Článek

Dnes v Ulici: Jirka touží uzavřít sňatek s Gábinou a Evžena propouštějí z léčebny

 
Jirka Herman je sympatický vyšetřovatel, jehož osud scénáristé spojili s Gábinou – herečkou Anetou Krejčíkovou, která se po mateřské pauze do Ulice vracela. Hned na začátku vztahu procházeli těžkou zkouškou, teď je nejspíš čeká další krok. Stejně tak Evžena, který v sobě minulost ještě neuzavřel.
09.01.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (331 článků)
Podobné články

Svatba jako řemen: Bývalý youtuber Jirka Král do toho praštil s půvabnou Karolínou

 
Bývalý youtuber Jirka Král (30) do toho po třech letech vztahu konečně praštil. Letošní léto se nese v duchu těhotenství, svateb a porodů. Tím se evidentně inspiroval i Jirka, který pojal za svoji ženu půvabnou Karolínu Benešovou. Jirka s Karolínou randí od roku 2017 a moc jim to spolu podle fanoušků sluší. S radostnou novinkou se Jiří pochlubil na sociálních sítích.
27.08.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (107 článků) , Jiří Král (107 článků)

I ministr zdravotnictví začal gruntovat. Odvolal ředitelku psychiatrické léčebny

 
Ministr zdravotnictví Martin Holcát dnes odvolal z funkce ředitelku Psychiatrické léčebny Šternberk na Olomoucku Dagmar Malotovou. ČTK to dnes řekla Malotová, která v čele psychiatrické léčebny stála od začátku roku 2011 a s odůvodněním svého odvolání nesouhlasí. ČTK zjišťuje vyjádření Ministerstva zdravotnictví, které je zřizovatelem Psychiatrické léčebny Šternberk.
01.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Holcát (80 článků)

V Ulici se bude šetřit city a zklamáním. Jirka Herman však Gábině o taková gesta nestojí, chce být s ní

 
Gábina od sebe schválně odhání Hermana, aby ho ušetřila těžkých časů, které ji čekají. Jenže Jirka Herman je natolik inteligentní, aby mu došlo, že to nebude jednoduché. I přesto chce s Gábinou sdílet veškerý možný čas. Gábina ho však od sebe ve 4233. dílu odežene.
22.03.2022 07:00 |

podobné články

ČEZ: Porotu zaujal inovativní léčebný pavilon pro děti u Macochy

 
Výstavba nového pavilonu Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy byla vybrána hodnotiteli z OECD a Evropské komise mezi tři nejlépe zadané veřejné zakázky roku 2021 v kategorii Udržitelná veřejná zakázka soutěže PROCURA+. Porotci ocenili především unikátní způsob zadávání veřejné zakázky, který dodavatelům vytvořil dostatek prostoru k?tomu, aby mohli nabídnout inovativní a udržitelné řešení. Čestné uznání si projekt odnesl i za důraz na příjemné prostředí léčebny, cirkularitu a energetickou efektivitu projektu, ale také na rovné podmínky v?dodavatelském řetězci. Zadavatelem zakázky je Jihomoravský kraj, zřizovatel léčebny.
03.12.2021 11:20 |

podobné články

Dnes v Ulici: Jirka Herman v průšvihu. Hrozí, že přijde o řidičák

 
Jirka nechce, aby Šimon něco podnikal na vlastní pěst, a tak ho do Mladé Boleslavi odveze půjčeným autem. Cestou je ale zastaví kontrola a ukáže se, že Jirka v sobě má zbytkový alkohol po včerejším večírku. Mohl by přijít i o papíry, ale Šimona zajímá jen to, že neuvidí taneční soutěž.
15.02.2023 00:00 |

podobné články

Bieber a Baldwin: Civilní sňatek pro nás neznamená manželství

 
Justin Bieber se netají tím, že se z něj stal silně věřící křesťan. Církevní sňatek je pro něj jedinou přijatelnou formou uzavření manželství. Kanadská hvězda uzavřela 13. září tohoto roku civilní sňatek s modelkou Hailey Baldwin na radnici v New Yorku. Jenže bez obřadu s knězem na velké bílé svatbě to nepovažují za skutečný vstup do manželství.
05.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1599 článků) , Hailey Baldwin (66 článků)

Jirka Herman na šatník moc nehledí, ale díky vztahu s Gábinou se to může změnit

 
Jirka Herman je policista a vyšetřovatel každým coulem. Spíše než trávení času před zrcadlem ho naplno zaměstnávají jeho případy. Teď nově může rozdělit svůj volný čas i mezi Gábinu, se kterou čerstvě randí. A ta by právě mohla vnést do jeho šatníku oživení... Ovšem pokud se nechá.
08.05.2022 14:00 |

podobné články

Seriál Ulice: Blanka se vrací z léčebny. Najde doma i Evžena?

