Článek

Dostál (Stačilo!): I když je před volbami, nemusíme chovat v TV jako opičky a křičet na sebe

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k míru na Ukrajině.
15.05.2024 21:20 |

podobné články

Podobné články

Opičky ukázaly, jak dodržují sociální odstup. Při krmení se držely od sebe

 
Pandemie koronaviru naučila lidi mnohé. Například to, že je potřeba se chránit, mýt si ruce, nosit roušky a dodržovat sociální odstup. Jenže lidi to stále moc nechápou. Tyto zvídavé opičky z Indie však pochopily, o co jde.
08.06.2020 19:10 |

podobné články

MÁTE TAKÉ ŠIKOVNÉ DĚTI? Tyhle lezou po futrech jako opičky...

 
V americkém Wisconsinu mají šikovné děti, které šplhají po futrech jako opičky.
25.02.2011 18:20 |

podobné články

Proč ty ústecké opičky řeší uhlí? Vědí vůbec, kde se těží? "Táta dělníků" Falbr se zapojil do debaty o těžbě a pojal to po svém

 
Sociální demokrat Richard Falbr si vzal na paškál ústecké radní. Kdovíproč se komunální politici podle něj cítí kompetentní k otázkám uhlí, které s jejich městem vůbec nesouvisí. Utahuje si z nich, zda vůbec vědí, kde se co těží. Možná jen plavou s proudem a omílají jako opičky témata, která se už zoufale dlouho skloňují stále dokola.
11.02.2015 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Richard Falbr (67 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Tyhle vzácné opičky ukradli v plzeňské zoo

 
Čtyři vzácné opičky ukradli zloději v plzeňské zoo. Cena zvířátek je nejméně kolem dvou set tisíc korun!
22.07.2009 15:10 |

podobné články

V ústecké zoo se narodily opičky! Mandrilám se daří dobře

 
Úspěšný odchov dvou mláďat opiček Mandril rýholící se povedl v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Mluvčí zahrady Věra Vrabcová agentuře Mediafax ve čtvrtek sdělila, že opičky se narodily v rozmezí tří týdnů.
10.11.2011 18:25 |

podobné články

Leoš Středa (†58) žil se třemi ženami najednou: Říkal jim opičky, o manželku se dělil s milencem

 
Zastřelený Leoš Středa (†58) byl velmi úspěšný a známý lékař i podnikatel. Na konci 90. let ale prodal své kliniky a zmizel do Asie. Tam si začal ve velkém užívat, byl mimo jiné také velkým obhájcem polygamie. Sám žil v jednu dobu se třemi ženami najednou. Říkal jim opičky, sex s nimi provozoval denně. Každý den měl jinou, vybíral si je dle svých podle abecedy.
01.04.2022 16:30 |

podobné články

Nemusíme poklonkovat ani Západu, ani Rusům a už vůbec ne Číňanům. Jejich investice nepotřebujeme a neměli bychom je vítat, tvrdí ekonom Pavel Kohout

 
ROZHOVOR Česko má již nezanedbatelné kapitálové zdroje – české domácnosti mají dnes na bankovních účtech přes 2300 miliard korun – a nemusíme se tedy poníženě klanět Západu. Máme i podnikatele, zkušené manažery, obchodníky a vůbec jsme od roku 1990 zásadně pokročili. Nemusíme poklonkovat ani Západu, ani Rusům a už vůbec ne Číňanům. Jejich investice nepotřebujeme a neměli bychom je vítat. Zahraničních investic máme v této ekonomice nadměrné množství. To tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ekonom Pavel Kohout, mimo jiné autor publikace Investiční strategie pro třetí tisíciletí.
26.08.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (259 článků)

Od Konečné: Budeme žít v bídě a bojovat o žvanec? STAČILO bramborám za 26,90 Kč

 
„Řekněme STAČILO vysokým cenám raných brambor za 26,90 Kč/kg, STAČILO bramborám z Turecka… My bychom měli cestovat do zahraničí za zážitky, ne k nám maso ze Španělska, cibule z Filipín,“ říká „šestka“ na kandidátce STAČILO! Jarmila Dubravská. „Budeme žít v chudobě, vrátíme se do středověku, budeme bojovat o žvanec, světlo a kousek tepla?“ ptá se a vysvětluje, proč je důležité jít k volbám. „Neposlouchejte ty žvanily, kteří tvrdí, že se nic nedá změnit,“ vzkazuje. Zmínila „lživé obvinění Zdeňka Jandejska i hulvátské vyjádření starosty Řeporyjí a poplivání Felixe Slováčka“.
06.06.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarmila Konečná (3 články)

Muž odmítl sex, dívka začala křičet a on dal pěstí jinému. Policie rozpletla rébus

 
Policii se daří řešit zapeklitý případ ze začátku června. V sobotu poprosila veřejnost o poznatky k muži, který utekl z křoví poté, co ze stejného místa začala dívka křičet o pomoc. Muže ale začal pronásledovat jiný muž, který za to od prchajícího „pachatele“ dostal pěstí. Lidé útočníka poznali a na základě toho ho policie v pondělí vypátrala. Činu lituje a tvrdí, že dívka křičela, jelikož jí nedopřál sex.
12.06.2017 15:45 |

podobné články

Slovák svrhl matku do studně, když začala křičet, naházel na ni cihly

 
Slovenská policie vyšetřuje vraždu v obci Šarkan. Jednapadesátiletý muž tam o 20 let starší matku svrhl do šestimetrové studně a poté, co začala křičet, na ni naházel cihly, informuje v pátek webový portál TVNoviny.sk.
16.07.2010 13:15 |

podobné články

Jak se chovat, když vás unesou: Třeba si řeknete o vodu, oni vás kopnou, že vám vodu nedají, tak chvíli počkáte a řeknete si o vodu znovu

