Článek

Do domu britské modelky se vloupal zloděj. Vyrušila ho při návratu z práce

 
Modelka a moderátorka Kelly Brook  (40) za sebou má nepříjemnou zkušenost. Její londýnský dům se stal terčem zloděje. Lapku Kelly zřejmě vyrušila, když se vracela z práce.
14.02.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (166 článků)
Podobné články

Lup, který nevyšel. Dvojici zlodějů vyrušila obyvatelka domu v Praze 4, přesto způsobili nemalou škodu

 
Dva muži se v úterý 1. ledna vloupali do domu v ulici Na Výstupu v Praze 4. Nejprve vypáčili francouzské okno a pak začali prohledávat jednotlivé místnosti. Jenže je vyrušila obyvatelka domu a oni se dali na útěk. Policie po nich pátrá, hrozí jim až tři roky vězení.
16.01.2019 10:15 |

podobné články

Odvážná seniorka zabila nožem zloděje, který se vloupal do jejího domu

 
V ostravské části Nová Ves se do rodinného domu v noci ze středy na čtvrtek vloupal neznámý zloděj. Seniorka, kterou měl v plánu okrást, nezpanikařila a rozhodla se bránit nožem. Zloděj zraněním nakonec podlehl. Případ prošetřují moravskoslezští kriminalisté.
14.09.2017 13:55 |

podobné články

Stařenka vyrušila pobudu, on ji zavraždil a zapálil! Kvůli zvědavosti ho dopadli!

 
Ve špatnou dobu na špatném místě byla nebohá 74letá žena, která chodila větrat do neobývaného domu na Krnovsku. Tam se totiž usídlil tulák (44). Když ho vyrušila, z leknutí ji zavraždil nožem. Po vraždě založil požár, chtěl tak zničit stopy.
31.03.2014 14:35 |

podobné články

Tuláka vyrušila v Krnově stařenka, ubodal ji nožem! Pak dům zapálil!

 
Policie řeší víkendovou vraždu důchodkyně na Krnovsku. Zabil ji údajně čtyřiačtyřicetiletý tulák, který vnikl do neobývaného domu. Seniorka jej vyrušila, když tam přišla větrat. Muž na ni zaútočil nožem.
31.03.2014 23:05 |

podobné články

Zloděj si zapomněl na místě činu doklady

 
Dvacetiletého muže podezřelého z vloupání do rodinného domu zadrželi plzeňští policisté. Údajný zloděj, kterého při krádeži vyrušila obyvatelka domu, si totiž na místě činu zapomněl baťoh s občanským průkazem.
13.06.2009 14:30 |

podobné články

Moderátorka zachovala ledový klid poté, co ji v živém vysílání vyrušila vlastní dcera

 
Jako naprostá profesionálka se zachovala marocká moderátorka Lena Alvašová, kterou při živém vysílání vyrušila její dcera. Dívenka chtěla své matce vrátit mobilní telefon, ale neuvědomila si, že máma právě čte zprávy, napsal list The Daily Telegraph.
21.08.2013 11:50 |

podobné články

Stopa po ztracené Maddie stále nevychladla: Unesli ji zloději, které vyrušila?

 
Scotland Yard se pustil do prověřování nové teorie, podle které mohla být Maddie McCannová unesena zloději, které vyrušila při vykrádání apartmánu. O případu se chystají promluvit i rodiče Maddie.
06.10.2013 15:15 |

podobné články

Exhibicionista onanoval v Příbrami před studentkami! Vyrušila ho až učitelka

 
Kriminalisté v těchto dnech obvinili z výtržnictví muže (57), který se na Příbramsku obnažoval na veřejnosti. Muž navíc onanoval před třemi studentkami tamního učiliště, vyrušila ho až učitelka.
04.03.2014 10:05 |

podobné články

Zloděj se schoval v lednici, prozradilo ho kýchnutí

 
Polské policii se podařilo vyřešit případ, i když stopa už nebyla zrovna horká. Muže, který se vloupal do kancelářské budovy, našli v lednici. Osmačtyřicetiletý zloděj z Bytomi se vloupal do kanceláře, ale všiml si ho pracovník ochranky. Pak už celý příběh pokračuje jako v nějakém špatném filmu.
21.12.2009 10:10 |

podobné články

Zloděj se vloupal do bývalých kasáren, odnesl věci za 400 tisíc

 
Škodu za 400 tisíc korun napáchal zloděj, který se v závěru týdne vloupal do objektu bývalých kasáren v Táboře.
15.08.2010 11:00 |

