Článek

Dispečerka ZZS to přehnala se samoopalovákem: Po experimentu se musela koupat v bělidle!

 
Dispečerka záchranné služby Kelsey Chambersová (19) si chtěla zkrátit čas v domácí karanténě zkrášlováním sebe sama. Devatenáctiletá rodačka z anglického Newcastlu si koupila samoopalovací krém a natřela se jím. Několik hodin po aplikaci se na sebe podívala a zůstala v šoku stát. Její tvář se zbarvila do sytě hnědé barvy!
13.05.2020 05:35 |

podobné články

Podobné články

Dispečerka linky 155 vedla porod po telefonu

 
Horkou chvíli zažila v sobotu večer dispečerka zdravotnického operačního střediska v Kladně, když na linku 155 zavolal nastávající tatínek, aby zajistil partnerce sanitku na odvoz do porodnice. V době telefonátu však již porod probíhal, a tak jej dispečerka vedla na dálku.
25.08.2013 18:15 |

podobné články

Tři mumie u stolu! Rodinu našli omotanou toaletním papírem namočeným v bělidle

 
Pohled jak z bizarního hororu se naskytl policistům, kteří vešli do panelákového bytu tříčlenné rodiny. Muž a dvě ženy tam seděli omotaní toaletním papírem namočeným v bělidle. Podobně zřízený byl i nábytek.
22.11.2012 07:10 |

podobné články

Mladík si vystřelil z linky 155, k údajnému bezvědomí spěchal lékař, záchranáři i inspektor provozu

 
Ve čtvrtek v 17.39 h přebírá dispečerka zdravotnického operačního střediska tísňové volání o pomoc z Náměstí 14. října v Praze 5, kde údajně v parku zkolaboval 19letý mladík. Volající mladý muž velmi přesvědčivě uvádí, že kamarád přestal dýchat. Dispečerka na místo ihned vysílá v setkávacím systému lékaře, posádku rychlé zdravotnické pomoci a inspektora provozu.
07.11.2014 10:15 |

podobné články

Mladík si vystřelil z linky 155, k údajnému bezvědomí spěchal lékař, záchranáři i inspektor provozu

 
Ve čtvrtek v 17.39h přebírá dispečerka zdravotnického operačního střediska tísňové volání o pomoc z Náměstí 14.října v Praze 5, kde údajně v parku zkolaboval 19letý mladík. Volající mladý muž velmi přesvědčivě uvádí, že kamarád přestal dýchat. Dispečerka na místo ihned vysílá v setkávacím systému lékaře, posádku rychlé zdravotnické pomoci a inspektora provozu.
07.11.2014 12:40 |

podobné články

„Když při hovoru zemře volající, nedá se to zapomenout.“ Dispečerka Hanka (53) je u záchranky už 30 let

 
Když Hana Kónyová (53) studovala na zdravotní sestru, lákala ji práce v záchranné službě. „Chtěla jsem jezdit v sanitce za pacienty, být u těch případů hned na začátku,“ svěřila se pro Blesk.cz. Nakonec se jí přání vyplnilo, avšak trochu jinak, než původně chtěla. Už 30 let totiž působí coby dispečerka tísňové linky 155. Je to nakonec opravdu právě ona, s kým potenciální pacient přijde do styku jako první, i když jen přes telefon.
30.12.2017 05:30 |

podobné články

Josef Ježek: Knihkupec, který se (ne)přestal koupat

 
Filmoví fajnšmekři, kteří pamatují činnost filmových klubů v 70. letech minulého století, si možná vzpomenou na zajímavý švédský film režiséra Jarle Kukleho Knihkupec, který se přestal koupat. Příběh starého mládence, jehož jedinou vášní je koupat se s kamarády každou neděli nahý v potoce, než do jeho života vstoupí žena. Ve filmu je to stejné jako v životě: Za vším hledej ženu – Cherches la femme!
20.02.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Ježek (84 článků)

Umouněná od popela, ale kominík to není? Ne, to není Popelka, ale Jessica Simpson, která to přehnala se samoopalovákem!

 
Ačkoliv zpěvačka a příležitostná herečka Jessica Simpson (33) byla vždy idolem mužů, dnes je dvojnásobnou matkou, která se snaží chytit ujíždějící vlak. Nejenže během dvou těhotenství značně přibrala, ale teď se snaží své půvaby z mládí dohnat nánosem barev-laků.
12.10.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (151 článků)

Přijde vám to v pořádku? Manžel Jessicy Simpson hází svým miminem, jako by to byl balón

 
"Zpěvačka a herečka":http://www.extra.cz/umounena-od-popela-ale-kominik-to-neni-ne-to-neni-popelka-ale-jessica-simpson-ktera-to-prehnala-se-samoopalovakem "Jessica Simpson":http://www.extra.cz/tema/jessica-simpson (34) se na sociální síti pochlubila už několika fotkami, na kterých její manžel hází s malým synem do výšky několika metrů.
26.09.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (151 článků)

