Článek

Dojemné setkání: Král poprvé viděl nevlastní sestru (52). Známá sochařka se o titul musela soudit

 
Belgický král Philippe se minulý týden poprvé po letech soudních tahanic sešel s nevlastní sestrou. Sochařka Delphine Boëlová od roku 2013 usilovala, aby ji bývalý král Albert II. uznal za svou biologickou dceru. Na počátku října soud její žalobě o určení otcovství vyhověl a přiřkl jí titul belgické princezny. S odvoláním na královský palác o setkání dnes informovala agentura AFP.
16.10.2020 11:55 |

podobné články

Podobné články

Belgický král se po letech soudních pří poprvé sešel s nevlastní sestrou

 
Belgický král Philippe se poprvé po letech soudních tahanic sešel s nevlastní sestrou. Sochařka Delphine Boëlová od roku 2013 usilovala, aby ji bývalý král Albert II. uznal za svou biologickou dceru. Na počátku října soud její žalobě o určení otcovství vyhověl a přiřknul jí titul belgické princezny.
16.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (485 článků)

Belgie má novou princeznu! Zámožná sochařka Delphine titul vysoudila i pro své děti!

 
Belgie má od čtvrtka novou princeznu. Stala se jí Delphine Boëlová, nemanželská dcera bývalého krále Alberta II. Dvaapadesátiletá sochařka se kvůli uznání otcovství soudila od roku 2013. Bývalý panovník teprve letos v lednu přiznal, že je biologickým otcem Boëlové. Nyní bruselský odvolací soud rozhodl, že ženě patří titul belgické princezny, informoval server RTBF.
01.10.2020 21:50 |

podobné články

Zemřela významná sochařka Věra Janoušková

 
Ve čtvrtek zemřela v Praze ve věku 88 let sochařka Věra Janoušková, která společně s Evou Kmentovou a Adrienou Šimotovou patřila od 60. let 20. století mezi nejvýraznější osobnosti českého ženského výtvarného umění.
13.08.2010 09:30 |

podobné články

Zimbabwská sochařka Maudy Muhoni: Žirafy a slony viděla až v české zoo!

 
Být z Afriky a neznat slona či žirafu!? Sochařka Maudy Muhoni (50) ze Zimbabwe symboly africké přírody poznala až v Česku! Ve Dvoře Králové, kde vystavuje sochy.
16.09.2014 09:00 |

podobné články

Sousoší zavražděných z Lidic: Sochařka na něm dělala 20 let!

 
Neuvěřitelných 20 let pracovala sochařka Marie Uchytilová-Kučová (†64) na sousoší 82 umučených lidických dětí. V pátek, přesně na 74. výročí vyhlazení Lidic německými okupanty, bude její restaurované dílo, sádrové odlitky dětí, vystaveno v památníku Hrabyně na Opavsku. Výsledné podoby bronzového pomníku umístěného v Lidicích se nedožila.
27.06.2016 08:25 |

podobné články

Malebný ateliér sochařky Wichterlové na Malé Straně získá magistrát: Praha 1 ho převede bez náhrady

 
Malému domku na Malé Straně, v němž tvořila sochařka Hana Wichterlová, svítá na lepší časy. Vedení Prahy 1 souhlasí s jeho převodem na magistrát a nebude za pozemek požadovat náhradu, sdělil starosta městské části Pavel Čižinský (Praha 1 Sobě). Bývalé vedení radnice za převod pozemku s ateliérem požadovalo dotaci na opravu přilehlého objektu. Magistrát chce v památkově chráněném ateliéru, kde sochařka žila a tvořila 50 let, zřídit expozici.
16.01.2019 12:45 |

podobné články

V Londýně zemřela česká sochařka Irena Sedlecká

 
Ve věku 91 let v Londýně zemřela česká sochařka Irena Sedlecká. Proslula zejména svými díly zpodobňujícími britské osobnosti, včetně zpěváka Freddieho Mercuryho. Úmrtí potvrdil její synovec Michal Nesvadba.
04.08.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (272 článků) , Michal Nesvadba (61 článků) , Freddie Freddie (30 článků)

Nevlastní táta, bratr, nebo nevlastní bratr? Vystresovaná dívenka (12) netuší, s kým má dítě

 
Táňa Lučišinová je dvanáctiletá dívenka, která by si ve svém věku měla hrát s panenkami a běhat venku s kamarády. Místo toho v šílené ukrajinské show zjišťuje, kdo je otcem jejího malého dítěte. Nejhorší na celém případu je to, že možností je hned několik. Otcem může být buď bratr, nevlastní bratr, nebo nevlastní otec. Podle testů DNA se dozví výsledek, ale trauma, které má, jí už nikdo z hlavy nevymaže.
25.10.2017 17:00 |

podobné články

Lindsay Lohan má nevlastní sestru: Zjistila to v televizní show

 
Tak tohle Lindsay Lohan (26) opravdu nečekala. Moderátorka televizní show ji prozradila, že má nevlastní sestru. Prokázaly to i testy DNA.
18.11.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (704 článků)

