Článek

Dnes večer v Ulici: Bedřich nakonec všechny překvapí!

 
Poslední předprázdninový díl Ulice s sebou nese spoustu překvapivých okamžiků. Lumír bude valit oči, když mu Sára předá dárek pro Lexíka. Bédova rodina a přátelé zůstanou nevěřícně zírat, až jim oznámí, že se stěhuje. A Karla bude taky pěkně koukat.
24.06.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Proč už Bedřich Liška nehraje v rockové skupině?

 
„Starý Vercajk”... Přesně takhle si říkali Bedřich a jeho kolegové z práce, když ve svém volném čase hráli v rockové kapele. Tvořil ji Bedřich, Ondra, Matouš a jejich manažerka Jindra, která se později Bedřichovi stala osudnou. A možná je i důvodem, proč Bedřich Liška už v kapele nehraje.
22.05.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (31 článků) , Ondřej Liška (370 článků)

Záletník Bedřich Liška z Ulice je totálně na DNĚ. Co přizná Jindře, která čeká jeho DÍTĚ?

 
Vztahy v Ulici se den ode dne přiostřují. Bedřich řekl Aničce, že čeká dítě s Jindrou a jejich akt lásky si ani nepamatuje, a začalo nefalšované peklo. Anička ho zmlátila a je zdrcená, Jindra je pořád lituje a nikdo vlastně neví, jak se má chovat. Dnes večer se ale Bedřich Jindře přizná k něčemu, co rozhodně nečekala!
15.03.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (31 článků)

Pořádná divočina v Ulici: Z hodného Filipa se stává sukničkář a fracek

 
Jak přesvědčit někoho, kdo nás odepsal, že si zasloužíme druhou šanci? Bedřich má kvůli Danovi obrovské výčitky svědomí. Zároveň je ale i docela obezřetný, protože se zdá, že Zuzana, která ho před ním varovala, má zřejmě v lecčems pravdu. Když se navíc Dan opět zničehonic neohlášeně objeví, Bedřich se už neudrží. Jenomže Bedřich není jediný, který se potýká s pořádnými problémy.
13.12.2019 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dan Dan (80 článků) , Dan Dan (80 článků)

Peklo u Liškových doma: Bedřich se konečně přizná, že čeká dítě s Jindrou! Aničko, tyto věci rychle udělej!

 
Bedřich má nervy v kýblu už nějakou dobu. Příčí se mu, že musí Aničce neustále lhát a ona se o něj stará v domnění, že chudák Bedřich má hemeroidy a přijde mu trapné se o takových záležitostech bavit. Jenomže Bedřicha netrápí hemeroidy, nýbrž těhotenství Jindry. Dnes večer to už nevydrží a vše Aničce řekne. Jak bude reagovat? A co by měla vlastně v takové situaci chuděrka udělat?
13.03.2017 13:55 |

podobné články

Starý bigbítový KMET Bedřich sebral poslední síly a udělal SPLAŠENÉ Jindře dítě! Donutí ji jít na potrat?

 
Bedřich si pěkně zavařil, když chytil při jednom z koncertů druhý dech. Nedopatřením měl, tipujeme, ne příliš vášnivý sex s Jindrou a bohužel z toho vzniklo dítě. Teď zůstává otázkou, zda si to blonďatá rockerka všechno nevymyslela, jestli ji donutí Bedřich jít na potrat nebo snad odejde od Anči? Poslední možnost je velmi nepravděpodobná, protože už v minulosti zjistil, že nikde jinde by se lépe rozhodně neměl.
01.02.2017 09:05 |

podobné články

Kolik dětí si ještě Bedřich udělá?

 
Bedřich se na děti necítil, přesto si začal s o dost mladší ženou Alicí, které teď začaly tikat biologické hodiny. Co tikat, ona už je dokonce těhotná! Bedřich teď horko těžko novou informaci zpracovává. Alice je samozřejmě štěstím bez sebe a bere to jako znamení shůry.
30.04.2022 14:00 |

podobné články

Jak ze sebe Bedřich shodí tíhu rozchodu?

 
Pokaždé, když se Bedřich rozešel, musel nově vzniklou situaci nějak rozchodit. Ne jinak tomu bude i teď, co ho nadobro opustila Alice. Na co se teď Bedřich zaměří? Na Ladu? Nebo opráší Starý Vercajk? V případě Bedřicha by nebylo zvláštní ani to, kdyby se pustil do nového vztahu. Tentokrát by si však od nové ženy nejspíš nechal podepsat smlouvu, že nikdy nebude chtít děti.
10.06.2022 07:00 |

podobné články

Vrátí se k sobě Anča a Bedřich?

 
Anička a Bedřich se v Ulici objevují už od začátku. Za tu dobu herecké postavy Ljuby Krbové a Adriana Jastrabana prošly mnohým. Ačkoliv se jim dařilo ustát různé krize, nakonec šli od sebe. Teď to ale v Ulici vypadá, že je to znovu táhne k sobě.
09.01.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Jastraban (31 článků) , Ljuba Krbová (86 článků)

Vánoční díl Ulice bude hodně drsný: Sukničkář Bedřich si sáhne na dno a co číšnice Šárka?

