Článek

DJ a sexy multimilionář neztrácejí humor: V době koronaviru přestali hrát poker o peníze, na stůl položili toaleťák

 
Slavný DJ Steve Aoki si rád zahraje poker se svým kamarádem, známým miliardářem Danem Bilzerianem. Vzhledem k tomu, co se ve světě děje, změnili i komodity, o které hrají.
18.03.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (34 článků) , Steve Aoki (3 články)
Podobné články

Tipy jak prostřít vánoční stůl

 
A je to tady! Nejkrásnější den v roce, kterého se děti nemohou dočkat a rodiče se jej často tak trochu děsí. Štědrý den konečně nastal a dnes večer to všechno vyvrcholí. Ještě před tím ale budete muset zvládnout přípravu sváteční večeře a také prostřít vánoční stůl. Štědrý den si totiž zaslouží slavnostně prostřenou tabuli, jejíž design bude dotažený do posledního detailu! Možností jak prostřít štědrovečerní stůl existuje nespočet. Chápeme, že dnes máte spoustu jiných starostí, nežli abyste z hlavy vymýšleli vhodné způsoby prostření. Proto vám tento úkol usnadníme tím, že vám dáme nějaké tipy jak prostřít slavnostní stůl. Tipy jak prostřít vánoční stůl Příjemná povinnost prostřít vánoční stůl signalizuje, že se Štědrý den chýlí ke konci. Všechny přípravy a shon, který k těmto dnům neodmyslitelně patří, je konečně za vámi. Teď už jen stačí prostřít a usednout k výborné večeři, na které jste si určitě dali záležet.   Příspěvek Tipy jak prostřít vánoční stůl pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
29.12.2017 21:50 |

podobné články

Svlékací poker se možná brzy stane mezinárodní soutěží

 
Lechtivější verze stále populárnější karetní soutěže s názvem Strip Poker by se mohla stát mezinárodním kláním. Dosáhnout toho chtějí především němečtí organizátoři soutěže. Strip Poker si mohou zahrát muži i ženy jakéhokoli věku, ve hře je však jejich vlastní oblečení. Svlékací poker se u našich západních sousedů těší velké oblibě, a to jak u hráčů, tak i u přihlížejících.
29.05.2010 08:00 |

podobné články

Poker Revue - 6.díl / 2010

 
V dnešním díle pořadu poker revue se můžete těšit na reportáž z turnaje týmů na Prague Poker Festivalu, rozhovor s mladým ostravským hráčem Danem Havlíkem a na závěr se podíváme na otevírací party nového pokerroomu ve středočeských Milovicích.
19.05.2010 15:35 |

podobné články

Vybudujte si skvělý smysl pro humor

 
Smysl pro humor je schopnost ostatním lidem vykouzlit úsměv na rtech, ba dokonce je rozesmát. Pokud máte vlastnost, díky které se nebojíte humor používat, můžete být jen rádi. Lidé, kteří mají skvělý smysl pro humor ...
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Opilý multimilionář zabil ve svém lamborghini při bouračce muže (†82)

 
Byl nadraný, jak zákon káže, ale přesto usedl za volant. Multimilionář a majitel řetězce tělocvičen Lady of America Roger Wittenberns (60) ve svém luxusním žlutém lamborghini nezvládl jízdu a naboural do vozu staršího páru. Nehoda dopadla tragicky.
23.10.2016 17:05 |

podobné články

Filmové premiéry: Brutálně upřímný počítačový multimilionář a český Deník Bridget Jonesové

 
Nerozlučné kamarádky a plachý introvertní gay, život ve zločineckém gangu, bláznivě potetovaný a brutálně upřímný počítačový multimilionář, láska k oceánům, nebo záhadná proměna šikanovaných kamarádek v kluky. Druhý týden tohoto roku nám přináší 5 filmových premiér.
11.01.2017 10:30 |

podobné články

Nájemná vražda moravského pornokrále: Obětí vraha je má žena! Tvrdí přeživší

 
František Divoký (71) přežil loni 4. listopadu útok Josefa K. (28) jen zázrakem. Manželčin milenec vylákal bohatého rentiéra a zakladatele erotického impéria Moulin Rouge k lomu na Hádech a tam ho strčil ze skály. Multimilionář přežil jen zázrakem. Josef K. i manželka Divokého Eva (38) nyní stojí před soudem a hrozí jim až 20 let vězení. Multimilionář ale věří v manželčinu nevinu.
17.12.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (225 článků)

