Článek

Dojemné rozloučení s Harapesem: Miluju tě, Vlastíku! Srdceryvné vzkazy hereček a smutný Suchý

 
Všestranný umělec Vlastimil Harapes zemřel v 77 letech na rakovinu plic. S národem obdivovaným baletním mistrem se naposledy rozloučili jeho kolegové, přátelé i rodinní příslušníci v Národním divadle, což se neobešlo bez opravdu dojemných momentů. Na místě byla i redakce eXtra.cz. 
27.05.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)
Podobné články

Smuteční rozloučení s Vlastimilem Harapesem v Národním divadle: Zdrcený Štěpnička, Suchý i Kepka

 
Kolegové, přátelé i rodina se naposledy loučí s hercem a tanečním mistrem Vlastimilem Harapesem (†77). Poslední sbohem se uskutečnilo v pondělí 27. května v Národním divadle, kde měl mnoho let angažmá coby baletní mistr. Na místo dorazilo mnoho zdrcených lidí, mezi nimiž nechyběl ani divadelník Jiří Suchý či herec Ondřej Kepka. Na místě byla také redakce eXtra.cz.
27.05.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků) , Jiří Suchý (307 článků) , Ondřej Kepka (69 článků) , Jiří Štěpnička (68 článků) , Ondřej Suchý (32 článků) , Ondřej Suchý (32 článků)

Trápí vás suchý kašel? Známe zaručený recept!

 
Ačkoli suchý kašel sám o sobě není nebezpečný, dokáže nás hodně potrápit a zkomplikovat nám každodenní život, nemluvě o jeho doprovázejících příznacích, které jsou mnohdy hodně nepříjemné a rozhodně bychom je neměli podceňovat. Dráždivý suchý kašel zpravidla trvá několik dní, během kterých nevykašláváme hlen a náš krk je proto podrážděný, bolavý, poškrábaný a vysušený. Pokud kašel netrvá déle jak 3 týdny, pak jej označujeme jako akutní. Zpravidla se jedná o prvotní příznak nachlazení. Při déle trvajících obtížích se jedná o kašel chronický, který může být příčinou nějaké infekce, alergie, astmatu nebo jiného onemocnění. Suchý kašel – jak proti němu bojovat? I když není nebezpečný, je hodně vyčerpávající. Neustálé nutkání kašlat spojené s následnou bolestí nás často nutí kašlání potlačit, což má za následek ještě větší podráždění. Suchý kašel se neptá, jestli je léto nebo zima a nečekaně udeří ve chvíli, kdy to vůbec nečekáte. Pojďte se tedy společně s námi podívat na babské rady, které by vám se suchým kašlem mohly pomoci. Cibule a med Cibule a med – to je klasika, na kterou sázejí naše babičky již odnepaměti a možná i ta vaše vám jako dítěti tuto směsici při suchém kašli připravila. Jestliže trpíte suchým kašlem, pak smíchejte nakrájenou cibuli s medem (komu med nechutná, může smíchat s cukrem) a směs uložte do sklenice, dokud cibule nepustí šťávu. Tu potom užívejte po lžičkách. Diviznový čaj Proti podráždění krku v důsledku neustálého kašlání bez hlenu vám může pomoci čaj připravený z divizny, která má uklidňující účinky. Doporučujeme pít 3x denně. Zelná šťáva Možná to není kdovíjaká dobrota a většina lidí si na její chuť musí zpočátku zvyknout, ovšem pokud se suchého kašle chcete zbavit, stojí to za chvilku nepohodlí. Zelná šťáva je známá pro svůj vysoký obsah vitamínu C a další vitamíny, které vaše tělo podpoří v ozdravném procesu. Česnek... Čtěte více Příspěvek Trápí vás suchý kašel? Známe zaručený recept! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

Loučení s Vlastimilem Harapesem plné nepříjemností: Proslulý tanečník se nevešel do rakve

 
Poslední rozloučení s baletním mistrem a talentovaným tanečníkem Vlastimilem Harapesem (†77) proběhne v pondělí 27. května v prostorách Národního divadla. Rodina však měla problém s Harapesovou velikostí. Podle informací Blesku se tanečník a herec do honosné rakve standardní velikosti nevešel. 
27.05.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Dušičky na místě posledního odpočinku Karla Gotta: Obří srdce a dojemné vzkazy do nebe

