Djokovič udolal po obrovské bitvě Nadala a slaví titul

Srbský tenista Novak Djokovič porazil na Australian Open v nejdelším grandslamovém finále Španěla Rafaela Nadala po setech 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5 a slaví svůj pátý grandslamový titul.
29.01.2012 16:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (537 článků)

ŽIVĚ Djokovič - Nadal 5:7, 6:4, 6:2, 6:7, 7:5

Přečtěte si online reportáž z finále mužské dvouhry Australian Open. Světová jednička Novak Djokovič ze Srbska porazil po téměř šestihodinové bitvě druhého hráče světa Španěla Rafaela Nadala v nejdelším finálovém zápase historie v poměru 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5. Djokovič tak Nadala porazil ve třetím grandslamovém finále v řadě, obhájil v Melbourne titul, celkově pak získal na Australian Open třetí prvenství a pátý grandslamový triumf.
29.01.2012 09:05 |

Djokovič má pátý grandslamový titul, třetí z Australian Open

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil na Australian Open titul. V nejdelším grandslamovém finále historie v souboji dvou nejvýše postavených hráčů v žebříčku ATP udolal světovou dvojku Rafaela Nadala ze Španělska 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 a 7:5.
29.01.2012 16:40 |

DJOKOVIČ ve finále v Miami porazil Nadala a letos je NEPORAZITELNÝ

Novak Djokovič ovládl turnaj v Miami. V nádherné bitvě porazil světovou jedničku Rafaela Nadala a v letošní sezoně i nadále zůstává neporažen.
03.04.2011 22:50 |

Djokovič sfouknul Nadala jako svíčku a obhájil titul na Turnaji mistrů

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil titul na Turnaji mistrů. Druhý hráč světa porazil ve finále světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala 6:3 a 6:4.
11.11.2013 23:31 |

Djokovič a Serena Williamsová vyhráli potřetí turnaj v Římě

Antukový turnaj v Římě vyhráli shodně potřetí Srb Novak Djokovič a Američanka Serena Williamsová. Djokovič ve finále porazil obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala ze Španělska 4:6, 6:3, 6:3. Vedoucí žena žebříčku WTA Williamsová nedopřála titul z domácího turnaje Saře Erraniové a po vítězství 6:3, 6:0 zopakovala loňský triumf. Titul ve čtyřhře získala Květa Peschkeová spolu se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou.
18.05.2014 21:25 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (537 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků)

Suverén sezony Djokovič udolal Nadala a poprvé vyhrál newyorský grandslam

VIDEO. Srbský tenista Novak Djokovič poprvé v kariéře vyhrál US Open a po triumfech na Australian Open a ve Wimbledonu získal třetí letošní grandslamový titul.
13.09.2011 07:40 |

Osobnosti: Novak Djokovič (537 článků)

Rozjetý Djokovič porazil i Nadala a vyhrál turnaj v Indian Wells

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál podruhé v kariéře turnaj v Indian Wells. Ve finále porazil světovou jedničku Rafaela Nadala ve třech setech 4:6, 6:3 a 6:2 a připsal si třetí titul v sezoně.
21.03.2011 09:05 |

Djokovič porazil ve finále v Pekingu novou světovou jedničku Nadala

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil titul na turnaji v Pekingu, přesto přišel o post světové jedničky. Svého nástupce na trůnu Rafaela Nadala zdolal ve finále 6:3, 6:4. Nadal si zajistil návrat na první místo žebříčku sobotním postupem přes Tomáše Berdycha, který semifinálový zápas skrečoval v prvním setu kvůli zranění zad.
06.10.2013 14:55 |

US Open: Djokovič udolal v ohromné bitvě Federera, o titul se utká s Nadalem

O velké překvapení se v semifinále US Open postaral Srb Novak Djokovič, který vyřadil po setech 5:7, 6:1, 5:7, 6:2 a 7:5 Švýcara Rogera Federera. Druhý finalista Rafael Nadal porazil jednoznačně 6:2, 6:3, 6:4 Rusa Michaila Južného.
11.09.2010 22:40 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (537 článků)

ŽIVĚ Benešová získala spolu s Melzerem titul v mixu

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného dne na Wimbledonu. Ve finále smíšené čtyřhry zvítězila česko-rakouská dvojice Iveta Benešová - Jürgen Melzer nad rusko-indickým párem Jelena Vesninová - Maheš Bhupáthí. Pro Benešovou je to stejně jako pro Petru Kvitovou a Květu Peschkeovou, které triumfovaly v sobotu ve finále ženské dvouhry, resp. čtyřhry, první grandslamový titul. Dále si přečtěte online reportáž z finále mužské dvouhry, ve které nastupující světová jednička Srb Novak Djokovič porazil tu dosluhující - Španěla Rafaela Nadala 3:1 na sety. Djokovič tak získal premiérový titul v All England Clubu a zvýšil svou bilanci v tomto roce na 48:1.
03.07.2011 15:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (537 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1490 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Démon Djokovič ROZSTŘÍLEL i Nadala a vyhrál v Indian Wells

Novak Djokovič po výhře nad Rogerem Federerem porazil i světovou jedničku Rafaela Nadala a v novém roce neprohrál jediný zápas.
21.03.2011 07:40 |

Djokovič dál neporažen, ve finále turnaje v Miami porazil Nadala

Srbský tenista Novak Djokovič zůstává v této sezoně stále neporažený. Druhý hráč světa porazil v dnešním finále turnaje série Masters v Miami světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala v třísetovém dramatu 4:6, 6:3 a 7:6 a letos si na konto připsal již čtyřiadvacátý vítězný zápas za sebou.
04.04.2011 07:40 |

Djokovič smáznul Nadala a počtvrté si podmanil prestižní turnaj v Miami

Novak Djokovič nečekaně hladce vyhrál souboj nejlepších dvou tenistů světa a ve finále turnaje Masters v Miami porazil jedničku žebříčku Rafaela Nadala dvakrát 6:3.
30.03.2014 22:45 |

Federer v souboji legend udolal Nadala a ovládl Australian Open

Roger Federer porazil po více než třech a hodinách a 40 minutách Rafaela Nadala ve finále Australian Open a získal svůj rekordní osmnáctý grandslamový titul v kariéře. V Melbourne Švýcar slavil už svůj pátý triumf. O pět let mladšího španělského soupeře porazil po setech 6:4, 3:6, 6:1, 3:6 a 6:3.
29.01.2017 16:30 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

NADAL SESAZEN! Famózní Djokovič je wimbledonským ŠAMPIONEM!

Srbský tenista Novak Djokovič poprvé ve své kariéře vyhrál Wimbledon. Djokovič ve finále porazil Rafaela Nadala, loňského šampiona.
03.07.2011 17:50 |