Článek

Diváci Survivoru cupují nenáviděného Bandurka: Hňup, co si hraje na velkého šéfa, tvrdí lidé

 
Letošní řada Survivoru čelí velké kritice diváků. Ať už je to kvůli celebritám, které vzdávají svou účast kvůli banalitám, či kvůli soutěžícím, kteří si zrovna nezískali sympatie svým chováním. Jedním z nich je i Bandurko, jehož diváci nemohou vystát a schytává to v diskuzích na Facebooku. Fanoušky jeho "přemoudřelost" vytáčí do běla.
30.03.2024 07:10 |

podobné články

Podobné články

Největší podvodník v Survivoru: Novotný seřval Bandurka. Ten nectil pravidla hry

 
Martin Husár alias Bandurko si čím dál víc hraje s pravidly v Survivoru. Naposledy se kvůli jeho nepozornosti do něho pustil sám moderátor Ondřej Novotný, kterému ruply nervy a Bandurka před všemi soutěžícími seřval na dvě doby. Bylo to při posledním souboji o odměnu, kdy si soutěžící v bazénu lovili praporky s částkou, se kterou poté mohli operovat při oblíbené dražbě. Každý si mohl vylovit pouze tři praporky, bohužel Bandurko si zřejmě při vysvětlování pravidel seděl na vedení a jako jediný vytáhnul z vody čtyři.
05.04.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (3 články) , Ondřej Novotný (265 článků)

Pirát se nepěkně vybarvil: Fauloval Bandurka, potopil vlastní kmen a připravil Titány o jídlo

 
MMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát v Survivoru pomalu, ale jistě ztrácí hlady nervy a s nimi i cit pro férovou hru. Během výzvy o odměnu v podobě jídla fauloval Bandurka z kmene Lovců. Rozčilený Ondřej Novotný musel zasáhnout a celý kmen Titánů potrestal.  
20.03.2024 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Samuel Samuel (74 článků) , Samuel Samuel (74 článků) , Samuel Samuel (74 článků) , Samuel Samuel (74 článků)

Bandurko v Survivoru puká vzteky. Filip mu slíbil imunitu, byla to jen další z jeho lží

 
Filipův odchod ze Survivoru nadzvedl diváky ze židlí. Nejenže lhal o svém pravém důvodu k odchodu, který nakonec stejně vyplul na povrch, ale podrazil i svého spoluhráče Bandurka, jemuž slíbil, že mu na ostrově nechá symbol skryté imunity. Poté, co Bandurko zjistil, že to byla velká lež, nešetřil sprostými výrazy. 
09.04.2024 20:15 |

podobné články

Senátor Valenta: Občan ani podnikatel není hňup!

 
Občan ani podnikatel není hňup, aby mu politik určoval co si má koupit a na co mu dá dotaci.
20.01.2017 19:40 |

podobné články

Ornella Koktová schytala za odstoupení ze Survivoru tvrdý hejt. Diváci ji obvinili z výmluv a nenechali na ní nit suchou

 
Dobrovolný odchod Ornelly Koktové ze Survivoru pobouřil nejednoho fanouška drsné reality show. Podnikatelku cupují za to, že se vymlouvá na děti a že je podle nich slabá. Její odchod prý ale nikoho nepřekvapil. Jak píší lidé na jejím Instagramu, podle většiny diváků bylo předvídatelné, že to nezvládne. 
15.03.2024 12:10 |

podobné články

Slovenská parodie na Hobita: Pohádku Čarovný kamínek diváci cupují na kousky

 
Zatímco čeští diváci na Štědrý večer sledovali pohádku Princezna a půl království, těm slovenským v televizi běžel Čarovný kamínek. Pohádka se natáčela v malebné přírodě a to bylo bohužel to jediné, co diváky skutečně zaujalo. Film totiž kritizují tak, až se dá říct, že ho cupují na kousky.
27.12.2019 20:05 |

podobné články

Zrazený Radek běsnil v Survivoru: Cupoval Kristinu s Tomášem a šokoval výběrem nenáviděného Jacka

 
Diváci Survivoru zažili nečekaný zvrat. Ačkoli bývá zvykem, že po kmenové radě se s nejdrsnější reality show rozloučí vždy jeden hráč, tentokrát tomu tak nebylo. Ondřej Novotný prohlásil, že v nejnovějším díle nikdo nevypadne, pouze se promíchá složení kmenů. Radek skončil nově v kmeni Lovců a pořádně se pustil do Kristiny s Tomášem, které označil za nečestné hráče. 
18.04.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Tomáš Novotný (105 článků) , Tomáš Novotný (105 článků) , Tomáš Novotný (101 článků) , Radek Novotný (50 článků) , Radek Novotný (50 článků)