 
Všichni netrpělivě očekávají Blančin návrat z léčebny. Po dobu, kdy byla pryč, byl Evžen Adamovi velkou oporou a ten z toho vyvodil, že se k nim a k jeho matce vrátí. Evžen ho ale překvapí rozhodnutím v předvečer Blančina návratu.
19.04.2021 11:15 |

podobné články

Obama je první prezident USA v historii, který podpořil právo gayů a lesbiček na sňatek

 
Barack Obama je pro sňatky osob stejného pohlaví. Je prvním americkým prezidentem, který otevřeně právo gayů a leseb na sňatky podpořil. V rozhovoru pro televizi ABC nicméně uvedl, že by mělo být na jednotlivých amerických státech, jestli svatby homosexuálů povolí. „Myslím, že by páry stejného pohlaví měly mít možnost uzavřít sňatek,“ uvedl prezident Obama.
10.05.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2518 článků)

Policie zmařila falešný sňatek, ženich ani nevěděl jméno nastávající

 
Když už chtějí páry v Británii uzavřít falešný sňatek kvůli získání občanství, měli by si snoubenci alespoň pamatovat jméno svého budoucího "partnera". V říjnu se ženichova paměť stala jedné dvojici osudnou, za porušení imigračního zákona skončili oba do vězení, píše server SkyNews.
14.02.2015 16:15 |

podobné články

Angelina Jolie: Sňatek s Bradem byl nejpodivnějším zážitkem mého života

 
Herečka Angelina Jolie tvrdí, že svatba s Bradem Pittem byla jedním z nejkrásnějších zážitků jejího života. Brali se na jihu Francie a obřadu se účastnilo všech šest jejich dětí. Jenže tento ceremoniál nebyl oficiální. Hollywoodský pár musel uzavřít sňatek už předtím v Kalifornii. A stalo se to během pár vteřin mezi prací za velmi podivných okolností. Než se Angelina nadechla, stala se vsedě jediným podpisem Bradovou manželkou.
06.11.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1967 článků) , Angelina Jolie (2315 článků)

V úterní Ulici ztratí Vendula snubní prsten a Evžena s Blankou si kvůli vloupání podá policie

 
Někteří lidé by měli mít silvestrovské večírky zakázané. Martina raději zapomněla na vše, co na horách vyváděla. Vendula se ji během slavení pokoušela krotit, ale nějak přitom přišla o snubní prsten. Ještě větší průšvih čeká Blanku a Evžena. Sousedka je přistihne při vloupání a zavolá policii.
01.01.2024 07:15 |

podobné články

Jirka Mádl: Víme, čemu neodolá!

 
Herec Jirka Mádl (23) propadl už před několika lety sběratelské vášni. A na co je sympatický umělec zatížený? Bude to zřejmě překvapení, ale Jirka neumí odolat cukru!
11.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (583 článků)

Z toho spadnete ze židle: Jirka Mádl a jeho šílený novoroční přípitek

 
Jirka Mádl natočil opravdu originální novoroční přípitek, ve kterém všem přeje kromě zdraví a štěstí taky pořádnou dávku smyslu pro humor. "Pořád nás straší s tím, jak se příští rok budeme mít blbě, jaká to bude krize, ale na nás si nepřijdou. My jsme Češi a my se umíme těmto věcem smát," říká Jirka, který naráží na svou roli ve filmu Probudím se včera, kde o smích opravdu nouze nebude.
30.12.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (583 článků)

Exkluzivně: Sebevrah, kterého zachránil Pomeje, promluvil: Jirka patří na Hrad

 
Když rozhlasový a nyní i televizní moderátor Jiří Pomeje  (47) v prosinci zabránil sebevraždě muže , kterému opilý řidič zabil manželku, zpráva obletěla republiku. S mužem ale až doteď novináři neměli šanci mluvit. V sobotu se Jirka objevil na roadshow pro fanoušky rozhlasové stanice Frekvence 1 a donutil šílejcí dav Pomejeho příznivců ke skandování: Jirka na Hrad! „Zasloužil by si to, pomáhá lidem,“ svěřil se Super.cz zachráněný postarší muž.
26.03.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1807 článků)

Zapomenutý pseudozpěvák Jirka Koběrský se rozhodl natočit klip, který vám způsobí rakovinu hlavy

 
Je naprosto v pořádku, že nevíte, kdo je "Jirka Koběrský":http://www.extra.cz/tema/jirka-kobersky (33). Tento rádoby zpěvák před patnácti lety vystupoval se svým bratrem a zjevem jménem Attila, který vypadal jako "Michal Penk":http://www.extra.cz/tema/michal-penk (45) po šedesáti letech závislosti na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, ve skupině s názvem V.I.P.
18.09.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

„Malý velký frajer“ Jirka (13): Chlapce po posměchu od spolužáků ocenila za roušky armáda i ministryně

 
Třináctiletý Jirka Ž., který šil roušky pro své spolužáky, se ponejprve ve škole setkal s výsměchem. Nyní jeho dobročinnost a úsilí sklízí plody a Jirka dokonce získal ocenění přímo od armády. Chlapec se den poté osobně setkal s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou, která si několik roušek z chlapcovy „dílny“ koupila. Jirkův příběh nekončí, naopak pokračuje dál.
20.10.2020 19:45 |

podobné články

Hasič a sportovec Jirka skončil kvůli covidu v kómatu: Málem mě to zabilo

 
Ostřílený hasič Jirka z Jesenicka onemocněl covidem ještě dřív, než byla vyvinuta vakcína. 20 dní strávil v nemoci, z toho čtyři v kómatu. Po dalších 45 dnech rekonvalescence naštěstí vše dopadlo dobře a Jirka už zase pomáhá lidem. „Podcenil jsem to,“ přiznává v emotivním klipu hasičů, který natočili na podporu očkování.
11.12.2021 13:10 |

podobné články

Ulice: S kým bude Martina trávit letošní dovolenou? Klidně by to mohl být Jirka Hložánek

 
K pohlednému opálenému Italovi s uhrančivým pohledem má Jirka Hložánek sice daleko, ale zase mu nechybí vtip, sebeironie a pracovitost. Zkrátka vlastnosti, které nejsou Martině cizí. Co myslíte, najdou jí producenti Ulice chlapa ještě před prázdninovou přestávkou? A bude jím Jirka Hložánek?
21.06.2023 07:00 |

podobné články