Článek

Dnes v Ulici: Adam příšerně naštve Luďka a Bára zvedne kotvy

 
Luděk se radoval, že synovi zařídil prestižní stáž a tím i vstupenku ke slibné kariéře. Ani ve snu by ho nenapadlo, že Adam začne najednou couvat – ke všemu kvůli té nemožné Jarce. Ani Blanka není nadšená a pokusí se syna ještě přesvědčit. Bára si zatím s Brunovou pomocí sbalí věci a odstěhuje se.
22.02.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (494 článků) , Adam Adam (494 článků)
Podobné články

Dcera Luďka Munzara a Jany Hlaváčové, Bára Munzarová: Má pro rodiče pečovatelku!

 
Veškerý svůj čas a pozornost věnuje svým rodičům Bára Munzarová (45).  Kvůli zdravotnímu stavu táty Luďka Munzara (84) a mámy Jany Hlaváčové (79) dokonce polevila v práci, aby se o své rodiče mohla postarat.
25.04.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (212 článků) , Barbora Munzarová (235 článků)

V Ulici dnes budou létat sprostá slova. Bára dokáže být drsná

 
Bára má Skyler i její bezbřehé arogance plné zuby. Dnes jí parádně rupnou nervy, a když se pokusí uklidnit v Coolně, naopak se ještě více rozčílí. Pochopí totiž, že ji nezradil jenom Franta, ale i Bruno, který o všem věděl. Nejvyšší čas zvednout kotvy a zmizet někam daleko.
09.02.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (44 článků) , Bruno Bruno (44 článků)

Pruhy, kotvy a vítr v plachtách: Zkuste námořnický styl

 
Červená, modrá, zlatá, bílá, pruhy, kotvy a nádech retra. To všechno má v sobě móda, která se zrodila u námořníků. Kdo by to kdy čekal, že tak nadčasový a nesmrtelný trend, který navíc inspirovali muži, bude jednou vládnout šatníkům mnoha žen.
29.07.2013 06:10 |

podobné články

Velká oslava u Luďka Soboty: Jeho krásná manželka oslavila 60. Věk byste jí ale nehádali!

 
V rodině Luďka Soboty (78) nedávno proběhla velkolepá oslava. Manželé Sobotovi oslavili 40 let společného života, jejich syn Láďa Kristova léta a Adriena Sobotová krásnou šedesátku. Ze svého věku ale manželka Luďka Soboty moc radost nemá.
25.08.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriena Sobotová (14 článků)

Dnes v Ulici: Jarka se rozejde s Adamem a ten z toho obviní Luďka

 
Na každého jednou dojde. Konečně to snad začne platit i pro Luďka, jenž se dnes pokusí usmířit se synem a znovu ho pozvat na svatbu. Adam ale nehodlá zakopávat válečnou sekeru, spíše naopak! Opře se do táty v domnění, že mu zničil vztah s Jarkou. Ta se přitom s Adamem rozejde z vlastní vůle.
02.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (494 článků) , Adam Adam (494 článků)

Tohle je druhá dcera Luďka Munzara. Hraje ve Vyprávěj

 
Málokdo tušil, že Bára Munzarová (40) má nevlastní sestru Johanu (49), která je rovněž herečkou. Johana vzešla z prvního manželství Luďka Munzara (78) a od šesti let vyrůstala v emigraci se svou matkou Naděždou a jejím novým partnerem spisovatelem Ivanem Krausem (73). Ten je bratrem známého moderátora Jana Krause (58).
14.03.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1235 článků) , Barbora Munzarová (235 článků) , Ivan Kraus (97 článků)

Dnes v Ulici: Marie se nechá zatáhnout do Jolanina komplotu a Bára se svěří Brunovi

 
Jolana se Marii omluví a požádá ji o pomoc s rozptýlením Luďka, zatímco ona bude hledat Vandin kanadský pas. Marii nečiní žádnou radost, že se musí nechat vtáhnout do jejich spletitých lží, ale pro Jolanu to udělá. Bára se zatím potká s Brunem a promluví si s ním o Frantovi.
20.03.2023 00:00 |

podobné články

Antonio Banderas prodává byt v New Yorku za 171 milionů korun

 
Americký herec a nesmrtelný Zoro Antonio Banderas (57) se rozhodl, že se přesune do Los Angeles. Než definitivně zvedne kotvy, musí prodat byt v New Yorku. Za elegantní přístřešek mu na účtu přibyde 86 milionů korun.
15.05.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (163 článků)

Ulice: Blanka se zhroutí před Veronikou. Musí se rozhodnout, buď láska nebo luxus a úplná rodina

 
Nešťastná Blanka se snažila Evženovi vysvětlit, že nemůže ze dne na den odejít od Luďka a z domova, kde s nimi žije i Adam. Evžen bere Blančino prohlášení, že potřebuje čas, jako výmluvu. Dost necitlivě dá Blance na vybranou. Buď se zbaví Luďka, nebo s ní končí. Blanka v 4203. dílu neví kudy kam.
07.02.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (494 článků) , Adam Adam (494 článků)

Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková

 
Zpěvačka Bára Basiková se na veřejnosti se svým manželem Petrem Polákem moc neukazuje. To je také podle ní důvod, proč jsou neustálou obětí spekulací o nevěře nebo rozchodu. Nezbývá jim prý nic jiného, než se tomu smát. Další články k tématu: Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková Basiková coby zpěvačka v šantánu a operní diva stíhá ještě psát
03.05.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (718 článků) , Petr Polák (143 článků) , Roman Vojtek (666 článků)

