Článek

Dojemný příběh! Nebohá fenka strávila osm dní v propasti hluboké 213 metrů! Jak tam přežila?

 
Fenka přežila osm dní v jedné z nejhlubších propastí jen díky lidem, kteří jí dolů házeli potravu. Záchranáři se ji pokoušeli několikrát dostat z propasti hluboké 213 metrů, ale měli krátká lana, a tak bylo potřeba vytvořit speciální kladku, kterou by mohli pejska vytáhnout.
27.11.2013 12:02 |

podobné články

Podobné články

Nejroztomilejší kamarádi: Dvouměsíční miminko a pes Baxter jsou novou internetovou senzací

 
To, že děti a psi mají mnoho společného, dokazuje i jedna rodina z Londýna, která se nejprve obávala toho, jak jejich "pes":http://www.extra.cz/dojemny-pribeh-neboha-fenka-stravila-osm-dni-v-propasti-hluboke-213-metru-jak-tam-prezila Baxter bude reagovat na nového člena rodiny, který přišel na svět před dvěma měsíci. Už téměř 62 dní se ale přesvědčují o tom, že jejich syn a malý čtyřnohý kamarád si byli prostě souzeni.
28.11.2013 19:10 |

podobné články

Fenka přežila rok v opuštěném domě i se štěnětem. Vysvobození přišlo až po zásahu europoslance

 
Velkou statečnost a vůli žít prokázala fenka (asi 6), která zůstala sama v zapečetěném domě po zemřelé majitelce na Hodonínsku. Příbuzní ji nechtěli, úřady nebyly rok sto rozhodnout, co s ní. Fenka i přes nezájem okolí přežila, a to i se svým štěnětem. Zachránit se ji podařilo až teď, kdy se do případu vložil europoslanec Jiří Pospíšil.
04.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2233 článků) , Jiří Pospíšil (2233 článků)

Oddaná fenka týden hlídala kamarádku, která spadla do nádrže a nemohla ven

 
Dojemný příběh psí oddanosti se odehrál minulý týden v americkém státě Washington. Fenka jménem Tillie tam strávila týden u své kamarádky Phoebe, která spadla do betonové nádrže a nemohla se dostat ven. Nakonec je zachránili dobrovolníci z psího útulku.
24.09.2015 05:20 |

podobné články

Muž (55) uvázl v hluboké propasti: Ze šachty u „Nuseláku“ ho vytáhli hasiči, zlomil si nohu i ruku

 
Obrovské neštěstí se odehrálo v úterý dopoledne u Nuselského mostu. 55letý muž spadl do šachty, v níž uvízl. Na pomoc mu přispěchali hasiči-lezci, kteří ho z hluboké propasti dostali a předali záchranářům.
27.11.2018 12:45 |

podobné články

Podmořský basejumping – skok do 200 metrů hloboké propasti

 
Muž se rozběhne a pak se vrhne po hlavě do 200 metrů hluboké propasti. TO vše pod vodou a bez kyslíkového přístroje.
11.06.2010 05:55 |

podobné články

Dívka (†14) se zřítila z překrásné vyhlídky: Vstříc smrti padala 213 metrů

 
Teprve čtrnáctiletá dívka z americké Kalifornie se vydala do Arizony na proslulou vyhlídku Horseshoe Bend (Koňská podkova) před meandrem řeky Colorado. Na místě, kam turisté dychtivě míří za nádhernými fotkami, se ale zřítila. Vstříc smrti padala 213 metrů.
27.12.2018 13:45 |

podobné články

Fenka měsíc přežívala ve vyhořelém domě

 
Terisa Acevedová z amerického Bostonu měla dlouhý měsíc oči pro pláč. Nejen, že jí vyhořel dům, ale během nastalého zmatku se také zatoulala její fenka Lola. Terisa věřila, že fenka dlouhosrstého jezevčíka požár přežila, a proto nechala vytisknout letáky a stále psíka hledala, ale týdny plynuly a její naděje se zmenšovaly. Až když se šla čtyřiadvacetiletá Terisa téměř po měsíci podívat na jejich vyhořelý dům, našla uvnitř i svou milovanou Lolu.
24.03.2011 18:10 |

podobné články

Geolog Milan Geršl o Hranické propasti: Je až 40 km hluboká

 
Do hloubky 404 metrů se před dvěma roky dostal robot v Hranické propasti. Stala se tak nejhlubší zatopenou propastí na světě. Poslední výzkumy ale ukazují, že necelý půl kilometr je zřejmě sotva setina ze skutečné hloubky. Ta může být až 40 km!
24.11.2018 16:20 |

podobné články

Fenka Kyra přežila rakovinu a hledá nový domov! Minulý pán ji nechal skoro zemřít