ZZS MSK: Děti v Karviné srazil automobil

 
Tři posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly dnes (úterý 27.5.) před polednem u dopravní nehody v Karviné. Po tři čtvrtě na dvanáct přijali operátoři ZZS informaci o střetu osobního automobilu s několika dětmi na přechodu pro chodce na ulici Hornická. Pomoci ihned vyjely dva týmy záchranářů z karvinského stanoviště ZZS. První posádka byla na místě během čtyř minut od nahlášení události.
27.05.2014 16:40 |

podobné články

Lusková (Realisté): Děti jako oběti experimentu inkluze

 
Je konec školního roku, česká společnost má za sebou jeden rok experimentu s dětmi, experimentu inkluzivního vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Ptám se, komu to prospívá?
27.06.2017 13:15 |

podobné články

Na závodech motocyklů v Těrlicku zasahovali třikrát záchranáři

 
Jen před několika týdny zasahovaly posádky ZZS MSK u tragické nehody během motocyklových závodů v Ostravě. V neděli 3.8. musely vyjíždět na jiný podnik, a sice Těrlický okruh, který probíhal na Karvinsku. Záchranáři tam byli během několika hodin hned u tří havarovaných závodníků. Ve dvou případech u nich musela zasahovat nejen pozemní posádka ZZS, ale také letecká záchranná služba.
03.08.2014 21:40 |

podobné články

U vážné nehody dvou vozů u Štěchovic zasahoval vrtulník LZS

 
Ve Štěchovickém kopci, tedy mezi Štěchovicemi a Slapy na Praze venkov, došlo v sobotu odpoledne k čelnímu střetu dvou vozidel. Na místo zamířily nejbližší hlídky OO PČR, DI PČR, posádky ZZS Středočeského kraje a ZZS ASČR a také hasiči. Operační středisko na místo zároveň vyslalo jednotky HZS Středočeského kraje ze stanic Jílové a Dobříš, které posílily dobrovolné jednotky ze Štěchovic a Hradištka. Hasičům komplikoval práci fakt, že v prakticky stejnou dobu byl v Kamenném Přívoze ohlášen požár, stanice z Jílového tak musela zamířit právě tam.
09.08.2014 17:45 |

podobné články

Muže našli záchranáři v bezvědomí, žena se oxidem uhelnatým přiotrávila jen lehce

 
Posádky ZZS MSK zasahovaly dnes večer (úterý 14.10.) u intoxikace oxidem uhelnatým v Opavě. O události bylo operační středisko informováno po dvacáté hodině. Na udanou adresu ihned vyjela posádka rendez-vouz a nejbližší skupina rychlé zdravotnické pomoci, obě z opavských stanovišť ZZS. Následně musela být přivolána ještě další zdravotnická posádka.
15.10.2014 01:20 |

podobné články

Divoká party v Plzni: Když došel alkohol, žena vypila Savo. Následovala krutá reakce

 
Stává se, že během mejdanu člověk vypije kdeco. Ovšem strážníci městské policie v Plzni si během úterní dopolední služby vyslechli příběh, nad kterým jen rozum stál. Jistá žena totiž kromě alkoholu požila i čisticí prostředek Savo. Po bělidle se jí rázem udělalo zle. Zvracela a třásla se. Nakonec musela být převezena do nemocnice.
12.07.2016 15:30 |

podobné články

Miss Eliška Bučková se vyzná: Kouzla se samoopalovákem!

 
Modelka Eliška Bučková (27) se netají tím, že se o sebe pečlivě a hlavně ráda stará. Používá kvalitní kosmetiku na obličej, vlasy a tělo a také používá samoopalovací krémy, jejichž aplikování zručně předvedla na vlastní sestře.
24.01.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1097 článků)

To je ale blondýna! Kráska (36) si samoopalovákem vypálila na nohu »Adidas«

 
Opálit se snadno a rychle! To je heslo samoopalovacích krémů, ovšem jejich aplikace často končí katastrofálně. To je případ Kimberley Davis (36), která nanesla samoopalovací krém a šla do posilovny. Ráno se probudila s opáleným logem Adidas na noze!
25.05.2018 19:45 |

podobné články

PŘEHLED KOUPÁNÍ: Kvalita vody je různá, někde už se nesmí koupat

 
Přibývá míst, kde se nedoporučuje koupat kvůli špatné kvalitě vody.
08.07.2011 12:20 |

podobné články

HIT! Lidé přišli na to, jak se koupat, i když je chladno

 
Máte doma na zahradě bazén a je vám líto, že se v něm nemůžete koupat ještě v září nebo říjnu? Snadná pomoc…
03.08.2011 05:45 |

podobné články

Vedro žene lidi k vodě: Kde se můžete koupat a kterým místům se raději vyhnout?

 
Pařáky v Česku vystřídaly deštivé počasí, povodněmi zasažené oblasti pomalu vysychají. Současné vedro je ale k nevydržení a kdo má volno, upaluje k vodě. Ne všechny nádrže a rybníky jsou ke koupání, tady je přehled, kde se koupat můžete a kterým místům byste se měli raději vyhnout.
19.06.2013 11:15 |

podobné články