Článek

Dnes v Ulici: Co všechno se musí stát a kdo všechno se musí zapojit, aby Michal se Žofkou měli soukromí

 
Jen tak zatáhnout Žofku do tmy Michal nechtěl. Má pocit, že je s ní pořád na tenkém ledě, a tak nechce udělat něco, co by ho mohlo vrátit zpátky. Naštěstí je tady Bára a její návrh půjčit v Coolně projektor. To by mohlo klapnout, ale jen v případě prázdného bytu. Ten ale není samozřejmostí.
16.11.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Mladá láska v Ulici: Báře a Brunovi chybí soukromí, Michal zabojuje o Žofku

 
Bára a Bruno kolem sebe dlouho kroužili a teď, když by mohli být spolu, jim neustále někdo kazí intimní atmosféru. Bára totiž přijde o bydlení a musí se vrátit k rodině, kde o soukromí nemůže být řeč. Michal jí vychází vstříc, zčásti možná proto, že má pro lásku pochopení. Sám chce randit se Žofkou.
10.08.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (55 článků) , Bruno Bruno (55 článků)

Středa v Ulici: U Klímů je živo. Michal jde za Fridu, Anežka je zpátky a Vítek hodlá opít Duška

 
Pokud se vám rodina Klímových na začátku svého působení v Ulici zdála býti nudná, teď to o ní určitě neplatí. Naopak její dějová linka teď nabírá na obrátkách. Michal je se Žofkou jedna ruka, Anežka se po dlouhé době objevuje před kamerou a Vítek plánuje, jak Roberta opije. Chce ho totiž blíže poznat a odhalit, jestli pro něj opravdu představuje riziko. Co myslíte, představuje?
20.06.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (38 článků)

Vážná operace, konec přátelství i trapas u voleb – co dalšího vás čeká v dnešní Ulici?

 
Závěr týdne v Ulici bude nabitý nepříjemnými událostmi. Kaštan se ocitne ve špitále a musí na operaci. Anežka prozradila, kdo přinesl do školy konopí, čímž podrazila Žofku a ztratila její přátelství. Naštve se i Michal, jenž tak přijde o možnost trávit s Žofkou čas. A Tonda se zesměšní u voleb.
07.10.2022 00:00 |

podobné články

Dnes v Ulici: Michal si užívá polibky se Žofkou a Blanka Evžena dohání k flašce

 
Michal Klíma je bystrý chlapec, který milerád nechá život, aby ho naučil vše potřebné. Teď už ví, že na některé věci je potřeba nespěchat. Trpělivost dochází Evženovi, kterého Blančiny výlevy čím dál tím častěji ženou k flašce s alkoholem.
22.11.2023 00:00 |

podobné články

Strasti dospívání v Ulici: Michal se těšil na rande, ale čeká ho zklamání

 
Michal doufal, že dnešní doučování se Žofkou bude poněkud romantičtější než jindy, ale dívka s jeho plány nakonec pěkně zamete. Anežka naproti tomu slaví úspěch! Rodiče jí dovolí studovat v Německu.
30.11.2022 00:00 |

podobné články

Ulice: Jak pokročí Michalův vztah se Žofkou?

 
Michal dal na radu Kaštana a situace, která dříve vypadala marně, mu teď přeje. Žofka v něm totiž konečně začala vidět svého zachránce před matkou uzurpátorkou. Právě Michal je pro ni příležitostí k tomu, aby mohla vypadnout z domu a nemuset dál poslouchat její vysoké nároky. U Michala se navíc dočká výsostné podpory. Ten by se totiž za ni i bil.
17.01.2023 17:30 |

podobné články

Tento týden v Ulici byl plný hádek. Křičeli na sebe Duškovi, Karla s Kryštofem i Prokop s Magdou

 
Vztahy v Ulici jsou poslední dobou napjaté – mírně řečeno. Kryštof vyčítal Karle její sobeckost, Prokop a Magda na sebe vytáhli dávno promlčené nepříjemnosti a Duškovi ztropili hroznou scénu venku na ulici. Zaskřípalo to i mezi Žofkou a Michalem, když mu dívka zlomila srdce.
21.01.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (103 článků) , Kryštof Michal (62 článků) , Karel Michal (62 článků) , Michal Prokop (103 článků)

Za Mosteckou uhelnou může i Benešová, tvrdí Nečas. ČSSD se brání

 
Celý rok trvalo kabinetu Petra Nečase, než se rozhodl přihlásit se o 12 miliard vyvedených z Mostecké uhelné společnosti. Stačilo přitom zapojit se do trestního řízení vedeného švýcarskou stranou a prohlásit se za poškozený stát. Možnost jednoduše se zapojit do řízení dnes již vyprchala. Vláda proto zvažuje, zda se zapojit do komplikovanějšího a nákladnějšího civilního řízení, či zda požádat o zpětné zařazení do řízení trestního. Otázkou přitom stále zůstává, proč se vláda o peníze nepřihlásila již před rokem.
18.11.2011 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9418 článků)

Příští týden se v Ulici přesvědčíme, že štěstí je třeba jít naproti. Ne vždy to ale dopadne podle představ

 
Každý z našich uličníků přijde příští týden s bláznivým plánem, jak dosáhnout svých cílů. Martina se pustí do akce, která bude nad její síly. Věra hodlá spasit Kryštofův vztah s Karlou. Michal potřebuje ukořistit volný byt na rande se Žofkou a Vanda bude sondovat, jak je na tom Luděk se ženami.
11.11.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (374 článků)

Ulice: Žofka už zase pláče u Ivy doma, Mára zase Tonymu v Coolně

 
4414. díl Ulice se zase točí kolem Žofky. Michalova nevraživost vůči Žofce způsobila, že Iva o ní nemá téměř žádné informace a pochopitelně o ní má starost. Vlivem toho se v ní probouzí pátrací agent. Chce zjistit, co se děje a zve paní Duškovou k sobě na masáž. Celé se to pak zkomplikuje a Žofka musí přespat u Klímů. To, co by dříve Michal vítal, je teď pro něj nepřípustné. S Žofkou už neprohodí ani slovo.
01.02.2023 07:15 |

podobné články

Máru čeká další nepříjemný den – kdo všechno věděl, že mu Karla nasazuje parohy? I ty, Tony?

