Článek

Dostane se brzy na svobodu? Pašeračce Tereze svitla naděje, ve vězení se propouští

 
Nejznámější české pašeračce Tereze Hlůškové (24) zase svitla naděje na brzké propuštění na svobodu. Tereza, která si v pákinstánském vězení odseděla už 2 roky a tři měsíce za pašování heroinu, dostala dobrou zprávu. Její trest byl snížen o další dva měsíce. Projednání jejího odvolání je však pořád v nedohlednu kvůli pandemii nemoci covid-19.
22.05.2020 08:35 |

podobné články

Podobné články

Pašeračce Tereze svitla naděje: Díky koronaviru dřív doma?

 
Osm let a osm měsíců - tak zněl rozsudek nad Češkou Terezou Hlůškovou (23), kterou chytili v Pákistánu s kufrem plným heroinu. Trest si teď odpykává v místním vězení. Ze strachu z koronaviru, kterým se v zemi nakazilo už 33 lidí, se izolovala na samotce. Díky nebezpečnému viru jí ale svitla naděje na dřívější propuštění!
16.03.2020 05:20 |

podobné články

Kvůli pašeračce Tereze vyhrožoval bombou: »Teroristovi« z Plzně hrozí 12 let!

 
Pořádný problém má jedenadvacetiletý mladík, který údajně z lásky k pašeračce Tereze (22) vyhrožoval Pákistánu teroristickým činem. Policie ho chce obžalovat a hrozí mu, že stráví až 12 let ve vězení.
19.06.2018 11:20 |

podobné články

Za „pomoc“ pašeračce Tereze mu hrozí kriminál! Zamilovaného mladíka obžalovali z terorismu

 
Mladý Nikolaj (21), který chtěl „pomoci“ pašeračce Tereze (22) z vězení, si pořádně zavařil. Mladík prostřednictvím SMS zpráv vyhrožoval Pákistánu bombou a za to je teď obžalován z vyhrožování teroristickým útokem. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let za mřížemi.
07.08.2018 11:45 |

podobné články

Vězení pašeračky Terezy (23) otevřelo brány: Propuštění na Vánoce!

 
Zatímco ostatní si přejí pod vánoční stromeček dovolenou, elektroniku, domácího mazlíčka nebo obálku s tučnou sumou, ona si přeje jediné – propuštění z vězení. České pašeračce Tereze Hlůškové (23) svitla naděje, že by mohla být na Vánoce opravdu konečně doma. Co by ji mohlo zachránit?
26.11.2019 05:15 |

podobné články

Na Vánoce doma? Pašeračce Tereze H. svitla před svátky velká naděje

 
Heroinovou Terezu Hlůškovou (23) čekají už druhé Vánoce v pákistánském vězení. Mladá Češka je ale stále přesvědčena, že by se do té doby mohla stihnout dostat domů. Byl by to pro ní největší dárek v jejím životě.
26.11.2019 07:25 |

podobné články

Lucii chytili v Brazílii s kufrem drog: Nová image!

 
Pašeračce Tereze v pákistánském vězení už mnoho naděje na propuštění nezbývá, zato Lucii T. zadržené s kufrem plným kokainu loni v Brazílii je zjevně "hej". Vzhledem k tomu, že je jen v domácím vězení, dostane se na internet i na sociální sítě. A sem tam i něčím přispěje. Teď tam ukázala novou image!
01.02.2020 05:35 |

podobné články

Psát si mohou z basy! Kvůli pašeračce Tereze vyhrožoval Pákistánu: Dostal tři roky!

 
Kvůli lásce k Tereze H. (22) půjde do vězení. Jestli nepustí pašeračku heroinu, hrozil Pákistánu terorismem. Soud neměl pro zamilovaného mladíka z Bulharska pochopení a potrestal ho třemi roky a čtyřmi měsíci vězení.
09.10.2018 11:40 |

podobné články

Pašeračce Tereze zůstaly oči pro pláč: Ve vězení přišla o nejlepší kamarádku

 
Dlouho věřila, že trestu za pašování heroinu unikne, osud ale Tereze Hlůškové (23) v poslední době hází pod nohy jeden klacek za druhým. Netrpělivě čeká na odvolací soud, aby mohla zpátky do Česka, ten je však stále v nedohlednu. Za mřížemi navíc přišla o novou nejlepší kamarádku!
05.11.2019 09:05 |

podobné články

Velká naděje pro pašeračku Terezu (24)? V pákistánském vězení se propouští vězeňkyně!

