Článek

Doutzen Kroes předvedla tělo po porodu

 
Vyhlášená modelka Doutzen Kroes předvedla dokonalou postavu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nebyla pouhé dva měsíce po porodu… Světoznámá topmodelka Doutzen Kroes, která spolupracuje především se značkou Victoria’s Secret předvedla dokonalou postavu. Pouhé dva měsíce po porodu syna Phyllona se pětadvacetiletá kráska vydala na pláž a všichni na ní mohli oči nechat. Na [...]
28.03.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)
Podobné články

Těhotná Doutzen Kroes se vdala

 
Těhotná modelka Doutzen Kroes, která pracuje především pro značku Victoria’s Secret se o víkendu tajně provdala… Topmodelka Doutzen Kroes se o víkendu tajně provdala za svého přítele Jamese Sunneryho, s kterým čeká svého prvního potomka. Soukromý obřad s cca 30 hosty se konal v Nizozemí, kde se Doutzen narodila. Dvojice dokázala, že ani v tento [...]
08.11.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Andělé přicházejí: Holandská modelka Doutzen Kroes v dechberoucích aktech!

 
Seznamte se s "Doutzen Kroes":http://www.extra.cz/tema/doutzen-kroes (29), holandskou modelkou a jedním z andílků Victoria's Secret.
20.06.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Ta vás zaručeně rozpálí! Modelka Doutzen Kroes předvedla své nádherné křivky během focení v Miami

 
Krásná modelka Doutzen Kroes (27), kterou můžete znát jako jednoho z andílků značky Victoria´s Secret, byla přistižena během focení u bazénu v Miami. Ačkoliv se jednalo o práci, vypadalo to, že si Doutzen, stejně jako všichni přihlížející, pózování náramně užila.
13.09.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Postavička jako ze žurnálu! Modelka Doutzen Kroes předvedla své záviděníhodné tělo v bikinách

 
Známá holandská modelka Doutzen Kroes (27), která před rokem porodila syna Phyllona, předvedla v Miami svou perfektní postavu. Jedna z tváří značky Victoria´s Secret odhalila své křivky v černých bikinách kvůli focení.
18.02.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Tak vypadá anděl. Modelka Doutzen Kroes předvedla svou sexy postavu v bikinách

 
Nizozemská topmodelka Doutzen Kroes (27) byla nedávno magazínem Forbes jmenována pátou nejvíce vydělávající modelkou světa a při pohledu na její tělo je jasné proč. Své bezchybné křivky předvedla v Miami, kde trávila volné chvíle se svým manželem Sunney Jamesem a synem Phyllonem.
19.06.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Je to vůbec možné?! Doutzen Kroes má 5 měsíců po porodu postavu jak holčička!

 
Krásná modelka Doutzen Kroes klame tělem. A to doslova. Pouhých pár měsíců od porodu totiž vypadá, jako by její tělo nikdy žádné těhotenství nezažilo – postavičku má vypracovanou a štíhlou jako proutek.
11.12.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

To je postavička! Modelka Doutzen Kroes předvedla své neskutečně štíhlé tělo v bikinách

 
Známá nizozemská modelka Doutzen Kroes byla v neděli spatřena v Miami, kde společně se svými nejbližšími dováděla ve vlnách a předváděla svou postavu, na které tvrdě pracuje. Podívejte se, jak vypadá tělo ženy, která je maminkou dvouletého Phyllona.
03.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Pozadí do popředí: Supermodelka Doutzen Kroes na pláži předvedla svůj skálopevný zadeček

 
Jedna z nejúspěšnějších světových manekýnek současnosti, Holanďanka Doutzen Kroes je pro své bezchybné tělo vyhledávanou modelkou spodního prádla. Nejčastěji je její jméno spojováno s luxusní značkou Victoria´s Secret, u které patří k hlavním hvězdám. Svou bezchybnou figuru však naposledy nevystavila na obálce časopisu či na přehlídkovém mole, ale ve volnu na pláži v Miami.
23.08.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Postavička jako lusk! Doutzen Kroes ukázala své přednosti v kampani pro Victoria´s Secret

 
Modelka Doutzen Kroes (27) opět předvedla své půvaby, když pózovala v nové kampani pro značku Victoria´s Secret. Krásná blondýnka, která je maminkou syna Phyllona, vypadá pořád fantasticky.
13.08.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Doutzen Kroes předvedla sexy tílko v adventním videu

 
Magazín Love pojal adventní čas opravdu netradičně. Ve video adventním kalendáři každý den představuje jednu z nejslavnějších modelek současnosti. Deváté „okénko“ připadlo na Doutzen Kroes.
15.12.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Sexy mamina k pohledání: Modelka Doutzen Kroes se chlubila rozkošným synkem i neuvěřitelně vyrýsovaným bříškem

 
Do obdivuhodné formy se po narození syna Phylona dostala modelka Doutzen Kroes. Během dovolené v Miami se překrásná maminka věnovala převážně dvouletému chlapci, ale fotografům neuniklo především senzační tělo, kterým se osmadvacetiletá modelka pyšní.
01.04.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Tomu se říká přirozená krása: Topmodelky Adriana Lima a Doutzen Kroes ukázaly svou tvář bez líčidel

 
Jedny z předních andílků firmy Victoria’s Secret dokázaly, že líčení je pro ně zbytečností. Uhrančivá Brazilka Adriana Lima (30) a něžná víla Doutzen Kroes (26) původem z Holandska si v úterý udělaly společný snímek předtím, než strávily hodiny v rukou vizážistů a kadeřníků před dalším profesionálním focením. Krásky se o společnou fotku podělily s fanoušky na internetu. Obyčejným ženám tím však opět moc sebevědomí nepřidaly, jelikož jejich tváře byly i bez vylepšení šminkami kouzelné.
14.12.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Doutzen Kroes (38 článků)

Adriana Lima a Doutzen Kroes udělaly roznožku na obálce časopisu. Která je rajcovnější?

