Článek

Dopraváci stávkují proti úsporným opatřením. Řecko potřebuje půjčky

 
Zaměstnanci veřejné dopravy v Aténách dnes vstoupili do stávky na protest proti novým úsporným opatřením, kterými se vláda snaží zajistit Řecku další zahraniční pomoc a odvrátit hrozící bankrot silně zadlužené země. Minulý týden kabinet oznámil rozšíření a urychlení úspor včetně propouštění státních zaměstnanců a snížení některých důchodů.
26.09.2011 11:40 |

podobné články

Podobné články

Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení?

 
Také bojujete s finančními problémy, které vám zkrátka nedovolí dopřát si vše, co byste chtěla? Pokud je to tak, není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že možností, jak získat peníze, samozřejmě existují. Jednou z takových jsou i výhodné krátkodobé půjčky. Ty jsou na našem trhu považovány za skutečný unikát, a to především díky podmínkám, se kterými jsou spjaté. Nejenom, že je lze získat rychle a jednoduše, ale mnohdy i z pohodlí domova, bez jakéhokoliv dokládání účelu, stejně jako bez složitého dokládání příjmu. V hotovosti, nebo na účet Kromě zmíněných krátkodobých půjček, které jsou nejčastěji spjaty s částkami v řádech tisíců korun, si ale můžete požádat i o sumy, které jsou mnohem zajímavější. Jsou řádově v desítkách, ale i stovkách tisíců korun. A co to pro vás znamená? Samozřejmě možnost, jak můžete vyrazit třeba na vysněnou dovolenou, nebo zrekonstruovat váš současný byt. Na výběr dokonce máte zde dvou možností. Jsou to buď hotovostní půjčky, které naleznete zde, nebo půjčky bezhotovostní. V rámci výběru je samozřejmě jenom na vás, čemu dáváte přednost. Současný úvěrový trh nabídne v rámci obou možností dostatek poskytovatelů. Nebojte se ani procesu schvalování Mnoho lidí má samozřejmě v souvislosti s půjčkou obavy z toho, že nedokáže splnit podmínky, které jsou nastaveny. Už dávno ale neplatí, že by půjčky poskytovaly jenom banky, a že je jejich získání složité a náročné. Příkladem mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, stejně jako půjčky pro nezaměstnané, studenty, nebo také problémové klienty. To vše jsou skupiny osob, které by u banky peníze nezískali, ale v nebankovním segmentu s tím samozřejmě problém nemají. A pokud se na tuto úvěrovou oblast podíváme detailněji, přináší i další výhody. A mezi ty patří: Jednoduché a rychlé vyřízení Využití peněz na cokoliv Bez ověřování bonity a finanční minulosti Příspěvek Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2015 09:01 |

podobné články

Nepodceňujte výběr půjčky. Ovlivní to další váš život

 
I když mnoho lidí kývne na první nabídku půjčky a moc věcí si nepromyslí, rozhodně to neznamená, že je to cesta, kterou můžeme označit za správnou. Právě naopak. Jedná se totiž o cestu, která je špatná. Výběr půjčky byste totiž měli spojit s přemýšlením a výběrem. Pamatujte, že může výrazně ovlivnit váš život. Nevěříte? Podívejte se na příklady, jakým způsobem. Riziko ztráty nemovitosti První příklad se týká těch půjček, které vyžadují zastavit nemovitost. V takovém případě dochází k tomu, že celou dobu splácení budete žít s rizikem toho, že když se něco přihodí, o nemovitost snadno přijdete. A může se jednat o: dům, byt, rekreační objekt. Proto když půjčku vybíráte, hledejte spíše takové, kde zástava není potřeba. Když to mají být třeba půjčky bez doložení příjmů, je dobré vědět, že skutečně existují i takové, kde není potřeba ani mít nemovitost, ani ručitele. Riziko nezvládnutí splátek Může se stát, že si vyberete půjčku a nepromyslíte si to, kolik jste schopni reálně splácet. A problém může být na světě. A to skutečně poměrně velký. Jedním z příkladů jsou rychlé půjčky před výplatou. Je sice lákavá půjčit si jednoduše pár tisíc, ale pamatujte na nutnost jednorázového vrácení. Najednou zjistíte, že peníze nemáte. Co v takovém případě dělat? Je možné požádat si o prodloužení, které je ale zpoplatněno. Rázem se dostáváte do dluhové pasti, která může trvat i několik měsíců, nebo může skončit třeba i u vymáhací agentury. Riziko vysokých sankcí Stačí si nepřečíst smlouvu a rázem nebudete vědět, jak velké mohou být sankce, pokud se například opozdíte se splátkou. A jejich výše může výrazně ohrozit i váš budoucí život, protože nemusí být nic ojedinělého, že jsou třeba i v tisících korunách, a to jenom v souvislosti s odesláním klasické upomínky. K tomu přidejme úroky z prodlení, náklady na advokáta a dlouhodobý problém je na světě. Riziko vysokého přeplácení Půjčka, kterou si berete, by... Čtěte více Příspěvek Nepodceňujte výběr půjčky. Ovlivní to další váš život pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Řecko čelí další generální stávce kvůli úsporným opatřením