Herečka Bára Kodetová oslavila narozeniny coby lesbička

 
Bára Kodetová je po delší mateřské pauze v jednom kole. Opět natáčí a s houslistou Pavlem Šporclem a dcerami Lili, Violetou a Sofií se rozhodli přestěhovat z venkova do Prahy. Narozeniny oslavila během filmování cyklu Nevinné lži, kde si v dílu Chromozom Y střihla poněkud netradiční roli lesbičky. Další články k tématu: Herečka Bára Kodetová změnila účes a není za tím nový chlap Bára Kodetová dostala ke čtyřicátinám strom v izraelské poušti Kodetová vyprovodila dceru Lily do třetí třídy Kodetová se po půlroční pauze vrací do divadla
01.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (195 článků) , Barbora Kodetová (137 článků)

Žhavá Nikol je teď volná: Fňukna z Like House Bára nesahá Datlově ex ani po kotníky

 
Reality show Like House začíná být větší legrace, než si mohl někdo na první pohled myslet. O pořádný rozruch se postaral největší influencerský amatér z vily Marek Valášek a nejufňukanější holka Bára Stříteská, která se ze všech sil snaží pasovat do role ublížené chudinky, ale tuhle trapně sehranou linku jí uvěří maximálně desetileté děti. Bára a Marek svým chováním zapříčinili, že se nebohá Nikol, která chodila s Markem, zhroutila. Není ale důvod k pláči. Nikol je evidentně mnohem inteligentnější než Bára a rozhodně víc hot! 
11.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (33 článků)

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Blanka na Luďka zavolá policii

 
Blanka zavolá policii a prozatím Luďka úspěšně vystrnadí z bytu. O svém trápení a lásce k Evženovi se svěří Vandě, jež neváhá vyrukovat se lží – prohlásí, že Evžen teď chodí s ní. Štěpánek se snaží sblížit s Karlou a dát jí pusu. Landová bude opět nespokojená s Magdiným přístupem k výuce.
18.02.2022 00:05 |

podobné články

Rodinné rozepře v Ulici: Vanda chystá slavnostní večeři pro mámu i její manželku, Marie však odmítne účast

 
Vanda chce Luďka předvést mámě během slavnostní večeře, kterou sama připraví. Pozve domů Jolanu a ví, že spolu s ní musí přibrat i Marii. Ačkoli to netěší ji ani Luďka, Marie je přece Jolanina manželka. Jenže zatímco Luděk souhlasí, Marie ostře zaprotestuje.
26.10.2022 13:30 |

podobné články

Nářez Martina Kollera k 17. listopadu: Svědectví z místa. Jak to bylo. Naštve komunisty, Rusy, „havlisty“ a vlastně úplně všechny

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Pokud dnes někdo kritizuje pracovníky z tehdejšího Prognostického ústavu, neví, o čem blábolí. To říká analytik Martin Koller, který popisuje ve svém textu pro ParlamentníListy.cz to, jak za minulého režimu „prognosťák“ fungoval, i skutečnost, že většina jeho zaměstnanců nebyla pro tehdejší režim úplně bezproblémová, ba naopak, často se jednalo o lidi se „škraloupem“, kteří však měli výborný přehled. Koller se také věnuje „kvalitě“ práce, kterou dnes odvádí BIS, a nakonec odpaluje doslova bombu. Kollerův popis toho, jak došlo k sametové revoluci, zvedne tlak velké části populace. Jde totiž v mnohém proti výkladu, který se všeobecně považuje za pravdivý.
14.11.2019 16:30 |

podobné články

Smutná Bára Munzarová o své nemocné mamince: Ze srdce si přeju, aby se uzdravila

 
Bára Munzarová  (39) , dcera Luďka Munzara a Jany Hlaváčové, se rozpovídala o své rodině. Herečka, která si střeží své soukromí, jako oko v hlavě, prozradila, jak je to se zdravotním stavem její slavné maminky. A dokonce se pochlubila, kde se svými rodiči trávila dovolenou.
21.09.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (212 článků) , Barbora Munzarová (235 článků) , Jana Smutná (64 článků)

Bára Munzarová má konkurenci: Našla se její ztracená sestra

 
V rodině Munzarů byla vždy Bára (40) pokračovatelkou herecké tradice. Představitelka sebevědomých žen má ale konkurenci. A to v podobě na vlastní utajené sestry! Je jí Johana Munzarová (49), dcera Luďka Munzara (78) z prvního manželství. Ta v pouhých šesti letech emigrovala do zahraničí i se svou matkou, která už tehdy s otcem Johany nežila. Za hranicemi jí pak dělal otčíma Ivan Kraus, bratr herce Jana.
01.04.2012 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Munzarová (235 článků) , Ivan Kraus (97 článků) , Jan Kraus (1235 článků)

Bára Munzarová tají sestru

 
Herečka Bára Munzarová (40), dcera slavného páru Jany Hlaváčové (74) a Luďka Munzara (79), má sestru, o které skoro nikdo nic neví. Důvodem je to, že nešla v hereckých šlépějích rodičů. Sestra se jmenuje Tereza (47) a je strážnicí Městské policie v Kutné Hoře. O popularitu prý nestojí.  
29.05.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (212 článků) , Barbora Munzarová (235 článků) , Tereza Munzarová (24 článků)

Bára Munzarová (43) se vzdala herectví: Donutili ji k tomu rodiče!

 
Krev není voda! Herečka Bára Munzarová (43) je toho důkazem. Kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu rodičů herce Luďka Munzara (81) a herečky Jany Hlaváčové (76) se vzdala většiny pracovních nabídek a stala se z ní ošetřovatelka.
16.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (212 článků) , Barbora Munzarová (235 článků)