Článek

Drábek: Ani stokrát opakovaná lež se nestane pravdou

 
Rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže ohledně zakázky na informační systémy MPSV opět otevřelo diskusi o dva roky starém rozhodnutí MPSV nepřipustit další ovládání ministerstva monopolním dodavatelem.
19.12.2013 21:07 |

podobné články

Podobné články

Fišera: Ani stokrát opakovaná lež se pravdou nestane, pane Paroubku

 
„V čem jste kromě podpisu státní zakázky na likvidaci ostravských kalů pomohl občanům Ústeckého kraje?“ ptá se náměstek hejtmanky Arno Fišera poslance za Ústecký kraj Jiřího Paroubka.
26.03.2012 21:14 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků) , Jiří Fišer (34 článků)

Novinář udělá i z nevinné věci monstrum. Ať si Topka křičí, to nám vždycky pomůže. Politici žádají Babišovu hlavu, Martin Komárek a další ho hájí

 
„Výrok je zneužíván proti mně. Stokrát opakovaná lež stává se pravdou,“ reagoval kromě omluvy všem, kterých by se mohl dotknout, pro ParlamentníListy.cz vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Jeho rezignaci důrazně žádají čelní představitelé politické scény a to jak z opozice, tak z koalice. ParlamentníListy.cz požádaly o názor na situaci také politiky ANO. Vlnu pobouření totiž způsobil popisek pod fotografií z návštěvy vicepremiéra Babiše ve Varnsdorfu na Aktuálně.cz, kde bylo uvedeno: „Byly doby, kdy všichni Romové pracovali,“ říká pan ministr. „To, co píšou v novinách, ti blbečci, že tábor v Letech byl koncentrák, to je lež, byl to pracovní tábor. Kdo nepracoval, šup a byl tam.“
02.09.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13458 článků)

Paroubek: Stokrát opakovaná lež se stává pravdou

 
Chtít od MFD objektivitu, to je totéž jako chtít od hlupáka, aby dělal rozumné věci.
21.03.2011 16:40 |

podobné články

P. Svoboda (KDU-ČSL): Jde V. Klausovi skutečně o naši suverenitu a demokracii?

 
Podle nedávných výroků prezidenta Klause návrhy předsedy Evropské komise Barossa na posílení evropské integrace představují poslední fázi destrukce evropské demokracie. Klaus chce, abychom šli „opačným směrem“. Pan prezident je ve svých protievropských útocích vytrvalý, a proto je třeba vytrvat i v jejich odmítání, protože stále platí: stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
24.09.2012 19:05 |

podobné články

O posledním správném kroku premiéra Nečase

 
Média do omrzení opakují, že čtvrteční policejní razie byla namířena proti politikům, či ještě častěji “proti vrcholným politikům”. Protože stokrát opakovaná lež se stává pravdou, zkusíme ji aspoň jednou zarazit. A navíc pár dalších poznámek k aféře posledních dní...
17.06.2013 13:25 |

podobné články

Ransdorf se baví: Média už píší „rebelové", ne „teroristé". Asi prý něco tuší

 
Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf se ve svém novém příspěvku věnuje situaci na Ukrajině a spadlému malajsijskému letadlu. Poukazuje při tom na Josepha Goebbelse a myšlenku, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
24.07.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Asi jsem viděl jiný prezidentův projev než čeští novináři, kroutí hlavou analytik Žantovský. Na ukázku detailně rozebral televizní reportáž

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Podle ohlasů na projev prezidenta Miloše Zemana usuzuje Petr Žantovský, že jsme sledovali úplně jiný než většina novinářů. Zabývá se také vulgarizací politické scény, které se dopouští Karel Schwarzenberg a jemu podobní, když spoléhají na to, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Srovnání amnestií z roku 1990 a 2013 ho pak vede k výzvě novinářům poslat hromadnou omluvu Václavu Klausovi.
03.01.2015 14:17 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9134 článků) , Karel Schwarzenberg (3731 článků) , Miloš Zeman (21114 článků) , Karel Schwarzenberg (526 článků)

Svobodová (OMMO): V čem vlastně spočívá předvolební šaráda v Palermu na „novém“ severu Čech?

 
Již nějakou dobu se dohadují „kamarádi a kamarádi“ z jednoho politického subjektu Severočeši.cz. Byli spolu, spojovali je miliónové transakce nejen směrem k volbám, a měla je např. jistit voličská základna napříč městy, umístěná v bytovém fondu více či méně spravovaném a ovlivňovaném SBD Krušnohor. Když se „holky a kluci“ postupně dostali na různé úrovně moci – od komunálu až do poslanecké sněmovny a senátu – poprali se, jak už to bývá, mezi sebou. Nejčastější argumentem bylo, že „ti a ti kradou“, což říkali ti, co se ještě pár minut předtím pakovali s nimi. „Zloděj“ prý ale křičívá, že se má chytit zloděj. Bylo zajímavé sledovat ty postavičky, kterak ukazovaly ještě chvíli na ty druhé, aby už počaly roztáčet nová kola loterií, losovaček atd. Pro lid dole mělo jako „lidové divadlo“ stačit vyhlášení boje proti korupci. Rozumný člověk, jen trošku opatrnější, a snad na zadní vrátka myslící, by do takového chomoutu nelezl. Jenže… Jenže, stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Ozkoušené na historii, praktikované jedinci a opětovně přijímané celými skupinami, kulturami, národy, státy, a nezdá se mi, že by v podání lidí měl zůstat ušetřen meziplanetární prostor.
01.10.2016 06:30 |

podobné články

Umělec Pavel Nový se vyjádřil ke kauze Jiřího Bradyho. O Zemanovi mluvil velmi nepěkně

