Článek

Dostávám přes držku. Že Babiš řval? Poslanec o životě s ANO

 
Časopis Týden přinesl rozhovor s Patrikem Nacherem, poslancem za ANO. Nacher v něm vysvětlil, proč nechce do ANO vstupovat, i když ho s ním všichni spojují a „dostává za to přes držku“. „Kdo nemá svá témata, může si možná připadat zklamaný nebo dotčený, že na něho Babiš řval. To ale není můj případ,“ sdělil. Kdyby se hlasovalo o odvolání Zdeňka Hřiba, byl by pro. Ale Piráti, Čižinského hnutí a Spojené síly pro Prahu jsou si podle něho souzeni.
06.02.2020 12:26 |

podobné články

Podobné články

Jandák a Doubrava zuří: Chamraď, póvl, provokatéři z neziskovek dostanou lidsky přes držku. A ta hloupá husa, co naváděla děti házet hlínu na prezidenta...

 
Aktivisté z neziskovek šíří lásku a humanismus jako teroristé a není se čemu divit, že jedna jejich pracovnice – "hloupá husa", naváděla děti k házení bláta na obraz prezidenta. Alespoň takto nedávno zveřejněnou záležitost komentuje senátor Jaroslav Doubrava. Podle něho je nutné poznávat „idioty a kolaboranty“, kteří by nás zavedli do záhuby. A poslanec ČSSD Vítězslav Jandák dodává, že neziskovky jsou ve skutečnosti velice ziskové. „Tahle chamraď a póvl jednou dostane přes držku,“ řekl pro PL Jandák.
29.04.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (390 článků) , Jaroslav Doubrava (237 článků)

„A manželce půjdete dát taky přes držku?!“ Fyzický útok Procházkové vyprovokoval drsné roztržky na internetu. Šídlo, Topolánek, Foldyna, Ovčáček a veřejnost ve varu

 
Na incident, v němž novinářka Deníku N Petra Procházková na mezinárodním novinářském fóru Media 2019 napadla redaktora serveru Sputnik Vladimíra Frantu, zareagovali další novináři a politici. Na stranu novinářky se tak již stačil přidat i bývalý premiér Mirek Topolánek či redaktor Televize Seznam Jindřich Šídlo. A silně to schytal v komentářích od lidí. „Touto optikou by museli k Vám do baráku chodit fackovat Kubíka se Slonkovou a na Kavčích horách postavit boxovací automat,“ píší. A tážou se ho: „Pokud o Vás manželka řekne někde lež, půjdete jí dát přes držku?“ Naopak proti facce Procházkové povstali poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna a hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Ten se zamyslel, co by následovalo, kdyby „redaktorka Sputniku nafackovala redaktorovi Deníku N“.
24.11.2019 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2268 článků) , Petra Procházková (159 článků) , Jaroslav Foldyna (578 článků)

Pražský zastupitel pohrozil kolegovi: Dostaneš přes držku

 
Šéf zastupitelského klubu ODS a starosta Kbel Pavel Žďárský ztratil trpělivost se svým kolegou z opoziční ČSSD Miloslavem Ludvíkem. Neshody mezi nimi se dostaly tak daleko, že Žďárský už nechce s Ludvíkem zasedat v jednom výboru. Ludvíkovi navíc pohrozil, že pokud mu nepřestane karikovat jméno, dostane "přes držku".
17.09.2009 16:10 |

podobné články

Rasisté nedávají přes držku cizákům, ale kosmopolitům s rozhledem. Právník a filozof o tom sepsal obsáhlé pojednání

 
Právník a advokát Michal Palik se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, proč nakonec přes držku nedostane „cizák“, ale „kosmopolita“.
29.04.2018 08:30 |

podobné články

Chovanec k migraci: Tři roky dostávám přes držku za boj proti kvótám. A teď hrozí zrada. Od koho?