Multimilionář hledá společnost. Deset vyvolených láká na nový život v ráji

 
Chtěli byste se přestěhovat na odlehlou část Nového Zélandu, užívat si procházky vinicemi, jezdit na koni a kochat se pohledy na Tasmánské moře? Právě takovou možnost dostane 10 lidí, které na ostrov pozve německý multimilionář.
23.12.2019 03:25 |

podobné články

Zátah ve slovenské justici: Mezi zadrženými je vlivná soudkyně i multimilionář

 
Policie ve středu na Slovensku zadržela několik osob z justičního prostředí včetně bývalé místopředsedkyně Nejvyššího soudu Jarmily Urbancové; mezi zatčenými je i právník a multimilionář Zoroslav Kollár, informoval slovenský server aktuality.sk.
28.10.2020 18:00 |

podobné články

Ukažme politikům, že je tady nechceme! Chystá se protestní pochod zemí

 
JINÝMA OČIMA V hlavách několika desítek lidí nespokojenců už nyní klíčí nemalé plány na jaro. A to ne jen tak ledajaké. Od května chystají takzvaný protestní pochod Bohemia. Sami o sobě říkají, že se ‚přestali bát mluvit, přestali bát naslouchat i se přestali bát vyjít z izolace a vlastního vsugerovaného omezení.
16.02.2014 12:35 |

podobné články

Jindřich Šídlo vytáhl 30 let stará slova Miloše Zemana o roku 1945. Mnozí budou zírat

 
Dnes si připomínáme 75. výročí okamžiku, kdy nacistický wehrmacht podepsal bezpodmínečnou kapitulaci, kterou na stůl položili spojenci. Tento akt se poté na žádost Sovětského svazu opakoval ještě 9. května a československá komunistická vláda dlouhé roky poté slavila výročí konce války až 9. května. V roce 1990 tomu však učinil přítrž jeden poslanec. Jmenoval se Miloš Zeman a vyzýval k tomu, abychom se přestali zabývat sovětskými přáními.
08.05.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24491 článků)

Italové v karanténě neztrácejí naději a humor: Proti koronaviru bojují zpěvem, VIDEO

 
Itálie je sužována současnou epidemií nemoci Covid-19, která se do celého světa rozšířila z Číny. Ze všech států Evropy je situace v Itálii jednoznačně nejvíce alarmující. Země je v karanténě a horkokrevní Italové, kteří musí být v karanténě, se rozhodli, že si dlouhé chvíle zkrátí jednoduše po svém. Společně se sousedy, každý na svém balkoně, se baví zpěvem a hrou na hudební nástroje. Jak se zdá, tak ani v těch nejkritičtějších chvílích neztrácí optimismus.
15.03.2020 16:16 |

podobné články

Tak takhle se rodí cherry rajčátka! Co lidé v karanténě nevymyslí...

 
I když jsou lidé nuceni být doma, naštěstí stále neztrácejí smysl pro humor a internet se začíná plnit nejen vtípky kolem koronaviru. Na následujícím videu uvidíte opravdu něco, co jste ještě nikdy neviděli. Pokud jste kdy zkoumali, kde že se berou cherry rajčata, tak tady je odpověď. Sami to doma v izolaci můžete vyzkoušet.
25.03.2020 13:25 |

podobné články

Na EPT Vilamoura se bude hrát golf

 
Zatímco začátek sedmé sezóny European Poker Tour v estonském Tallinnu klepe na dveře, 4000 km jihozápadně, v portugalské Vilamouře se připravuje neobvyklý side event. Vilamoura je ideální destinace jak pro poker, tak pro golf. Kde jinde tedy zkombinovat tyto dva zdánlivě vzdálené sporty, než právě zde?
04.08.2010 11:20 |

podobné články

Kalousek: Budoucí důchodci budou hrát poker o termín svého úmrtí

 
Budoucí důchodci si podle ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) budou moci „zvolit buď poker o termín svého úmrtí, nebo si zvolit rentu na dobu určitou, přičemž i ta bude předmětem dědického řízení“. Prohlásil to na finančním fóru Zlatá koruna.
08.03.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7181 článků)

V Brně se bude závodit! A možná i hrát poker...

 
Jak spolu souvisí poker a motorky? Oboje nabízí obrovské napětí, adrenalin vyhnaný na maximum a maximální rivalitu mezi jednotlivými hráči či závodníky!
27.05.2013 00:40 |

podobné články

PokerStars uvádí – Eureka Poker Tour!

 
Rádi byste se zúčastnili velkého mezinárodního pokerového turnaje, i když nemáte peníze na rozhazování? Eureka Poker Tour je tu pro vás!
28.01.2011 10:40 |

podobné články

Veselá nálada na tréninku nároďáku: Fotbalisté hráli na schovku!

 
Góly ne a ne vstřelit, ale smysl pro humor čeští fotbalisté rozhodně neztrácejí. Během včerejšího tréninku dokonce měli čas zahrát si na schovávanou.
09.10.2012 15:05 |

podobné články

Trnavský a Munzarová: Po roce se přestali skrývat!

 
Bývalé hvězdy ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Bára Munzarová (39) a Martin Trnavský (39) si přestali hrát na schovávanou. Na první premiéru muzikálu Robin Hood v Divadle Kalich vyrazili společně.
02.09.2010 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Munzarová (211 článků) , Martin Trnavský (95 článků) , Robin Hood (221 článků)