 
Poslední letošní díl seriálu Ulice uvidíte v pátek 21. prosince a pokračování příběhu přinesou na televizní obrazovku až první týdny nového roku. Jak stráví Štědrý den slavné seriálové postavy, mělo opět zůstat tajemstvím, diváci si ale Vánoce v Ulici přáli vidět, a tak už po odvysílání posledního letošního dílu na internetu najdou speciál Vánoce v Ulici. Jak letošní Vánoce prožije Bedřich, který po odchodu Jindry zůstal sám? Jaké Vánoce bude mít Šárka, nešťastně zamilovaná do ženatého Maléře? A jak to bude na Štědrý den vypadat doma u Knoblochových? Nejenom o tom bude vánoční díl Ulice.
19.12.2018 18:05 |

podobné články

8 legendárních milostných scén v Ulici: Záporák Robert, mladý Miki nebo nevěrníci Bedřich a Jarda

 
V nekonečném seriálu Ulice se natočilo nespočet milostných epizod. Herci musí být před kamerou co nejvíce přirození, aby scéna diváka vtáhla do děje. Ne všichni aktéři se ovšem cítí při takovýchto momentech příjemně a natáčení sexuálních scén je pro ně náročné. Své o tom ví Adrian Jastraban alias Bedřich, který je v seriálu náruživým milovníkem žen. A není jediný. Několik choulostivých chvilek si zažila i postava Jardy Hejla, Martina Maléře nebo mladičkého Mikiho. Podívejme se na 8 nezapomenutelných a legendárních milostných scén v Ulici.
07.09.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Jastraban (31 článků) , Robert Martin (18 článků) , Robert Martin (18 článků) , Miki Miki (9 článků) , Miki Miki (9 článků)

Jak Jindra z Ulice zvládne svůj porod? Máme pro vás unikátní videoukázku

 
V Ulici se máte na co těšit, protože tento týden půjde opravdu do tuhého. Jindra si stále myslí, že jí do porodu zbývají tři týdny, ale to se holka přepočítala. Miminko se narodí už tento týden. Jak se k tomu všemu postaví otec Bedřich? A co chudák Anička, která si celý život přála mít vlastní děti, ale bohužel nemohla a Bedřich jí zasadil takovou ránu?
12.09.2017 18:00 |

podobné články

Drsná Ulice: Bedřich zuří a vzteky srazí Dana k zemi, ten zůstane ležet v bezvědomí

 
Ach ano, i muži v Ulici mají své dny. A Bedřich s Lubošem je mají až nápadně často. Zatímco Luboše sžírá žárlivost, z Bedřicha se v 4154. dílu stane běsnící šílenec.
16.11.2021 07:00 |

podobné články

Zásadní zlom v Ulici: Po sedmnácti letech seriál opustí Bedřich Liška. Co stojí za jeho odchodem?

 
Fanoušky nekonečného seriálu Ulice čeká veliká změna, která zásadně zamíchá kartami osudů všech obyvatel této imaginární čtvrti. Po dlouhých sedmnácti letech ji opustí jedna z ústředních postav. Adrian Jastraban (53) alias Bedřich Liška se na dobu neurčitou stáhne ze seriálového dění a on i jeho postava si půjdou každý svou cestou. V rozhovoru pro TV Nova oblíbený herec prozradil, co ho k takovému radikálnímu kroku vedlo a jaké má nyní plány. 
14.06.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Jastraban (31 článků) , Bedřich Liška (31 článků)

V 96 letech zemřel válečný veterán a novinář Bedřich Utitz

 
Ve věku 96 let zemřel válečný veterán a novinář Bedřich Utitz. Informoval o tom dnes server Lidovky.cz. Bojoval u Tobruku a poté u Dunkerque. Po válce pracoval mimo jiné v Československé tiskové kanceláři nebo v Československém rozhlasu. V roce 1998 převzal Řád Tomáše Garrigua Masaryka, před třemi roky se pak stal laureátem Ceny Arnošta Lustiga. Zprávu přinesla ČTK.
13.02.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (104 článků)

Mrtvice ho uvěznila ve vlastním těle. „Nejhorší chvíle života,“ vzpomíná Bedřich (54)

 
Ještě před třemi lety se Bedřich Biňovec (54) těšil z klidného života, který vyplnil především prací pro druhé. „Vedl jsem firmu zaměřenou na stěhování,“ vysvětluje. Před dvěma roky na podzim znenadání udeřila mrtvice, která mu celý život obrátila vzhůru nohama. Lékaři mu příliš šancí na přežití nenechali. Coby životní optimista a rváč se vak o svůj život připravit nenechal. „Chtěl jsem se »picnout«, ale dnes vím, že mohlo být hůř,“ říká.
07.03.2020 07:25 |

podobné články

Byl Bedřich Smetana syfilitik? Vědci se přou

 
Skladatel Bedřich Smetana netrpěl syfilidou, ale infekčním zánětem obličejových kostí, takzvanou osteomyelitidou.
17.06.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Smetana (26 článků)

Martan (SPOZ): Bedřich Moldan - chemizant nebo ekolog?

 
Bedřich Moldan stačil za poslední dobu vyprodukovat a publikovat dva články o škodlivosti a nepřijatelnosti používání chemie v NP Šumava.
06.06.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Moldan (28 článků)

Česko Slovensko má talent: Zvrhlý zpěvák Bedřich Levý oslavuje nahotu!

 
Lady Gaga má na české hudební scéně konkurenci. Bedřich Levý a jeho kapela Unifiction si stejně jako ona libuje v nevšedních kostýmech a bizarním obsahu. Teď se snaží dokázat, že má talent…
02.09.2011 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Levý (1 článek) , Lady Gaga (1483 článků)

SMUTNÁ ZPRÁVA! Zemřel Bedřich Zelenka z filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

 
Ve věku 89 let zemřel v pátek v Praze herec, satirik, humorista, scenárista a dlouholetý televizní dramaturg a rozhlasový redaktor Bedřich Zelenka. Agentuře Mediafax to v pátek potvrdil mluvčí České televize Ladislav Šticha.
14.10.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Zelenka (3 články)