 
Ministr vnitra Milan Chovanec v rozhovoru pro Právo velmi ostře promluvil o otázkách migrace. Zejména o kvótách na uprchlíky, které Evropská unie v poslední době prosazuje čím dál ostřeji. Český ministr vnitra ovšem tomuto „nesmyslu“ a „Kocourkovu“ ustupovat odmítá a na rovinu říká, že i když ve vládním ANO zaznamenává názory v duchu „tak té EU vyhovme“, udělat to nemíní. A pro případ, že by byl přehlasován, zcela vážně hovoří o vlastní demisi.
31.05.2017 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Fiala (ODS): Politické strany jako fotbalový míč aneb Jaké otázky dostávám o politice

 
V poslední době dostávám nejčastěji – hned po otázce „jak se mi líbí v politice?“ – otázku, zda neprožíváme období konce politických stran, zda se politické strany už nepřežily, zda nebudou nahrazeny něčím jiným.
04.07.2014 09:00 |

podobné články

Asi jsme dostali málo na držku. Šup, prd, udělali tenkrát. John Bok o uprchlících i poplatcích za Václava Havla. Stojí za to

 
Chartista a předseda spolku Šalamoun John Bok v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou pro DVTV odsoudil vybírání peněz za používání jména prvního porevolučního prezidenta Václava Havla v podání nadace Vize 97. Poměrně ostře se rovněž vymezil proti negativnímu postoji Čechů k přijímání uprchlíků. „Asi jsme dostali od bolševiků málo na držku, abychom v sobě měli lidský cit,“ říká Bok.
20.08.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5565 článků) , Daniela Drtinová (342 článků)

Je mi to fuk! Na*raný Babiš k ministrovi i dalším věcem

 
„To když jsem slyšel, řval jsem. A řval jsem celý den. Řada kolegů radši zdrhala z kanclu,“ rozpálil se na sociální síti Facebook premiér Andrej Babiš (ANO) k situaci týkající se informačního systému k elektronickým dálničním známkám ve svém pravidelném hlášení „Čau lidi“. Zmínil, že by si naše země „zasloužila zredukovat počet ministerstev aspoň o čtyři nebo pět“. Jednotlivé agendy podle něj k sobě patří a měly by se spojit. Nevyhnul se ani kritice na resort ministryně Jany Maláčové (ČSSD). „Ajťáci by nám taky mohli říct svůj názor na soutěže a náklady na IT na Ministerstvu práce a sociálních věcí…,“ podotkl. A pak přišla slova o tom, jak spolek Milion chvilek pro demokracii „hájí svobodu a demokracii“.
26.01.2020 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17435 článků)

Nová svědectví proti Kalouskovi: Kurva! Dostaneš přes držku, řval na lidovce

 
Ministr financí Miroslav Kalousek se v poslední době „proslavil“ zfackováním mladíka, který ho urážel, a slovním napadením vicepremiérky Karolíny Peake na vládě. Jeho bývalý kolegové z KDU-ČSL však dosvědčují, že vulgární a agresivní jednání není u něho novinkou.
24.09.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6842 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

„Lidi si k pivu sednou.“ Babiš o DPH: Přes držku, chtěl jsem řvát. Hospodští na tom vydělají! A ODS...

 
Týden utekl jako voda a šéf hnutí ANO Andrej Babiš spolu se svým týmem sepsal další „Čau lidi“. Tentokrát se v provolání k voličům zaměřil na pivo, nejoblíbenější český nápoj. Babiš se prý pořádně naštval.
09.02.2020 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17435 článků)

VIDEO Ať jim Babiš dá na držku a tomu Sobotkovi, toho bych nakopala, promluvila důchodkyně na kameru hnutí ANO

 
Exministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš sdílel na facebookovém profilu hnutí ANO své nejnovější video, kde se zúčastnil pivních slavností, ale setkal se i se zemědělci a seniory.
28.06.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17435 článků)

Miliardář řval na podřízené: „Držte svou zas*anou držku!“ Ženy plakaly

 
Britský miliardář a podnikatel Sir Philip Green (66) je hlavní postavou jednoho z největších MeToo skandálů, který otřásl Velkou Británií. Green se pokoušel uplácet ženy, které ho obvinily ze sexuálního násilí. Jeho oběti ho označují za „sexistu, rasistu a sprosťáka“. Bývalí zaměstnanci promluvili o tom, jak ženy šikonaval a nadával jim. Ty často kvůli jeho nevybíravým a vulgárním komentářům končily v slzách. Green proslul svými styky s celebritami a modelkami jako herečka Liz Hurleyová, modelka Kate Moss nebo producent Simon Cowell, informoval deník The Sun.
26.10.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (120 článků) , Kate Moss (603 článků) , Philip Green (1 článek)