 
Mára se dnes obuje do Tonyho v domnění, že věděl o Karlině nevěře. Anežka udělá první krok k nápravě přátelství se Žofkou a Iva s Vítkem se rozhodnou pustit dceru na vysněnou stáž. Domů si ale nastěhují nemocného Kaštana…
19.10.2022 00:00 |

podobné články

Rodičovská středa v Ulici: Klímovi si posvítí na Bruna a Hynek naznačí, že Gábina zanedbávala Šímu

 
Budoucí tchánové dovedou být děsivější než tchyně. To hodlá Vítek dokázat Brunovi, bude-li třeba. S Ivou si na něj počkají v Coolně, ale nedopadne to, jak doufali. Bára půjčí Michalovi projektor, aby mohl vše přichystat na promítání se Žofkou. Hynek se staví u Gábiny a své frustrace hodí na Hermana.
14.11.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruna Bruna (38 článků)

Soukromí? Situace je horší než v Orwellově románu 1984, říká odborník z OSN

 
Joseph Cannataci je první šéf OSN, který má na starosti „digitální soukromí“. Současný stav ve světě označuje jako katastrofu. Firmy obchodují s našimi soukromými daty, státy nerespektují soukromí svých občanů a situace je natolik špatná, že i hrdinové Orwellova románu 1984, kteří žili v totalitní společnosti, prý měli více soukromí, než máme dnes my.
25.08.2015 19:35 |

podobné články

Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně

 
Muzikant Michal David si po padesátce znovu zkouší otcovskou roli. S manželkou se starají o svého vnuka Sebastiana, který za pár dní oslaví třetí narozeniny. Chtějí, aby jejich dcera Klára dostudovala. Další články k tématu: Michal David je dědeček, vnuk Sebastian se narodil předčasně Michal David má vlastní kalendář, pózuje s kolegy i synem Michal David si do největší české haly přivede Lucii Vondráčkovou Michal David je romantik, manželce dal k narozeninám prsten a vzal ji do Benátek Party u Michala Davida: slavil jeho vnuk, malý Svoboda i malá Gottová
17.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2020 článků) , Michal David (1655 článků)

Fiala: EU se musí sjednotit proti Rusku, do obnovy Ukrajiny se musí zapojit i české firmy

 
Premiér Petr Fiala (ODS) považuje za nutné dělat vše pro to, aby se do poválečné rekonstrukce Ukrajiny mohly zapojit české firmy a další subjekty. Řekl to novinářům před odletem na konferenci o obnově Ukrajiny ve švýcarském Luganu. Poválečná obnova země, kterou napadlo 24. února Rusko, podle něj bude úkolem pro všechny klíčové hráče z demokratického světa. O prioritách by měli rozhodovat sami Ukrajinci.
04.07.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5937 článků)

Počet obětí na silnicích klesá pomalu, stát chce zapojit obce

 
Česku se zatím nedaří naplňovat národní strategii, jejímž cílem bylo snížení počtu obětí dopravních nehod na úroveň EU. Zatímco v rámci celé Unie meziročně počet obětí klesl o jedno procento, v Česku se jejich počet zvýšil o 14 procent. Stát proto chce více zapojit kraje a obce a zaměřit se na nejohroženější účastníky provozu. Vyplývá to z materiálu Ministerstva dopravy, který v pondělí prostuduje vláda. Loni na silnicích zemřelo 565 osob, těžce zraněno bylo 2 465 osob.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Krokodýli v Protivíně: K sexu potřebují publikum!

 
Vzácná podívaná je v těchto dnech k vidění v protivínské krokodýlí zoologické zahradě. Krokodýli bahenní, Leon (42) a Žofka (39), kteří už jsou v důchodovém věku a do zoo přišli dožít, chytili druhou mízu. A pořádnou! Zatímco krokodýli jsou při páření velmi plašší, Leon se Žofkou dovádějí výhradně před návštěvníky.
01.06.2010 07:30 |

podobné články

Anežka a Žofka vás zvou na mejdan – bez rodičů, zato s vodkou!

 
Michala pěkně štve, že ho rodiče nenechají odjet s Kaštanem na chalupu, ale náladu mu zlepší Anežka s Žofkou, když domů přitáhnou lahev vodky. Kristýna se sejde s Denisem. Co se od něj dozví, to ji ovšem ani trochu nepotěší. Šímu unavuje šikana dvou starších žáků a chce jim to oplatit.
29.09.2022 00:00 |

podobné články

Ulice: Jaký trest byste dali vaší dceři vy? Za marihuanu a alkohol hrozí Anežce dvojka z chování a zákaz kamarádek

 
Zkušenost s alkoholem a marihuanou se dívkám pořádně vymstí. Žofie dostane přímo ve škole facku od mámy a Anežka má zákaz se s Žofkou a Svatkou vídat. Ve 4339. dílu Prokop rozdává tresty. Vždy argumenty vyzbrojená paní Dušková ho však zastaví výhrůžkami.
05.10.2022 07:15 |

podobné články