Článek

Dolejš (KSČM): Kongresové centrum nesmí být zašantročeno v podivných privatizacích

 
Vyjádření Jiřího Dolejše, poslance PS PČR za KSČM a místopředsedu ÚV KSČM, k převzetí KCP státem.
02.12.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (494 článků)
Podobné články

Kongresové centrum Praha převezme hotelový řetězec Holiday Inn

 
Kongresové centrum Praha (KCP) převezme hotel Holiday Inn od společnosti Targa Management. Firmě vyplatí 2,9 milionu eur (skoro 80 milionů korun). Targa měla hotel v pronájmu od roku 2001, smlouva bude ukončena k 28. únoru. Rozhodlo o tom představenstvo KCP, uvedlo dnes v tiskové zprávě kongresové centrum.
10.02.2014 15:00 |

podobné články

Kongresové centrum dluží miliardy, hrozí mu krach

 
Kongresové centrum v Praze míří k úpadku. Uvedl to v úterý server iDnes.cz s odvoláním na vyjádření náměstka primátora Milana Richtra (ODS), podle kterého nemá centrum na splácení dvoumiliardového dluhu.
02.02.2010 19:40 |

podobné články

Zlín: Kongresové centrum bude řídit Zdeněk Ševčík

 
Odbor kulturní centrum magistrátu, které řídí v loňském roce otevřené Kongresové centrum, povede od 1. srpna Ing. Zdeněk Ševčík ze Zlína. Rozhodla o tom na svém pondělním jednání rada města. Ve funkci vedoucího nahradí Karla Adamíka, který od června působí v hokejovém PSG Zlín.
28.07.2011 15:25 |

podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (80 článků) , Keith Richards (80 článků)

Kalousek nechce Pentě prodat Kongresové centrum Praha

 
Ministr financí Miroslav Kalousek podle úterních Lidových novin nechce zadlužené Kongresové centrum Praha prodat skupině Penta. Společenství Penta Investments a Zátiší Catering Group vyhrálo tendr na oddlužení KPC.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6888 článků)

Žádná exkluzivita nebyla, popírá Kongresové centrum Vondrova slova

 
Společnost Promopro neměla podle vedení firmy Kongresové centrum Praha (KCP) exkluzivitu na zajišťování audiovizuální techniky v prostorách KCP. Právě údajnou exkluzivitou odůvodňoval ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) smlouvu, která Promopru zajistila v době českého předsednictví EU zakázky v hodnotě desítek miliónů korun. Vondra byl v té době ministrem pro evropské záležitosti a měl předsednictví na starosti. Na stranu Vondry se oproti tomu postavil Úřad vlády i premiér Petr Nečas.
28.01.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1196 článků) , Petr Nečas (9309 článků)

Praha: Stanovení auditora Kongresového centra

 
Podle dnešního rozhodnutí Rady hlavního města Prahy v působnosti valné hromady Kongresové centrum Praha bude auditorem společnosti Kongresové centrum Praha, a.s., pro léta 2011 - 2014 společnost EURO-Trend Audit, a.s.
16.02.2011 10:05 |

podobné články

Zadlužené Kongresové centrum dostane letos injekci 77 mil. na splátku od ministerstva financí

 
Kongresové centrum Praha (KCP) musí letos v dubnu splatit zhruba 77 milionů korun. Ministerstvo financí letošní splátku poskytne, informoval o tom v úterý Mediafax pražský magistrát s tím, že to rezort písemně potvrdil.
22.02.2011 20:45 |

podobné články

Kongresové centrum v Praze dluží dvě miliardy! Hrozí mu, že zkrachuje

 
Kongresové centrum v Praze je podle výroční zprávy ve ztrátě necelých sto milionů. Celková dlužná částka je ale mnohonásobně vyšší.
24.04.2012 15:05 |

podobné články

Kongresové centrum Praha hledá dodavatele služeb. Výběrové řízení ale nevypíše

 
Kongresové centrum Praha (KCP) hledá dodavatele audiovizuálních technologií. I když se jedná o zakázku za desítky milionů korun, nevypíše otevřené výběrové řízení. Napsaly to páteční Hospodářské noviny.
03.08.2012 06:10 |

podobné články

Kongresové centrum končí s Promopro a audiovizuální služby si zajistí samo

 
Kongresové centrum Praha (KCP) ke konci letošního roku ukončí pětiletou spolupráci s firmou Promopro. Informuje o tom dnešní vydání E15 s odvoláním na dopis vedení KCP obchodním partnerům, který má k dispozici. Vedení KCP hodnotí spolupráci kladně, ale audiovizuální služby si chce nadále zajišťovat samo.
29.10.2012 06:10 |

