Článek

Doktoři tvrdili, že není nebezpečný! Podle sousedů byl vrah z Počátků v blázinci

 
Kuchyňským nožem sprovodil v sobotu večer v Počátkách na Pelhřimovsku ze světa své dva sourozence (†17). Dalšího z bratrů (27), kterému se z domu hrůzy podařilo ve tmě utéci, pobodal! Bratrovrah Pavel (26) byl podle sousedů navíc v minulosti v blázinci. Jenže lékaři o něm tvrdili, že není nebezpečný!
31.10.2017 18:10 |

podobné články

Podobné články

Doktoři z Počátků: EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z dnešního večerního 3. DÍLU

 
Seriál Doktoři z Počátků se stal fenoménem léta. Už první epizoda tohoto seriálu měla historickou sledovanost – přes 2,3 miliónů diváků. Také druhý díl seriálu Doktoři z Počátků si udržel vysokou sledovanost – dosáhl necelých 2 mil. diváků. Jak si povede dnešní díl s názvem Pokušení?
02.07.2013 14:05 |

podobné články

Bartošová skončila v blázinci, spala přikurtovaná

 
Iveta Bartošová (45) je v blázinci. S obrovským odporem, v hysterickém záchvatu a za velkého řevu ji tam dovezla v pondělí večer záchranka v doprovodu jejího manažera Richarda Dušáka. V jednu chvíli to vypadalo, že se celá akce bez svěrací kazajky neobejde. A zatímco se zpěvačka v úterý probouzela přikurtovaná k posteli na pokoji psychiatrie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově, její hrabě Domenico Martucci (34) poskytoval Blesku rozhovor v jedné pizzerii na pražském Smíchově a ani slovem se nezmínil, že jeho Iveta leží v blázinci.
22.06.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Největší akce v dějinách Doktorů z Počátků: Na svatbě Ondry a těhotné Markéty zazpívá postižený Jaroušek. Podívat se můžete už teď

 
Už tuto neděli 19. ledna proběhne v seriálu televize Nova "Doktoři z Počátků":http://www.extra.cz/tema/doktori-z-pocatku zásadní událost.
15.01.2014 15:40 |

podobné články

Doktoři z Počátků: Potíže při natáčení! Těhotné Markétě zakázali jít na potrat! Kdo si kladl tyhle podmínky?

 
V dalším díle divácky oblíbeného seriálu televize Nova Doktoři z Počátků "proběhne svatba":http://www.extra.cz/nejvetsi-akce-v-dejinach-doktoru-z-pocatku-na-svatbe-ondry-a-tehotne-markety-zazpiva-postizeny-jarousek-podivat-se-muzete-uz-ted těhotné sestřičky Markéty se záletným terapeutem Ondrou. Natáčení této scény ale předcházely velké schvalovací procesy.
19.01.2014 15:55 |

podobné články

Perverzní sexuální scéna v Doktorech z Počátků: Nela Boudová si to rozdá s Mirkem Šimůnkem, sledujte ukázku!

 
Bývalý pohádkový princ a mistr v utváření příběhů z údajné kariéry v "Hollywoodu":http://www.extra.cz/tema/hollywood Mirek Šimůnek (35) se už několik týdnů objevuje v seriálu "televize Nova":http://www.extra.cz/tema/tv-nova "Doktoři z Počátků":http://www.extra.cz/tema/doktori-z-pocatku, kde hraje provozního hospody Romana.
25.02.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (123 článků) , Miroslav Šimůnek (121 článků)

Doktoři z Počátků končí: Z Václava Postráneckého udělal seriál milionáře!

 
Milovníci seriálu Doktoři z Počátků mají dnes poslední možnost vidět své oblíbence před prázdninovou pauzou! Televize Nova odvysílá večer 54. díl populárního seriálu s Ivou Janžurovou (73), Halinou Paw-
lowskou (59) a nebo Václavem Postráneckým (70) v hlavních rolích. Právě posledně zmíněný si za rok díky Doktorům z Počátků vydělal skoro dva miliony korun.
29.06.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (434 článků) , Václav Postránecký (200 článků)

Další neuvěřitelné video ze Sígrů ve výslužbě: Geronto show Novy bude hodně drsná. Není už tahle nebohá mrtvolka trochu moc?

 
Nový pořad televize Nova Sígři ve výslužbě, který bude uvádět populární česká herečka "Eva Holubová":http://www.extra.cz/tema/eva-holubova (53), startuje už 27. června po novém původním seriálu TV Nova "Doktoři z Počátků":http://www.extra.cz/nejodpornejsi-postavy-serialu-doktori-z-pocatku-laurinova-jako-tezka-alkoholicka-vasut-zase-arogantni-hulvat. "Parta divokých seniorů":http://www.extra.cz/nova-chysta-neuveritelnou-show-se-seniory-podivejte-se-na-prvni-ukazky-nebudete-verit-na-co-se-divate divákům u obrazovek dokáže, že život může začínat i po šedesátce.
21.06.2013 22:10 |

podobné články

Berenika měla krvavý průjem 20krát denně. „Hemeroidy,“ tvrdili jí lékaři

 
Berenice bylo 26 let, když si poprvé všimla, že má ve stolici krev a trpí průjmy. Doktoři jí tvrdili, že nejde o nic vážného a předepsali jí čípky na hemeroidy. Ve skutečnosti se ale u mladé ženy projevilo autoimunitní onemocnění postihující sliznici tlustého střeva - ulcerózní kolitida. Za několik měsíců tak na pokraji kolapsu skončila v nemocnici. V tu dobu chodila na toaletu i 20krát denně. Vždy značně krvácela a trpěla tak silnou chudokrevností, že měla problém vyjít schody do vlastního bytu.
02.01.2019 05:20 |

podobné články

Počátky vystřídají Ordinaci! Hlavní hrdinka Halina Pawlowská propadla závislosti na jídle!