Zákon o hanobení Zemana: Přes držku, hajzle, hubu rozbít, jak říkáme my havíři. Kromě nadávek se ale objevila i výživná informace

 
Reakcemi na znovuzavedení zákona, jenž by měl přinést trest za hanobení hlavy státu, se to jen hemží. Terčí kritiky je především jeden z navrhovatelů, komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, jenž býval příslušníkem pohotovostního pluku SNB. A poslanec exposlanec Otto Chaloupka pak upozornil na projev jeho otce, kovaného komunisty Jaroslava Ondráčka.
16.11.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Otto Chaloupka (169 článků)

Zákon o hanobení Zemana: Přes držku, hajzle, hubu rozbít, jak říkáme my havíři. Kromě nadávek se ale objevila i zatím neznámá informace

 
Reakcemi na znovuzavedení zákona, jenž by měl přinést trest za hanobení hlavy státu, se to jen hemží. Terčem kritiky je především jeden z navrhovatelů, komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, jenž býval příslušníkem pohotovostního pluku SNB. A poslanec Otto Chaloupka pak upozornil na projev jeho otce, kovaného komunisty Jaroslava Ondráčka.
16.11.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Otto Chaloupka (169 článků)

Poslanec Laudát: Dostávám sprosté vzkazy. Dvakrát mě zkoušeli bít na ulici

 
Poslanci možná ještě přehodnotí svůj záměr vložit do zákona o provozu na pozemních komunikacích opatření, které má zabránit odtahování jejich aut z parkovacích zón. Nad zákonem se ve čtvrtek sejde hospodářský výbor, který koncem května navrhl ustanovení v zákoně přijmout. Poslanec František Laudát (TOP 09), který původní návrh předložil, dnes ČTK řekl, že je s ním spojován omylem a že bude usilovat o to, aby výbor své usnesení přehodnotil a ustanovení vypustil.
11.06.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (253 článků)

Martinu Ševcovi ve Švédsku hrozí čtyři roky za rasismus! Řval: Cikáne zasra***

 
Tak tohle přehnal. Hokejista švédského Färjestadu Martin Ševc (30) si zadělal na pořádné trable. V sobotním ligovém mači proti Jönköpingu totiž řval na zadáka soupeře Daniela Rahimiho (24) íránského původu: „Ty zasra*** cikáne,“ a může za to jít až na čtyři roky za mříže.
02.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ševc (6 článků)

Vztekloun v autobusu řval na přítelkyni, pak po ní hodil láhev kečupu

 
Medaili za gentlemanství si určitě nezaslouží šestadvacetiletý mladík z Ostravy. Ten nejdřív řval na přítelkyni v autobuse plném lidí, po vyhození ven po ní mrštil láhví kečupu.
29.04.2013 14:00 |

podobné články

VIDEO: Tenista radostí z výhry rozerval triko a řval jako pavián

 
Polský tenista Jerzy Janowicz bývá na kurtu dost divoký. Často to odnese raketa, v Římě to zase bylo tričko. Jeho oslava výhry nad Tsongou byla emotivní a vítě řval jako pavián.
16.05.2013 06:05 |

podobné články

Brutální zranění přítele Borhyové! Sporťák Hrdlička řval bolestí

 
Sportovní moderátor, komentátor a přítel Lucie Borhyové (35) Michal Hrdlička (24) je mimo jiné i vynikajícím fotbalistou. O víkendu mu ale jeho láska k fotbalu nachystala tvrdý direkt! V zápase špatně došlápl a koleno mu vyletělo do strany. "Nic horšího jsem nezažil, řval jsem bolestí a držel se spoluhráčů," svěřil se Hrdlička. Borhyová nyní o svého miláčka pečuje, kolega Petr Suchoň mu přeje brzké uzdravení a vzkazuje, že už bude hrát jen šachy.
04.11.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1486 článků) , Petr Suchoň (58 článků) , Michal Hrdlička (680 článků) , Petr Hrdlička (11 článků)