Článek

Dojemné video: Fotbalista se jen před týdnem dověděl, že bude táta! Zemřel v letadle smrti

 
Život někdy dokáže být pořádně krutý. Hitem internetu se stalo dojemné video, v němž se člen brazilského fotbalového týmu dozvídá, že bude otcem. A to pouhý týden před pádem letadla, při kterém mladý muž zemřel. Video s radostným momentem bylo zveřejněno na sportovcovu památku.
30.11.2016 06:50 |

podobné články

Podobné články

Dotrénoval a dověděl se o repre. Doufám, že se ukážu, říká nováček Rajtoral

 
František Rajtoral v úterý sotva dotrénoval a už běžel na tiskovou konferenci. Jeho Viktoria ve středu odletí do Gelsenkirchenu k odvetnému utkání Evropské ligy proti Schalke, na setkání s novináři se ale dověděl i nečekanou novinku, trenér Michal Bílek jej poprvé pozval do reprezentačního výběru.
21.02.2012 17:40 |

podobné články

Osobnosti: František Rajtoral (54 článků) , Michal Bílek (366 článků) , František Bílek (13 článků)

DOJEMNÉ VIDEO: Bratr dal sestře TEN NEJLEPŠÍ DÁREK k narozeninám!

 
Internetem koluje dojemné video, které natočil mladý cestovatel k narozeninám své sestry. Mladík je a druhém konci světa, když své sestře začíná přát. Jako zázrakem se však za pár minut ocitne přímo před dveřmi jejich domu a dojemné setkání může začít.
31.03.2014 12:55 |

podobné články

Vdova Ilona Svobodová: Před smrtí manžela nafotila dojemné snímky

 
Hvězda seriálu Ulice Ilona Svobodová (54) nyní prožívá ty nejtěžší chvíle svého života. Před týdnem pohřbila svého manžela Petra Skoumala (†76), po jehož boku prožila čtvrt století. Ještě než ji postihla tato tragédie, zapojila se do dobročinného projektu, jehož výsledkem jsou dojemné snímky s pejsky.
16.10.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Svobodová (116 článků) , Petr Skoumal (68 článků) , Petra Svobodová (43 článků)

„Uvidíme se později, miláčku.“ Snoubenka zavražděného novináře sdílela dojemné video

 
Hatice Cengizová, snoubenka zavražděného saúdskoarabského novináře Džamála Chášukdžího sdílela na svém twitteru dojemné video. Na krátkém snímku je zřejmě poslední interview, které novinář před svou smrtí poskytl. „Tvůj smích zůstane v mé duši, můj miláčku,“ vzkázala Cengizová svému snoubenci, napsal deník New York Post.
21.10.2018 11:20 |

podobné články

Had v letadle vyděsil cestující nad Mexikem. Zeleného dlouhána měli nad hlavou

 
Infarktovou situaci zažili v neděli cestující v letadle ze severomexického města Torreón do mexické metropole. Během letu se totiž na palubě objevil had, který vylezl z prostoru pro příruční zavazadla nad hlavami pasažérů. Naštěstí byl jen jeden, ale někomu mohl připomenout děsivé scény z hollywoodského filmu Hadi v letadle.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

Zbývá mu 42 dní! Jiří Pomeje se pustil do hladovky: Natočil dojemné rozlučkové video s jídlem a pivem

 
Jiří Pomeje (52) se pustil do boje se zákeřnou rakovinou. A to zcela po svém - 42 dní bude pít jen šťávy ze zeleniny. Před svou "hladovkou" se naposledy rozloučil s jídlem a alkoholem, když natočil dojemné video, jak si dopřává kachnu s knedlíkem a pivem.
09.11.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1675 článků)

Tohle dojemné video věnoval Barry Gibb zesnulému bratrovi Robinovi

 
Barry Gibb, poslední žijící člen sourozenecké skupiny Bee Gees, věnoval svému bratrovi Robinovi (†62), který v neděli zemřel na rakovinu, dojemné video plné vzpomínek.
26.05.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Barry Gibb (5 článků)

Princ William se o Mandelově smrti dověděl na filmu o jeho životě

 
Britský princ William a jeho choť Kate se o úmrtí bývalého jihoafrického prezidenta Nelsona Mandely dověděli na londýnské slavnostní projekci nejnovějšího filmu o životě bojovníka proti apartheidu. Zpráva o jeho smrti je podle následníka trůnu "smutná a tragická". Hold Nelsonovi vzdali také herec Morgan Freeman i sportovní legendy jako Pelé a Muhammad Ali. 
06.12.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Muhammad Ali (32 článků) , Morgan Freeman (84 článků) , Morgan Freeman (50 článků) , Nelson Mandela (205 článků) , Ali Ali (187 článků)

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (211 článků)

10 typů spolucestujících v letadle, vedle kterých nikdy v životě nebudete chtít sedět!

