Článek

Dívku (15) v České Lípě srazila na přechodu škodovka: Řidič od nehody ujel, ale našli ho

 
Jen pár kroků dělilo dívku (15) v České Lípě od bezpečí chodníku, ovšem zničehonic se k přechodu přihnalo auto a prudce do dívky narazilo! Řidič zastavil a zeptal se jí, jak se cítí, a pak odjel pryč. Začala po něm pátrat policie. Nakonec pomohli pozorní svědci.
25.11.2021 20:10 |

podobné články

Podobné články

Řidič srazil v České Lípě kluka (12) na kole. Mluvil s ním, pak zmizel. Pátrá po něm policie

 
Neznámý řidič srazil na přechodu pro chodce v České Lípě dvanáctiletého chlapce. Přestože muž u dítěte zastavil, ihned z místa nehody ujel, aniž by srážku nahlásil policii. Chlapec si pomoc musel zavolat sám svým mobilním telefonem.
29.07.2021 16:45 |

podobné články

Mladý řidič na přechodu narazil do chlapce: Vulgárně mu vynadal a pak ujel na červenou?!

 
Velmi nepříjemný zážitek má za sebou Kevin (9) ze severních Čech. Ve středu šel s maminkou přes přechod v České Lípě, když do něj narazilo auto. Mladý řidič (19) pak místo omluvy údajně dvojici začal rasisticky urážet! Korunu všemu nasadil, když z místa nehody zřejmě ujel na červenou přes rušnou křižovatku.
13.01.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Kevin (50 článků)

Bezohledný řidič zabil na přechodu vnoučatům babičku. Od nehody ujel

 
Tragická nehoda se stala na přechodu ve Veselí nad Lužnicí. V neděli ráno po sedmé hodině tam bezohledný řidič přejel důchodkyni. Z místa nehody ujel, aníž by jí poskytl pomoc. Řidiče a případné svědky hledá policie.
01.10.2012 22:20 |

podobné články

Řidič ve Slaném srazil na přechodě dívku (14) a ujel! Pátrá po něm policie

 
V pátek 13. června srazil zatím neznámý řidič na přechodu pro chodce u kruhového objezdu mladou dívku (14). Aniž by jí pomohl, z místa nehody ujel.
16.06.2014 15:10 |

podobné články

V Ostravě narazil na přechodu řidič DO MATKY S KOČÁRKEM a ujel

 
Mladou ženu s kočárkem zachytil v pondělí kolem 08.50 v Ostravě-Hrabůvce na přechodu pro chodce řidič osobního vozidla, po kterém policie pátrá. Podle policejní mluvčí Gabriely Holčákové řidič z místa nehody ujel.
28.02.2011 18:00 |

podobné články

Muž na skútru srazil na přechodu v Plzni chlapce, z místa nehody ujel

 
Policisté dopravní policie Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo ve středu v 7.47 hodin v Plzni na křižovatce ulic Koterovská a Slovanská alej. Patnáctiletý chlapec, který přecházel vozovku po přechodu pro chodce, byl sražen řidičem motocyklu. Ten z místa dopravní nehody ihned ujel směrem do centra.
24.09.2014 16:10 |

podobné články

HRŮZA: Dodávka na přechodu srazila tři děti! Řidič ujel!

 
Dodávkové auto značky Ford srazilo v pátek ráno v Písku na přechodu pro chodce tři děti, řidič z místa ujel. Pátrá po něm policie, dvě děvčata jsou s lehkým zraněním v nemocnici, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Kamila Ingrišová.
16.09.2011 13:25 |

podobné články

Srazil holčičku (8) na přechodu a ujel!

 
AKTUÁLNĚ: Další sražené dítě na přechodu! V Pardubicích odpoledne auto zranilo osmiletou dívku. Řidič okamžitě z místa nehody ujel a dívce nepomohl!
13.05.2010 16:25 |

podobné články

Řidič v Ostravě smetl na přechodu ženu: Od nehody ujel

 
Má zákaz řízení až do roku 2021, přesto jednadvacetiletý mladík jezdil bez výčitek dál. Když pak srazil v Ostravě na přechodu mladou ženu, rychle od nehody ujel. Policie ho ale po několika dnech dopadla.
12.11.2015 10:20 |

podobné články

Na přechodu zranil muže! Od nehody ujel

 
Nehoda se stala na přechodu nedaleko kruhového objezdu na Rybnou nad Zdobnicí. Řidič od nehody ujel a pátrá po něm policie.
16.01.2012 17:40 |

podobné články

Na přechodu srazil dvě děti a muže, od nehody ujel. POMOZTE HO NAJÍT

 
Neuvěřitelnou bezohlednost předvedl řidič v Brně. Na přechodu pro chodce srazil dvě děti a muže a místo toho, aby zraněným pomohl, od nehody ujel. Policie po něm nyní pátrá.
21.01.2014 15:25 |

podobné články

Srazil jedenáctiletou školačku na přechodu a ujel. Pomozte najít bezohledného řidiče

