Článek

Divná nálada na ni nedoléhá: Takhle tráví Rytmusova manželka čas se synem

 
Se svými fanoušky se Jasmina Alagič Vrbovská  (31) ráda a často prostřednictvím sociálních sítí dělí o kouzelné okamžiky strávené s manželem Patrikem Rytmusem Vrbovským  (43) a synem Sanelem. Momentky se synem zveřejňuje i přes to, že tvář svého dítěte po dohodě s manželem světu záměrně neukazuje. Tento fakt ji prostě nijak neomezuje.
17.10.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)
Podobné články

Ariana a Raven: Mám pocit, že jsem divná...

 
Mám pocit, že jsem divná. Už dlouho mě to vybízelo – napsat sem a svěřit se vám se svými starostmi. Asi jsem mladá, nevyrovnaná sama se sebou, nevím, ale připadám si zvláštní, divná, prostě že vůbec nemůžu obstát v životě. Připadám si neschopná, nemožná a taky hlavně nešikovná.
16.10.2009 08:05 |

podobné články

Rytmusova Jasmina štěstím bez sebe: Září kvůli miminku!

 
Obrovskou radost má moderátorka Jasmina Alagič (29) a celá její rodina! Rytmusova kráska na sociální síti vyzradila radostnou novinku.
08.10.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)

Mass Effect 3 zažije víkendovou N7 operaci Exorcist

 
Multiplayer u Mass Effect 3, to vypadalo jako divná volba. A přiznejme si, ona to pořád, vzhledem k ryze kampaňovému zaměření hry, divná volba opravdu je. Jenže když mulťák, ideálně s podobnou nedůvěrou jako já zkusíte, tak zjistíte, že je to poměrně zábavná možnost, jak si takticky zahrát v tradičně návykovém systému odemykání nových schopností, zbraní atd. BioWare...
09.12.2010 12:45 |

podobné články

Johnův exparťák Josef Klíma: VV jsou divná parta

 
Věci veřejné se ve středu postaraly o dalších rozruch na naší politické scéně. Radek John rezignoval na post vicepremiéra pro boj s korupcí a Vít Bárta odstoupil z boje o post předsedy ve straně. Celá ta parta je divná, myslí si někdejší Johnův kolega z pořadu Na vlastní oči Josef Klíma.
12.05.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Josef Klíma (226 článků) , Vít Bárta (2844 článků)

Vlašín (SZ): Divná země? Naše země

 
Vladimír Kroupa napsal blog „My jsme ale divná země, a co toho máme…“ Podobných přehledů vtipných a výstižných (i těch hloupých a zcela mimo) jsem dostal mejlem za poslední rok celou řadu. Zaráží mě ale jedna shoda : žádné řešení.
02.09.2014 06:25 |

podobné články

Bittnerová o StarDance: My jsme divná řada, po vypadnutí jsem měla strach

 
Obdařená herečka Miluše Bittnerová (38) promluvila o problému soutěžících ve StarDance. Prý jsou divná řada a už není smutná z toho, že taneční show opustila.
10.12.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (186 článků)

Takto Rytmusova kráska se synem prožívají svátky jara: Malý Sanel roste jako z vody

 
S devítiměsíčním capartem to může být někdy dost náročné. Jasmina Alagič Vrbovská  (30) se proto sama nemohla dočkat toho, až se počasí umoudří a ona bude mít šanci trávit se svým synem Sanelem mnohem více času venku na zahradě.
13.04.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)

To je tělíčko: Rytmusova láska Jasmina Alagič se v karanténě naložila do vířivky

 
V nouzovém stavu se aktuálně nachází nejen náš stát, ale i většina ostatních. S koronavirem se snaží bojovat i na Slovensku, a kdo může, tráví čas doma. Tak to má i Rytmus  (43) se svou manželkou Jasminou Alagič  (30) .
20.03.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)

Štrasburk - hlavní město Vánoc

 
Reklamní slogan "Štrasburk - hlavní město Vánoc" láká do tohoto francouzského města tisíce svátečních turistů, kteří přijíždějí obdivovat velkolepou výzdobu a hlavně místní tradiční trhy, do sídla Evropského parlamentu ale vánoční atmosféra příliš nedoléhá.
21.12.2011 07:50 |

podobné články

Sám sobě řemeslníkem: 8 rad, jak si doma opravit, co potřebujete!