 
Řecko dnes čelí další generální stávce kvůli úsporným opatřením vlády. Protest podle agentury AP na 24 hodin přeruší veškeré veřejné služby, uzavře školy a celní i daňové úřady a zastaví veřejnou i leteckou dopravu.
11.03.2010 10:00 |

podobné články

Řečtí zaměstnanci stávkují proti úsporným krokům

 
Řečtí zaměstnanci vstoupili do 24hodinové stávky, která je namířena proti plánovaným úsporným opatřením. V zemi narůstá nespokojenost s chystanými kroky, které chce řecká vláda realizovat, aby zlepšila stav veřejných financí.
12.03.2010 11:50 |

podobné články

Řečtí komunisté protestují proti úsporným vládním opatřením

 
Na 200 komunistických aktivistů brzo ráno okupovalo Akropoli v Aténách na protest proti úsporným opatřením, která musí přijmout řecká vláda.
04.05.2010 09:30 |

podobné články

Rumunsko se bouří proti úsporným opatřením, do ulic vyšly desítky tisíc lidí

 
Třicet tisíc Rumunů ve středu protestovalo proti vládním úsporným opatřením.
19.05.2010 19:55 |

podobné články

Půjčky, půjčky, melou dokola už i prvňáci

 
Ještě neumějí ani počítat a zdaleka nemají představu o penězích, ale už jako zadřená deska melou dokola reklamu na půjčku. Půjčky, půjčky, zpívají si dnešní prvňáci - a přitom se pitvoří, šklebí, poskakují. Marketing na utrácení příjmů z budoucnosti je všudypřítomný.
15.09.2014 12:40 |

podobné články

5 důvodů, proč si zřídit půjčku přes internet

 
Čas jsou peníze. Co se týče vyřízení půjčky, platí toto rčení dvojnásob. Pokud vás nebaví dlouhé vystávání ve frontách na pobočkách finančních společností a nechcete svůj drahocenný čas trávit schůzkami s poradci, online půjčky jsou pro vás to pravé. Ušetřený čas není jediný benefit, který můžete od půjčky zřízené přes internet očekávat. V následujícím článku vypíchneme 5 výhod, které můžete od online půjčky očekávat.
05.10.2018 10:35 |

podobné články

Řecko stávkuje: Nefunguje doprava ani úřady

 
Řecko ochromila generální stávka. V zemi nelétají letadla, nejezdí vlaky, nefungují úřady, zavřené zůstaly také školy. Obyvatelé protestují proti úsporným opatřením na podporu ekonomiky.
24.02.2010 10:25 |

podobné články

Pražští „dopraváci“ mají šest nových pomocníků

 
Ve čtvrtek dopoledne proběhlo setkání, při kterém pražští „dopráváci“ obdrželi dar v podobě šesti speciálních mobilních telefonů.
13.03.2014 16:20 |

