Článek

Diana Rytířová: Cílevědomá máma z Ulice

 
Když se fanoušci seriálu dozvěděli, že do seriálu Ulice nastupuje Bára Seidlová, která bude ztvárňovat roli Diany Rytířové, mnohým divákům vyrazila dech. Zpočátku nesympatická žena si ale získává své publikum.
26.11.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Seidlová (42 článků) , Diana Diana (204 článků)
Podobné články

Vášnivé shledání v Ulici: Jana zjistí na vlastní kůži, jak těžké bude loučení

 
Diana Rytířová si pro svou dceru vysnila jinou budoucnost než tu, kterou si sama Jana vybrala. I když se zpočátku zdálo, že Janino rozhodnutí její matka akceptuje a snaží se ji podpořit, byla to jen přetvářka. Bublal v ní vztek a ten se dostane na povrch v 4130. dílu Ulice. Diana ale nebude jediná, která bude na Janu křičet.
13.10.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (204 článků)

Komentátor Práva: Cílevědomá ČSSD a Nečas zajíkající se zlobou

 
Ve zcela jiném světle, než je její mediální obraz rozhárané party, se představila ČSSD během téměř týdenní obstrukce. Snad jen ve volební kampani v roce 1998 byla podle komentátora deníku Právo Alexandra Mitrofanova tak cílevědomá a disciplinovaná. Naopak premiér Petr Nečas odhalil tvář muže zajíkajícího se zlobou vůči levici.
08.11.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9374 článků)

Dceru Čepka vychovával Rytíř: Od táty jsem utekla jako holka!

 
V Kostele svatého Cyrila a Metoděje v pražském Karlíně se včera sloužila zádušní mše za zesnulého textaře Zdeňka Rytíře (†69), kterou uspořádala vdova Helena Rytířová( 62). Nechyběla tam ani dcera Petra, kterou textař vychovával a kterou má Rytířová z prvního manželství s legendárním hercem Petrem Čepkem (†54). Výtvarnici a počítačovou grafičku Petru Čepkovou (41) jsme požádali o rozhovor.
18.10.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čepek (33 článků)

Rytířová otevřeně o vášnivé lásce k Petru Čepkovi (†54)!

 
Její manželství s Petrem Čepkem (†54) nemělo dlouhého trvání. Helena Rytířová (65) vedle sebe potřebuje muže z jiného těsta, přesto na svého prvního manžela vzpomíná ráda. Prozradila, čím ji okouzlil a co na něm dodnes obdivuje.
20.01.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čepek (33 článků)

Druhá manželka Petra Čepka (†54) Helena Rytířová (69): Prozradila, díky čemu vypadá pořád skvěle!

 
Jejím prvním mužem byl herec Petr Čepek (†54) a druhým textař Zdeněk Rytíř (†69). Momentálně Helena Rytířová (69) žije s průkopníkem rokenrolu Pavlem Sedláčkem (80), píše kuchařky a doma nahrává audioknihy. Prozradila dokonce, zda má za sebou plastiky, nebo dobře vypadá naprosto přirozeně.
31.07.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čepek (33 článků) , Pavel Sedláček (36 článků) , Zdeněk Rytíř (41 článků)

Diana Kobzanová si dává pauzu v rádiu, na delší dobu opouští Česko

 
Moderátorka Diana Kobzanová (32), která je zvyklá zpovídat hosty v show Drzá Diana na Óčku, se sama stala hostem talkshow. S Janem Krausem si povídali jako zkušení kolegové, oba ostatně pracovali v jednom rádiu. Diana Kobzanová si teď ale na Frekvenci 1 dává pauzu.
27.06.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1174 článků) , Diana Kobzanová (604 článků)

Meghan touží být druhou Dianou! Kopíruje její šatník i slova! Ale tvrdí opak...

 
Obléká se jako Diana, mluví jako Diana, dělá interview jako Diana, ale není to Diana. Kdo to je? No přece Meghan (39), vévodkyně ze Sussexu! Po zesnulé matce prince Harryho (36) kopíruje šatník i chování, nosí její šperky... To vše s jediným cílem: Chce se prý stát druhou Lady Di!
22.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1455 článků) , Diana Diana (204 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Lesbická herečka z Ulice už není lesbička! V reálu se živí jako prostitutka! Dělá všechno za pár stovek!

 
"Hvězda seriálové Ulice":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-blbka-svetlana-se-vraci-k-malemu-kasparkovi-a-skinhedskej-stat-ma-samozrejme-pravdu "Diana Korbelová":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova se živí jako prostitutka.
05.11.2014 12:36 |

podobné články

Prostitutka Diana z Ulice je prý v posteli nemožná! Víme, na co si zákazníci stěžují!