 
Asi tříletá fenka zlatého retrívra málem zemřela kvůli bezcitnosti svého majitele. Když se dozvěděl, že onemocněla, vyhodil ji do lesa na mráz a nechal bez jídla a pítí. Fenku ale našla Milana Macáková, vzala si ji do Třebkova u Písku a díky ní Kyra, jak ji pojmenovala, přežila.
08.01.2014 17:55 |

podobné články

Dívka přežila pád letadla. V divočině bez jídla a vody strávila dva dny

 
Příběh šestnáctileté Američanky ze státu Washington je jako z hollywoodského filmu. Nejprve přežila havárii malého dopravního letadla a následně strávila dva dny v divočině bez vody a jídla, než se konečně dostala do civilizace. 
14.07.2015 15:36 |

podobné články

Statečná fenka přežila děsivě vypadající zranění, zloděj jí vrazil deseticentimetrový nůž mezi oči

 
Šestiletá fenka Bella přežila opravdu hrůzostrašně vypadající zranění. Když chránila své teritorium na zahradě u domu svého pána, kam se snažil vloupat zloděj, málem přišla o život. Bezcitný zločinec nechtěl, aby na něj Bella upozorňovala štěkotem, a tak se jí chtěl zbavit. Vrazil jí nůž s dlouhou čepelí přímo mezi oči, a to pořádně hluboko. Pes jako zázrakem celou událost přežil bez jakýchkoli trvalých následků.
14.08.2011 12:50 |

podobné články

Řidič usnul za volantem: Autobus se zřítil do třicetimetrové propasti. 29 obětí!

 
K děsivé nehodě autobusu došlo v Thajsku. Po pádu do třicet metrů hluboké propasti zemřelo nejméně 29 lidí. Tragédii přitom zavinil patrně řidič - údajně usnul za volantem!
27.12.2013 10:32 |

podobné články

Do propasti Macocha se letos vrhl první sebevrah

 
Pohled na její dno obdivují každý rok tisíce turistů, bohužel přitahuje i sebevrahy. Ve světoznámé, 138 metrů hluboké propasti Macocha v Moravském krasu, už letos zemřel první člověk.
05.01.2020 12:10 |

podobné články

Tragický konec vysněné dovolené: Těla Čechů byla nalezena v propasti. Tohle byla jejich poslední slova

 
Tragicky skončila vysněná dovolená pro český manželský pár. Vášniví turisté, učitel angličtiny Marek (35) a Pavla (38), vyrazili na výstup do francouzských Alp, odkud se však již nevrátili. Jejich těla byla nalezena na dně téměř třicet metrů hluboké propasti! Pár okamžiků před tragédií zásobovali sociální sítě nadšenými snímky z místa. Po manželích zůstaly dvě mladé dcery, pro které je nyní vyhlášena finanční sbírka. 
31.07.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Marek (372 článků) , Pavel Marek (388 článků)

Dívka (17) přežila leteckou havárii a pád z téměř 3 kilometrů: »Robinsonka« přežila v džungli 11 dní

 
Let o Štědrém dnu roku 1968 se změnil v peklo pro Juliane Dillerovou. Sedmnáctiletá dívka nastoupila do letadla v Peru se svou mámou. Let měl trvat okolo dvaceti minut, ale do cíle se nikdy nedostal. Letadlo s šestaosmdesáti lidmi na palubě zasáhl blesk a zřítilo se. Přežila pouze Juliane, která jako zázrakem přežila pád z téměř tříkilometrové výšky! Zůstala sama v peruánské džungli.
08.07.2021 12:45 |

podobné články

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Po smrti páníčka fenka Bessy hledá domov

 
Krásná devítiletá fenka německého ovčáka Bessy hledá domov. Přítulné a společenské feně umřel její majitel a od té doby je opuštěná. Pokud hledáte čilou kamarádku, naleznete ji v pražském útulku pro psy v Libni.
19.09.2013 13:10 |

podobné články

Záchranáři vytáhli postřeleného medvěda ze STOMETROVÉ propasti. Vážil 200 kilo!

 
S opravdu náročným úkolem se musela vypořádat horská záchranná služba nedaleko středochorvatského městečka Perušić. Z hluboké jeskynní propasti vytáhli dvěstěkilového medvěda, který tam spadl po zásahu kulkou z lovecké zbraně.
23.04.2013 11:30 |

podobné články

Muž (†31) spadl do Hranické propasti a zemřel, byl opilý

 
Přerovští policisté uzavřeli případ dubnového smrtelného pádu muže do Hranické propasti u Hranic na Přerovsku. Podle kriminalistů byl opilý a do propasti spadl bez cizího zavinění. Případ bude odložen, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Miluše Zajícová.
10.08.2018 14:50 |

podobné články

Podivná smrt: Na hladině jezírka v Hranické propasti bylo nalezeno tělo muže

 
Na hladině jezírka v Hranické propasti bylo ve středu nalezeno tělo muže bez známek života. Po jeho totožnosti policie pátrá, řekla dnes ČTK přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Tělo vytáhli z útrob propasti policejní potápěči ve spolupráci s hasiči a za asistence hranického výzkumného týmu Hranický kras, kteří na místě prováděli uplynulý týden mezinárodní výzkum.
04.08.2022 16:15 |

podobné články