 
Konečně dobré zprávy pro Terezu (24)! Snížili jí trest, a její některé spoluvězeňkyně půjdou dokonce na svobodu. Tereza mezi nimi není, přesto ale doufá, že už brzy okusí svobodu.
22.05.2020 05:30 |

podobné články

Velký zvrat v případu Terezy H.: Celníci fatálně pochybili, pašeračka se může smát

 
V lednu minulého roku se na mezinárodním letišti v Láhauru Tereza H. (22) snažila propašovat devět kilo heroinu v kufru, který měl dvojité dno. Tereza byla ale chycena a z průměrné české občanky, která ničím příliš nevynikala, se rázem stala pákistánská celebrita. V současné době jsou soudní stání neustále odročována. Tereze ale svitla naděje. Celníci, kteří zadrželi pašeračku, udělali velkou chybu, která se blonďaté dívce může velmi hodit. Terezin obhájce je přesvědčen o tom, že takové pochybení můžete Tereze nahrát do karet. O co jde?
28.11.2018 08:25 |

podobné články

Markétě a Mirkovi v turecké base svitla naděje. Petříček zmínil amnestii

 
Na šest let a tři měsíce poslaly soudy v Turecku do vězení dva Čechy. Miroslav Farkas a Markéta Všelichová byli odsouzeni za spolupráci s bojovníky milic syrských Kurdů YPG, které Ankara považuje za teroristickou organizaci. Jsou zadržovaní od roku 2016, teď jim ale spolu s dalšími vězni svitla naděje. Podle šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD) je možné, že v Turecku vyhlásí amnestii. Ministr Petříček Blesk Zprávám řekl, že jeho lidé prověřují, zda by se prominutí zbytku trestu týkalo i odsouzených Čechů.
17.01.2019 06:00 |

podobné články

Pašeračce Tereze H. (21) prodloužili vazbu: Čekejte na mě a snažte se mi pomoct

 
Češce Tereze H. (21), která byla zadržena 10. ledna na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kily heroinu, prodloužil včera soud vazbu.
31.01.2018 05:05 |

podobné články

Soud kvůli pašeračce Tereze: Deset panáků whisky, pak zkrat a teror!

 
Hrozil Pákistánu teroristickými útoky, jestli nepustí na svobodu pašeračku Terezu H. (22), kterou letos v lednu zadrželi na letišti v Laháru s devíti kilogramy heroinu. Nikolay I. (21) teď stanul před Krajským soudem v Plzni. Za vyhrožování teroristickým trestním činem mu hrozí až 12 let vězení.
02.10.2018 09:05 |

podobné články

Je na pokraji vyhubení, přesto tasmánskému čertovi svitla naděje na přežití

 
Ďábel medvědovitý neboli tasmánský čert se řadí mezi ohrožené druhy. Mizí ze světa závratnou rychlostí, a tak hrozí, že zůstane v paměti lidí pouze jako populární animovaná postavička. Díky chovné stanici Devil Ark v Austrálii tomuto největšímu dravému vačnatci ovšem svitla naděje na přežití. Za poslední rok se tam totiž narodilo 40 mláďat.
27.09.2012 07:35 |

podobné články

Mladík z České Lípy trpí neznámou nemocí! Teď mu svitla naděje na uzdravení

 
Šestadvacetiletého Ladislava Hasmandu z České Lípy už patnáct let sužuje neznámí nemoc. Obrovské otoky nohou mu nedovolí chodit a je tak odkázán na vozíček. Nyní mu však opět svitla naděje, že by se mohl vyléčit. Pomoci se mu totiž pokusí speciální tým lékařů z motolské nemocnice.
26.06.2013 23:00 |

podobné články

Holčička s obří hlavou zažívá peklo, ale svitla jí naděje: Třetí operaci má úspěšně za sebou!

 
Rúna Begumová (20 měsíců) trpí hydrocefalem a její hlava kvůli nahromadění mozkomíšního moku dorůstá obrovských rozměrů. Teď jí svitla naděje. Prodělala už třetí operaci. Náročný zákrok trval čtyři hodiny a lékaři jí modelovali zdeformovanou lebku.
29.06.2013 13:35 |

podobné články

Vojtovi svitla nová naděje. Lékaři se pokusí objasnit jeho nemoc

 
Chlapec už od narození trpí poruchou zpracování potravy. Lékaři dosud nebyli schopni jeho nemoc objasnit, ale teď mu svitla nová naděje. Dnes nastoupil do Motolské nemocnice.
07.07.2013 18:00 |

podobné články

Matce dvou dětí, která má 33 Kč na den, svitla naděje: Lidé už ale nabízejí pomoc!

 
Osudem krutě zkoušené Kateřině Hrbaté (38) z Brna svitla jiskřička naděje. Její situace už nevypadá tak beznadějně. Ženě, která přežívá se dvěmi dětmi s pouhými 33 korunami na den, se na základě článků v deníku Aha! ozvali lidé a nabídli jí pomoc.
02.08.2013 12:10 |

podobné články

Ruinám běloveských lázní svitla naděje

 
Naděje na renesanci svitla ruinám bývalých lázní v Bělovsi u Náchoda na opětovný statut lázeňského města. Čtvrt století nevyužívaný lázeňský areál koupila společnost Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník.
23.11.2019 09:30 |

podobné články