Článek

Dominique Alagia (17) a Honza Michálek (21): Slova o vztahu a společném bydlení

 
Mladá influencerka Dominique Alagia (17) vyvedla do společnosti svého přítele Jana Michálka. Pár se ukázal na Českém slavíkovi 2022, kde si užívali záři reflektorů. Redakce eXtra.cz s dvojicí udělala rozhovor, ve kterém prozradili, jak se jim po nedávném stěhování spolu bydlí, a zmínili se i o plánech do budoucna. 
20.11.2022 15:00 |

podobné články

Podobné články

Dominique Alagia má píseň se Slzou: Moc prostoru tam ale nedostala

 
Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek Dominique Alagia (17) se objevila po boku slavné kapely Slza. Natočili společný videoklip s názvem "Tak mi promiň", která má po měsíci na YouTube přes 330 tisích zhlédnutí. Nemilým překvapením je ale to, že Dominique moc prostoru pro zpěv nedostala. Zpívá pouze jednu sloku a pak společný refrén s Petrem Lexou. 
11.09.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lexa (53 článků)

Dominique Alagia: Tahle krásná influencerka hodlá dobýt SuperStar

 
Influencerka Dominique Alagia (16) má na sociálních sítích statisíce sledujících. Nyní hodlá prorazit v oblíbené pěvecké show SuperStar, kde už tuto neděli předvede svůj talent a ukáže, zda ohromí porotu nejen svým krásným vzhledem, ale hlavně zpěvem.
28.09.2021 14:20 |

podobné články

SuperStar 2021: Dominique Alagia rozhodila porotu, influencerka klame tělem

 
Další díl pěvecké show Česko Slovenská Superstar na Televizi Nova přinesl šok porotě. Teprve šestnáctiletá influencerka Dominique Alagia totiž klame tělem. Na sociálních sítích vypadá o mnoho let starší než ve skutečnosti.
03.10.2021 22:45 |

podobné články

Jedna z nejmladších influencerek Dominique Alagia: V čem tkví tajemství jejího obřího úspěchu

 
Dominique Alagia (17), jedna z nejmladších influencerek na české scéně, která se i přes svůj nízký věk může řadit mezi ty nejúspěšnější. Na Instagramu ji sleduje více než 300 000 sledujících a na TikToku počet jejích odběratelů přesahuje půl milionu. Díky tomu patří mezi nejvlivnější internetové tvůrce v Česku. Nyní se může pyšnit dalším úspěchem, v rámci prestižní události Czech Social Awards byla nominována v kategorii Rising Star, tedy vycházejících hvězd. 
07.06.2022 17:20 |

podobné články

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

 
Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek Dominique Alagia (17) se do povědomí lidí dostala i díky soutěži SuperStar. Na tohle období ale příliš ráda nevzpomíná, v podcastu A-Cast & Kid Ajvn otevřeně prozradila, že zákulisí show bylo velmi dramatické. Porotkyně a herečka Patricie Pagáčová (33) se k její osobě měla dokonce velmi vulgárně vyjadřovat. 
01.08.2022 14:15 |

podobné články

Domi Alagia promluvila o hejtrech: Už jsem si na ně zvykla, říká. Za co jim děkuje?

 
Mladá influencerka italského původu Dominique Alagia se objevila na seznamu nominovaných letošního ročníku Czech Social Awards v kategorii Rising Star. Utkala se s dalšími čtyřmi rivaly, ale cenu si k překvapení všech neodnesla. To zaskočilo i samotnou Domi: “Mrzí mě to, koho by to nemrzelo. Myslela jsem si, že mi moji fanoušci poslali dost hlasů na to, abych vyhrála,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. Co by poradila nově příchozím influencerům a jak se vyrovnává s hejty?
12.06.2022 05:10 |

podobné články

Domi Alagia přiznala plastiku nosu: Po úraze jsem nemohla dýchat jednou dírkou

 
Mladá úspěšná influencerka, nádherná Dominique Alagia (17), se pochlubila plastickou operací nosu. Podstoupení zákroku nechtěla skrývat před svými fanoušky, a tak se na sociálních sítích o vše podělila. Rozpovídala se nejen o celém procesu operace, ale odpověděla také na nejčastější dotazy. Redakci eXtra.cz prozradila, co ji k zásahu chirurgů vedlo. “V dětství jsem měla zlomený nos a od té doby jsem nemohla dýchat jednou dírkou,” svěřila se. Jaká byla reakce jejího okolí? 
22.10.2022 05:10 |

podobné články

Další bída pro Davida z Love Islandu: Pustila se do něj Domi Alagia a zastala se Rebeky

 
David z Love Islandu se čím dál tím víc zaplétá do svých vztahových her. Ačkoliv by v soutěži měli být jen singl lidé, před několika dny vyplulo na povrch, že utajil vztah s přítelkyní Rebekou. Kromě zdroje z Davidova okolí, který tuto informaci potvrdil eXtra.cz, ho prozradily i společné fotky. Nyní se v komentáři na TikToku přidala i Dominique Alagia. "Rebeku jsme viděli i my na fotbale hokejisti vs. influenceři… taky jsme si mysleli, že je David zadaný," napsala a zatloukla tak další hřebíček do rakve Davidovy přetvářky.
03.11.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1458 článků) , David David (1093 článků)

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Odvážný kandidát do Senátu kritizoval Babiše a slíbil, že pozve papeže Františka, bude-li zvolen

