Článek

Dívčí válka o Senát: Talmanová, Volfová a Zubová

 
Kutnohorsko čeká na podzim zajímavý dámský volební souboj. O křeslo v Senátu se poperou za ODS bývalá místopředsedkyně Sněmovny Lucie Talmanová, šéfka Demokratické strany zelených Olga Zubová a nově také oznámila kandidaturu volební manažerka Suverenity Jana Volfová. Vstup do bitvy na Kutnohorsku velmi vážně zvažuje i úřadující předsedkyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová.
05.08.2010 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků) , Lucie Talmanová (129 článků) , Michaela Šojdrová (110 článků)
Podobné články

Zubová: Soukupovi by role ministra slušela

 
Olga Zubová bude do říjnových voleb v kandidovat za ČSSD, ačkoliv je předsedkyně Demokratické strany zelených. Zubová na jaře pomáhala ČSSD svrhnout vládu Mirka Topolánka.
07.07.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2176 článků) , Olga Zubová (45 článků)

Zubová dostane od svého mecenáše na kampaň devět miliónů

 
Olga Zubová, předsedkyně Demokratické strany zelených (DSZ), dostane od mecenáše a majitele mediální agentury Jaromíra Soukupa na volební kampaň 9,14 miliónu korun. Zubová kandiduje do Sněmovny za ČSSD. Na kandidátce pražské ČSSD je na volitelném místě.
04.08.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Talmanová versus Paroubková: Která se lépe oblékla?

 
KARLOVY VARY (kre) – Ženy šéfů ODS a ČSSD Lucie Talmanová (41) a Petra Paroubková (35) se umějí oblékat! Lucie Talmanová se dokonce mohla na karlovarském festivalu pochlubit jednou z nejdražších rób, kterou si pořídila u Gucciho!
13.07.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Talmanová (129 článků) , Petra Paroubková (494 článků)

Lucie Talmanová jela raději na jachtu než pohřeb své tety!

 
Na pohřeb své tety Jarmily (+77) nedorazila partnerka Topolánka Lucie Talmanová a to i přesto, že od ní před 4 lety dostala chatu na Kutnohorsku. Talmanová zřejmě dala přednost dovolené na jachtě v Itálii!
27.07.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Talmanová (129 článků)

Volfová, Zubová, Šojdrová. Dívčí válka pokračuje

 
Čtyři ženy, kromě jiných, kandidují na Kutnohorsku do Senátu. Dalo by se očekávat, že dámy používají mnohem jemnější prostředky v předvolebním boji. Ve skutečnosti tomu tak ale není.
15.10.2010 13:20 |

podobné články

Talmanová: Proč nemá Topolánkovo příjmení?

 
Je už sice oficiálně manželkou expremiéra Mirka Topolánka (ODS, 54), podle jména byste to ale nepoznali. Lucie Talmanová (ODS, 43) si totiž i po svatbě nechala dívčí příjmení.
15.08.2010 06:11 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2176 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Neznáte matematiku ze základky, vy populisté. Volfová posílá ostrý vzkaz Liškovi i soudcům

 
Populistická hloupost a neznalost matematiky. Tak šéfka České suverenity Jana Volfová hodnotí návrh Strany zelených pro snížení pětiprocentní hranice ke vstupu do Evropského parlamentu. Návrhu totiž dnes vyhověl Nejvyšší správní soud. Tříprocentní hranice je pouze populistická hloupost. „Stačilo by se doučit matematiku sedmé třídy základní školy,“ vzkazuje Volfová.
24.06.2014 18:45 |

podobné články

Pomáháme jiným a vlastní necháme chcípnout... Jana Volfová odpovídala rozrušenému čtenáři a poradila, co dělat

 
Předsedkyně České Suverenity Jana Volfová dostala na svůj profil na ParlamentníchListech.cz dotaz ohledně pomoci Sýrii a dalším islámským zemím. Rozhořčený čtenář si stěžoval, že "vrchnost" financuje cizí občany, zatímco u nás důchodci živoří a školáci nemají na obědy. Volfová odpověděla a rovnou čtenáři poradila, co s tím dělat.
15.01.2015 16:27 |

podobné články

Jana Volfová: Zabíjejte je! stojí v Koránu. Uprchlíci zlikvidují naše děti, matky, seniory i nemocné

 
ROZHOVOR Předsedkyně České suverenity Jana Volfová nesouhlasí s imigrační politikou vlády a proto se zúčastnila úterního protestu spolku Blok proti islámu. Imigranty nazývá invazní armádou, která může prý zcela zlikvidovat budoucnost našich dětí. „EU vydává každoročně miliardu eur na obranu schengenského prostoru, jenže z toho jde šedesát procent do různých zbrojařských firem. Kdybychom za tyto peníze postavili na území Turecka a i jinde utečenecké tábory, kde bychom se o imigranty mohli postarat, tak to jsou takové peníze, že by se za to daly pořídit i pozlacené kohoutky,“ uvedla Volfová v rozhovoru ParlamentníchListů.cz k možnému řešení uprchlické krize.
01.07.2015 18:06 |

podobné články

Jana Volfová: Kolik běženců je nakaženo tuberkulozou, AIDS, či dalšími chorobami a parazity? Adam Bartoš je za hranou

