Článek

Dítě v ohrožení: Ztratila se čtrnáctiletá Eliška z Liberce, nevrátila se z procházky

 
Policisté vyhlásili pátrání po čtrnáctileté Elišce z Liberce. Dívka šla v úterý vpodvečer na procházku, ze které se už nevrátila. Podle policistů může být v ohrožení života. Eliška je přibližně 157 centimetrů vysoká, má drobnou postavu a špinavé blond vlasy ostříhané na mikádo.
25.01.2023 10:50 |

podobné články

Podobné články

Nejoblíbenější jména novorozenců? Eliška a Jakub

 
Nejoblíbenějšími jmény, která rodiče v loňském roce dávali novorozencům, jsou Eliška a Jakub. Jméno Eliška dostalo 2304 novorozených dívek, jméno Jakub 2889 novorozených chlapců. Dnes o tom na svém webu informoval Český statistický úřad (ČSÚ). Eliška tak po více než desítce let odsunula na druhé místo dosud vedoucí jméno Tereza, Jakub se ve vedení pravidelně střídá s Janem. Na třetím místě skončila jména Adéla a Tomáš. Eliška a Jakub byla nejčastější jména i v letošním lednu. 
21.11.2012 14:56 |

podobné články

Eliška Kaplický poprvé otevřeně: Jsem zamilovaná. Našel si mě sám

 
Pětatřicetiletá Eliška Kaplický, vdova po zesnulém architektovi Janu Kaplickém, je opět zamilovaná. Po čtyřech letech od smrti manžela jí vstoupil do života nový muž. Exkluzivně to přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. "Jsem zamilovaná," říká filmová producentka a ředitelka Nadačního fondu Kaplicky Centre. Další články k tématu: Jarní trendy představila Eliška Kaplický a její bratr Kryštof Závěr Varů: Kalousek vyvedl těhotnou manželku, Kaplicky ospalou dceru Tuším, že i u nás na Kaplického stavbu dojde, říká Eliška Kaplický MÓDNÍ POLICIE: Překvapila hippie Seidlová, bodovala sexy lady Kaplický Architekt Kaplický byl hračička. Celý život si potajmu lepil modely letadel Eliška Kaplický: Jsem ráda, že máme film, který by se Johanovi líbil
15.07.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (168 článků)

Dítě v ohrožení: Michaela (13) z Liberce se neozvala! Naposledy ji viděli na zastávce s neznámým mužem

 
Kriminalisté vyhlásili pátrání po třináctileté Michaele Stránské z Liberce. Je vedena jako dítě v ohrožení. Policie prosí o pomoc při pátrání!
30.09.2020 09:00 |

podobné články

Hledá se nenapravitelná útěkářka. Čtrnáctiletá dívčina může být mezi kriminálníky

 
Už je to pět dní, co se čtrnáctiletá dívka nevrátila domů v Praze 4. Podle všeho hledaná bere drogy a stýká se s osobami z odvracené strany Prahy. Podle policie to není poprvé, co z domova utekla. Nyní policisté žádají o pomoc při pátrání i veřejnost.
13.11.2018 14:15 |

podobné články

Po dvou čtrnáctiletých dívkách z Kolínska se slehla zem: Hledá se Kristína a Lenka

 
Policie České republiky pátrá po dvou nezletilých dívkách z okresu Kolín. Čtrnáctiletá Kristína Kakara o sobě dala naposledy vědět v pátek 27. května, kdy rodině sdělila, že jde ke kamarádce, ke které ale nedorazila. Také čtrnáctiletá Lenka Kaňková se v pátek nevrátila ze školy domů. Policie to uvedla na svém webu.
28.05.2022 10:55 |

podobné články

Pomozte najít Sáru: Nevrátila se ze školy a skrývá se!

 
Její rodiče prožívají obrovský strach, ona se však přesto vědomě skrývá. Čtrnáctiletá Sára Mikanová (14) odešla v pátek do školy, ale z ní se už domů nevrátila. Na útěku z domova není poprvé. Viděli jste ji?
24.11.2014 13:25 |

podobné články

Malá Vlaďka záhadně zmizela: Odešla s kamarády a domů už se nevrátila

 
Čtrnáctiletá Vladimíra Machovcová ze Šumperska odešla ven s kamarády a už se nevrátila domů. Od sobotního večera se pohřešuje, nemá u sebe ani mobilní telefon. Zoufalá maminka prosí všechny o pomoc, po dívce od neděle pátrají i policisté.
10.12.2018 16:35 |

podobné články

Nela (14) zmizela! Nedorazila do školy a zpátky se nevrátila. Útěkářku hledá policie

 
Už poněkolikáté zmizela čtrnáctiletá Nela P. Po útěkářce, která má vztah ke Kolínu, pátrá pražská policie. Dívka totiž utekla z pražského Klokánku, kam byla umístěna. Od pondělí 2. prosince se tam ale nevrátila. Neviděli jste ji?
03.12.2019 18:35 |

podobné články

Zdrcená matka Elišky: Říkala jsem jí, že s nikým cizím nikam nesmí...