 
Smělé plány má kandidát na senátora z Uherskohradišťska. Alessandro Alagia, původem Ital, je velmi úspěšný podnikatel, který vlastní i zámek Ořechov. Teď se ale rozhodl, že pomůže změnit politickou scénu směrem k poctivosti a sociálnímu uvažování. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také zkritizoval nový služební zákon. „Je to hnus. Babiš si obsadí pozice svými lidmi a pak nebude možné tyto osoby vyměnit,“ uvedl Alagia.
21.08.2014 20:55 |

podobné články

Server si „proklepl“ nezávislého kandidáta do Senátu Alagiu. A zjistil pozoruhodné věci

 
Na Slovácku usiluje o hlasy voličů jako nezávislý kandidát do Senátu Alessandro Alagia, Čechoital, který české občanství získal teprve letos v lednu. Zatímco na plakátech využívá slogan „Vraťme stát slušným lidem”, sám Alagia je muž přinejmenším dost kontroverzní, jak vyplývá z informací, které o Alagiovi zjistil server Aktuálně.cz.
18.09.2014 13:55 |

podobné články

Státní bezúročná půjčka na bydlení? Šichtařová rozsápala Fialovu koalici: Bydlení není právem. Máte právo si na bydlení vydělat!

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Je záhadou, proč si uskupení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 stále ještě říká středopravé, když přišlo s typicky levicovým nápadem na podporu bydlení. Koalice Spolu navrhuje, aby skrze státní přerozdělování poskytli ti, kdo vydělávají, ze svých daní bezúročnou půjčku někomu, kdo si chce pořídit bydlení. „Tenhle nápad je založen na velmi pochybném konceptu ‚potřebnosti‘, nikoliv na konceptu zásluhy. Na bydlení není nárok. Bydlení není právem. Nemáte právo bydlet – máte právo si na bydlení vydělat a za peníze si jej potom koupit,“ vysvětluje Markéta Šichtařová.
08.08.2021 17:10 |

podobné články

Státní bezúročná půjčka na bydlení? Šichtařová vyškolila Fialovu koalici: Bydlení není právem. Máte právo si na bydlení vydělat!

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Je záhadou, proč si uskupení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 stále ještě říká středopravé, když přišlo s typicky levicovým nápadem na podporu bydlení. Koalice Spolu navrhuje, aby skrze státní přerozdělování poskytli ti, kdo vydělávají, ze svých daní bezúročnou půjčku někomu, kdo si chce pořídit bydlení. „Tenhle nápad je založen na velmi pochybném konceptu ‚potřebnosti‘, nikoliv na konceptu zásluhy. Na bydlení není nárok. Bydlení není právem. Nemáte právo bydlet – máte právo si na bydlení vydělat a za peníze si jej potom koupit,“ vysvětluje Markéta Šichtařová.
08.08.2021 17:35 |

podobné články

Pirát Michálek ve Sněmovně bod po bodu cupoval Babišovu vládu

 
Předseda pirátských poslanců Jakub Michálek v pátek ve Sněmovně cupoval vládu Andreje Babiše. Ta má podle něj komunistický styl vládnutí a Babiš má styl jako Milouš Jakeš. Michálek přijal Babišovu výzvu, aby ho strany porazily ve volbách a připomněl, že v Praze se to Pirátům podařilo. „Užijte si to, smějte se, máte na to maximálně tři roky, vzkázal Michálek Babišovi.
23.11.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25082 článků)

Šikana u Pirátů? Zlý Michálek? Ivan Bartoš překvapivě promluvil

 
O dění v České pirátské straně informovala včera moderátorka Nora Fridrichová ve svém pořadu 168 hodin na ČT24. Jeden z jejích nejvýraznějších členů, místopředseda Jakub Michálek, čelí návrhu na odvolání. Piráti o něm budou hlasovat na začátku listopadu. Vedoucí personálního odboru, neúspěšná kandidátka do europarlamentu Jana Koláříková, ho obvinila ze šikany. Michálek to popírá. Zastal se jí naopak jiný z místopředsedů, europoslanec Mikuláš Peksa. Ten dokonce prohlásil, že když Michálek v předsednictvu zůstane, odejde na protest on. Takzvané špinavé prádlo si přitom Piráti perou zcela veřejně. Jejich hádky si můžou lidé číst na otevřeném internetovém fóru.
28.10.2019 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (437 článků) , Ivan Ivan (2579 článků)

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (33 článků)

Zelení: Vláda nesmí s řešením sociálního bydlení otálet, bezdomovectví hrozí tisícům lidí

 
Strana zelených (SZ) je znepokojena průtahy ve věci zákona o sociálním bydlení a koncepci bydlení. Řada obcí omezila vyplácení doplatků na bydlení v ubytovnách a tisícům lidí tak hrozí, že přijdou o střechu nad hlavou. SZ požaduje urychlené řešení sociálního bydlení - vláda se sice má Koncepcí zabývat na nadcházejícím jednání, samotná koncepce ale problém nevyřeší. SZ zároveň podporuje výzvu Platformy pro sociální bydlení adresovanou Vládě ČR.
24.06.2015 08:06 |

podobné články

OMMO se hlásí ke smyslu a k podpoře sociálního bydlení

 
otázce a řešení problematiky bydlení, potažmo sociálního bydlení vycházíme z oficiálního záměru (koncepce) podpory třech stupňů bydlení - krizové bydlení, sociální byty a dostupné byty, včetně možné pomoci lidem či rodinám, jimž na přiměřené bydlení nestačí 40 procent příjmu.
07.07.2016 06:35 |

podobné články