 
TV Nova chystá nový seriál. Už koncem června se objeví Doktoři z Počátků, který bývá označován jako „vesnická“ verze Ordinace v růžové zahradě. V hlavním vysílacím čase Doktoři z Počátků vystřídají Ordinaci, která bude mít přes léto tradiční přestávku.
06.06.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (504 článků)

Nejodpornější postavy seriálu Doktoři z Počátků: Laurinová jako těžká alkoholička, Vašut zase arogantní hulvát

 
Televize Nova připravuje nový seriál Doktoři z Počátků, ve kterém si zahraje spousta známých herců. Obzvlášť zajímavé role si scénáristé připravili pro dva známé české herce.
15.06.2013 21:15 |

podobné články

Proboha, co se mu to stalo? Známý herec prošel neuvěřitelnou proměnou! Má odporné zuby a moc mu to nemyslí

 
Jeden z nejzajímavějších herců posledních let "Martin Písařík":http://www.extra.cz/tema/martin-pisarik (33) se změnil k nepoznání. Za jeho radikální proměnu může účinkování v novém původním seriálu TV Nova "Doktoři z Počátků":http://www.extra.cz/nejodpornejsi-postavy-serialu-doktori-z-pocatku-laurinova-jako-tezka-alkoholicka-vasut-zase-arogantni-hulvat, ve kterém hraje retardovaného Jarouška.
19.06.2013 18:05 |

podobné články

Je to tady! Nový seriál Doktoři z Počátků startuje už dnes večer!

 
Herecký tým plný legend, malebné prostředí české vesnice, struhující děj a napínavé zápletky, to vše okořeněné dávkou svérázného humoru. Tak přesně tohle jsou Doktoři z Počátků. Nový původní seriál TV Nova, který startuje už dnes večer ve 20:20.
25.06.2013 06:15 |

podobné články

Doktoři z Počátků jsou tady! Co o nich prozradili největší hvězdy?

 
Večer to vypukne! TV Nova dnes začne ve 20:20 vysílat zcela nový seriál Doktoři z Počátků. Hlavními hvězdami jsou Martin Stránský, Halina Pawlowská a Sabina Laurinová!
25.06.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (240 článků) , Halina Pawlowská (504 článků) , Martin Stránský (101 článků)

Ostře sledovaní Doktoři z Počátků: Je to zlatý důl! Kdo bere nejvíc?

 
Zlatý důl! Tím je seriál Doktoři z Počátků nejen pro tvůrce, ale především pro herce, kteří si pořádně namastí kapsu. Herci jsou placeni za každý natáčecí den a ti nejslavnější z nich si za jednu směnu na konto připíší částku, na niž mnozí diváci pracují celý měsíc!
28.06.2013 05:05 |

podobné články

Doktoři z Počátků: Dramatická žádost o ruku! Lenka Termerová se málem zhroutila...

 
Dnešní díl seriálu Doktoři z Počátků nabídne divákům herecký koncert v podání herců Václava Postráneckého a Lenky Termerové!
04.07.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (200 článků) , Lenka Termerová (82 článků)

Doktoři z Počátků: Otu Kováře dohání minulost

 
Doktoři z Počátků si u diváků během prázdnin získali velkou oblibu a zařadili se mezi nejúspěšnější seriály současnosti. I během podzimu se diváci budou moci těšit na své oblíbené postavy. Některé dožene minulost, u jiných se bude dramaticky vyvíjet budoucnost a dějem zamíchá i několik nových postav.
01.08.2013 16:45 |

podobné články

Doktoři z Počátků: Po nátáčení bylo dusno!

 
Při tomhle natáčení se herci seriálu Doktoři z Počátků pořádně zapotili!  Navlečení do vrstvených lidových krojů si v parném letním počasí zkusili, zač toho bývávalo za časů našich prababiček loket!
15.09.2013 12:10 |

podobné články

Doktoři z Počátků: Po nátáčení bylo dusno!

 
Při tomhle natáčení se herci seriálu Doktoři z Počátků pořádně zapotili!  Navlečení do vrstvených lidových krojů si v parném letním počasí zkusili, zač toho bývávalo za časů našich prababiček loket!
15.09.2013 20:35 |

podobné články

Martin Písařík v seriálu Doktoři z Počátků: Skončil v ústavu!

 
V poslední době prožívá Jaroušek jednu ránu za druhou! Herec seriálu Doktoři z Počátků Martin Písařík (34) si musel při natáčení sáhnout až na dno.
24.11.2013 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (167 článků)