Leslie z Teorie velkého třesku: Že jsem lesba, jsem poznala s Leonardem

 
Osmatřicetiletá herečka Sara Gilbertová přiznala, že svou odlišnou sexuální orientaci si uvědomila, když randila s hereckým kolegou Johnnym Galeckim. Dohromady se dali v 90. letech při natáčení seriálu Roseanne a později si zahráli také v Teorii velkého třesku. Další články k tématu: Zpěvačka Linda Perry se zasnoubila s herečkou ze seriálu Roseanne Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Věda v Big Bang Theory: Leonard balí Penny na holografický princip Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Profesor Proton se vrátí do Teorie velkého třesku. I s hereckou cenou
14.09.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Perry (13 článků) , Roseanne Barr (32 článků) , Johnny Galecki (15 článků) , Sara Gilbert (10 článků) , Linda Perry (13 článků) , Linda Leonard (1 článek)

Diváci cupují Survivor: Z vyměklých celebrit je jim na zvracení. Neváží si šance ani sledujících, zuří lidé

 
Diváci rozcupovali poslední díl Survivoru. V žaludku jim leží kmenová rada, na níž to zcela vzdala Rachel, ke které se záhy přidala i Iva, jež pronesla, že by raději šla domů, neboť si na ostrově uvědomila, že touží po dítěti. Fanoušci na sociálních sítích nešetřili kritikou a rozčilují se, že se snad jedná o soutěž, ve které jde o to, komu se dříve začne chtít odejít domů. 
14.03.2024 12:20 |

podobné články

VIDEO - Slávisté složili urážlivou baladu pro nenáviděného kouče Straku: Franzi, táhni o dům dál!

 
Ach Franzi, jak dlouho tohle vydržíš? Ono nestačí, že na nenáviděného sparťana Františka Straku (53), který dnes koučuje Slavii, řvou sešívaní fans: „Straka, ven!“ na všech stadionech a na každém rohu.
24.02.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (142 článků)

Jak běsnící dav snědl nenáviděného premiéra

 
Vztek lidu na nenáviděného premiéra je sice pochopitelný, nic se ale nemá přehánět. Přesně před 351 lety rozzuřený nizozemský dav roztrhal a částečně snědl svého ministerského předsedu. Brutální vraždu muže, který v době koloniální expanze patřil k nejschopnějším vůdcům, považují Nizozemci za jednu z nejostudnějších kapitol svých dějin.
29.04.2021 18:50 |

podobné články

Hořký odchod nenáviděného Jirky ze Survivoru: Ondra odhalil pozadí jeho prásknutí do bot

 
Pokud jste neviděli 14. díl Survivora nečtěte dál. Článek bude totiž plný spoilerů. Poté, co z reality show Survivor nečekaně odešel makléř Jiří Hanousek, všichni diváci bedlivě čekali na vyjádření moderátora Ondřeje Novotného, který se podle fanoušků zachoval arogantně. Ten se k celé situaci vyjádřil na svém Instagramu, kde prozradil svůj názor nejen na genderové pravidlo, které Jirkovi leželo v žaludku, ale také detaily, co se děly mimo kamery. Pár slov k situaci řekl i předešlý vítěz Survivora Vladimír Čapek.
11.03.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Jiří Novotný (243 článků) , Jiří Novotný (69 článků) , Jiří Novotný (243 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Diváci cupují Kubu s Filipem: Nejhorší Survivor všech dob, fraška a největší dno, zuří

 
Letošní řada Survivoru je pro diváky jedna velká tragédie. Rozzuřil je nejnovější díl, ve kterém kvůli zdravotním problémům odstoupil Jakub Bína. Tím to ovšem nekončilo, kvůli stesku po rodině záměrně prohrál duel i hasič Filip Křížek. Jak přiznali sledující na sociálních sítích, už by se ani nedivili, když by odstoupil sám moderátor. 
04.04.2024 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kuba (60 článků) , Filip Kuba (26 článků)

Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku se na Silvestra vdala

 
Výročí svatby si budou herečka Kaley Cuoco a tenista Ryan Sweeting dobře pamatovat a bude ho s nimi slavit celý svět. Vzali se totiž poslední den roku. Další články k tématu: Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku je zasnoubená, vezme si tenistu Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny
02.01.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (96 článků) , Ryan Sweeting (21 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (265 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Maty Maty (16 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články