Článek

Donchuán Gott pokořen mladším svůdníkem! Dělal i s jeho Ivankou ...

 
Tenhle chlapík podle všeho nemá žádnou úctu před starším. Před celým národem se totiž vychloubá, že měl víc žen v posteli než nejznámější český zpěvák. A něco podobného se ve slušné společnosti přece nedělá!
26.10.2018 12:05 |

podobné články

Podobné články

Teplé počasí láme rekordy na jihu Čech. Padlo i patnáct stupňů

 
V Českých Budějovicích byl v pondělí pokořen teplotní rekord. Kolem 14:00 zde přístroje naměřily 14,3 stupně Celsia. Rekord z roku 2004 byl pokořen o 1,1 stupně. Řekl to Jaroslav Hintermüller z Českého hydrometeorologického ústavu. Rekordy padaly i na dalších místech.
07.02.2011 15:50 |

podobné články

Kollerův brutální šroub do hlavy odkopnuté snoubenky: Tajné selfíčko z dovolené, kde si on a jeho děti užívají s jinou!

 
"David Koller":http://www.extra.cz/tema/david-koller (53) nejenže "po červnovém rozchodu se slovenskou snoubenkou":http://www.extra.cz/donchuan-koller-sokoval-snoubenku-misto-svatby-kopacky-rozzurenou-slovenku-ted-ceka-dalsi-prekvapko-a-bude-bolet nebyl dlouho sám, on nebyl pravděpodobně sám už ve chvíli, kdy "zkoprnělé a k němu čerstvě nastěhované moderátorce z východu sděloval":http://www.extra.cz/donchuan-koller-sokoval-snoubenku-misto-svatby-kopacky-rozzurenou-slovenku-ted-ceka-dalsi-prekvapko-a-bude-bolet, že prsten k Vánocům za milion a pozvánka, aby k němu šla po dvouletém vztahu bydlet do Prahy, kde jí sežene práci, přece neznamenaly, že vzápětí nedostane kopačky!
25.07.2014 19:20 |

podobné články

Simpsonovy oživí donchuán Ricardo Bomba

 
Do života Homera, Marge, Barta a celé rodiny Simpsonů vtrhne změna. V jejich Springfieldu se totiž napřesrok 31. ledna po 20 letech vysílání tohoto animovaného seriálu objeví nová tvář. Bude jí donchuán Ricardo Bomba.
26.11.2009 10:55 |

podobné články

Co dělal Gott, než dostal 39. slavíka? Líbal, hladil, nakukoval, šatil a klaněl se Haškovi!

 
Tohle opravdu nikdo nečekal. Božský Karel Gott (75) si letos převzal svého 39. Slavíka. Zvítězil jak v kategorii Zpěvák roku, tak v kategorii Absolutní vítěz. Co ale Mistr dělal jen několik hodin a minut předtím, než si pro vítězné sošky šel? Víme, jak vypadal jeho den a co dělal, když se kamery nedívaly.
30.11.2014 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott už se zotavuje, v IKEM byl operován kvůli náhlé příhodě břišní

 
Zpěvák Karel Gott byl v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) operován kvůli náhlé příhodě břišní. Média původně spekulovala, že zpěvák podstoupil operaci srdce. Gottův stav je nyní stabilizovaný, zotavuje se a rehabilituje. Gott byl v IKEM přijat v neděli odpoledne. Jeho manželka Ivana na Facebooku uvedla, že mu bylo delší dobu nevolno. Po vyloučení kardiálních příčin musel zpěvák v úterý podstoupit operaci břicha. "Pan Gott žádá o respektování soukromí. Své příznivce a kolegy Karel Gott moc zdraví a děkuje za všechna povzbuzující přání k brzkému uzdravení," uvedla jeho mluvčí Aneta Stolzová.
29.10.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott - Poprvé vyvenčil své štěně!

 
Slavík Karel Gott (70) se už vrátil z německého Mnichova, a mohl se tak konečně pomazlit se svým novým přírůstkem do rodiny! Kdo by si ale myslel, že zamířil za vnoučkem Vojtíškem, kterého mu porodila dcera Lucie (22), ten by se pěkně mýlil. Jeho první kroky vedly domů za manželkou Ivankou, dcerkami Charlottkou a Nellinkou a štěnětem Stellou, které hned vyvenčil.
12.05.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott v seriálu: Před kameru jen s Ivankou! FOTO

 
Pěvecký génius Karel Gott (73) opět zkouší štěstí u filmu. Už v minulosti se objevil v několika filmech i seriálech v menších rolích, ta velká ale přišla až nyní. „Mistr si zahraje po dlouhé době v seriálu, ale tentokrát nebude hrát sám sebe,“ řekl exkluzivně pro Aha! zdroj ze štábu! Včera se rozeběhlo natáčení pilotního filmu. Po jeho boku v něm bude dokonce stát žena jemu nejbližší – manželka Ivanka Gottová (36)! A co honorář? Nejde o žádné horentní sumy, oceněni prý budou stejně jako všichni ostatní herci.
23.10.2012 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Gott vyznal Ivance lásku: Sklidil kritiku a výsměch!

 
U příležitosti 10. výročí sňatku s jeho manželkou Ivankou, zveřejnil Karel Gott na sociální nádherné vyznání lásky. Jaké sklidí reakce, ale oblíbený zpěvák zřejmě nečekal.
08.01.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Gott má roli v Hřebejkově filmu, pomohly zkušenosti s šílenou fanynkou

 
Zpěvák Karel Gott dostal roli v novém filmu Jana Hřebejka Škoda lásky. Hraje sám sebe a v jeho postavě se promítají i osobní zkušenosti s šílenými fanynkami. Další články k tématu: Polívku s Havlovou doplní v komedii Dědictví II také Karel Gott ČT dává čtvrt miliardy na filmy. Vlastní snímek chystá Sokol i Krobot Karel Gott si zahraje ve filmu německého rapera Bushida VIDEO: Klus, Eben i Gott se sešli na pracáku. Díky skupině Buty
21.06.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků) , Jan Hřebejk (391 článků)

Tajná večeře finalistů SuperStar: Nejlepší pařmen? Karel Gott!

