Diamantová liga: Hejnová s Bábou triumfovali, Špotáková druhá

Výkon 53,29 posunul českou běžkyni do čela letošních světových tabulek, navíc znamená nový český rekord. Z výhry se radoval i výškař Bába, oštěpařka Špotáková zaházela nejlépe v letošní sezoně.
08.07.2011 20:50 |

Oštěpařka Špotáková ovládla podruhé v kariéře Diamantovou ligu

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála mítink v Birminghamu a podruhé v kariéře ovládla prestižní seriál Diamantová liga. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla druhá.
26.08.2012 15:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Diamantová liga pokračuje. Beží i neporazitelná Hejnová

Sotva skončilo mistrovství světa v atletice, rozjíždí se ve Stockholmu opět Diamantová liga. A posledního mítinku před finálovými závody v Curychu a Bruselu se ve čtvrtek zúčastní také tři v Moskvě úspěšní čeští reprezentanti včetně šampionky Zuzany Hejnové, která bude chtít prodloužit sérii neporazitelnosti na dvanáct závodů.
21.08.2013 13:00 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Začíná Diamantová liga, v Dauhá jsou i tři české atletky

V Dauhá dnes odstartuje úvodním mítinkem atletická Diamantová liga. V Kataru se představí i tři české reprezentantky - oštěpařka Barbora Špotáková, tyčkařka Jiřina Ptáčníková a diskařka Věra Cechlová.
14.05.2010 09:35 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Věra Cechlová (7 článků)

Diamantová Špotáková!

Nikdo na ni nemá! Barbora Špotáková (31) si kromě toho, že je zlatá z Londýna, může říkat i diamantová. Včera totiž vyhrála i další oštěpařský závod Diamantové ligy v Birminghamu hodem 66,08 metru a o celkovou výhru v seriálu už nemůže přijít. Sladká prémie 800 tisíc korun určitě taky neurazí.
27.08.2012 12:08 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Hejnová medaili ještě neslavila. Čeká ji Diamantová liga

Medailistka z londýnské olympiády Zuzana Hejnová si na velké oslavu musí počkat. Má před sebou ještě další důležité závody. Jsou před ní tři závody Diamantové ligy.
21.08.2012 08:05 |

Atletická Diamantová liga pokračuje druhým závodem v Šanghaji

Atletická Diamantová liga, seriál prestižních mítinků, pokračuje v neděli druhým podnikem v čínské Šanghaji.
15.05.2011 09:20 |

Diamantová liga je tady, v Dauhá a Šanghaji čeští atleti nebudou chybět

Již v pátek začíná prestižní atletická Diamantová liga. Úvodní podnik hostí katarské Dauhá a o dva dny později se na špičkové sportovní výkony mohou těšit diváci v čínské Šanghaji.
14.05.2015 12:14 |

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (12 článků)

Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

DIAMANTOVÁ LIGA: Špotáková třetí, Bolt vyhrál stovku

Oštěpařka Barbora Špotáková vstoupila na mítinku Diamantové ligy v Římě do sezony výkonem 63,38 metru a třetím místem.
26.05.2011 22:55 |

Jankovi je rok, Bára Špotáková jde zase házet. A má dlouhé vlasy!

Česká atletická královna chce znovu vyhrávat. Oštěpařka Barbora Špotáková se po mateřské dovolené vrací od dětských plínek na velké stadiony. První závod po porodu si odbyla už vloni v září v Domažlicích. Teď ji ale čeká Diamantová liga v Římě!
01.06.2014 08:50 |

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Diamantová Hejnová: Česká čtvrtkařka vyhrála v Šanghaji!

Atletka Zuzana Hejnová zvítězila na druhém mítinku Diamantové ligy v Šanghaji v běhu na 400 metrů překážek v nejlepším světovém výkonu roku 53,79 sekundy.

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, Hejnová byla v Curychu druhá

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník atletické Diamantové ligy. V Curychu obsadila druhé místo, zatímco její jediná konkurentka v boji o celkové prvenství Kara Pattersonová předvedla až devátý nejdelší pokus 59,50 metru a nepostoupila ani do užšího finále. Američanka mohla jedině v případě svého vítězství v dnešním závodu světovou rekordmanku ohrozit.
20.08.2010 13:30 |

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |