Článek

Dony x Davee chtějí tanečním klipem povzbudit lidi

 
Dvojice Dony x Davee vydává po pilotním klipu Hollywood další videoklip ze své nedávné debutové desky. Tentokrát jde o video k taneční skladbě Svítání. Chtějí jím přinést fanouškům trochu příznivé energie do nelehkých časů.
22.03.2020 10:00 |

podobné články

Podobné články

Dony x Davee přivezli kus Kalifornie v klipu Hollywood

 
Dvojice Dony x Davee spolupracuje od roku 2017. Nyní vydává první desku s názvem Hollywood. Ke stejnojmennému singlu navíc představuje klip natáčený na několika lokacích v Los Angeles, a to včetně Hollywood Sign. Na Novinkách.cz má premiéru.
10.02.2020 13:00 |

podobné články

VIDEO: Tihle dva borci si pro vás připravili svůj CHEZEKAKE!

 
Dony&Davee je hudební dvojka, která letí prudce vysoko. Finalista Hlasu David Bisek a jeho kamarád Marek Donát trhají rekordy se svými songy v rádiích!
24.12.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Bisek (33 článků)

Pánové pozor, nechlubte se více než šesti milenkami!

 
Kolik sexuálních partnerů za život je ideální počet? Záleží, kdo se ptá, kdo dopovídá a z jaké pochází kultury. Právě sociokulturní vlivy a také pohlaví ovlivňují výsledné číslo. Zatímco se soudilo, že je u mužů přípustné číslo poněkud vyšší než u žen, ani u nich by nemělo být extrémně vysoké. Podle nejnovějších průzkumů by muži, kteří chtějí vážný vztah, neměli ze sebe dělat Dony Juany a chlubit se více než šesti milenkami.
05.01.2017 15:30 |

podobné články

Poznali byste plešatého finalistu Hlasu? I po letech si zpěvák plní své hudební sny

 
Možná si ho ještě pamatujete ze soutěže Hlas Česko Slovenska, kdy se ještě pod svým občanským jménem David Bisek probojoval do finále. Tento pop a R'n'B zpěvák , který si nyní říká Davee, se opět hlásí o slovo.
25.03.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Bisek (33 článků)

Lady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkami

 
Nikoho asi nepřekvapí, že zpěvačka Lady Gaga svým dalším klipem opět šokuje...
17.08.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1377 článků)

Zelení přišli s extravagantním muzikálovým klipem „Eurosong“

 
Zelení přišli s extravagantním předvolebním muzikálovým klipem, aby rozčeřili předvolební nudu a přiměli voliče k většímu zájmu o blížící se volby do Evropského parlamentu.
14.05.2014 20:25 |

podobné články

Ivana Korolová oznamuje vydání debutové desky klipem k písni Paleo

 
Herečka a zpěvačka Ivana Korolová uvádí novým klipem k písničce Paleo svou debutovou desku Kruhy. Pokřtí ji v neděli 15. prosince v pražském Paláci Akropolis a jejím kmotrem bude hudebník a textař Ondřej Ládek aka Xindl X.
13.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (77 článků) , Ivana Korolová (60 článků)

Herečka Tori Spelling se hnusí svému manželovi!

 
Tohle asi nečekala. Herečka Tori Spelling (36), která se proslavila rolí Dony v seriálu Beverly Hills, se hnusí vlastnímu manželovi Deanu McDermottovi! Ten nedávno před novináři srovnával její hlavu s koňskou.
12.09.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (235 článků)

V Pidivadle má velké herecké sólo Jaromíra Mílová

 
Vedle inscenací studentů Vyšší odborné školy herecké – za některé, například za Ostrovského Schovanku, by se nemuselo stydět žádné pražské divadlo – objeví se někdy v Pidivadle i známí herci. Nejnověji ve Vyučování Dony Margaridy Roberta Athaydeho Jaromíra Mílová.
25.01.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromíra Mílová (1 článek)

Tento sexy model je nováčkem v českém showbyznysu. Dámy, co na něj říkáte?