 
O víkendu oslavila Eliška s maminkou 9. narozeniny. Paní Alena zářila štěstím, spolu se synem Martínkem je Eliška to nejcennější v jejím životě. Jenže v úterý se Eliška nevrátila ze školy a ve středu odpoledne byla nalezená mrtvá. Její matka ještě během pátrání poslala zoufalý vzkaz...
10.09.2014 12:15 |

podobné články

První dítě roku 2015. Eliška přišla na svět 40 vteřin po půlnoci

 
První dítě nového roku se v Praze narodilo 40 vteřin po půlnoci v porodnici u Apolináře. Dívka Eliška má 48 centimetrů a 3170 gramů. Eliška je i pravděpodobně první narozené dítě v roce 2015 v Česku.
01.01.2015 08:06 |

podobné články

Pomozte ji najít a sdílejte: Čtrnáctiletá Sára se ztratila cestou do školy!

 
Čtrnáctiletá Sára odešla jako každé běžné pondělí z domu do školy. Tam už ale nedorazila!
19.09.2014 17:10 |

podobné články

Pomozte: Ztratila se čtrnáctiletá Týnka, na hlavě měla černou paruku

 
Prosíme, pomozte. Čtrnáctiletá Kristýna Veselá nedorazila 9. září do školy a nepřišla ani domů. Policie vyhlásila po dívce pátrání. Na hlavě měla krátkou černou paruku.
10.09.2021 15:50 |

podobné články

ZOUFALÁ RODINA: Pomozte najít Eriku! Šla venčit psa a NEVRÁTILA SE!

 
Po šestnáctileté dívce z Bystřice nad Pernštejnem pátrají od středečního rána policisté z Vysočiny. Jak řekla policejní mluvčí kraje Vysočina Dana Čírtková, dívka se nevrátila z procházky se psem.
06.07.2011 09:20 |

podobné články

Nikolu (14) hledá policie! Nevrátila se z vycházky do ústavu, může být na Kladensku

 
Je umístěna do diagnostického ústavu v Praze 4, tam se ale z procházky nevrátila. Po Nikole F. (14) teď pátrají policisté, podle nich se dívka může pohybovat na Kladensku, kde má příbuzné a přátele.
11.06.2020 16:20 |

podobné články

Policisté pátrali po čtrnáctileté Karolíně z Prahy: Nevrátila se domů z procházky s kamarádkou

 
Policie v sobotu kolem půl osmé večer rozjela pátrání po čtrnáctileté Karolíně H. z Prahy 3. Ta se v pátek nevrátila z vycházky s kamarádkou. O několik hodin později informoval policejní mluvčí Jan Rybanský, že dívku nalezli v pořádku.
25.07.2021 07:45 |

podobné články

Pomozte najít pohřešovanou Pavlínu (16): Nevrátila se ze školy domů a rodiče o ni mají strach!

 
Policie od pondělí pátrá po nezletilé dívce Pavlíně Lochmanové (16). Ta se nevrátila ze školy domů a nikdo netuší, kde by mohla být. Pavlína odešla v pondělí ráno do školy v Brandýse nad Labem, večer se ale už domů, do obce Zápy nevrátila.
29.01.2016 19:50 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Českou Miss bude vybírat i herečka Eliška Balzerová

 
V porotě České Miss letos zasedne mimo jiné i herečka Eliška Balzerová. Roli v porotkyně bere velmi vážně a chce všechny finalistky poznat. Ředitelka soutěže Michaela Maláčová si myslí, že by v jejich věku byla pro adeptky na korunku velkou konkurencí. Další články k tématu: Pokud Töpfer zamíří na Vinohrady, Fidlovačku převezme Balzerová VIDEO: Kraus přiznal nechráněný sex, Balzerová skryté testy na HIV Homosexuálové byli tabu, ale něco jsme tušili, vzpomíná Eliška Balzerová Dlouho jsem se necítila takhle mladá, řekla královna Lvů Balzerová Eliška Balzerová: Nechci být tváří kosmetické firmy, chci hrát Balzerová si zahraje královnu Alžbětu
23.02.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (245 článků) , Eliška Balzerová (214 článků) , Michaela Maláčová (259 článků)

Českou Miss bude vybírat i herečka Eliška Balzerová

 
V porotě České Miss letos zasedne mimo jiné i herečka Eliška Balzerová. Roli v porotkyně bere velmi vážně a chce všechny finalistky poznat. Ředitelka soutěže Michaela Maláčová si myslí, že by v jejich věku byla pro adeptky na korunku velkou konkurencí. Další články k tématu: Pokud Töpfer zamíří na Vinohrady, Fidlovačku převezme Balzerová VIDEO: Kraus přiznal nechráněný sex, Balzerová skryté testy na HIV Homosexuálové byli tabu, ale něco jsme tušili, vzpomíná Eliška Balzerová Dlouho jsem se necítila takhle mladá, řekla královna Lvů Balzerová Eliška Balzerová: Nechci být tváří kosmetické firmy, chci hrát Balzerová si zahraje královnu Alžbětu
01.03.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (214 článků) , Michaela Maláčová (259 článků)