podobné články

Zloděj se vloupal do trafiky a pak tam usnul

 
Zloděj se vloupal do trafiky v Litvínově a pak tam usnul. Na místě činu našla sedmačtyřicetiletého muže policie. Podle policejních údajů způsobil škodu kolem 30.000 korun, nekradl ale poprvé. Policie ho podle mluvčí Aleny Bartošové viní také z vloupání do další litvínovské restaurace a cukrárny z minulého týdne.
28.12.2011 16:20 |

podobné články

Zloděj se vloupal do pivnice dvakrát za noc, lup si odnesl v prostěradle

 
Hned dvakrát se v noci na neděli vloupal zloděj do pivnice v Prostějově. Odnesl si zboží za patnáct tisíc korun.
13.08.2012 09:10 |

podobné články

Zloděj se vloupal do restaurace a uvařil si tam

 
Bizarní případ řeší policie v americkém hlavním městě Washingtonu. Zloděj se tam vloupal do fastfoodu, ale neukradl žádné peníze nebo cennosti, jen si uvařil jídlo.
15.04.2016 15:40 |

podobné články

Zloděj měl vážně pech! Nevědomky se vloupal do auta policistovi, skončil v klepetech

 
Ze zaparkovaného auta na něj koukala slibná kořist. Zloděj na Proseku nelenil, do vozu se vloupal a drahou navigaci si bleskurychle sbalil do batohu. Jenže netušil, že se pořádně přepočítal. Auto totiž patřilo policistovi, který nezvaného hosta ve svém autě viděl z okna. Dlouho se tak gauner z lupu neradoval.
31.12.2019 12:20 |

podobné články

Zloděj se vloupal do domu a s kořistí ujížděl na ukradeném kole

 
Pražská policie v úterý ráno zadržela jednatřicetiletého muže, který se vloupal do rodinného domu v Praze 8.
29.06.2010 16:40 |

podobné články

Kdo to spal v mé postýlce? Zloděj se vloupal do domu, aby se v něm usadil

 
Taky se vám občas zdá, že když se z práce vrátíte domů, není všecko tak, jak jste to nechali? Tak to připadalo i jedné ženě z Ostravy. Jenže té se doma opravdu usídlil nezvaný host! Zloděj se v bytě choval jako ve vlastním!
16.06.2015 22:00 |

podobné články

Kriminalisté objasnili vloupání do čtyř domů

 
Jihlavští kriminalisté dopadli muže, který se vloupal do čtyř domů, a to na Telčsku a Třebíčsku. Pachatelem je opakovaně soudně trestaný recidivista. Policejní komisař zahájil trestní stíhání třiapadesátiletého muže z Třebíčska, který byl obviněn ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. „Jedná se o muže, který byl v minulosti již patnáctkrát soudně trestán zejména za majetkovou trestnou činnost. Naposledy byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody vloni v lednu a z výkonu trestu byl propuštěn v polovině letošního února,“ řekl por. Bc. Radim Novák, DiS., komisař oddělení obecné kriminality s tím, že po dvou dnech co muž opustil věznici, se už opět dopouštěl dalších krádeží. Během druhé poloviny února se vloupal nejméně do tří domů v obci Krasonice a jednoho domu v obci Babice. Policisté ale v současné době prověřují podezření, že se muž dopustil na Třebíčsku ještě dalších krádeží vloupáním.
04.03.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Novák (23 článků)

Muž, který se vloupal do domu, málem skočil strážníkovi do náruče

 
Hlídka Městské policie Ostrava byla 4. srpna krátce před patnáctou hodinou odpolední vyslána do Ostravy-Radvanic na základě ohlášení vloupání do domu. Po příjezdu na místo strážníky oslovila oznamovatelka události. Vysvětlovala, že ze zahrady svého domu viděla muže, který se vloupal do domu sousedů a tak zavolala městskou policii.
05.08.2014 09:40 |

podobné články

Armádní exdůstojník zabil důchodkyni, vraždu maskoval zapálením domu: Dostal 18 let v base!

 
Vloupal se do domku na Bruntálsku, ve kterém přespával a kradl. Když ho vyrušila seniorka, jež v domě bydlela, chladnokrevně ji ubodal. Bezdomovec Karel V. (35), někdejší armádní důstojník, pak dům zapálil, aby zamaskoval stopy svého činu. Nepovedlo se mu to, soud ho poslal do basy.
20.03.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Dostal (49 článků)