Článek

Dnes v Ulici: Šimon s Val se opět sbližují a Bára pomáhá Michalovi vymyslet, jak obejít rodiče

 
Šimon se opět baví s Val. Oba kolem sebe krouží dost opatrně a spíše jen jako kamarádi. Teď je nezáměrně ještě více sblíží Kolďas, který si od nich půjčil po pětistovce. To Michal holku má a je celkem obtížné se s ní dostat ven. S tím mu pomáhá Bára.
05.03.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Letiště Praha znovuotevřelo vyhlídkový val u obce Kněževes

 
Letiště Praha otevřelo nový val určený pro pozorování letadel, který se nachází u obce Kněževes. Původní val musel být v květnu loňského roku zrušen, jelikož bránil stavbě produktovodu leteckých pohonných hmot a plánovanému rozšíření perimetru letiště. Nový val je vyšší o téměř dva metry a oproti původnímu byl posunut o 51 metrů dále od přistávací dráhy.
11.01.2019 17:40 |

podobné články

Úterý v Ulici: Šimon před Val vypadá jako podpantoflák a zoufalá Žofka dostává od Ivy nevyžádané rady

 
Ve 4467. díle Ulice udělá Šimon vše pro to, aby před Val nevypadal tak zoufale jako doposud. Kvůli rodičům, kteří se usmysleli mu ze života udělat peklo, před ní vypadá jako podpantoflák. Na vše se musí ptát, všude musí být přesně... Jako vězeň své matky se cítí také Žofka. Ta od Ivy navíc dostává nevyžádanou radu, aby svou matku více chápala.
17.04.2023 07:15 |

podobné články

Poslední díl 18. sezóny Ulice: Gábina dostala kytaru a Šimon pusu od Val

 
Mohla si dát Ulice prázdninovou pauzu v lepším rozpoložení? Vypadá to, že pro každou z postav vypadá letošní léto nadějně. Respektive – téměř pro každou. Kupříkladu Mastného výlet na radnici stál upomínku o neexistující kontrole. Stálo mu to za to? Ale jsou tady i mnohem světlejší okamžiky. Třeba Gábina dostala kytaru a Šimon pusu od Val!
22.06.2023 15:30 |

podobné články

Ukrajinu stále děsí Rusko: Putina má zastavit „mořský val“

 
Ukrajinské úřady oznámily, že na pobřeží Azovského moře u Mariupolu vybudují „mořský val“, který má zabránit „útokům z moře“ a má navázat na tzv. Evropský val, což je projekt, který počítá s plotem na hranici s Ruskem. Projekt „Evropského valu“ však za rok prakticky nepokročil a na mnoha místech je jen vyrytá brázda v zemi.
11.11.2015 06:50 |

podobné články

Val Kilmer: Miluju Michaela Douglase, ale já rakovinu opravdu nemám

 
Michael Douglas minulý týden v jednom rozhovoru poznamenal, že jeho kolega Val Kilmer bojuje s tím, co potkalo před šesti roky jeho samotného. Rakovinou horní části trávicího traktu. Jenže šestapadesátiletý Val to teď vyvrátil a tvrdí, že navzdory tomu, že si Michaela váží a miluje ho, on nádorovým onemocněním netrpí.
03.11.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (492 článků) , Val Kilmer (63 článků) , Michael Michael (1914 článků)

(Staro)nový val pro milovníky letadel i fotografy: Pražské letiště otevřelo vyhlídku u Kněževsi

 
Milovníci vzdušných strojů mají o důvod víc k radosti - pražské letiště totiž znovu otevřelo kněteveskou vyhlídku určenou pro pozorování letadel. Nový val je 4,5 metru vysoký a tvoří ho celkem 735 metrů krychlových zeminy. Původní val, jenž stál na tomtéž místě, musel být v květnu 2018 zrušen kvůli
11.01.2019 17:05 |

podobné články

USA se sbližují s někdejším nepřítelem. Moskva na pozoru

 
USA a Vietnam. Dva bývalí nepřátelé se pomalu sbližují. Spojené státy nyní například zrušily embargo na vývoz zbraní do Vietnamu. Informují o tom Hospodářské noviny.
24.05.2016 09:45 |

podobné články

Ulice: Skyler svádí Františka hned potom, co Bára odjede. Na jejich vztah vůbec nehledí a láká Frantu, ať spí s ní

 
Šimon nechce za žádnou cenu vyjít z bytu, ale Gábina ho donutí. Kdyby věděla, kdo a proč na něj venku čeká, jistě by ho ven neposílala. Lumír začíná být konečně šťastný, protože se Kateřina s Alexem sbližují. Skyler využívá příležitosti a ve 4355. dílu flirtuje s Františkem.
27.10.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (295 článků)

Pondělní Ulice: Mára už se nezvládá dál přetvařovat a Šimon zve Val k sobě domů

 
Ani ve 4451. díle Ulice nebudou mít diváci o zábavu nouzi. Mimo jiné zjistí, že Šimon není až takový mimoň, jakým se dosud jevil. Také se dozví, že Mára už se nemůže dál takhle přetvařovat a že co nevidět o rozvodu řekne minimálně svým rodičům. Jak na to ale připraví děti, to on ani Karla zatím vůbec netuší.
26.03.2023 07:15 |

podobné články

Týden návratů i rozchodů: Bára přiletěla z Izraele, Šimon musel zpátky do školy a Lumír s Kateřinou šli od sebe