 
Na Dušičky neboli Památku zemřelých se každoročně prozáří hřbitovy po celé České republice. I během pandemie nosí lidé na hroby milovaných, kteří už nejsou mezi námi květiny, svíce, andílky, fotografie a vzkazy. Lidé nezapomínají ani na známé osobnosti. Rodina, přátelé a fanoušci Mistra Karla Gotta (†80) nosili na hrob legendárního zpěváka květiny a dary celý víkend. U náhrobku s jeho podobiznou nechali Mistrovi i dojemné vzkazy do nebe.
02.11.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků)

Fialová se chtěla usmířit s Harapesem. Ten ji odpálil: Květo, vypadni!

 
Ani čas nezahojil staré rány! Snaha Květy Fialové (84) o usmíření s Vlastimilem Harapesem (67), kterého před půldruhým rokem veřejně označila za homosexuála, skončila odstrčením herečky a slzami v očích!
21.03.2014 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (266 článků) , Vlastimil Harapes (199 článků)

Srdceryvné vzkazy Hagridovi do nebes: Naprostý unikát, udělal jsi z nás rodinu, pláče Hermiona

 
Úmrtí britského herce Robbieho Coltranea, který se proslavil jako Hagrid z Harryho Pottera, zasáhlo snad celý svět. O smutné zprávě jako první informovala jeho manažerka a později portál BBC. Zesnulému herci nyní zanechávají dojemné vzkazy miliony lidí a vyjádřili se samozřejmě i ostatní umělci z celosvětově známé filmové série.
15.10.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1643 článků) , Harry Harry (1950 článků)

Cukrářka z Liberce! Dojemné vzkazy zastřelené Janě: Byla to skvělá žena

 
V Liberci došlo k děsivé vraždě! Třiapadesátiletý Lubor N. měl pravděpodobně zastřelit svou manželku, osmačtyřicetiletou Janu N., chvíli poté namířil zbraň na sebe a vystřelil. Jana byla úspěšná cukrářka a její podnik si na své sociální sítě pověsil smutný příspěvek, pod který lidé píší dojemné vzkazy...
18.05.2021 10:10 |

podobné články

Jiří Suchý se nefláká. Točí film o armádě

 
Principál pražského divadla Semafor Jiří Suchý točí dokumentární film Pochodem vchod aneb Zastavit stát. „Přestaňte se, prosím, konečně domnívat, že v době, kdy se v divadle nic neděje, se Suchý fláká. Suchý neboli já se nefláká, ale točí překrásnej, aspoň si myslím, dokumentární film na téma já a armáda,“ sdělil.
17.10.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (307 článků)

Mahulena Bočanová: Mám ráda vůni mužské kůže

 
S létem jsou neodmyslitelně spjaty i nejrůznější vůně. Můžete se nechat inspirovat tipy od herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové, která vám zároveň odtajní, co jí nejvíc voní. Jak sama říká: "Ideální je, když se všechny tyto vůně prolínají. Miluju vůni mojí Márinky, když se nahatá v noci přitulí, miluju vůni mužské kůže, miluju vůni moře a ranní kávy...".
06.05.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků)

Mahulena Bočanová: Mám ráda vůni mužské kůže

 
S létem jsou neodmyslitelně spjaty i nejrůznější vůně. Můžete se nechat inspirovat tipy od herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové, která vám zároveň odtajní, co jí nejvíc voní. Jak sama říká: "Ideální je, když se všechny tyto vůně prolínají. Miluju vůni mojí Márinky, když se nahatá v noci přitulí, miluju vůni mužské kůže, miluju vůni moře a ranní kávy...".
09.05.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků)

Tohle je 8 nejvtipnějších typů lidí z maloměsta!

 
Stává se to vždycky, když přijedu z Prahy domů. Přestože miluju svoje město, miluju své staré přátele a miluju tu pohodu, kterou mi čas mimo metropoli nabízí. Maloměsta totiž tvoří něco jako samostatnou planetu, bublinu, kterou když opustíte, není návratu zpátky. Protože vám v tom brání jedna nemilá věc. Místní lidi! Tak si je trochu zkategorizujeme.
16.01.2016 12:21 |

podobné články

Fanoušci na Ivetu nezapomněli: Dojemné vzkazy, obrázky a svíčky nosili k jejímu domku i na 1. máje

 
Svíčky, květiny, dojemné vzpomínkové vzkazy. K domku tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové  (✝48) proudili i na 1. máje lidé, kteří se s ní aspoň symbolicky chtěli rozloučit a zavzpomínat na ni. Cesta před domkem se změnila v improvizované pietní místo zasypané květinami, dopisy i obrázky od fanoušků všech věkových kategorií.
02.05.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7108 článků)

Tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla známé osobnosti: Dojemné vzkazy hvězd!

