Článek

Diváci hodnotí pokračování seriálu Kukačky: Herecký koncert a napětí až do konce, pochvalují si

 
Seriál Kukačky se vrací. Znovu se ho chopil režisér Biser Arichtev a podle úspěšnosti první série nejsou obavy, že by druhá série dopadla hůř. První řada diváky nadchla, a tak se druhého pokračování již nemohli dočkat. Premiérový díl druhé série dnes odvysílala Česká televize a reakce diváků na sebe nenechaly dlouho čekat. 
20.01.2023 21:55 |

podobné články

Podobné články

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

 
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.
05.02.2021 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (108 článků) , Sabina Remundová (69 článků)

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Diváci hodnotí první díl seriálu Kukačky: Někteří vzkazují, že z toho mrazí a druzí, že Ordinace je lepší

 
Kukačky je třináctidílný seriál, který pracuje s námětem výměny dětí. Jde o příběh mladých manželů, kteří zjistí, že jejich syn není ve skutečnosti jejich. K osudovému omylu došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici. Diváci dnes mohli vidět první díl a většina se shoduje na tom, že je to dobrý rozjezd slibného miniseriálu. Našli se ale i vtipálci, kteří si myslí, že mnohem lepší je Ordinace v růžové zahradě.
08.01.2021 23:05 |

podobné články

Devadesátky o orlických vraždách: Nejlepší epizoda, pochvalují si diváci

 
Seriál Devadesátky má za sebou premiéru čtvrtého dílu a diváci jsou opět u vytržení. Nejnovější epizoda se soustředila na pátrání po vraždách gangu kolem Ludvíka Černého a Karla Kopáče. Do akce se konečně zapojili potápěči. Přestože má díl pomalejší tempo než epizody předchozí, diváci si ho i tak vesměs pochvalují. 
31.01.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Černý (80 článků) , Karel Černý (81 článků) , Karel Černý (80 článků)

Mohli jsme to zahrát lépe, hodnotí se dětští hrdinové ze seriálu Kukačky

 
Role v seriálu Kukačky je pro nás hrou, řekli v Rozstřelu po Skypu s moderátorkou Elen Černou sedmiletý Viktor Sekanina a devítiletý Theo Schaefer. V rozhovoru prozradili například to, zda sledují své výkony v televizi a co na jejich hraní říkají spolužáci.
15.02.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Sekanina (6 článků) , Theo Schaefer (5 článků)

Seriál Kukačky: Zraněnou Čvančarovou nahradila Eva Hacurová, Jitka tak přišla o 600 tisíc

 
Pokračování úspěšného seriálu Kukačky doprovázelo plno komplikací. Nejenže natáčení zpozdil koronavirus, ale muselo dojít také k přeobsazení. Jitka Čvančarová (44) si totiž zlomila nohu a musela být nahrazena herečkou Evou Hacurovou (29), jak informoval web Aha!.
11.01.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (929 článků) , Eva Hacurová (17 článků)

Hvězda seriálu Kukačky Dancingerová: Tohle ji upřímně děsí...

 
Momentálně září v jedné z hlavních rolí seriálu Kukačky. Herečka Marta Dancingerová (29) se na obrazovkách objevuje čím dál častěji. Začínala princeznou a přes boxerku v Ordinaci se dostala až k roli maminky, které vymění dítě. Téma se jí dotýká o to víc, že je sama mámou čtyřletého syna...
31.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (19 článků)

Hvězda seriálu Kukačky má doma mistryni světa: Marek Adamczyk po boku Samkové jen kvete

 
Marek Adamczyk září v seriálu České televize Kukačky. Domácnost sdílí s naší slavnou sportovkyní, mistryní světa ve snowboardcrossu a olympijskou medailistkou Evou Samkovou. Jejich soužití je údajně velmi harmonické. Na svých instagramových profilech spolu však nemají jedinou fotografii.
26.02.2021 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (44 článků) , Eva Samková (156 článků)

Hvězda seriálu Kukačky Marek Adamczyk u scenáristy pohořel! Proč nakonec získal roli?!

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
05.03.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (44 článků) , Martin Marek (62 článků)

Veronika Freimanová se role ve stodílném seriálu Vyprávěj nezalekla, překvapili ji diváci

 
Česká oblíbená herečka je známou tváří mnoha českých seriálů. V současné době je jednou z nejvýraznějších postav seriálu ZOO, který má už pravidelně přes milion diváků. Loni mohli diváci Veroniku vidět v seriálu Kukačky.
05.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (186 článků)

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Sabina Remundová z Kukaček: Při castinzích na roli mám pocity zoufalství

 
Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Série Kukačky slaví už po pár dílech velký úspěch. Diváci mají jasno, největší hrdinkou je Sabina Remundová. Jak úspěch vnímá herečka?
29.01.2021 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (69 článků)

Leden přinese nové české seriály: Božena Němcová, Kukačky i krimi z Brna

 
V lednu začíná sezóna nových českých seriálů. Rychle za sebou se rozjedou na ČT hned tři - první o Boženě Němcové, pak drama Kukačky a krimi Hlava medúzy.
26.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (164 článků)

Seriál Kukačky: Proč Adamczykovi změnil život?

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
13.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (44 článků) , Martin Marek (62 článků)

Seriál Kukačky jde do finále: S novou písní do ciziny

 
Nejen hvězdy jako Sabina Remundová (48), Petr Kostka (82) a řada dalších tvoří základ úspěchu seriálu Kukačky. Tvůrci dbají i na hudební složku. Vedle titulní písně Samotní nejsme nic, provází konec každého dílu skladba od světového interpreta. Dneska zazní novinka!
26.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (108 článků) , Sabina Remundová (69 článků)

Seriál hit Kukačky míří do cíle: S novou písničkou poputuje i do ciziny!

 
Nejen hvězdy jako Sabina Remundová (48), Petr Kostka (82) a řada dalších tvoří základ úspěchu seriálu Kukačky. Tvůrci dbají i na hudební složku. Vedle titulní písně Samotní nejsme nic, provází konec každého dílu skladba od světového interpreta. V pátek ale zazní novinka!
26.03.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (108 článků) , Sabina Remundová (69 článků)

Kukačky byly sice první, ale nemusí být poslední: Lenka Filipová se spolupráci s dcerou Lenny rozhodně nebrání

 
Zpěvačka Lenka Filipová  (67) o sobě dala během pandemie vědět jen tím, že společně s dcerou Lenny  (27) natočila píseň k seriálu Kukačky. " Snášela jsem to jako všichni. Šlo to nahoru dolů," řekla Super.cz Lenka Filipová.
08.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Lenny Filipová (91 článků)

Vladimír Kukačka z Ulice se řadí mezi největší padouchy tohoto seriálu

 
Příběh Vladimíra Kukačky se v Ulici udál už před více jak deseti lety, přesto si na něj řada diváků pamatuje. Možná i proto, že dějové lince Vladimíra Kukačky a Jitky Farské lze přiklepnout popisek „nejdramatičtější”.
04.01.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Farská (40 článků) , Vladimír Kukačka (4 články)

Eva Samková se tajně vdala: Své ano řekla fešákovi ze seriálu Kukačky

 
Olympijská vítězka Eva Samková (29), která je spíše sportovní typ, se ukázala ve svatebním. S hercem Markem Adamczykem, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou, si dnes řekli své ano v Krkonoších na horské boudě Dvoračky. Veselka byla utajená, ale Deník.cz o ní získal informaci ze dvou na sobě nezávislých zdrojů. 
15.09.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (44 článků) , Eva Samková (156 článků)