Článek

Dívka odpálila pingpongový míček ňadrem. Přátelům tím vyrazila dech

 
Na večírcích toho člověk zažije... a nemusí se to týkat jen alkoholu a následných stavů. Dívka na videu předvedla nekonvenční sportovní disciplínu, když vzala pingpongový míček a odpálila ho ňadrem přes půl místnosti. Přátelé jen třeštili oči, co ta holka umí...
01.02.2020 20:30 |

podobné články

Podobné články

Poslanci se hádají o děti. Nejsou pingpongový míček, zuří Emmerová

 
Stanovení střídavé péče o děti u rozvedených rodičů by měla být v budoucnu pro soudy téměř povinností, v případě, že by prošla novela zákona o rodině. Vládní výbor pro práva dítěte však takový postup velmi nedoporučuje. Novela by prý v takovém případě upřednostnila tento druh výchovy před jinými, stejně jako práva rodičů před právy dětí. Také rozhodování soudců by bylo podle výboru výrazně omezeno.
17.07.2011 20:00 |

podobné články

KLDR odpálila střely krátkého doletu: Prý na protest proti cvičení USA

 
Severní Korea dnes odpálila ze svého východního pobřeží dvě střely krátkého doletu, které po asi 490 kilometrech dopadly do moře. Rakety KLDR odpálila jen několik hodin před začátkem pravidelného společného vojenského cvičení Jižní Koreje a USA, napsala agentura Reuters. Severokorejské odpálení raket vzápětí ostře kritizovalo Japonsko, podle nějž představovalo ohrožení námořního i leteckého provozu.
02.03.2015 07:55 |

podobné články

VIDEO: Lišácky chycený míček v baseballu

 
Baseballista Jiwan James neuvěřitelně chytil míček letící mezi diváky. Svou rukavicí ho sice minul, ale jakoby zázrakem se míček objevil v jeho druhé ruce.
17.07.2012 10:40 |

podobné články

Tomu se říká postřeh! Takového chlapa by vedle sebe chtěla každá ženská

 
Věřili byste, že existují i takoví hráči baseballu, kteří míček dokáží postřehnout i když jim letí za zády? Pokud jste si mysleli, že není možné, aby někdo chytil míček, který nevidí, podívejte se na následující video. Reportérka v něm dělá rozhovor s hráčem Evanem Longoriou a ten dokáže zachytit míček, který se na ně řítí zezadu, a intuitivně se otočí ve chvíli, kdy už by jednoho z nich trefil. Neuvěřitelné, co říkáte?
11.12.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (51 článků)

Podívejte se, jak prsatice z Talentu drtí ňadrem plechovky

 
Rozdrtit ňadrem plechovky? Pro soutěžící Busty Heart ze show Česko Slovensko má talent to není žádný problém! Padesátiletá Američanka, která je majitelkou striptýzového klubu, naprosto rozhodila porotce i moderátory. Obzvláště pak Martina Pyco Rausche, který jí musel dělat asistenta.
11.09.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Rausch (27 článků)

Bláznivá internetová výzva: Jak se pozná pravá žena? Udrží pod ňadrem propisku!

 
Jak se pozná pravá žena? Podle toho, že dokáže pod ňadrem udržet propisku. Alespoň podle posledního trendu čínských sociálních sítí. Ženy nyní na internetu vystavují fotky, na kterých svými vnadami drží nejrůznější pera a jiné drobné předměty.
20.01.2016 22:25 |

podobné články

Tahle dívka nesla smrt! Volala Alláhu Akbar a pak se odpálila, aby zabila co nejvíce policistů!

 
Během policejní razie na pařížském předměstí Saint-Denis se odpálila žena. Měla na těle trhavinu. Podle deníku Le Parisien se jedná o dívku jménem Hasna Aitboulahcen.
19.11.2015 09:11 |

podobné články

Koukalová odpalovala míček z manželova rozkroku. Blbko, klesla jsi na nejnižší úroveň, vzkazují fanoušci

 
Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) nedávno vydala svojí autobiografii, kde se svěřuje nejen s tím, že deset let bojovala s anorexií a bulimií, ale i se sexuálními historkami se svým manželem. Poté, co kvůli psychickým problémům skončila s vrcholovým sportem, se vydala s Petrem Koukalem (32) alespoň na minigolf, kde mu odpalovala míček z rozkroku. Fotografií zřejmě chtěla pobavit fanoušky, ale slízla za to pořádnou kritiku.
15.05.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (145 článků) , Petr Koukal (145 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků) , Gabriela Petre (16 článků)

Tohle prostě musíte vidět! Právě se objevil absolutně nejlegračnější pingpongový zápas na světě!