podobné články

Stát zaplatí 2 miliardy dluhů. Za Kongresové centrum v Praze

 
Praha začala společně s Ministerstvem financí zachraňovat Kongresové centrum Praha (KCP). Primátor Prahy Tomáš Hudeček (TOP 09) a ministr financí Jan Fischer (nestr.) podepsali akcionářskou smlouvu KCP. Stát tak na sebe převezme zhruba dvoumiliardový dluh, který musí KCP zaplatit do dubna 2014. Za to stát získá ve společnosti majoritní podíl. Pokud by vláda do majetkové struktury centra nevstoupila, podle vedení Prahy by zkrachovalo.
02.12.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1755 článků) , Tomáš Hudeček (668 článků)

Zastaralé kongresové centrum: Vnitřní prostory opraví, přistaví další halu

 
Kongresové centrum Praha prochází významnými změnami, které potřebovalo dlouhé roky. Slavná pražská budova, která hostila celosvětově úspěšné akce, v poslední dekádě chátrala a její technologie nestačily dnešním standardům. Vylepšení se dočká interiér a hlavně společenský sál. Za 300 milionů korun by navíc do tří let měla vzniknout na jižní straně centra úplně nová hala.
24.07.2017 13:45 |

podobné články

Krnáčová (ANO): Kongresové centrum nedokáže uspokojit poptávku

 
Mezinárodní architektonicko-urbanistická soutěž Nové KCP má vítěze a veřejnost ode dneška zná i podobu vítězného návrhu. Předmětem soutěže byla dostavba nové výstavní haly pro Kongresové centrum Praha a s ní spojená okolního prostranství. Veřejnost tak ode dneška zná jména vítězů i podobu vítězného návrhu.
12.09.2017 13:35 |

podobné články

Kongresové centrum rozšíří: Takhle bude vypadat nová hala, začít stavět se má za tři roky

 
Kongresové centrum v Praze v Nuslích prochází významnými změnami. Její technologie už nestačí dnešním standardům, a tak se opravy nevyhnou interiéru neofunkcionalistické budovy a také společenskému sálu. Velkou novinkou je ale nová hala, která vyroste na jižní straně centra jako. Stát by měla kolem 300 milionů korun a navrhla ji španělská kancelář OCA. Ta se stala vítězem mezinárodní architektonické soutěže.
12.09.2017 13:25 |

podobné články

Komunista Dolejš vzkázal umělcům, kteří koncertují proti KSČM: Díky, pomaháte nám

 
Místopředseda KSČM a exposlanec Jiří Dolejš komentuje snahu českých hudebních skupin a tuzemských muzikantů upozornit na rostoucí vliv komunistů na českou politiku a přimět mladé lidi, aby se zúčastnili voleb a hlasovali proti KSČM. Dolejš se domnívá, že tato antikampaň dělá komunistické straně vlastně službu.
21.10.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (494 článků)

Lidé, buďte bdělí! Komunista Dolejš účtuje s Dukou a přidává výzvu

 
ROZHOVOR Rozjíždí se velký byznys s vírou a funkcemi, který prý odmítají i někteří věřící lidé. Takto reagoval poslanec Jiří Dolejš (KSČM) na zamítavý postoj sněmovny. KSČM s Úsvitem vyvolala v týdnu mimořádné jednání o církevních restitucích, ale ostatní poslanci debatu na toto téma považovali za zbytečnou a neschválili ani program. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Dolejš uvedl i to, co si myslí o vyjádření kardinála Dominika Duky o skomírající KSČM.
26.07.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (494 článků) , Dominik Duka (955 článků)

MHMP: Datové centrum Chodovec pod taktovkou velkých IT firem

 
Rada hl. m. Prahy schválila zakázku na dodávku vybavení pro Datové centrum 5 Chodovec. Jedná se o sesterské úložiště pro Datové centrum 4 - Kongresové centrum, kde kvůli kompatibilitě musí být použit stejný hardware.
07.03.2018 11:35 |

podobné články

Televize zaměnila dva Dolejše. Dolejš jako Dolejš, vtipně glosoval komunista

 
České televizi se na zpravodajském webu ČT24 podařila poměrně nevinná záměna. Při přenosu živé debaty poslanců z jednací síně Poslanecké sněmovny zaměnila komunistu Jiřího Dolejše se sociálním demokratem, který se sice také jmenuje Dolejš, ovšem Richard. Televize komunistu totiž otitulkovala jmenovkou "Richard Dolejš (ČSSD)" a jmenovku po celou dobu vystoupení rudého poslance nevyměnila.
16.03.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (494 článků) , Richard Dolejš (64 článků)