Princ Harry pozve na svatbu nevlastní sestru

 
Britská královská rodina se letos nebývale rozroste. Princezna Eugenie se provdá a princ Harry svatbou s Meghan Markle budou novým vévodským párem – zřejmě ze Sussexu – zatímco vévodkyně Kate a královnina nejstarší vnučka Zara porodí další dvě pravnoučata. To jsou tedy čtyři noví členové do rodiny. Harry teď prý zvažuje, že na svou svatbu navíc pozve nevlastní sestru.
09.02.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (751 článků)

Adoptovaný chlapec z jižních Čech zabil nevlastní sestru: K činu se sám doznal

 
Opravdu brutální vraždu vyšetřují jihočeští policisté. Adoptovaný chlapec (16) tu měl v neděli krátce před půlnocí v jedné z obcí na Českokrumlovsku zavraždit svou o šest let starší nevlastní sestru. Poté se chtěl těla údajně zbavit, nakonec se však sám udal na policii.
28.11.2018 16:35 |

podobné články

Prostitut znásilnil sestru (8): Hraj si s mým skřítkem, vybízel dívku k sexu!

 
Svoji nevlastní sestru Janu zneuctil v jejích osmi letech Ladislav Š. (27) z Pardubicka. Dívka znásilnění tajila a psychicky se trápila sedm let, než vše vyšlo najevo. Bratr dnes 15letou sestru tehdy zřejmě i nakazil pohlavní chorobou.
29.01.2013 07:55 |

podobné články

Kardashian se bude soudit kvůli mouce

 
Modelka Kim Kardashian (31) se nejspíš bude soudit kvůli pytlíku s moukou. Ten na ni vysypala mladá Asiatka během akce, na které Kim propagovala nový parfém. Modelka se nejdříve soudit nechtěla, teď ale obrátila. Pro útočnici požaduje trest, aby si každý nemyslel, že si může dělat, co chce.  
02.04.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1317 článků)

DOJEMNÉ VIDEO: Bratr dal sestře TEN NEJLEPŠÍ DÁREK k narozeninám!

 
Internetem koluje dojemné video, které natočil mladý cestovatel k narozeninám své sestry. Mladík je a druhém konci světa, když své sestře začíná přát. Jako zázrakem se však za pár minut ocitne přímo před dveřmi jejich domu a dojemné setkání může začít.
31.03.2014 12:55 |

podobné články

Thajský král pustil konkubínu z vězení: Milenku hned odvezl do „hnízdečka rozkoše“

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (68) po téměř roce „vysvobodil“ svou milenku Sinínat Vongvadžirapakdiovou (35) z vězení. Ta v červenci 2019 získala od krále titul oficiální konkubíny panovníka a povýšila ze své původní role v králově osobní stráži. Po pár měsících ale za „neloajální chování“ ztratila všechny vojenské hodnosti i titul konkubíny. Vypadá to ale, že jí král konečně odpustil a nechal si ji „poslat“ do německého luxusního hotelu, kde tráví většinu pandemie koronaviru, obklopen luxusem a zbytkem svého harému, uvedl deník Daily Mail.
02.09.2020 05:40 |

podobné články

Živý Ken Rodrigo Alves ukázal starší sestru a je to docela KUS! Hádejte, co všechno má na těle umělé?

 
Plastiková kreatura Rodrigo Alves ukázal svou neméně plastikovou sestru. Bizarní týpek se proslavil tím, že má tak trochu úchylku na plastiky, za které utratil už na statisíce liber a rozhodně s nimi nehodlá přestat. Jeho popularita raketově stoupá a o svém koníčku dokonce plánuje reality show. Nyní na sociálních sítích snad poprvé ukázal svou starší sestru. Jak se dalo čekat, ani ona pro plastiku nejde daleko.
16.04.2017 15:05 |

podobné články

Američan zastřelil manželku a čtyři nevlastní děti, pak se zabil

 
Manželku a čtyři nevlastní děti zastřelil v noci na dnešek na Floridě jednačtyřicetiletý Američan. Páté nevlastní dítě postřelil, před domem poté spáchal sebevraždu. Obě vlastní děti, které pár měl, zůstaly podle zpravodajského serveru CNN naživu.
27.09.2010 17:50 |

podobné články

Dvojčata Nikolas a Naomi z Jablonecka se našla: Na policii je přivedl nevlastní otec!

 
Dobře dopadlo pátrání po dvojčatech pocházejících z okresu Jablonce nad Nisou. Po sourozencích bylo vyhlášeno pátrání poté, co jejich nevlastní otec, jemuž byli svěřeny do péče, nevyzvedl oznámení o umístění dětí do Dětského domova a nebyl k zastižení na trvalé adrese. Pátrání po sourozencích však skončilo poté, co právě jejich nevlastní otec je přivedl na policii na Pardubicku.
04.06.2020 22:05 |

podobné články

To chtělo pořádnou odvahu: Herečka sdílela dojemné video, v němž její nevlastní syn (12) mluví o tom, že je transgender

 
Herečka Gabrielle Union si získala internet, když se na sociálních sítích podělila o video, v němž její nevlastní syn Zion (12), syn basketbalisty Dwyana Wada, kterého si v roce 2014 vzala za muže, mluví o svém rozhodnutí vystoupit jako transgender. Chlapec se narodil jako Zion Malachi Airamis Wade, ale už nějakou dobu se necítí být chlapcem, a tak ho nyní rodiče představili světu jako Zayu.
12.02.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Gabrielle Union (1 článek)