 
Známý herec divadla Ypsilon Pavel Nový vnímá kauzu a celé dohadování politických špiček kolem sporu o státní ocenění pro Jiřího Bradyho ve zcela jasném světle. „To není žádné dohadování – existuje lhář a pravdomluvec a to je naprosto daný a tady bych poznamenal, že i Goebbels říkal, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou,“ sděluje kromě jiného v rozhovoru ParlamentníchListů.cz herec.
26.10.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (399 článků) , Pavel Nový (285 článků) , Jiří Zeman (1113 článků)

Babiš (ANO): Opět se potvrdilo, že stokrát opakovaná lež je pravdou

 
Komentář předsedy hnutí ANO k informaci, zveřejněné v médiích
26.07.2017 10:35 |

podobné články

Fiala (ODS): Stokrát pronesená lež se nestane pravdou

 
Komentář na facebookovém profilu k tvrzení Andreje Babiše, že mu ODS nedala "šanci mluvit o zákonech, které jsou oběma stranám blízké"
29.01.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13458 článků)

Fiala (ODS): Babiš si zřejmě myslí, že když bude stokrát opakovat lež, stane se pravdou. Nestane

 
Komentář na facebookovém profilu ke tvrzení Andreje Babiše, že mu ODS po podzimních volbách neumožnila jednat o ustanovení sněmovny, a proto musel jednat s KSČM a SPD.
04.03.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13458 článků)

Babiš: Kalousek lže jako Goebbels. Je to zoufalství, kontruje exministr financí

 
Ministr financí Andrej Babiš se ohradil proti nařčením prvního místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který říká, že daňové zvýhodnění biopaliv je tunelem na státní rozpočet. Podle Babiše se Kalousek řídí heslem Stokrát opakovaná lež se stává skutečností, které podle něj zastával i nacistický propagandista Joseph Goebbels. Exministr financí Kalousek úder vrátil a tvrdí, že Babišova slova jsou zoufalými výkřiky, protože nemá argumenty.
08.04.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13458 článků) , Miroslav Kalousek (6467 článků)

Američanka dosahuje vyvrcholení i stokrát denně: Není to žádná radost, ale utrpení, říká vyčerpaně

 
Na první pohled by se mohlo zdát, že je Kim Ramsey šťastnou ženou, která si pocitů nejvyšší slasti může užívat i stokrát za den. Jenže opak je pravdou. Čtyřiačtyřicetiletá žena, jež je povoláním zdravotní sestra, nazývá svůj stav utrpením, které ji neskutečně vyčerpává.
29.08.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1412 článků)

Nejedlý: Forejt byl a je mým přítelem. Soupeření mezi námi? Blábol

 
Server HlídacíPes.org ve čtvrtek vyzpovídal Martina Nejedlého. Muž, který se pohybuje v prezidentově blízkosti, prozradil, že měl s bývalým vedoucím hradního protokolu Jindřichem Forejtem přátelské vztahy. V rozhovoru rovněž popřel, že by měl na Forejtově odstranění zájem. „Je to lež. Nejen lež, ale nehorázná lež,“ prohlásil Nejedlý.
08.12.2016 20:45 |

podobné články

Rychtářův ROZSUDEK: JAK MLÁTIL ŽENU...a volal při tom Ivetě!

 
Lež, lež, lež! Slovo, které vdovec po Ivetě Bartošové (†48) použil mnohokrát v dokumentu zaslaném na krajský soud, když bojoval o obhájení osobního bankrotu. Jenže pravda je jinde. A ta teď vyšla najevo i o krvavém útoku Josefa Rychtáře (59) na jeho exmanželku Darinu Novou (59), u kterého byla nepřímo i tehdy ještě žijící zpěvačka.
26.01.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Drábek zmizel z očí. Teď chce exministr do europarlamentu

 
Exministr Jaromír Drábek, který je často kritizovaný za svoje výkony v resortu práce a sociálních věcí zejména kvůli nepříliš zdařilému projektu sKaret, nenápadně zmizel ze scény. Jako by ho jeho strana TOP 09 zkoušela před volbami ukrýt. Drábek se neukazuje na billboardech ani mítincích s voliči.
21.09.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Stokrát nic umořilo osla, stokrát sex umořil pštrosici

 
Hlad a nedostatek spánku způsobily smrt pštrosici v jedné zoologické zahradě na Kubě. Fakticky se ale stala obětí bezuzdného sexuálního apetitu svého partnera, který od ní vyžadoval pohlavní styk až sedmkrát denně, napsal kubánský deník Juventud Rebelde.
14.07.2010 08:20 |

podobné články

Cameron Diaz: Raději si nechám stokrát zlomit srdce, než abych nikdy nebyla zamilovaná

 
Herečka Cameron Diaz  (39) si raději nechá stokrát zlomit srdce, než by jedinkrát propásla možnost být zamilovaná. „Miluju lásku,“ tvrdí blonďatá hollywoodská hvězda s tím, že má obrovské množství lásky, které je připravena druhým dávat.
02.06.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků)