Článek

Do nemocnice už to nestihla a porodila na parkovišti: Ženu při tom natočili na video!

 
Susan si přála přirozený porod, dopřán jí by měrou vrchovatou! Jen místo pohodlné vany plné konejšivé vody na ni „zbyl“ jen tvrdý asfalt na parkovišti přímo před porodním centrem! Profesionální práce porodní asistentky, která bleskurychle zareagovala na volání rodičky, ale vše zachránila. Neuvěřitelnou událost natočila bezpečnostní kamera!
30.06.2020 14:40 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Eva porodila na parkovišti! Manžel se smál, že to do porodnice nestihnu...

 
Historku o nezvyklém porodu má pro svou dcerku Viktorku paní Eva Smutná z Rumburku. Do nemocnice to nastávající maminka totiž nestihla, a tak rodila na parkovišti v Jiřetíně pod Jedlovou.
10.09.2018 11:55 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Smrt na parkovišti! Řidič zabil při couvání důchodce

 
AKTUALIZOVÁNO. Osobní automobil srazil dnes ráno na parkovišti v Uherském Brodě osmašedesátiletého muže, ten na místě zemřel. Nehoda se stala při couvání na parkovišti před plaveckým areálem
12.01.2012 08:55 |

podobné články

Hvězda muzikálu Robin Hood to nestihla! Porodila v autě kamarádky

 
Slovenská muzikálová herečka a zpěvačka Nela Pocisková (27), která před lety hrála hlavní roli v českém muzikálu Robin Hood, na Velikonoční pondělí porodila dceru. Ale příchod jejího druhého dítěte byl tak rychlý, že už nestihla dojet do porodnice!
03.04.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Nela Pocisková (21 článků) , Robin Hood (220 článků)

Angličanka porodila na parkovišti u restaurace, do nemocnice bylo ještě daleko

 
Novorozená Maisie z britského města Hereford přišla na svět za velmi dramatických podmínek. Na Angličanku Georgii Benjaminovou přišly totiž porodní bolesti předčasně, když jela v autě se svým partnerem. Ten správně vytušil, že do nemocnice ji už odvézt nestihne. Zastavil proto na parkovišti u restaurace s rychlým občerstvením a musel se postarat o celý průběh porodu úplně sám.
22.05.2010 09:25 |

podobné články

Znásilnil seniorku na parkovišti! Policisté pátrají po tomto muži, poznáváte ho?

 
Další nechutný případ prošetřují pražští kriminalisté. Hned zkraje června došlo na parkovišti v ulici K Jezeru ke znásilnění postarší paní, která na parkovišti uklízela. Policisté po muži pátrají a prostřednictvím jeho pravděpodobné podoby, kterou udala poškozená, se obrací na veřejnost, zda by jim v pátrání nepomohla.
04.08.2018 13:05 |

podobné články

Nestává se to jen obyčejným smrtelníkům! Takhle dlouho slavná herečka hledala své auto na jednopodlažním parkovišti

 
Neříkejte, že se vám nikdy nestalo, že jste nemohli najít auto na parkovišti v obchodním centru. Kde jen jsem ho nechal/a? Tuhle větu pak člověk opakuje, když chodí křížem krážem po celém parkovišti. Nedej bože, když je ještě vícepatrové...
25.11.2019 15:15 |

podobné články

Dramatický porod na chodbě nemocnice: "Chytej ho," křičela žena na manžela. To musíte vidět!

 
Ani si nestihla nazout boty, když jí začaly kontrakce a s manželem vyrazili do porodnice. Jesica Hogan z amerického Kansasu to nicméně na porodní sál už nestihla. Začala rodit na chodbě nemocnice. Vše se seběhlo tak rychle, že svého prvního syna Maxe přivedla na svět přímo tam.
09.02.2018 07:05 |

podobné články

Dělal, že si ulevuje. Vykradl před kamerou auto na parkovišti

 
Policisté v Mostě natočili na průmyslovou kameru opravdu drzého řidiče. Pokusil se vykrást auto přímo na parkovišti.
15.06.2009 08:45 |

podobné články

Policie dopadla ženu, která odložila své dítě na parkovišti! To následně zemřelo...

 
Moravskoslezští kriminalisté vypátrali dvaatřicetiletou ženu, která odložila své čerstvě narozené dítě na parkovišti v průmyslové zóně v Třinci. To následkem absence péče zemřelo!
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Policisté dopadli ženu, která na parkovišti odložila své dítě! To pak přejelo auto!

 
Kriminalisté zadrželi ženu (32), která odložila své novorozené dítě na parkovišti v průmyslové zóně v Třinci. Dítě pak podle vyšetřovatelů přejelo auto.
11.03.2014 12:55 |

podobné články

Těhotná žena porodila dítě v sanitce v areálu pražské nemocnice

 
Těhotná šestadvacetiletá žena nestihla dnes ráno včas dojet do porodnice, zdravého chlapce porodila v sanitce v areálu Fakultní Thomayerovy nemocnice v pražské Krči
23.09.2010 11:10 |

podobné články

Žena porodila miminko během minuty ve dveřích nemocnice, dcerka přišla na svět vestoje

 
Každá matka prahne po rychlém a bezbolestném porodu. To, co ale předvedla Jessica Stubbins z anglického Scunthorpe, vyrazilo dech i zkušeným porodníkům. Když přiběhla do místní nemocnice, nestihla říct ani „rodím“ a miminko bylo na světě. Žena ho porodila ještě ve dveřích vestoje.
05.08.2016 15:05 |

podobné články

Superrychlý porod čtyřnásobné mámy z Pardubic: Viktorku porodila v obýváku! Záchranka přijet nestihla

 
Nikdy nechtěla domácí porod, natož bez pomoci! Čtvrté dítě Šárky Džupinové (36) z Pardubic– dcera Viktorka měla ale tak naspěch, že její příchod na svět nestihla ani záchranka.
09.04.2018 05:20 |

podobné články

Na sál to nestihla, Barborka se narodila pod lípou!

 
Rodila pod stoletou lípou. Mladá maminka to už nestihla na porodní sál a na nádvoří nemocnice v Písku přivedla na svět holčičku Barborku. Při radostném okamžiku asistoval otec dívenky.
23.08.2017 12:15 |

podobné články

Krajská zdravotní zahájila stavební práce na parkovišti před protetickým oddělením Masarykovy nemocnice

 
Krajská zdravotní zahájila stavební práce na parkovišti před protetickým oddělením ústecké Masarykovy nemocnice, jeho kapacita se zdvojnásobí.
28.06.2017 09:10 |

podobné články

Tak to byla rychlá cesta na svět: Žena porodila v autě na kraji silnice a vznikly neuvěřitelné snímky!

 
Těhotná Corinne Cinatl (29) z městečka Bendigo v australském státě Victoria bude "mít na narození své dcery Matildy krásné vzpomínky":http://www.extra.cz/tak-to-bylo-hodne-rychle-filipinska-matka-porodila-na-silnici-v-silnem-desti-tri-kilometry-od-nejblizsiho-mesta. Porodila totiž "na cestě do nemocnice":http://www.extra.cz/priroda-neceka-tahle-zena-porodila-primo-na-ulici-do-nemocnice-to-mela-jen-par-kroku a vše zachytila dlouholetá kamarádka Corinne, fotografka Breanna Gravener, která se právě zaměřuje na zachycení příchodu dítěte na svět.
01.07.2014 13:35 |

podobné články

One Direction natočili bláznivý klip pro charitu!

 
Kluci z One Direction natočili amatérskou kamerou klip k písni One Way Or Another (Teenage Kicks), který natočili pro charitativní organizaci Comic Relief.
22.02.2013 17:05 |

podobné články