Článek

Do školy ani na jeviště nemůže: Mladá zpěvačka Nelly Řehořová tak pomáhá vyrábět roušky

 
Snaží se jít příkladem. Nelly Řehořová (18) bere aktuální situaci vážně a začala také pomáhat. Mladá zpěvačka aktuálně nemůže do školy ani na divadelní jeviště, kde hraje hned v několika muzikálech. Rozhodla se tak zabavit jinak.
23.03.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)
Podobné články

Půvabná mladá zpěvačka jen září: Nelly Řehořová přiznala, že je konečně zamilovaná

 
Letošní svátek svatého Valentýna neslavila sama. Mladá zpěvačka Nelly Řehořová se poslední měsíce věnovala spíš hudbě a na hledání vztahu příliš času neměla. Teď je ale vše jinak, během castingu Muže roku 2020 přiznala půvabná brunetka, že už potenciální nápadníci nemají šanci.
29.02.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Zpěvačka Nelly: Zdálo se mi, že mi Sia napsala písničku

 
Sedmnáctiletá zpěvačka Nelly, jež má v dokladech napsáno Nelly Řehořová, pochází z Police nad Metují. Nová tvář a hlas české scény po více než roce příprav vydala pětipísňové minialbum V okamžiku, které v červnu předznamenal singl Nad hladinou. Kolekce je výsledkem spolupráce se zpěvákem a producentem Marcellem, slovenským studiem Creative Music House, písničkářem Matějem Burdou nebo raperem Johnym Machettem.
28.09.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Nová stanice pražského metra Řehořova?! František (25) ze sklepního bytu na Žižkově udělal kopii soupravy

 
Přespat v pražském metru nebylo nikdy snazší. Přestože se všechny stanice po půlnoci uzavírají, Řehořova ne. Nenechte se ale zmást. Řehořova není novou zastávkou metra na Žižkově, ale bytem, který od loňského podzimu pronajímá František Petrouš (25). Chladný suterénní byt nikoho nelákal, po přeměně na metro-byt však stoupl na ceně, teď se turisté do bytu jenom hrnou.
10.05.2018 05:35 |

podobné články

Chrchlá celý svět. A roušky nejsou: Ve Francii se kradou. V Německu krize. I v USA se vyrábí na koleně

 
Roušky, roušky, roušky. Téma, které hýbe Českem. Ale nejen jím. Zprávy o nedostatku roušek se ozývaly snad ze všech evropských zemí. Francie, Německo, Polsko, Nizozemí, Slovensko, Norsko. I za oceánem v USA se prý roušky už začínají vyrábět svépomocí. Došlo i ke krádežím, a ani testy na koronavirus nebyly samozřejmostí.
19.03.2020 14:20 |

podobné články

Zpěvačka Nelly v plavkách: U moře to ale nebylo

 
Zpěvačka Nelly Řehořová (18) strávila poslední dny starého roku na Slovensku v Nízkých Tatrách. Je vášnivou snowboardistkou a lyžařkou, miluje hory a zima patří k jejím nejoblíbenějším období. Ukázala, že má i smysl pro humor a jak je otužilá.
03.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Botox nepotřebuje, ale Botox potřebuje ji: Mladá zpěvačka v sexy outfitech oživuje image pánské kapely

 
S lídry kapely Botox Janem Kopečným  (30) a Petrem Ryšavým se zná mladá zpěvačka Nelly Řehořová (18) z muzikálových produkcí, kde společně vystupují. A sáhli po ní i jako po hudebním hostu na svých koncertech. Aspoň se mají na co koukat i pánové, kteří doprovázejí fanynky téhle formace.
01.02.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (47 článků) , Nelly Řehořová (13 článků)

Zima v New Yorku: Mladá česká zpěvačka si užívala na ikonických místech velkého jablka

 
Osmnáctiletá zpěvačka Nelly Řehořová už se v šoubyznysu pohybuje nějaký ten pátek a tenhle rok měla velmi hektický. Ačkoli je stále řádnou studentkou střední školy, rodiče jí v letošním roce museli velmi často psát omluvenky.
29.12.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Nástupkyni Ewy Farne budete nyní vídat o něco méně. Nelly teď musí zpěv odsunout na vedlejší kolej

 
V poslední době se Nelly Řehořová trošku stáhla do pozadí. Popová princezna sice dál působí na několika muzikálových scénách, ale od nových projektů si dává pohov. Důvodem jsou její přípravy na maturitu, která ji letos čeká.
03.03.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Milion chvilek vyzývá: Noste roušky! Je to jako se sbíráním psích h...

 
Spolek Milion chvilek pro demokracii zahájil novou iniciativu „Roušky všem!“, kterou vyzývá, aby lidé nosili roušky. Hlavním propagátorem je pro Milion chvilek moderátor a podnikatel Petr Ludwig, který o iniciativě natočil video. Lidé si podle něho mají vyrobit roušky sami, když nemohou jiné sehnat. Stejně tak i dezinfekci, na kterou je prý možné použít i slivovici. Že lidé roušky zatím nenosí, je podle něj trend, který je nutné změnit. Stejně jako lidé začali sbírat trus po svých psech. A už se objevila parodie na ministra Vojtěcha.
16.03.2020 15:05 |

podobné články

Starostové Prahy si musí poradit sami, vláda prý selhala. Na Praze 14 šijí roušky ve velkém

