Článek

Dobytí Kavčích hor, Babišova falanga. Spravte si náladu u komentáře Jiřího Leschtiny

 
Redaktor Českého rozhlasu se pustil do „Babišova muže na špinavou práci“. Zkritizoval Stanislava Berkovce, který rozeslal manuál na dovolbu členů Rady České televize i těm, kteří to dostat neměli. „Každopádně teď Babišův plán na dobytí Kavčích hor získal jasné obrysy: s pomocí spojenců z KSČM, SPD a Trikolóry získat kontrolu nad Radou ČT. Nejpozději v příštím roce, kdy se bude volit dalších pět nových radních. A ještě před sněmovními volbami zlikvidovat ředitele České televize a proměnit vlivné veřejnoprávní médium v hlásnou troubu Andreje Babiše a jeho mocenského souručenství,“ popsal Jiří Leschtina.
16.03.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17927 článků) , Jiří Stanislav (90 článků)
Podobné články

Mediální expert: Výjezd ČT do Londýna? Jen výkřik z Kavčích hor, apel na různé kavárenské povaleče

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Jasná msta novinářského portfolia, výkřik do tmy z Kavčích hor, nedůvěryhodné, trapné. I těmito slovy zhodnotil bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha exkluzivní interview s členkami ruské skupiny Pussy Riot, které v sobotu večer odvysílala Česká televize. Jejich štáb totiž za ruskými punkerkami vyjel do Londýna, aby se dotazoval na reakce k diskutovaným výrokům prezidenta republiky Miloše Zemana na jejich adresu.
15.11.2014 22:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23615 článků)

Al-Džazíra z Kavčích hor. ČT vtlouká malým dětem do hlavy čistou palestinskou propagandu, dokazuje Petr Žantovský

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Hlasoval pro migrační kvóty, v tomto týdnu zvedl ruku pro to, aby nadnárodní instituce naprosto bezprecedentně diskriminovala jeden ze svých členských států. Je s podivem, jak takového člověka vůbec mohlo napadnout drát se do funkce ministra zahraničí ve své zemi. Až příště nějaký unijní osel vyleze s žalobou proti České republice, dá se podle Petra Žantovského čekávat, že Miroslav Poche, o němž je řeč, pro ni zvedne ruku. Mediální analytik se v pravidelném přehledu věnuje i Al-Džazíře z Kavčích hor a žasne nad pokutou pro Slušné lidi.
22.09.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (163 článků)

Zahřejte se polévkou! Nejlepší recepty znaly naše babičky

 
Spravte si žaludek i náladu talířem horké husté polévky. Naučíme vás ty nejlepší, které vařily naše babičky.
19.01.2014 16:35 |

podobné články

Kterým celebritám sluší Santova čepice nejvíce? 7 slavných kočiček ve vánočních kostýmech

 
Už toho "vánočního shonu máte plné zuby?":http://www.extra.cz/8-duvodu-proc-o-vanocich-vsichni-lzeme-jako-kdyz-tiskne Štvou vás vaši blízcí? Tak si spravte náladu pohledem na tyto sexy kočičky ve vánočních kostýmech!
23.12.2014 20:31 |

podobné články

Žhavé zákulisí z přehlídky Victoria's Secret: Spravte si náladu s nejkrásnějšími ženami planety

 
Nejočekávanější módní přehlídka roku je za námi a opět nezklamala. Zajímá vás, jaká atmosféra vládla v zákulisí? Tak se pojďte podívat, máme pro vás exkluzivní fotky!
12.11.2015 19:46 |

podobné články

OBRAZEM: Francie slaví výročí dobytí Bastily

 
Francie si ve středu tradiční vojenskou přehlídkou připomíná výročí dne dobytí Bastily.
14.07.2010 15:25 |

podobné články

100 let od dobytí Jižního pólu! Teplota minus 40 stupňů neodradila nadšence od oslav

 
Několik stovek lidí se dnes na Jižním pólu sešlo na oslavách 100. výročí jeho dobytí. Slavnosti se při teplotě kolem minus 40 stupňů zúčastnil i norský premiér Jens Stoltenberg, jehož krajan Roald Amundsen vedl expedici, která na den přesně před 100 lety jako první stanula na jižní točně.
14.12.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Roald Amundsen (6 článků) , Roald Amundsen (6 článků)

Tragický boj v mrazivé pustině: 100 let od dobytí jižního pólu

 
Hned několik výprav zamířilo počátkem 20. století do Antarktidy. Dobytí jižního pólu bylo totiž silnou výzvou pro řadu polárníků. V roce 1910 do nehostinného prostředí vypluly i expedice dvou osobností - Nora Roalda Amundsena a Brita Roberta Scotta.
16.01.2012 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Roald Amundsen (6 článků) , Roald Amundsen (6 článků)

Cimrmanovské Dobytí severního pólu hráli v Nigérii ve 38 stupních

 
V nigerijské Abuji uvedli 12. března hru Dobytí severního pólu. Český génius Jára Cimrman inspiroval tamní divadelní soubor Jos Repertory Theatre, který v minulosti nacvičil také hru Václava Havla Audience.
25.03.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků) , Jára Cimrman (289 článků) , Václav Český (539 článků)

Na Ukrajině se stále bojuje. Kyjev hlásí dobytí Slavjanska a Kramatorska

 
Konfliktní zprávy přinesla média z východu Ukrajiny, kde se armáda a Národní garda už třetí den snaží vytlačit separatisty z okupovaných měst a obcí. Zatímco Kyjev hlásí dobytí Slavjanska a Kramatorska, tedy dvou hlavních bašt proruských radikálů, podle ruských médií jsou obě města v držení povstalců. Ukrajinská a ruská média tak pokračují v informační válce, nezávislé zpravodajské zdroje nejsou většinou k dispozici.
04.05.2014 16:40 |

podobné články

Známe tajný plán na dobytí Evropy! Teroristé přijdou od jihu v převleku za uprchlíky!

