Článek

Dívenky (†15), které zemřely při únikovce: NOVÉ DETAILY, ze kterých mrazí!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. Minulý pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Místnost byla až děsivě malá, hasiči navíc našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:25 |

podobné články

Podobné články

Dívenky (†15), které zemřely při únikovce: NOVÉ MRAZIVÉ DETAILY!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. Minulý pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Místnost byla až děsivě malá, hasiči navíc našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:55 |

podobné články

Detaily smrti dívek (†15) při únikovce: Hasiči se nemohli vlámat dovnitř a nepoužitý hasicí přístroj

 
Chtěly jen stylově oslavit narozeniny jedné z nich. Julii, Amelku, Małgosiu, Karolinu a Wiktorii (†15) to nakonec stálo život. Dívky zemřely při únikové hře v polském městě Koszalin. Nyní vypluly na povrch nové detaily z vyšetřování případu, ze kterých se člověku tají dech.
07.01.2019 15:40 |

podobné články

Dívenky (†15), které se udusily při únikovce, mohly PŘEŽÍT? Hasicí přístroje zůstaly netknuté!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. V pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Když se totiž do místnosti dostali hasiči, našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:20 |

podobné články

Spolu uhořely, spolu byly pohřbeny: Polsko se rozloučilo s dívkami, které zemřely při únikovce

 
Truchlí celá země. V polském Koszalinu proběhl velkolepý pohřeb pěti dívek, které uhořely při únikové hře. Všech pět dívek leží na hřbitově vedle sebe.
11.01.2019 12:10 |

podobné články

Tragická smrt pěti dívek při „únikovce“: Zemřely kvůli chybějící klice! Najít ji měly až během hry

 
Jako v pasti. Přesně tak se měly cítit dívky, které se rozhodly oslavit patnácté narozeniny jedné z nich při únikové hře. Celá situace ale skončila tragédií. Garáž, která byla na hernu předělána, neměla únikové východy, u dveří chyběla klika, kterou měly dívky teprve najít, a jediné okno bylo zamřížované. Z herny smrti tak nebylo úniku.
12.01.2019 16:35 |

podobné články

Děsivé požáry, při kterých zemřely děti: Hra se zápalkami nebo infrazářič

 
Tři děti zemřely v noci na pondělí při požáru rodinného domku na Znojemsku. Během obrovské tragédie, ze které se okolí a rodina nikdy nevzpamatuje, byli zranění i čtyři dospělí. Tři děti ve věku od jednoho roku do devíti let na místě zemřely. K podobným případům už došlo i v minulosti.
12.03.2018 15:40 |

podobné články

Tenhle neřád přejel české dívenky na Nový rok! Helina (†12) a Žanetka (†11) zemřely

 
Toto je tvář neřáda, který usedl za volant a zabíjel. Jeho oběťmi se v britském Oldhamu staly na Nový rok sestřenice Helina Kotlářová (†12) a Žanetka Kroková (†11). Obě dívky po nehodě zemřely. Nezodpovědný řidič Gabor Hegedus (38) byl již dopaden a obviněn.
05.01.2017 11:35 |

podobné články

Klárka dostala polibek smrti. Oficiální detaily toho, jak Monika a její dcerka zemřely

 
Prachobyčejná věda je to, co Petru Kramnému zřejmě u soudu srazí vaz. Monika a Klára zemřely po zásahu elektrickým proudem. Otrava při jejich smrti neměla žádnou roli. Ani jedna z nich dokonce netrpěla zažívacími potížemi, jak obžalovaný tvrdí.
07.07.2015 14:16 |

podobné články

Pět školaček (†15) zemřelo při únikovce: Po vstupu do místnosti je spoutali!

 
Při tragickém požáru v Polsku zemřelo pět patnáctiletých dívek. Podle místních médií se na oslavu narozenin jedné z nich vydaly zahrát si únikovou hru. Policie na místě zjistila mnoho pochybení ze strany organizátora. Všech pět dívek zemřelo na otravu oxidem uhelnatým.
05.01.2019 16:00 |

podobné články

Babiš: Smrt pěti dívek (†15) při únikovce je tragédie. „Sám jsem otec,“ truchlí Zeman

 
Vyrazily oslavit narozeniny své kamarádky. A uhořely při únikové hře. Smrt pětice mladých dívek (†15) otřásla Polskem. Kondolenci zaslal nejen prezident Miloš Zeman, ale již také premiér Andrej Babiš (ANO), který se na dotaz Blesk Zpráv pozastavil nad tím, že kontroly únikovek jsou na místě i v Česku.
08.01.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21433 článků) , Miloš Zeman (25137 článků)