 
Marek Donát alias Dony (20) je nejúspěšnějším českým modelem současnosti a šílí po něm muži i ženy. Má za sebou i takové přehlídky, jako je Fashion Week v Praze a působil i v Miláně. Zaujme ojedinělým vzhledem s nádechem Asiata, a přitom jeho kořeny jsou jenom z Čech.
25.06.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Čech (106 článků)

StarDance IV: Čvančarová v šoku! Dostala padáka

 
Herečka Jitka Čvančarová (31) se už na tanečním parketě v tanečním klání neobjeví. Diváci překvapivě rozhodli, že ji ve StarDance IV už nechtějí!
27.11.2010 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (763 článků)

Petra Němcová v taneční soutěži plakala, baculka Kirstie Alleyová zářila

 
V pondělí večer se premiérově představili se svými nacvičenými tanci všichni soutěžící 12. řady pořadu Dancing With The Stars - americké obdoby StarDance. Mezi jedenácti slavnými osobnostmi se představila i česká topmodelka Petra Němcová. Ta se svým tanečním partnerem Dmitrym Chaplinem předvedla elegantní foxtrot. Přestože porota Petru velice chválila, nakonec si od nich vysloužila pouze 18 bodů. Svou mrštností a tanečním nadáním však všechny odzbrojila baculatá herečka Kirstie Alleyová.
23.03.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (101 článků) , Petra Němcová (611 článků)

Tyhle si nejvíc vyhodily z kopítka: Překrásná Voříšková to rozjela na tanečním parketě

 
Že je závěrečná párty filmového festivalu v Karlových Varech pořádná nuda? Ani náhodou pro herečky Terezu Voříškovou a Kristýnu Janáčkovou. Zatímco většina hostů unavená po předešlém večírkovém devítidenním maratonu už tak tak stojí opřená o bar, s talířkem u rautu a ti šťastnější najdou volnou židli, krásné herečky Voříšková s Janáčkovou to pořádně rozjely na tanečním parketu.
08.07.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (273 článků) , Kristýna Janáčková (67 článků)

Tyhle si nejvíc vyhodily z kopýtka: Překrásná Voříšková to rozjela na tanečním parketě

 
Že je závěrečná párty filmového festivalu v Karlových Varech pořádná nuda? Ani náhodou pro herečky Terezu Voříškovou  (22) a Kristýnu Janáčkovou. Zatímco většina hostů unavená po předešlém večírkovém devítidenním maratonu už tak tak stojí opřená o bar, s talířkem u rautu a ti šťastnější najdou volnou židli, krásné herečky Voříšková s Janáčkovou to pořádně rozjely na tanečním parketu.
08.07.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (273 článků) , Kristýna Janáčková (67 článků)

Pamela Anderson na tanečním parketě: Předvedla vnady i roznožku, ale podle porotců byla nejhorší

 
V pondělí večer odstartovala ve Spojených státech na stanici ABC již 15. řada úspěšné taneční soutěže Dancing With The Stars (obdoba českého StarDance). Jednou ze soutěžících je i Pamela Anderson  (45) , která má za sebou první vystoupení. Se svým tanečním partnerem Tristanem MacManusem předvedla cha-chu. Její představení se navzdory hereččině obdivuhodné roznožce porotcům příliš nezamlouvalo.
25.09.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (629 článků) , Pamela Anderson (581 článků)

Revoluce ve StarDance. Moderátoři Kostková s Ebenem budou poprvé řádit na tanečním parketu

 
Sehraná moderátorská dvojice Tereza Kostková  (36) a Marek Eben  (54) v posledních šesti letech odmoderovala celkem čtyři série taneční soutěže StarDance. Přestože je v tomto období tanec zcela obklopoval, oni sami nedostali příležitost se na tanečním parketu aktivně předvést. V příští řadě se to ale konečně změní.
26.09.2012 19:23 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (394 článků) , Tereza Kostková (799 článků)

Pavlína Němcová si nechává dobrovolně způsobovat bolest svým tanečním partnerem. O co tady jde?

 
Topmodelka Pavlína Němcová  (40) během premiérového dílu StarDance překvapila skvělým tanečním výkonem. Pod vyklidněným výrazem téměř profesionální tanečnice se ale skrývala hrůza a stres
09.11.2012 19:05 |

podobné články

Tento pevný zadeček se brzy rozvlní v tanečním rytmu. Kuchařová už začala trénovat na StarDance

 
Tisková konference další řady StarDance proběhne za dva týdny. Táňa Kuchařová  (25) ale už dávno trénuje se svým tanečním partnerem a prozradila nám, jaké má z tance pocity? „Trénujeme, je to náročné," nechala se slyšet Táňa a jedním dechem dodala: „Jsem nadšená, moc mě to baví. "
13.09.2013 18:05 |

podobné články

Táňo, koukej: Sexy tanečnice Krejčířová dráždí Ondřeje Brzobohatého výstavními silikony

 
Ondřej Brzobohatý  (30) to na tanečním parketu StarDance rozjíždí po boku temperamentní blondýnky Evy Krejčířové , která publikum oslňuje nejen svým tanečním uměním, ale i ženskými zbraněmi první kategorie.
12.11.2013 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (636 článků) , Eva Krejčířová (20 článků)