 
Proč radikálové z Islámského státu tolik stojí o dobytí Libye? Věří, že by se země na severu Afriky mohla stát hlavní baštou pro plánovanou expanzi do Evropy. Plán, jak ovládnout Evropu, zveřejnil radikál a propagandista džihádistů Abú Arhim al-Libim.
19.02.2015 14:36 |

podobné články

Režisér Renč: Nejsou to uprchlíci. Je to koordinovaná muslimská invaze a pokus o dobytí Evropy. A my jim za to ještě zaplatíme

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Prezident Miloš Zeman prý režisérovi Filipu Renčovi hovoří z duše, pokud jde o imigranty. „Já jim ´uprchlíci´ rozhodně neříkám. Jde z jejich strany o vojenskou invazi a pokus o dobytí Evropy podle mapy Islámského státu... Než se v EU rozhoupají k akci, tak to už budeme obsazení,“ tvrdí Renč. ParlamentnímListům.cz ale umělec, který v prezidentských volbách 2013 veřejně podporoval Miloše Zemana, prozradil i to, proč je prezidentova aktivita v zahraničí pro Čechy přínosná.
27.08.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (594 článků) , Miloš Zeman (23615 článků)

Dobytí severního pólu uvede divadlo v angličtině. Snad se Cimrman neobrátí v hrobě, říká Svěrák

 
Divadelní agentura Echo a Cimrman English Theatre uvedou 15. dubna ve světové premiéře už druhý titul populárních cimrmanologů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka v angličtině. Po úspěchu hry Záskok, která se v podání volného společenství anglických herců žijících v Praze poprvé hrála před dvěma lety, se nyní na jevišti žižkovského divadla objeví Dobytí severního pólu pod názvem The Conquest of the North Pole.
06.04.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (131 článků)

Asad děkuje Rusku za dobytí Aleppa: Pracujeme na osvobození celé Sýrie

 
Dobytí Aleppa je vítězstvím pro Írán a Rusko. A také pro Sýrii. Po setkání s íránskou delegací to řekl syrský prezident Bašár Asad. Považuje to rovněž za krok k ukončení války.
22.12.2016 13:50 |

podobné články

Nutkání poslat Kalouska k čertu. Za pokrytectví a žonglování s daněmi

 
Voliči TOP 09 by pochopili progresívní zdanění, uvedl v rozhovoru pro Hospodářské noviny ministr financí Miroslav Kalousek. V komentáři Jiřího Leschtiny ve stejném deníku to hned schytal za pokrytectví, s jakým si pro to připravuje půdu, i za rozpočtové cirkusáctví, které TOP 09 rozhodně neměla ve volebním programu.
22.07.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6887 článků)

MF: Pokuta za divnou dobu

 
V komentáři Jiřího Leschtiny se objevuje nepravdivé tvrzení o tom, že ministerstvo financí selhalo v kontrole čerpání peněz z Evropské unie.
22.09.2012 16:30 |

podobné články

Komentátor Leschtina sepsul ODS: Je směšné, že živnostníky hájí zrovna tihle lidé

 
V politice se podle komentátora Hospodářských novin Jiřího Leschtiny občas dějí neuvěřitelné věci. Jako když Jan Mládek šokuje srovnáním živnostníků s parazity a probere tím z letargie občanské demokraty, doposud schopné jen uhranutě sledovat propad preferencí. Je přitom prý zvláštní, že se na obranu živnostníků postavila právě tato strana.
26.03.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (672 článků)

Komentátor Leschtina: Aby Bradáčová na Martince ještě nevzpomínala

 
Šéf protikorupční kriminálky Tomáš Martinec skončil, protože se podle policejního prezidenta Martina Červíčka zachoval nestandardně. Podle komentátora Hospodářských novin Jiřího Leschtiny je dost podivné vyhazovat vysokého důstojníka kvůli jednomu nestandardnímu postupu, a pokud se navíc jedná o šéfa útvaru, který rozhýbal vyšetřování politických kauz, zavání to účelovou záminkou.
17.05.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (108 článků) , Martin Červíček (334 článků)

Komentátor z HN pochválil restituce: Jediný srdnatý krok téhle vlády

 
Jednání o církevních restitucích u Ústavního soudu v Brně se podle komentátora Hospodářských novin Jiřího Leschtiny změnilo v absurdní komedii. Některá slova místopředsedy ČSSD Lubomíra Zaorálka prý neměla daleko k drzosti.
30.05.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2549 článků)