podobné články

Řekové nechtějí úspory a stávkují. Obsadili Akropoli

 
Na 200 komunistických aktivistů dnes brzy ráno okupovalo Akropoli v Aténách na protest proti úsporným opatřením, která musí přijmout řecká vláda výměnou za zahraniční pomoc ve výši 110 miliard eur.
04.05.2010 12:00 |

podobné články

Italové opět stávkují. V Senátu začne debata o úsporném plánu

 
Zaměstnanci v celé Itálii dnes na osm hodin zastavili práci na protest proti úsporným opatřením vlády Silvia Berlusconiho. Stávka, kterou vyhlásila největší odborová ústředna v zemi CGIL, zasáhne především veřejnou dopravu včetně letecké. Ve větších městech na Apeninském poloostrově byly svolány demonstrace.
06.09.2011 10:20 |

podobné články

Řekové opět stávkují proti novým úsporným opatřením

 
Život lidem v Řecku dnes znovu komplikuje generální stávka, kterou na 24 hodin vyhlásily dva hlavní odborové svazy. Stávkující protestují, které po Aténách požaduje Evropská unie a Mezinárodní měnový fond (MMF). Strany řecké vládní koalice budou dnes pokračovat v jednání o podmínkách, za jakých země může dostat od mezinárodních věřitelů nový záchranný balík ve výši 130 miliard eur.
07.02.2012 11:55 |

podobné články

Řecké trajekty stojí, námořníci stávkují kvůli úsporám

 
Řecká trajektová doprava je ochromena, protože námořníci vstoupili do 48hodinové stávky na protest proti úsporným opatřením vlády.
19.03.2012 11:15 |

podobné články

Řečtí námořníci stávkují. Ostrovy zůstanou odříznuty od světa

 
Trajektové spojení mezi řeckými ostrovy a pevninou narušila v úterý a ve středu před řeckými ortodoxními velikonočními svátky stávka. Celořecký námořní svaz (PNO) tak protestuje proti úsporným opatřením vlády.
10.04.2012 07:55 |

podobné články

Krachující Řecko znovu ochromí generální stávka a demonstrace

 
Řecko dnes zasáhne čtyřiadvacetihodinová generální stávka, kterou kvůli dalším vládním úsporným opatřením svolaly největší odborové organizace ADEDY a GSEE. Očekává se, že do ulic velkých měst vyjdou desetitisíce až statisíce demonstrantů.
05.10.2011 08:10 |

podobné články

Řecko dva dny od krachu: Premiér sliboval u kulatého stolu, potřebuje půjčit!

 
Řecko je na pokraji katastrofy, o jeho svízelné situaci se v Bruselu jednalo u kulatého stolu, kde nechyběla kancléřka Angela Merkel. Podle ní není třeba Řecko litovat a odpouštět mu dluhy. Řecký premiér Tsipras se kvůli díře v řecké kase pustil do slibování. Řecko předloží seznam reforem. Do dvou dnů však musí slib splnit!
20.03.2015 13:45 |

podobné články

Dopraváci v Ostravě dále stávkují. Řešení v nedohlednu

 
Stávka zaměstnanců Dopravního podniku Ostrava (DPO), která začala ve středu, zřejmě hned tak neskončí. Zatímco odboráři odmítají ustoupit ze svých požadavků, vedení města a DPO zatím nenabízí žádný jiný návrh než ten, který odbory jako nepřijatelný odmítly.
02.06.2011 17:25 |

podobné články

Legendární řecký muzikant o své trpící vlasti: Ničí nás imperialisté, nic jim nezaplatíme

 
Sedmaosmdesátiletý legendární hudební skladatel Mikis Theodorakis se postavil do čela Řeků, kteří protestují proti vládním úsporným opatřením. Autor hudby k filmům jako Řek Zorba nebo Serpico prohlásil, že podpisem smlouvy s eurozónou politici Řecko uvrhají do otroctví. Další, kdo protestuje proti „diktátu imperialistů z G 20“, je též legendární řecký spisovatel Glezos.
21.02.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Mikis Theodorakis (2 články)