 
Finalisti Česko Slovenské SuperStar vyrazili v neděli po přímém přenosu na tajnou večeři! Za soutěžícími přišel do steakové restaurace i Karel Gott s Ivankou Gottovou!
24.11.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott: Král bouraček!

 
Mistr Karel Gott (70) má slabůstku, které se nezbavil ani po svatbě se svou manželkou Ivankou. Přestože se musel vzdát všech svých milenek a začít žít spořádaný život, jedna neřest mu přece jen zůstala. Vášeň pro rychlá auta, která se mu málem stala osudnou. A to rovnou čtyřikrát!
19.02.2010 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott: Král bouraček!

 
Mistr Karel Gott (70) má slabůstku, které se nezbavil ani po svatbě se svou manželkou Ivankou. Přestože se musel vzdát všech svých milenek a začít žít spořádaný život, jedna neřest mu přece jen zůstala. Vášeň pro rychlá auta, která se mu málem stala osudnou. A to rovnou čtyřikrát!
22.02.2010 02:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Gott s rodinou v zoo: Velké křtiny gorilího miminka!

 
Karel Gott (70) s manželkou Ivankou a dcerami Charlotte (4) a Nelly (2) vyrazili v neděli do zoo, aby společně s Lucií Bílou (44) pokřtili nový přírůstek do gorilí smečky.
01.06.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Karel Gott (5029 článků)

Gott má z dcer modelky: Za sebou mají první přehlídku a nafotily kampaň

 
Karel Gott s manželkou Ivankou můžou být na své dcery Charlotte Ellu (4) a Nelly Sofii (2) pyšní. Holčičky si vysloužily velký aplaus na své první módní přehlídce a také si je dětská značka oblečení vybrala jako své tváře. Charlotte a Nelly budou mít svoji první velkou kampaň.
14.04.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott potěšil své dcerky: Převlékl se za rytíře!

 
Zpěvák Karel Gott (72) si vyrazil se svojí rodinou, manželkou Ivankou (35) a dcerami Charlotte (5) a Nelly (3), do Starých Hradů u Jičína. Zde pokřtil knihu Starohradské pohádky čaroděje Archibalda I., která bude v prodeji pouze na tamním zámku.
12.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

Karel Gott: Večírek s touhle kráskou! Ivanu (zase) nechal doma...

 
Zpěvák Karel Gott (72) miluje ženy a ženy milují Karla Gotta. I když je Mistr ženatý s Ivankou (36), okolním nápadnicím to očividně nevadí. Ale Karlovi také ne! V pondělí si vyrazil opět bez své drahé polovičky a okamžitě skóroval. A jasně dal najevo to, co je o něm dobře známé – že se mu líbí krásky tmavší pleti. Mohl tak oči nechat na opálené brunetce!
09.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

TRAPAS NA POHŘBU ŠPINAROVÉ: Karel Gott s Ivankou NEPOSLALI ANI VĚNEC!

 
Na pohřbu Věry Špinarové se ukázaly skutečné charaktery mnoha lidí. Taková Marie Rottrová například přerušila dovolenou v Mexiku a letěla do Ostravy dát poslední sbohem pěvecké kolegyni. Někteří ale ani neposlali věnec. Třeba takový Karel Gott, který rychle přispěchal s podivným vysvětlením.
02.04.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků) , Marie Rottrová (270 článků) , Věra Špinarová (413 článků) , Maria Karel (51 článků)

Gott získal titul Čestný znalec piva, za pivaře se přitom nepovažuje

 
Zpěvák Karel Gott si do své ohromné sbírky ocenění přidal další. Na slavnostním vyhlášení soutěže o nejlepšího výčepního plzeňského piva přijal v Měšťanské besedě v Plzni titul Čestný znalec, Honorary Connoisseur, piva. Na tento titul je velmi pyšný, ale zdůrazňuje, že ho nedostal za množství vypitého moku. Další články k tématu: Gott se pochlubil fotkou z dovolené, ukázal tělo v plavkách Ivana Gottová: Mnohokrát jsem se manžela ptala, proč právě já Karel Gott nechá kvůli problémům s hlasem odpočívat hlasivky Gott s 37. slavíkem v kapse: Žiju s tím, že to nejlepší teprve přijde GLOSA: Iglesias zvedl publikum na nohy a vrátil čas o desítky let
21.06.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků)

VIDEO: Gott natáčí klip s Lounovou, ačkoli mu to mnozí rozmlouvali

 
Karel Gott se zase po čase objeví v hudebních televizích. Natáčí totiž klip s Olgou Lounovou k duetu, který zpěvačka sama napsala - Dál za obzor. Nejslavnějšímu českému zpěvákovi to mnozí rozmlouvali, on se ale rozhodl, že chce oslovit i mladší generaci. Další články k tématu: Nedodělaná píseň Lounové a Gotta unikla na internet Akrobatický koncert Olgy Lounové: dva úrazy a Gott žádající duet VIDEO: Lounová se nechá točit jen z levé strany, skrývá totiž jizvu „Karel Gott!“ skandovali na Bushidovi hiphopeři AUDIO: Navždy mlád, zpívá Karel Gott do láteření německého rapera
02.08.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5029 článků) , Olga Lounová (319 článků)