 
Celé Česko šije ve velkém roušky, pro sebe, pro známé, pro rodinu a všem ostatním, kteří je potřebují. Ochranné pomůcky, zejména roušky a respirátory, chybí po celé republice. Proto se Češi rozhodli, že si pomohou sami. Před galanteriemi, které dostaly výjimku a mohou být otevřené, se tvoří fronty lidí, kteří kupují látky na roušky. Například Praha 14 v čele se starostou Radkem Vondrou šije také, městská část objednala prozatím 700 metrů látky, ze které vzniknou potřebné roušky.
18.03.2020 13:30 |

podobné články

Poprvé si s kolegy z divadla mohla připít: Muzikálová zpěvačka oslavila svou plnoletost ve velkém stylu

 
Na divadelních prknech se objevuje již několik let, dosud ale s kolegy premiéry příliš slavit nemohla. Mladá muzikálová zpěvačka musela počkat do svých osmnáctých narozenin. Nelly Řehořová, která v Divadle Broadway září již ve svém třetím muzikálu, konečně oslavila svou plnoletost.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Začátek roku si užívá na horách: Mladá zpěvačka se dokonce pochlubila i otužileckou fotkou v plavkách

 
Zpěvačka Nelly Řehořová (18) strávila poslední dny starého roku na Slovensku v Nízkých Tatrách. Je vášnivou snowboardistkou a lyžařkou, miluje hory a zima patří k jejím nejoblíbenějším obdobím. Půvabná brunetka se vedle fotek ze svahu pochlubila i jedním odvážným snímkem.
04.01.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Chlapci, nechte si zajít chuť. Tahle sympatická zpěvačka je konečně šťastně zadaná

 
Dlouho byla Nelly Řehořová (18) single. Mladá zpěvačka slíbila, že až se její stav změní, bude Super.cz informovat. Na prezentaci nové studiové kolekce švédského módního řetězce ta příležitost nastala.
02.03.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí

 
Vítězkou soutěže Miss Junior se stala osmnáctiletá Tereza Řehořová z Police nad Metují. Podle organizátorů hledají charisma a ne ramínko na šaty. Během soustředění dívky z Česka a Slovenska nejen pekly bábovku a točily film, ale také konzultovaly svůj jídelníček s dietologem. Další články k tématu: Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé Miss Junior Zylollarová pózuje nahá na hotelové toaletě Miss Junior Zylollarová nafotila svůdné fotky dva týdny po vítězství
02.11.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (484 článků) , Natálie Řehořová (2 články)

Krásná zahradnice, tenistka, hipsterka i pilná studentka: Sedmnáctiletá zpěvačka v novém klipu vystřídá řadu podob

 
V sedmnácti letech je na roztrhání. Talentovaná zpěvačka Nelly Řehořová hraje v divadelních muzikálech, natáčí film a k tomu nezanedbává ani svoji sólovou kariéru, kterou podpořila i novým videoklipem. Navíc boduje i jako modelka, bude tváří jedné kosmetické značky.
28.12.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)

Americký rapper Nelly má velký průšvih: Znásilnil mě v autobuse, tvrdila zděšená žena policii

 
Americký rapper Nelly byl odjakživa bouřlivák a jeho kariéru provázely pěkné průšvihy. Jenomže nyní jde už opravdu do tuhého. Nelly byl zatčen v sobotu v ranních hodinách, protože na policii zavolala žena, která tvrdila, že ji známá celebrita znásilnila v koncertním autobusu.
08.10.2017 16:40 |

podobné články

Roušky z nanovláken vyvinuté v Česku se k nám zatím nedostanou. Čína stáhla produkci pro sebe

 
Hrozba koronaviru vyvolává obavy hraničící s panikou i u nás. Svědčí o tom mimořádný zájem o účinné ochranné pomůcky, tedy roušky s nanovlákny, které jako jediná u nás vyvíjí a v Číně nechává vyrábět brněnská společnost Respilon. Země si nyní stáhla veškerou produkci pro sebe a na jiné trhy včetně toho českého se nyní roušky nedostanou.
29.01.2020 13:35 |

podobné články

Politici nasadili roušky. „Zlaté české ručičky,“ pochvalují si a „šijí“ do vlády

 
Roušky nás sice neochrání před nákazou nového koronaviru, pomáhají ale nešířit onemocnění mezi ostatní. Pražané už mají povinnost nechodit bez roušky do městské hromadné dopravy a politici se tak snaží jít příkladem a zakrývají si ústa a nos čímkoliv, co je po ruce. Někteří dokonce nesehnali klasickou roušku a sahají po těch ušitých nebo i po klasických šátcích. Společně pak vzkazují: noste roušky, buďte kolegiální a hlavně, nestyďte se nahodit roušku. Své brýle si o roušku opírá také premiér Andrej Babiš (ANO). Do Babiše a jeho vlády ale politici „šijí“. Vadí jim, že je roušek nedostatek.
17.03.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17952 článků)

Nové české superhrdince je teprve sedmnáct!

 
Jak to dělá, že toho tolik zvládá? Poslední dobou jde z práce do práce a mohlo by se zdát, že si toho bere moc. Opak je ale pravdou. Zpěvačka a herečka Nelly Řehořová zkrátka nemá nikdy dost! V divadle Broadway ji vídáme už ve dvou představeních - Muž se železnou maskou a od listopadu i v muzikálu pro děti Kocour v botách.
19.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Řehořová (13 článků)