Z toho až mrazí! Nové a drsné detaily o válce Kate a Meghan

 
Kniha Finding Freedom, v překladu Hledání svobody, vyzradila další detaily o nevraživosti mezi Meghan a Kate. Podle autorů textů je jasné, že se lásky britských princů neměly rády. Spisovatelé předložili světu hned několik důkazů, které nejednoho čtenáře překvapily.
03.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (539 článků)

Údery, škrcení, bodání: Policie zveřejnila šokující detaily vraždy Kristýnky (†3) z Přerova

 
V srpnu loňského roku došlo v Přerově ke strašlivé události. Alena G. (23) brutálně zavraždila svou tříletou dcerku. Vyšetřování se téměř blíží ke konci a kriminalisté odhalili děsivé detaily činu. Matka dívenky je sice z vraždy obviněná, ale potrestaná být nemusí, protože v době jejího spáchání mohla být nepříčetná.
29.01.2020 23:00 |

podobné články

Záběry, ze kterých mrazí: Bezvládného a zkrvaveného muže po nehodě na magistrále oživovali policisté

 
Noční jízda po pražské magistrále nedopadla pro dva lidi, kteří v bílém autě seděli, vůbec dobře. Řidič totiž zatím z nezjištěného důvodu převrátil auto na střechu, oba dva se při tom zranili. Hůře dopadl mladý muž. Toho zkrvaveného a v bezvědomí vyprostili z auta policisté, kteří na místo dorazili jako první a začali ho oživovat. Ve čtvrtek zveřejnili z celé akce záběry, ze kterých mrazí.
09.08.2018 12:50 |

podobné články

Anička (9): Policie odhalí záhady případu

 
Překvapující změnu v dosavadním postupu vyšetřování zmizelé Aničky Janatkové (9) připravila česká policie. Mediální embargo, které na případ malé dívenky uvalila česká policie, se chýlí ke konci. Ve středu 15. prosince se na televizních obrazovkách objeví jak otec ztracené dívenky, tak Jiří Vokuš z policejního prezidia. Ten by měl vysvětlit i roli, kterou v případu hraje zadržený svědek Oto T.
10.12.2010 19:15 |

podobné články

Detaily ze spisu Kramného: Monika dostala ránu elektřinou do krku, Klárka ji zřejmě právě objímala!

 
Zatímco Petr Kramný, který je ve vazbě už 105 dnů, tvrdí, že jeho manželka s dcerou zemřely po požití jedu, případně na dehydrataci, právnička Slámová, hájící Moničinu rodinu, přišla s detaily z českého spisu. Ten je až brutálně konkrétní, co se způsobu smrti obou Češek týče.
05.06.2014 10:20 |

podobné články

OTŘESNÉ FOTO! Z šestileté dívenky si udělali týranou služku!

 
Policie Praha-západ šetří případ týrané šestileté dívenky, která žila v pěstounské péči u své babičky.
22.02.2011 11:20 |

podobné články

Madonina dcera Lourdes (14): Z dívenky je sexy kočka s rudými rty v minišatech

 
Mnohé matky by se jistě zhrozily nad tím, co má jejich dcera ve 14 letech na sobě a jak se líčí. Madonnina dcera Lourdes si ale může dělat co chce. Pomalu ale jistě kráčí ve šlépějích své matky. I ona byla v jejím věku vyzývavá. Lourdes si na přehlídku své vlastní značky vzala žluté minišaty, vysoké podpatky a rty obarvila doruda! Z náctileté dívenky se tak rázem stala sexy dračice.
22.09.2011 21:10 |

podobné články

Úroveň burana. Šéf sociálky útočí na fond dětí. Skandál pokračuje

 
Kauza údajně zneužívané šestileté dívenky, která teď žije se svou maminkou v Táboře, má neuvěřitelné pokračování. Místo toho, aby Odbor sociální péče v Táboře sklapl patky a hledal, kde udělal chyby, nejen v tomto případu, ale i dalším velmi závažném, hází vinu na druhé, uráží pracovníky Fondu ohrožených dětí a postupuje minimálně nestandardně. Mezitím matka dívenky, paní Lenka čeká na písemné rozhodnutí soudu, který nepochopitelně přiřkl dceru jejímu muži, a chce se hned odvolat.
16.02.2012 21:35 |

podobné články

Barušku (10) a Marušku (8) konečně našli. Po dlouhých devíti dnech!

 
Policisté konečně našly pohřešované Barušku a Marušku Kotoučovy. Malé dívenky otec nechtěl vrátit matce. Po devíti dnech plných strachu se mamince Magdaléně pořádně ulevilo, protože díky zveřejnění v médiích dívenky někdo poznal a zavolal policii.
09.06.2014 08:45 |

podobné články