 
Předsedkyně České suverenity, někdejší poslankyně a aktivistka IVČRN a Bloku proti islámu Jana Volfová natvrdo říká, že jsme problémy běženců nezavinili, takže je ani nemusíme řešit. Finance dle ní potřebujeme spíše pro naše seniory, zdravotně postižené, matky samoživitelky, nemocné a děti. „Ať si mne třeba nazývají xenofobkou nebo nacistkou. Já jen bráním svoji vlast a její občany,“ vzkazuje Volfová svým oponentům.
27.08.2015 07:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Adam (71 článků)

Jana Volfová: Starostové nejvíc kritizují kandidaturu Ratha. Přitom bez obviněného Půty by se Gazdík vůbec nedostal do sněmovny

 
ROZHOVOR Politická strana Česká suverenita nabídla exhejtmanovi Davidu Rathovi kandidaturu do Senátu ve volebním obvodu Litoměřice, kde strávil osmnáct měsíců ve vazební věznici. Předsedkyně strany, bývalá poslankyně za ČSSD a první místopředsedkyně spolku Blok proti islámu Jana Volfová vysvětluje, proč se rozhodla oslovit člověka, který je nepravomocně odsouzen za korupci k osmi a půl letům vězení. „Když může být obviněný člověk premiérem v této zemi, proč by nemohl do Senátu kandidovat David Rath,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jana Volfová.
03.08.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Volební klip Demokratické strany zelených: Zubová ukázala estrádu

 
VIDEO: Demokratická strana zelených, která vysílá do europarlamentu bývalou Bursíkovu poslankyni Olgu Zubovovou, pojala spot jako hodně vtipnou show. Podobnou "estrádu" nám ostatně Zubová nabízela i v Poslanecké sněmovně. Podívejte se!
21.05.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Zubová má do Sněmovny kandidovat za ČSSD

 
Bývalá poslankyně Strany zelených Olga Zubová, která na jaře pomohla opozici svrhnout vládu, bude v říjnových sněmovních volbách kandidovat za ČSSD. Na pražské kandidátce je na pátém místě místo Petra Ibla. Zubovou na kandidátce potvrdilo předsednictvo ČSSD.
03.07.2009 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Zelená rebelka Zubová bude kandidovat za ČSSD

 
Bývalá poslankyně zelených Olga Zubová bude kandidovat v Praze za ČSSD.
03.07.2009 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Zubová i Rath na kandidátce zůstanou, Sobotka její nominaci nechápe

 
Olga Zubová i David Rath zůstanou navzdory kritice některých členů ČSSD na kandidátce strany pro předčasné podzimní volby. Rozhodla o tom sobotní programová konference ČSSD. Sociální demokraté na konferenci také schválili svůj volební program.
04.07.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků) , David Rath (4434 článků)

Zubová dostala nabídku od ČSSD ve čtvrtek. Ve straně už byla

 
Nabídku kandidovat za ČSSD dostala Olga Zubová ve čtvrtek. Poslankyně odmítá spojitost s pádem Topolánkovy vlády.
04.07.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Olga Zubová: Na svou kampaň dostala 10 milionů!

 
Předsedkyně Demokratické strany zelených Olga Zubová dostane od mecenáše Jaromíra Soukupa na volební kampaň 9,14 milionu korun. Její hlavní zbraní mají být billboardy.
02.08.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Zubová na kandidátce zůstane i bez mecenáše, slibuje jí ČSSD

 
Olga Zubová zůstane na kandidátce ČSSD pro předčasné volby. Poslankyni a předsedkyni Demokratické strany zelených (DSZ) sice překvapilo rozhodnutí Jaromíra Soukupa přestat financovat její předvolební kampaň, změny na kandidátce ČSSD ale neočekává. To potvrdil i krajský lídr ČSSD Petr Hulinský a místopředseda strany Bohuslav Sobotka.
14.09.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků) , Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Petr Hulinský (129 článků)

Zubová mizí z Prahy

 
Olga Zubová, jejíž předvolební billboardy lemovaly pražské ulice, z hlavního města pomalu mizí. Šéfku demokratické strany zelených (DSZ) kandidující za ČSSD nahrazuje na reklamních plochách sdělení: "Je přece správné mít nejlepší mediální agenturu". Jde o sebeprezentaci agentury Médea, kterou vlastní podnikatel a místopředseda DSZ Jaromír Soukup. Právě on Zubové její kampaň financoval.
22.09.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)