostit dva lidi. Zhruba 40letý muž se vážně zranil.
18.02.2020 07:05 |

podobné články

Weby prezidentských kandidátů Pavla a Zimy čelí hackerským útokům

 
Volební weby prezidentských kandidátů Petra Pavla a Tomáše Zimy jsou od dnešního rána pod hackerským útokem. ČTK to sdělily jejich týmy. Pavlova mluvčí Eva Hromádková uvedla, že útok je podle provozovatele vedený z různých IP adres napříč Evropou. Doplnila, že podle Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) za útokem stojí ruská skupina NoName057. Vyjádření NÚKIB ČTK zjišťuje.
13.01.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2037 článků) , Eva Petra (89 článků)

Může někdo z prezidentských kandidátů porazit Zemana ve druhém kole? Expert odkrývá, kdo má jako zbraně

 
POLITOLOGOVÉ Prezidentskou kampaň přeruší vánoční svátky, o to víc naplno proběhne souboj o Hrad na počátku nového roku, protože už 12. a 13. ledna půjdeme k prvnímu kolu prezidentských voleb. Zájemcům o nejvyšší ústavní post tedy mnoho času na velkou kampaň nezbývá, proto se podle odborníků nic zásadního v popularitě prezidentských kandidátů zřejmě nezmění. Současný prezident Miloš Zeman má podle průzkumů účast ve druhém kole víceméně jistou, jeho odpůrci rozdělí své hlasy mezi více kandidátů. Nejvíce příznivců z ostatních uchazečů má bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. „Pokud se něco zásadního nestane, jeho šance na druhé kolo je ze Zemanových protikandidátů největší,“ je přesvědčen politolog Lukáš Jelínek.
18.12.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků) , Jiří Jelínek (79 článků)

Může někdo z prezidentských kandidátů porazit Zemana ve druhém kole? Expert odkrývá, kdo má jaké zbraně

 
POLITOLOGOVÉ Prezidentskou kampaň přeruší vánoční svátky, o to víc naplno proběhne souboj o Hrad na počátku nového roku, protože už 12. a 13. ledna půjdeme k prvnímu kolu prezidentských voleb. Zájemcům o nejvyšší ústavní post tedy mnoho času na velkou kampaň nezbývá, proto se podle odborníků nic zásadního v popularitě prezidentských kandidátů zřejmě nezmění. Současný prezident Miloš Zeman má podle průzkumů účast ve druhém kole víceméně jistou, jeho odpůrci rozdělí své hlasy mezi více kandidátů. Nejvíce příznivců z ostatních uchazečů má bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. „Pokud se něco zásadního nestane, jeho šance na druhé kolo je ze Zemanových protikandidátů největší,“ je přesvědčen politolog Lukáš Jelínek.
18.12.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků) , Jiří Jelínek (79 článků)

Slavní vyvedli své ukryté polovičky: Jandová se tulila k novému muži, Ježková představila manžela

 
Většinou je nechávají doma nebo nevychází do společnosti vůbec. Tentokrát ale pár herců udělalo výjimku a vyvedli své drahé polovičky na večírek pořadu TopStar. Své muže ostatním představila Jitka Ježková (38), novým chlapem se pochlubila moderátorka Martina Jandová (42) a Pavel Rímský (67) vyvedl manželku.
27.09.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (94 článků) , Pavel Rímský (14 článků) , Jitka Ježková (56 článků) , Martina Jandová (83 článků)

Britská vojačka v Afghánistánu porodila: Netušila, že čeká dítě

 
Denně nasazují v Afghánistánu životy a často vidí jen smrt a bezpráví. Teď ale britská vojačka přinesla na tamní základnu trochu radosti. Netušila, že je těhotná a porodila zdravého chlapečka.
20.09.2012 13:20 |

podobné články

Vojačka odsouzená za „práskání“ opustila věznici. Teď chce hájit transsexuály

 
Americká transsexuální vojačka Chelsea Manningová byla po sedmi letech propuštěna z vojenského vězení v Kansasu, kam byla ještě jako vojín Bradley Manning odsouzena za předání tisíců tajných dokumentů serveru WikiLeaks.
17.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Manning (3 články)