 
Je to odvěký souboj - brunetky versus blondýnky. A jeden pořádně vydařený přináší i nové vydání magazínu V. Na jeho obálce totiž pózují dva andílci od Victoria’s Secret - divoká tmavovlasá Brazilka Adriana Lima  (30) a něžná plavovláska z Holandska Doutzen Kroes (27). Bitva mezi oběma polonahými topmodelkami, stylizovanými fotografem Mariem Testinem do velice sexy póz a oblečených do dráždivého spodního prádla, je skutečnou pastvou pro oči.
12.03.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků) , Doutzen Kroes (38 článků)

Nejvíc sexy velikonoční zajíček? Jednoznačně holandská topmodelka Doutzen Kroes

 
Velikonoční nadílka vypadá u každého jinak. V žádné rodině se ale každopádně místo čokoládového zajíčka s největší pravděpodobností neobjevila krasavice v podvazcích, jako je známá topmodelka Doutzen Kroes (27). Takovému smyslnému zajíčkovi by podlehl snad úplně každý.
10.04.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Ať žije nespravedlnost! Podívejte se, jak vypadá nenalíčená modelka Doutzen Kroes po probuzení

 
Slavná holandská modelka Doutzen Kroes, která patří k jedněm z nejúspěšnějších tváří světa, se na jedné ze sociálních sítí pochlubila tím, jak vypadá, když neupravená vstane ráno z postele. Při pohledu na fotografii se nám nechce věřit, že je něco takového možné.
28.06.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Žhavá letní provokace: Modelka Doutzen Kroes je dokonalá ze všech stran!

 
Zatímco v Česku už máme letní pohodu za sebou, nizozemská modelka Doutzen Kroes (28) si může dovolit delší lenošení na vodní hladině.
18.09.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Andílek Victoria’s Secret Doutzen Kroes: Druhé těhotenství oznámila nahou fotkou

 
Originálním způsobem se nizozemská topmodelka Doutzen Kroes podělila se světem o radostnou novinu, že se za několik měsíců její rodina rozroste o dalšího člena. Kráska proslulá převážně z katalogů a kampaní pro Victoria’s Secret poslala na svůj účet na sociální síti obrázek, z něhož je očekávání dalšího potomka na první pohled patrné.
06.02.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Supermodelka Doutzen Kroes (30) má i po dvou dětech luxusní zadeček! A ráda ho špulí

 
Vyhlášená holandská kráska Doutzen Kroes (30), která se chlubí jednou z nejluxusnějších postaviček světa, opět provokuje. Tentokrát se zvěčnila během sexy cvičení v bazénu, z kterého přechází zrak – v titěrných oranžových plavečkách vystrkuje zadeček k obloze!
20.08.2015 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Doutzen Kroes (38 článků)

Jak se dostat do formy po porodu

 
Porod je velký zásah do ženina těla a většina touží, aby vypadalo jejich tělo pokud možno, co nejdříve stejně, jako před otěhotněním. Hubnout po porodu je zcela něco jiného než běžné hubnutí. Je to především proto, že tělo si prochází řadou hormonálních změn. Toto období může trvat až několik měsíců. Během této doby se pozvolna začne měnit i vaše postava. Rozhodně zapomeňte na drastické diety, které slibují postavičku, jako proutek. Mohla byste ublížit nejen sobě, ale i děťátku v případě, že stále kojíte. Jistě, že existuje mnoho žen, které záhy po porodu byly opět štíhlé. Cesta však vede jedině přes vyvážený jídelníček a pravidelné cvičení. Stravování po porodu Poporodní období je doba, kdy byste měla zcela upravit svůj jídelníček. Během těhotenství se dají omluvit půlnoční svačinky, ale nyní nastává čas, kdy tomu učinit konec. Pravidelná a vyvážená strava je velmi důležitá jak pro vaše tělo, tak pro miminko. Již během kojení spaluje vaše tělo značné množství kalorií. Tělo si po porodu klade vysoké nároky na příjem živin – bílkoviny, vláknina, minerály a vitamíny. V případě, že jídlo odbýváte a nejíte hlavně v klidu, nebude váš denní režim zahrnovat dostatek živin a můžete si tak snížit i tvorbu mateřského mléka. Což určitě nechcete! Cvičení by se nemělo uspěchat, ale co vám rozhodně prospěje, jsou procházky a jednoduché cviky. Ty pomohou opět zpevnit povolené svalstvo. Kdy je vhodná doba začít cvičit? Cvičit můžete doma nebo v tělocvičně a začínejte pozvolna od konce druhého měsíce po porodu. Do té doby vystačí zdravé stravování a pohyb jen tolik, co vám tělo dovolí, včetně zdravotních procházek. Nedoporučuje se zbytečně přepínat! Svému tělu dopřejte potřebný čas pro regeneraci. Zdřímněte si klidně i během odpoledne a odpočívejte, jak můžete. Pravdou je, že se v šestinedělí přirozeně hubne i bez pohybové aktivity, ale do skvělé kondice se dostanete jen vyváženou stravou a pomalým... Čtěte více Příspěvek Jak se dostat do formy po porodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 09:35 |

podobné články