 
Když na herečku "Dianu Korbelovou":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (18) z Ulice prasklo, že si "přivydělává jako prostitutka v luxusním privátu na Vinohradech":http://www.extra.cz/hvezda-ulice-na-kterou-prasklo-ze-je-slapka-na-nove-skoncila, tak oponovala tím, jak ji sex baví a že má více zákazníků než holka, která tam maká několik let. Ve skutečnosti to ale asi pravda úplně nebude. Víme, na co si její zákazníci stěžují.
08.11.2014 19:46 |

podobné články

Prostitutka Korbelová z Ulice: Nova se s ní zítra drsně rozloučí!

 
Televize Nova se v seriálové "Ulici":http://www.extra.cz/tema/ulice zítra rozloučí s mladičkou herečkou "Dianou Korbelovou":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (19), na kterou "prasklo, že když netočí, tak se živí v centru Prahy jako prostitutka":http://www.extra.cz/prostitutka-diana-z-ulice-je-pry-v-posteli-nemozna-vime-na-co-si-zakaznici-stezuji.
26.11.2014 21:03 |

podobné články

Badinková z Ordinace do Ulice? Je určitá naděje ...

 
Vrátí se sympatická herečka k postavě Lenky Hejlové do nekonečného seriálu Ulice? Coby MUDr. Alena Rytířová z projektu Ordinace v růžové zahradě má jasno!
30.10.2018 12:20 |

podobné články

Herečka z Ulice Diana Korbelová: Proč se živím prostitucí?

 
Sex Diana Korbelová (18), Marie z nováckého seriálu Ulice, miluje! Jak deník Aha! včera exkluzivně informoval, přivydělává si jako prostitutka. Za hodinu jí zaplatíte 1500 korun! Co na sebe práskla jednomu ze zákazníků?
06.11.2014 05:10 |

podobné články

Herečka Diana Korbelová z Ulice: Proč začala s prostitucí? Sex ji prý baví!

 
Hereckým světem hýbe nová aféra! Herečka a tanečnice Diana Korbelová (18), známá svou rolí v seriálu Ulice, si přivydělává jako placená společnice. Jeden hodinový akt s ní vyjde 1500 korun! S médii sice nemluví, ale zákazníkům na sebe práskne první poslední. Co řekla jednomu z nich?
06.11.2014 05:15 |

podobné články

Herečka z Ulice Diana Korbelová: Proč se živím prostitucí? Konec na Nově...

 
Sex Diana Korbelová (18), Marie z nováckého seriálu Ulice, miluje! Jak deník Aha! včera exkluzivně informoval, přivydělává si jako prostitutka. Za hodinu jí zaplatíte 1500 korun! Co na sebe práskla jednomu ze zákazníků?
06.11.2014 09:30 |

podobné články

Kurtizána z Novy Korbelová: Facebook promluvil! Prodává se chlapům, v soukromí ale raději uléhá s děvčaty!

 
Aktuálně "nejslavnější prostitutka Česka":http://www.extra.cz/zaplatil-jsem-si-sex-s-hvezdou-ulice-brutalne-me-kourila-k-s-kani-jsme-se-dostali-az-ve-druhem-kole-a-pak-to-prislo, kladenská hvězdička novácké Ulice "Diana Korbelová":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (18) má nejen netradiční brigádku ve vinohradském privátku, ale zřejmě i sexuální preference.
06.11.2014 14:30 |

podobné články

O prostitutce Dianě z Ulice už píší zahraniční weby! Co by za to jiné herečky daly

 
Česká republika je čím dál tím víc profláknutá. "Po úspěchu s Pražskými roztahovačkami":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova, o kterých psal anglický server Dailymail, máme na "účtu" další zářez! Na Dailystar dali hned na úvodní stránku prostitutku "Dianu Korbelovou":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (18) z Ulice.
07.11.2014 20:46 |

podobné články

Skandál Diany Korbelové z ULICE: Zpovědi mužů, kteří jí platili!

 
Přestože Diana Korbelová (18) alias Marie Domská z Ulice tvrdí, že za sex si nechává platit pouhé dva měsíce, z reakcí jejích klientů je zřejmé, že je v oboru zkušenější víc, než by se zdálo. „Získala jsem zákazníky rychleji než holka, která tu dělá nejdéle,“ chlubí se sama Diana, která si říká Ester.
08.11.2014 05:10 |

podobné články

25 tisíc měsíčně z Ulice jí nestačilo: Prostitucí Diana vydělá 2x tolik!

 
Za deset měsíců si Diana Korbelová (18) natáčením seriálu Ulice vydělala čtvrt milionu. To jí ale zřejmě nestačí, a tak se pod přezdívkou Estrer začala věnovat nejstaršímu řemeslu.
09.11.2014 07:25 |

podobné články