 
Expert na vyjednávání s teroristy Adam Dolník, který školí i agenty FBI, znovu promlouvá. V rozhovoru pro bulvární deník Blesk např. prozrazuje, jak by se měl člověk chovat, když je unesen. Popsal také, jak se máme chovat v čase teroristických útoků. Rozhodně prý ne tak, jak to udělala po útocích v Paříži pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO).
11.02.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (799 článků)

Co to dělá Fiala? „Stačilo!“ Do voleb jde nová koalice. Známá jména

 
Ve volbách do Evropského parlamentu bude kandidovat nové politické uskupení, koalice STAČILO!. Její vznik iniciovala KSČM, lídryní kandidátky tak bude šéfka komunistů a europoslankyně Kateřina Konečná. Součástí koalice jsou také Spojení demokraté - sdružení nezávislých (SD-SN) a Osobnosti. Výraznými tvářemi nové koalice budou například právník Ondřej Dostál nebo mediátorka Jana Turoňová. Koalice STAČILO! je prý zejména přímým protikladem vládní koalice SPOLU, ale i všech dalších parlamentních stran, které jsou napojeny na dotační byznys a síť kmotrů.
04.12.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (547 článků) , Jan Fiala (519 článků) , Jan Fiala (519 článků)

Václav Klaus a IVK k nadcházejícím evropským volbám

 
Jsme před volbami do Evropského parlamentu. Před volbami zdánlivě nepodstatnými, před volbami do instituce, kterou většina voličů nezná a o obsahu práce v ní mnoho neví, před volbami, které se v naší zemi nikdy netěšily významnému zájmu. Přesto jde o volby, které bychom neměli lehkovážně minout.
07.06.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11117 článků)

EU a NATO se nemohou chovat, jako kdyby byl mír, míní estonský prezident

 
Severoatlantická aliance a Evropská unie se nemohou dál chovat, jako kdyby byl mír,  apeloval  estonský prezident Alar Karis v komentáři sepsaném pro server Politico v předvečer druhého výročí rozpoutání války Ruska proti Ukrajině. Zdůraznil současně, že by stačilo, aby každá země EU přispěla Ukrajině pouhou čtvrtinou jednoho procenta svého hrubého domácího produktu (HDP), a napadená země, která de facto již deset let čelí většímu státu, válku vyhraje.
20.02.2024 12:50 |

podobné články

Pekarová zděšena Blatným. Ten prý včera předvedl kiks

 
Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný konstatoval, že pokud se lidé o Velikonocích nebudou chovat tak, jak se v časech koronavirové pandemie sluší a patří, nastane „prů*er“. Vysvětlil také, proč kabinet Andreje Babiše (ANO) prozatím odmítá otevřít okresy. Pokud se lidé neumí chovat ani doma, tak se nebudou umět chovat ani mimo okres, a to vláda nechce riskovat. A v tu chvíli bouchla předsedkyně TOP 09 do stolu.
01.04.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

EU chystá seznam, jaká zvířata smíte chovat. Jak se to stalo, kroutí lidé hlavou

 
Křečci, činčily, hadi i papoušci. Všechna tato zvířata již možná brzy nebude možné chovat. Důvodem je iniciativa z Bruselu, která má ve všech 27 unijních státech zakázat chov divokých a exotických zvířat v zajetí. Má totiž vzniknout seznam zvířat vhodných k chovu – a ta, která by na tomto seznamu nebyla, by nesměl nikdo s výjimkou zoologických zahrad chovat, píše server iDnes.cz.
24.10.2023 19:10 |

podobné články

Tlak na přijetí migrantů zesílí. Brusel má páky, jak nás donutit. Jan Keller vidí i české politiky, kteří tomu půjdou naproti

 
ROZHOVOR „Oni to zkoušejí metodou hodného a zlého policajta.“ Známý sociolog profesor Jan Keller hovoří o tom, co přinese předsednictví Německa v EU. Podle Kellera může Brusel souhlasit s tím, že nemusíme brát migranty, pokud adekvátně zvýšíme svůj příspěvek na rozvojovou pomoc. „Přitom za ‚adekvátní‘ bude považovat takovou sumu, která by nás hospodářsky zničila. Potom třeba couvne a řekne, že nemusíme platit, když přijmeme migranty, na které nám v prvém roce klidně ještě něco přispěje. Určitě se v Česku vyskytnou politici, kteří pak začnou tvrdit, že přijetím migrantů za tak výhodných podmínek uchráníme naše potomky před katastrofálním zadlužením.“ A jak to bude se zelenou agendou? „Je o tolik jednodušší změnit vývoj klimatu než zatočit s gaunery, kteří odklánějí peníze do daňových rájů?“
11.07.2020 10:15 |

podobné články

Pozvali ho do ČT. Ale až po volbách. Nezapomenul jim to. U Takáče bylo horko

 
Nováček v Evropském parlamentu (EP) Ondřej Dostál z kandidátky STAČILO! se v Událostech, komentářích ČT střetl s končícím europoslancem-pirátem Mikulášem Peksou, jenž řekl, že uskupení STAČILO! zřejmě najdeme ve stalinistické frakci EP. Takové nálepkování zvolený europoslanec Dostál důrazně odmítl. I s moderátorem pořadu Danielem Takáčem si měl Dostál co vyjasňovat; vyčetl mu, že je Česká televize nepozvala do předvolební superdebaty.
14.06.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (94 článků)