Článek

Dnes v Ulici: Martina udělá Jirkovi na radnici průvan

 
Jak Martina umí žárlit, to předvede Jirkovi v jeho práci. Jeho tah s Máriem se mu těžce nevyplatil. V mikině Komanda Sokol totiž Martina nachází kalhotky s telefonním číslem. A to si líbit určitě nenechá.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Dnes v Ulici: Vilma se chová hůř než malé dítě a Ája závidí Martině a Jirkovi jejich jiskření

 
Případné neshody ve vztahu naznačuje Ája Vendule na kávě. Jak moc závidí Martině a Jirkovi to jejich nepřehlédnutelné jiskření. Kdežto u nich doma je vše postaru. To v rodině Nyklů se schyluje k dalšímu třesku ohledně babičky Vilmy.
31.01.2024 00:00 |

podobné články

ČEZ: Průvan v šatníku podpořil Farní charitu v Týně nad Vltavou

 
Konec nouzového stavu a blížící se návrat k normálnímu životu po době koronavirové nastartovaly i možnost konání jiných dobrých skutků než jen ty v souvislosti pandemií. Skupina ČEZ tak může napříč celou republikou provést odložený „Průvan v šatníku“ a také dobrovolnické dny.
20.06.2020 10:55 |

podobné články

ČEZ: Průvan v šatníku podpořil českobudějovický Český červený kříž

 
Zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín udělali průvan ve svých šatnících a zapojili se do stejnojmenné charitativní akce, která v těchto dnech probíhala v provozech ČEZ po celé republice. Nasbírali téměř 230 kilogramů oblečení, bot a doplňků.
16.11.2021 21:25 |

podobné články

Nejhledanější medvídek Česka! Čtěte a udělejte radost malému Jirkovi!

 
Pozorně se podívejte na fotku tohoto medvídka. Nemáte ho náhodou doma? Nebo někdo z vašich příbuzných či kamarádů? Tento méďa může totiž udělat hodně radosti jedenáctiletému Jirkovi.
06.01.2014 11:35 |

podobné články

Drsné hádky Andrey Pomeje se svalovcem! Návrat k Jirkovi?

 
Dýdžejka Andrea Pomeje (30) už nějakou dobu nežije s bývalým dabérem, ze kterého se dokonce stal bezdomovec. Krásná černovláska si našla nového svalnatého nápadníka a Pomeje tak ztratil poslední naději. Nyní Andrea přiznala, že se s jejím momentálním partnerem umí pořádně pohádat! Zvažuje návrat k Jirkovi?
30.10.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1809 článků)

Jirka potřebuje transplantaci kostní dřeně: Hledat dárce mu pomáhá i Tomáš Klus

 
Obyčejná prohlídka u obvodního lékaře změnila život vzhůru nohama malému Jirkovi D. Chlapci byla diagnostikována pancytopenie – aplastická anémie, při níž dochází k poklesu krevních buněk. Jirkovi nepracuje dobře kostní dřeň, a proto potřebuje vhodného dárce. Nicméně kvůli pandemii koronaviru počet dárců klesl.
19.07.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1223 článků)

Poslední rozhovor s Krampolovou: Z dojemného vyznání lásky k Jirkovi mrazí

 
Před nedávnem zavítali manželé u příležitosti svých narozenin do studia Blesku. Před kamerami pak nebohá Hanka nečekaně vysekla milovanému Jirkovi (82) ohromnou poklonu.
04.08.2020 12:05 |

podobné články

Poslední rozhovor s Hankou: Z dojemného vyznání lásky k Jirkovi mrazí

 
Před nedávnem zavítali manželé u příležitosti svých narozenin do studia Blesku. Před kamerami pak nebohá Hanka nečekaně vysekla milovanému Jirkovi (82) ohromnou poklonu.
05.08.2020 08:35 |

podobné články

Vánoční tragédie: Jirkovi při požáru uhořelo sedm psů, přišel o všechno! Lidé mohou pomoci ve sbírce

 
Obrovská tragédie se odehrála v neděli ráno v Praze 13. Po požáru příbytku bezdomovců v něm hasiči našli sedm uhořelých psů a jednu kočku. Patřili Jirkovi, který byl v době, kdy požár vypukl, se svými dalšími šesti psy na ranní procházce. Celé neštěstí, při němž přišel také o všechny věci, ho zdrtilo. „Je psychicky úplně zlomený, na své psy je hodně fixovaný. Měl jich sice 13, ale vždy se o ně zvládal postarat,“ uvedla organizace Psí život, která pro nebohého Jirku a jeho pejsky pořádá sbírku.
30.12.2020 05:25 |

podobné články

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT podpoří petici za rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti

 
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se rozhodla podpořit petici ochránců zvířat na rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti.
18.10.2022 04:40 |

podobné články

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT podpoří petici za rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti

 
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se rozhodla podpořit petici ochránců zvířat na rozšíření výběhu poslednímu medvědovi Jirkovi na Konopišti.
18.10.2022 22:55 |

podobné články

Ulice: Jirka jako policista fatálně pochybí. Co mu hrozí?

 
Šimon vezme Jirkovi zbraň a jde si vyřídit účty s Romanem a Viktorem. Zastavit se ho podaří až Jirkovi. Kateřina taktně naznačí Ingrid, že by bylo pro všechny nejlepší, kdyby se odstěhovala. Ve 4363. dílu potřebují Vítek s Milošem získat zakázku. K úspěchu jim má pomoct krásná Dita.
08.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Jirko (14 článků) , Jiří Vítek (72 článků)

Radek Mastný zůstal u elegantního stylu oblékání i po tom, co na radnici už nepracuje

 
Zejména v době, když pracoval na radnici, jste mohli Radka Mastného vídat v oblecích, v košilích a kravatě. Byl vždy hezky upravený, což se nezměnilo ani po tom, co na radnici už nepracuje. Je vidět, že se Radek Mastný obléká volněji než na radnici, avšak pořád z něj vyzařuje elegance.
15.05.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (34 článků)

Dnes v Ulici: Bistrem se budou linout mexické vůně a Lexíkovo zmizení vyděsí Vilmu

 
Vendula a Martina představí Jirkovi svůj kuchařský záměr. Dětský den hodlají vylepšit mexickými specialitami pro každého myslitelného strávníka. Originálním přístupem starostu nadchnou. Zato Vilma nebude nadšená ani trochu. Zjistí totiž, že nemocný Lexík, kterého měla Kateřina hlídat, zmizel i s paní hospodskou.
31.05.2023 00:00 |

podobné články

Dnes v Ulici: Vilma doma rozpoutává peklo a Martina Jirkovi pomáhá s překladem

 
I dobrý úmysl se může proměnit v horor. Své o tom ví Nyklovi, kteří se rozhodli, že se doma postarají o babičku Vilmu. Ta ale svou nemohoucnost špatně snáší a svou zlost z nicnedělání si vylévá na svém okolí, hlavně na Kateřině.
27.09.2023 00:00 |

podobné články

Zbořil: Zemanova vláda udělá velký průvan. A TOP 09 už běsní hrůzou

 
Politolog Zdeněk Zbořil si myslí, že se politici všech stran úřednické vlády bojí jako čert kříže. Prý proto, že prezidentem Zemanem dosazení ministři - odborníci by mohli na jednotlivých úřadech vyšťourat nějakou letitou „špínu“. Kupříkladu by se tak mohly odtajnit nepravosti kolem církevních restitucí či by mohly vyplout na světlo nějaké nové smlouvy k sKartám.
25.06.2013 13:20 |

podobné články

Nemocenská - Spočítejte si, kolik dostanete za den nemoci

 
Bojíte se onemocnět, abyste nepřišli o peníze?  Nemocenská většinou udělá pořádný průvan v peněžence. Kolik dostanete za den nemoci?
25.02.2016 12:15 |

podobné články

Martina Gavriely opustila Hotel Paradise, štáb ohrožovala žena se zbraní

 
Moderátorka Martina Gavriely musela opustit Dominikánskou republiku, kde natáčela pořad Hotel Paradise. Po neshodách mezi místní a slovenskou produkcí se celý štáb radši vrátil do Česka. Soutěžící a také partner moderátorky Marcus Tran však v Dominikánské republice ještě zůstali. Další články k tématu: Martina Gavriely: Marcus je chlap, tak žárlí. To ale všichni zamilovaní LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně Zamilovaná Martina Gavriely: Pro Marcuse jsem balíček s dvěma dětmi Martina Gavriely: Porno úlet mě položil až spolu s mou dcerou
18.05.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (170 článků)