 
Myslíte si, že se Vám nemůže stát sednout si v letadle vedle někoho, kdo z vašeho letu udělá peklo? Omyl! Máme pro vás ty nejšílenější a taky nejhorší věci, které vás v letadle můžou potkat.
08.11.2015 07:46 |

podobné články

Slovák Pavol Demitra (†36): V letadle našli jeho výstroj úplně neporušenou!

 
Je to téměř k nevíře... Ve shořelém letadle, které havarovalo před týdnem s hokejisty Jaroslavle a v jeho troskách zahynulo 44 lidí včetně českých šampionů Karla Rachůnka (†32), Jana Marka (†31) a Josefa Vašíčka (†30), se uchovala naprosto neporušená hráčská výstroj. Patřila slovenskému útočníkovi Pavolu Demitrovi (†36). On už ji bohužel neoblékne...
14.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Demitra (29 článků) , Jan Marek (359 článků) , Josef Vašíček (161 článků) , Karel Rachůnek (183 článků)

Dojemné VIDEO: Bezmocné tříleté hokejistce pomohla na nohy soupeřka

 
Hokej, to není jen hra pro rváče. Dojemné video z Manitowaningu kousek od Toronta ukazuje, že děti si umí pomoci, a vědí, co je fair play. Čtyřletá Amara pomohla o rok mladší Arabelle. Možná i proto, že obě holčičky mají na zádech číslo 12.
04.03.2014 11:05 |

podobné články

Dojemné video ochránců zvířat: Těmto pejskům jsme letos pomohli, pomozte i vy, vyzývají

 
Ochránci zvířat každý rok pomohou stovkám zvířat, bez nich by podél silnic leželi sražení psi a po ulicích by se toulaly nemocné kočky. Jejich práce je nekonečná a jen málokdo ji skutečně ocení. Podívejte se na dojemné video některých případů sdružení Psí život.
27.12.2017 14:00 |

podobné články

Fotbalista Davies málem zemřel při nehodě, teď věří v účast na MS

 
Americký fotbalista Charlie Davis před sedmi měsíci bojoval po vážné autonehodě o život. Před týdnem se však útočník francouzského Sochaux vrátil k plnému tréninku a tentokrát svádí boj s časem, aby se mohl ucházet o místo v nominaci týmu USA pro mistrovství světa v Jihoafrické republice.
05.05.2010 14:15 |

podobné články

Lola (6): Maminka má rakovinu, oholím jí vlasy, než jí vypadají

 
DOJEMNÉ VIDEO: Poněkud netradiční způsob, jak připravit šestiletou dceru na následky prodělaných chemoterapií, zvolila Sara Etchellse (44) z Manchesteru, která svádí boj s rakovinou. Dojemné video se okamžitě stalo senzací internetu.
03.02.2012 16:15 |

podobné články

Dojemné video: Hanka vzpomíná na kamarádku Petru, jejíž mrtvolu našli na skládce

 
Po patnáctileté školačce Petře Vondrákové pátrala celá Jihlava. V osudný pátek měla spát u své nejlepší kamarádky Hanky. Ta dívce, jejíž tělo našli na skládce, věnovala dojemné video.
27.03.2013 16:00 |

podobné články

Dojemné VIDEO: Chlapeček se chtěl kamarádit s delfínem, ten ho ale zlil vodou z bazénu

 
Děti a zvířata k sobě mají většinou blízko. Návštěva zoologické zahrady tak pro ratolesti bývá zážitkem na celý život. Podívejte se na dojemné video.
06.11.2013 22:40 |

podobné články

Dojemné video: Pes se snaží uprostřed silnice zahřát tělo svého mrtvého kamaráda!

 
Malého pejska srazilo auto. Jeho věrný přítel ho chtěl zachránít a celou noc se ho v mínusových mrazech snažil zahřívat svým tělem. Už mu ale nebylo pomoci. Podívejte se na dojemné video!
29.12.2013 18:28 |

podobné články

DOJEMNÉ VIDEO: David adoptoval psího parťáka z války, ten šílel štěstím

 
Že je pes opravdu nejlepším přítelem člověka, dokazuje příběh vlčáka Robbieho a armádního seržanta Davida Simpsona. Dojemné video jejich setkání je hitem internetu.
14.03.2014 14:45 |

podobné články