 
Tenhle týden se nesl ve znamení četných přesunů a bolestných konců. Adam se rozhodl pro stěhování, Šimon se s jistými obtížemi vrátil do školy. Hádky mezi Lumírem a Kateřinou vyvrcholily rozchodem a Eva odešla z práce. Bára se vrátila z Tel Avivu a rovnou vyrazila s Frantou a Skyler do Amsterodamu.
26.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (602 článků) , Adam Adam (602 článků)

Úterní Ulice: Rozvod Karly a Máry je venku a Šimon se ještě velmi rád přestěhuje zpátky k mámě

 
Ve 4452. díle Ulice to bude pořádně vřít. Karla usoudí, že nemá smysl věšet Věrce bulíky na nos. Nezbývá než o rozvodu všem říct. To Šimon bude své mámě ještě líbat ruce. Ukázalo se, že je s Val vyrušila v tu nejlepší chvíli!
27.03.2023 07:15 |

podobné články

Babiš se čílí, má jisté jen 3 hejtmany z 10 vítězství: „Mají jasný příkaz obejít ANO“

 
Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš doufá ve spolupráci s novými hejtmany, i když většina bude z opozice. V rozhovoru pro Rádio Z dnes uvedl, že do koaličních jednání v krajích zasahuje příkaz opozičních centrál obejít ANO. „Údajně mají jasný příkaz obejít ANO, je to příprava na sněmovní volby,“ řekl a doplnil, že ho to mrzí, protože programově má ANO se stranami mnoho společného.
07.10.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Herečka Bára Kodetová oslavila narozeniny coby lesbička

 
Bára Kodetová je po delší mateřské pauze v jednom kole. Opět natáčí a s houslistou Pavlem Šporclem a dcerami Lili, Violetou a Sofií se rozhodli přestěhovat z venkova do Prahy. Narozeniny oslavila během filmování cyklu Nevinné lži, kde si v dílu Chromozom Y střihla poněkud netradiční roli lesbičky. Další články k tématu: Herečka Bára Kodetová změnila účes a není za tím nový chlap Bára Kodetová dostala ke čtyřicátinám strom v izraelské poušti Kodetová vyprovodila dceru Lily do třetí třídy Kodetová se po půlroční pauze vrací do divadla
01.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (201 článků) , Barbora Kodetová (139 článků)

Na vlčnovském plese se představil letošní král Jízdy králů, desetiletý Šimon Pešl

 
Ve znamení květnové Jízdy králů byl dnes tradiční krojový ples v kulturním domě ve Vlčnově na Uherskohradišťku, na kterém se po boku chlapců a dívek narozených v roce 1998 poprvé představil nový král - desetiletý Šimon Pešl. Jízda králů, kterou Vlčnov tradičně ožije v květnu, je od listopadu 2011 zapsaná na seznam světového nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Nového krále oblečeného v kroji dnes do zaplněného sálu kulturního domu ve Vlčnově přinesla na ramenou jeho družina. Pestrobarevnou podívanou si nenechali ujít lidé z širokého okolí. U stolu pak Šimon seděl na vyvýšeném místě, aby všem bylo zřejmé, komu letos připadla čestná role krále.
30.01.2016 22:00 |

podobné články

Příští týden v Ulici: Kristýna najde koučku, Šimon dostane facku a Bára si podá Skyler

 
V Ulici budou příští týden létat nejen ostrá slova, ale i facky – přinejmenším jedna, kterou Gábina uštědří drzému synovi. Kristýna se seznámí s koučkou Julií, jež jí snad pomůže zvládat panickou ataku. Vendula se vrátí domů o den dříve a Bára si to konečně vyřídí se Skyler.
04.02.2023 07:15 |

podobné články

Val Kilmer se objeví v pokračování filmu Top Gun

 
Herec Val Kilmer se cítí v plné síle na natáčení akčního filmu Top Gun: Maverick. Pokračování slavného snímku z osmdesátých let, který učinil hvězdu z Toma Cruise, bude první velkou rolí pro Vala po léčbě rakoviny krku. V chystaném filmu opět ztvární bojového pilota Icemana.
08.06.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1046 článků) , Val Kilmer (63 článků)

Val Kilmer po rakovině hrtanu drsně vtipkuje: Zním jako vychlastaný Marlon Brando!

 
Legendární Val Kilmer (60) je po rakovině hrtanu opět na scéně a pro fanoušky si připravil mnoho projektů včetně očekávaného pokračování Top Gunu z roku 1986. Během rekonvalescence také napsal memoáry. Ztráta hlasu a „slavík“ na krku mu na pozitivním duchu neubrali. Z vlastního hendikepu si ostatně dokonce tropí srandu.
27.10.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (38 článků) , Val Kilmer (63 článků) , Brando Brando (4 články)

Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková

 
Zpěvačka Bára Basiková se na veřejnosti se svým manželem Petrem Polákem moc neukazuje. To je také podle ní důvod, proč jsou neustálou obětí spekulací o nevěře nebo rozchodu. Nezbývá jim prý nic jiného, než se tomu smát. Další články k tématu: Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková Basiková coby zpěvačka v šantánu a operní diva stíhá ještě psát
03.05.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (724 článků) , Petr Polák (142 článků) , Roman Vojtek (681 článků)

Víme první: Prima žaluje Martina Michala za poškození dobrého jména

 
Manželovi Heleny Vondráčkové  (65) Martinu Michalovi  (52) reálně hrozí, že se brzy ocitne v roli obžalovaného u soudu! Důvodem je jeho opakované veřejné osočování televize Prima z kšeftování s informacemi od policie. Stanice se cítí být jeho tvrzeními poškozena a podle našich informací chce proti Michalovi rozjet soudní mašinérii.
13.05.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)