 
Je možné, aby měl nějaký zápas ve stolním tenise na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube přes jeden milion zhlédnutí? Je to možné, pokud jde o nesrandovnější zápas v historii tohoto "sportu":http://www.extra.cz/tema/sport.
02.02.2014 22:00 |

podobné články

Severní Korea pořád hrozí. Odpálila další dvě rakety

 
V úterý KLDR odpálila další dvě rakety krátkého doletu. V pondělí provedla svůj druhý jaderný test.
26.05.2009 09:15 |

podobné články

Severní Korea odpálila další čtyři rakety

 
Severní Korea dnes odpálila čtyři testovací rakety krátkého doletu. Komunistická asijská země zvyšuje v regionu napětí, které způsobily její květnové jaderné testy, zkušební odpaly střel i hrozby vojenskou odpovědí na sankce OSN.
04.07.2009 07:45 |

podobné články

KLDR zase provokuje. Při americkém svátku odpálila další rakety

 
Severní Korea v sobotu odpálila dalších sedm testovacích raket krátkého doletu. Stalo se tak v den, kdy USA slaví Den nezávislosti.
04.07.2009 07:50 |

podobné články

V Istanbulu se odpálila policistka opásaná bombami!

 
Příslušnice turecké policie v pátek spáchala sebevražedný útok. Zahynula, když v centru Istanbulu odpálila výbušniny připevněné na svém těle.
10.02.2012 08:15 |

podobné články

Číňanka se odpálila na protest proti demolici domu, zabila další dva lidi

 
Na jihozápadě Číny se ve čtvrtek odpálila žena, která zoufalým činem protestovala proti demolici jejího domu, informuje agentura AFP. Spolu s ní zahynuli při výbuchu další dva lidé.
10.05.2012 14:10 |

podobné články

Severokorejská armáda zkušebně odpálila rakety krátkého doletu

 
Severokorejská armáda v pátek odpálila několik raket krátkého doletu do Japonského moře. Zkušební střelba se odehrála v době zvýšeného napětí na Korejském poloostrově, kde se situace vyostřila po únorovém severokorejském jaderném testu. Informovala o tom jihokorejská agentura Jonhap.
17.03.2013 10:40 |

podobné články

Na ruský Volgograd opět útočí teroristé: Zabíjela další černá vdova, máme se bát jet na olympiádu?

 
Jsou to teprve dva měsíce, kdy "černá vdova z Dagestánu odpálila bombu na svém těle v příměstském autobuse ve Volgogradě":http://www.extra.cz/video-z-bomboveho-utoku-v-rusku-cerna-vdova-vcera-rano-odpalila-autobus-zustalo-po-ni-sest-mrtvych-a-30-zranenych. Mstila se za své mrtvé mužské příbuzné, šest lidí tehdy zahynulo a autobus byl roztržen na dva kusy.
29.12.2013 13:13 |

podobné články

Žena se odpálila na nádraží a zabíjela nevinné: Toto je tvář černé vdovy (†26)!

 
Na nádraží v ruském Volgogradu přišla s jediným cílem – zabíjet! Kvůli nenávisti byla ochotna položit vlastní život, což se stalo. Plán jí však nevyšel, jak očekávala. Černá vdova Oksana Aslanovova (†26) uviděla u detektoru kovů policistu, zazmatkovala a odpálila se předčasně...
29.12.2013 18:03 |

podobné články

Diktátor zbrojí: Severní Korea odpálila čtyři rakety!

 
Napětí na korejském poloostrově opět vzrostlo. Komunistická Severní Korea odpálila čtyři rakety krátkého doletu. Chystá se diktátor Kim Čong-un na válku?
27.02.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1542 článků)

Diktátor zase provokuje? KLDR odpálila další rakety

 
Severní Korea dnes odpálila ze svého východního pobřeží nad moře 30 raket krátkého doletu. Informovala o tom jihokorejská agentura Jonhap. Střely podle ní urazily 60 kilometrů, než dopadly do vody. Podobný test provedl Pchjongjang i minulou neděli, kdy odpálil 25 raket.
22.03.2014 07:45 |

podobné články