 
Vržou vám parkety, kape kouhoutek nebo nedoléhá okno? To budete muset zavolat řemeslníky! Ale co když ne? Poradíme vám, jak si takové opravy zvládnete doma udělat sami.
26.05.2015 10:00 |

podobné články

Ptáci odlétají do teplých krajin: Které druhy nás opouští?

 
Hlavně k večeru a v místech, kam nedoléhá městský ruch, můžeme v těchto dnech uslyšet mnohohlasé štěbetání. To se mezi sebou domlouvají tažní ptáci směřující do teplých krajin. První odlétají hmyzožraví (pryč už jsou vlaštovky), protože by se s nastupujícím chladem a úbytkem potravy neuživili. Ale odlétají i zrnožraví ptáci a někteří dravci. Kteří právě nyní?
12.10.2017 22:20 |

podobné články

Šok v letadle nízkonákladového letu: Okénko šlo vyndat z rámu!

 
Pořádný šok si prožil cestující nízkonákladové letecké společnosti v Chile. Uprostřed letu si všiml, že rám okénka zcela nedoléhá ke stěně. Když za něj vzal jedním prstem, zjistil, že jde prakticky celé bez větší námahy vyndat. Podle odborníků se není třeba strachovat.
25.11.2017 16:20 |

podobné články

Místo koncertování tráví čas v přírodě: Jak se Bohuš Matuš připravuje s Luckou na příchod miminka?

 
Koncertování se musel vzdát a většinu času nyní tráví doma. Bohuš Matuš  (47) se s přítelkyní Lucinkou těší na prvního potomka. Porod pomalu klepe na dveře a nastávající tatínek se pomalu připravuje na svou novou životní roli. Čas, kdy nemůže zpívat v divadle ani na koncertních pódiích, tráví společně v přírodě.
26.10.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (249 článků)

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

Míša Ochotská v ložnici: Moderátorka ukázala nejněžnější postelový snímek

 
Moderátorka Michaela Ochotská  (30) ukázala fotku se svým synem Andrém, se kterým letos stráví první Vánoce. André oslavil jedenáct měsíců, během nichž se z Míši stala matka a manželka na plný úvazek. Práci moderátorky se nevěnuje a veškerý čas tráví se synem.
17.12.2015 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (923 článků)

Miliardář Janeček se zase může vídat se synem: Odloučená manželka u soudu s obviněními z domácího násilí a únosu dítěte neuspěla

 
Odloučená manželka miliardáře Karla Janečka  (46) na něj nedávno podala trestní oznámení , kvůli němuž podnikatel musel k francouzskému soudu. Mariem Mhadbi obvinila bývalého z domácího násilí, ale také z únosu syna Yanise. Nechtěla, aby se její bývalý se synem vídal, a dokonce jej obvinila z užívání drog. U soudu však podle nejnovějších informací neuspěla, a tak se Janeček se synem opět může vídat pravidelně.
02.11.2019 14:55 |

podobné články

Tomáš Řepka poprvé na veřejnosti se synem: Malý Markus svého tátu nezapře

 
Malý Markus Řepka je celý táta! Fotbalista Tomáš Řepka  (38) se poprvé ukázal na veřenosti se svým nejmladším potomkem, synem Markusem, kterého má s modelkou Vlaďkou Erbovou  (30) . Zatímco Erbovou už se synem bylo vidět několikrát, Řepka se veřejným akcím vyhýbal a nyní se poprvé předvedl se synem v náručí.
16.06.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1184 článků) , Vlaďka Erbová (987 článků)

Rytmusova expartnerka Dara Rolins: Drsné útoky kvůli dítěti!

 
Sexy zpěvačka Dara Rolins (46) tráví tyto dny na Bali a díky tomu své sociální sítě hojně zásobuje žhavými fotečkami. Od neustálé kritiky a uštěpačných poznámek si ovšem neodpočine ani na dovolené. Nejprve se na ni snesla vlna kritiky kvůli její dokonale sošné postavě, nyní se do ní závistiví fanoušci (pokud jsou to tedy ještě fanoušci) pustili kvůli dceři Lauře (10)! Co jim vadilo?
14.01.2019 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2594 článků)

Lechtivá videa, střílečky a písničky o koronaviru. Jak tráví čas Češi v době karantény

 
Češi se během koronavirové krize chovají jinak. Většinu času tráví doma, tráví víc času sledováním filmů, posloucháním hudby nebo hraním her. V karanténě také nakupují nové herní konzole, počítače nebo notebooky. A návštěvnost roste i stránkám s lechtivým obsahem.
14.04.2020 15:25 |

podobné články