 
První minuty roku 2018 se staly pro Jakuba Zedníčka (†27) osudnými. Synovec známějšího herce Pavla Zedníčka (68) tragicky zahynul při nehodě na dálnici D1. Známé osobnosti napsaly dojemné vzkazy na sociální sítě a na Jakuba vzpomínají jen v dobrém.
02.01.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (267 článků) , Jakub Zedníček (76 článků)

Smrt si přišla pro Katku příliš brzy: Dojemné vzkazy do nebe pro milou brunetku

 
Třiačtyřicetiletá Katka byla součástí týmu Česko Slovensko má talent, zemřela náhle a příliš brzy. O jejím skonu informovala sociální síť soutěže. Katku měli všichni spolupracovníci moc rádi a byla velmi oblíbená a schopná. Obzvlášť nyní, v předvánočním čase, je to velmi tragická zpráva. Ač nebyla Katka soutěžící, tak její smrt zasáhla i lidi, kteří show sledují. Ti nyní Katce posílají do nebe dojemné vzkazy.
06.12.2019 12:45 |

podobné články

Po těžké nemoci zemřel otec Bernard (†48) ze Svatého Kopečku: Do hrobu s ním půjdou dojemné vzkazy od lidí

 
Smutná zpráva zasáhla věřící navštěvující baziliku na Svatém Kopečku u Olomouce. Začátkem ledna zemřel otec Bernard Petr Slaboch (†48), který do loňského roku vedl tamní farnost. Duchovní podlehl těžké nemoci. Lidé na otce Bernarda vzpomínají v kondolenční knize. Dojemné vzkazy budou uloženy do jeho hrobu.
10.01.2020 20:10 |

podobné články

Stýská se mi. Lidé na česko-polské hranici vyvěšují dojemné vzkazy

 
Dojemné vzkazy vyvěsili na březích hraniční řeky Olše obyvatelé obou Těšínů, jak toho polského, tak Českého Těšína. Kvůli zavřeným hranicím v důsledku nákazy koronaviru se totiž přátelé a známí z obou měst k sobě nyní nedostanou.
21.03.2020 11:15 |

podobné články

Pieta za učitele Jana K. na pražském učilišti. Fotografie, kresby i dojemné vzkazy

 
Před školou, ve které minulý týden jeden ze studentů zavraždil svého učitele, vzniklo pietní místo. Studenti i známí zavražděného Jana K. sem nosí květiny, fotografie a dokonce i kresby oblíbeného pedagoga. Na sociálních sítích píší uživatelé dojemné vzkazy na adresu učitele, který svůj život kromě dětí zasvětil i józe.
06.04.2022 14:45 |

podobné články

Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem bude v Národním divadle. Ale až za dva týdny

 
Ve středu oblétla média zpráva o úmrtí Vlastimila Harapese. Baletní mistr a tanečník zemřel ve věku 77 let. Osudným se mu stal nádor na plicích. Jak informoval deník Blesk, poslední rozloučení se uskuteční v Národním divadle. Kvůli provozním důvodům se však bude konat až za dva týdny – v pondělí 27. 5. 
16.05.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)

Detaily posledního rozloučení s Harapesem: Pieta v Národním divadle i dojemná slova o zesnulé legendě

 
Národní divadlo zveřejnilo parte Vlastimila Harapese (†77), který zemřel 15. května 2024 po těžké nemoci. Poslední rozloučení se slavným baletním mistrem proběhne v pondělí 27. května 2024 ve 12:00. S informací jako první přišel deník Blesk. Možnost rozloučit se budou mít nejen jeho kolegové, ale i příznivci z řad veřejnosti. Prostor Národního divadla bude otevřen již od 11:20, aby smuteční hosté mohli položit květiny a poklonit se u rakve. 
23.05.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (199 článků)