 
V pondělí 3. října zhruba ve tři čtvrtě na dvě odpoledne srazil řidič bílého automobilu na přechodu Vinohradské ulice jedenáctiletou dívku. Ta po srážce upadla na zem a zranila se. Řidič celou nehodu ignoroval a z místa ujel, teď po něm pátrá policie. Podle popisu dívky a kamerového systému by se mohlo jednat o vozidlo značky Volvo, pravděpodobně typu XC90 s bílou samolepkou na zadním okénku.
13.10.2016 10:15 |

podobné články

Zbabělý řidič srazil chodkyni na přechodu a ujel: Policie hledá svědky

 
Bezohledný řidič malé dodávky Peugeot Expert srazil minulý týden v České Lípě důchodkyni (66). Žena utrpěla lehčí zranění, muž, který ji srazil, však ujel. Pátrá po něm policie.
06.05.2021 17:40 |

podobné články

Srazil dívenku na přechodu ve Zbraslavi a ujel! Policie hledá bělovlasého řidiče bílé kie

 
Srazil dívenku na přechodu ve Zbraslavi, ale ani se neobtěžoval vystoupit z auta a od nehody ujel! Nezletilé děvče stálo se svou matkou a bratrem u přechodu pro chodce, u sebe měli kola. Holčička pak vjela na přechod, načež ji matka okřikla a ona se zastavila. Právě v tu chvíli do ní bílé auto, nejspíš Kia Cee'd, vrazilo. Dívka vyvázla jen s drobným zraněním, po řidiči ale pátrají policisté.
29.07.2020 12:55 |

podobné články

Řidič srazil na přechodu v Liberci ženu! Ona zemřela, on ani nezastavil a ujel

 
V Liberci srazilo odpoledne na přechodu ve frekventované Londýnské ulici auto 65letou chodkyni. Řidič z místa nehody ujel, žena svým zraněním podlehla.
05.07.2013 17:35 |

podobné články

VIDEO: Zdrogovaný řidič (54) v kradeném autě ujel od nehody. Měl zákaz řízení a převážel drogy!

 
Řidič (54) stříbrného volkswagenu naboural a od nehody ujížděl vysokou rychlostí. Muž nabouraného auta začal ujíždějícího řidiče pronásledovat a při tom ohlašoval jeho polohu na policii. Řidič, který od nehody ujel, k tomu měl pořádný důvod - auto, které řídil, nebylo jeho a ke všemu byl zfetovaný!
22.12.2020 13:45 |

podobné články

Řidič se řítil po dálnici D10 v protisměru: Způsobil nehodu a ujel

 
Dosud neznámý řidič způsobil v pátek odpoledne nehodu na dálnici D10, když jel v protisměru. Střetl se s protijedoucím autem, které jelo od Prahy směrem na Liberec. Při havárii se nikdo nezranil, řidič auta, které jelo v protisměru, ale z místa nehody ujel. Policie proto hledá svědky. Podobné nehody, které způsobí řidič jedoucí na dálnici v protisměru, ale nejsou ojedinělé a často končí tragicky.
23.12.2017 11:55 |

podobné články

Bezohledný řidič zabil chodce vedoucího kolo. Od sraženého ujel!

 
Po řidiči, který v pondělí večer u obce Církvice na Kutnohorsku zabil dvaapadesátiletého muže s kolem a od nehody ujel, pátrají policisté. Od nehody ujel i řidič ve Vyškově, který srazil ženu.
06.03.2012 11:35 |

podobné články

Bezohledný řidič srazil na přechodu ve Slaném holčičku (9) a ujel: Tatínek prosí o pomoc

 
Neznámý řidič srazil ve středu kolem půl druhé hodiny na přechodu ve Slaném směrem k Velvarské bráně holčičku, která byla na cestě do práce za svým tatínkem. Naštěstí se dívence nic nestalo, byla ovšem v šoku. Bezohledný řidič, který do holčičky narazil, z místa ujel. Na místo se však měl údajně vrátit bez auta a předstírat náhodného kolemjdoucího.Táta sražené prosí na facebooku o pomoc s hledáním pachatele.
17.12.2020 16:20 |

podobné články