Devils i díky gólu Eliáše dělí jedna výhra od finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey vyhráli v pátém utkání semifinále play off NHL i díky gólu Patrika Eliáše na ledě NY Rangers 5:3, ujali se vedení v sérii 3:2 na zápasy a dělí je jediná výhra od finále Stanley Cupu. Postup si mohou Ďáblové vybojovat v pátek před vlastními fanoušky.
24.05.2012 09:40 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků)

New Jersey porazilo Rangers a od finále Stanley Cupu ho dělí jediná výhra

Hokejisté New Jersey Devills porazili na soupeřově ledě New York Rangers 5:3 a ve finálové sérii Východní konference Stanley Cupu vedou 3:2 na zápasy.
24.05.2012 05:05 |

Devils s třemi Čechy v sestavě si zahrají finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey postoupili po devíti letech do finále Stanleyova poháru. Devils v pátečním utkání play off NHL porazili na svém ledě New York Rangers 3:2 po prodloužení a nejlepší celek Východní konference vyřadili 4:2 na zápasy. New Jersey, jež má v kádru české trio Patrik Eliáš, Petr Sýkora, Marek Židlický, se ve finále střetne s Los Angeles a série o nejslavnější pohár začne v noci ze středy na čtvrtek.
26.05.2012 10:10 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

Gólman Vancouveru Luongo: Po Stanley Cupu už natahujeme konečky prstů

Už jen jediná výhra dělí hokejisty Vancouveru od zisku Stanley Cupu. Podaří se jim už v noci v Bostonu vyhrát nejslavnější hokejový pohár?
12.06.2011 11:55 |

Čisté konto! Králové dobyli New York, ke Stanley Cupu jim chybí krok

Hokejisté Los Angeles Kings vyhráli na ledě New Yorku Rangers třetí finále Stanley Cupu 3:0 a už jen jedno vítězství je dělí od zisku trofeje.
10.06.2014 08:25 |

Philadelphii dělí jedna výhra od postupu do finále Stanley Cupu

Po třinácti letech si mohou hokejisté Philadelphie zopakovat účast ve finále Stanleyova poháru. K postupu se Flyers přiblížili po sobotním utkání, v němž uspěli na ledě Montrealu 3:0 a v sérii se ujali vedení 3:1 na zápasy. K zisku důležitého třetího bodu je nasměroval dvěma góly útočník Claude Giroux.
23.05.2010 10:45 |

Chicago dělí jedna výhra od finále Východní konference NBA

Chicago jen jediná výhra dělí od vytouženého finále, ve kterém Bulls nebyli od zlaté éry Michaela Jordana.
11.05.2011 09:10 |

Osobnosti: Michael Jordan (49 článků)

Ďáblové z New Jersey jsou ve finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey Devils porazili na domácím ledě New York Rangers 3:2 po prodloužení, stali se vítězi Východní konference a zahrají si s Los Angeles Kings o Stanley Cup.
26.05.2012 10:50 |

08.06.2013 07:20 |

Finále Stanley Cupu vysílá NOVA Sport a VOYO. Sledujte!

Finále Stanley Cupu aneb líté boje mezi Boston Bruins a Chicago Blackhawks sledujte exkluzivně na NOVA Sport a VOYO. Čtyři Češi a tři Slováci, Jaromír Jágr s Davidem Krejčím proti Michaelu Frolíkovi a Michalu Rozsívalovi, Zdeno Chára proti Michalu Handzušovi a Mariánu Hossovi.
17.06.2013 09:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2683 článků) , Marián Hossa (26 článků) , Zdeno Chára (43 článků) , Michal Rozsíval (41 článků) , David Stanley (9 článků)

Beckham tleskal, Králové otáčejí! Obhájce Stanley Cupu už ztrácí

Hokejisté Los Angeles porazili ve 3. finále Západní konference play off NHL Chicago 4:3 a vedou v sérii nad obhájci trofeje 2:1. A David Beckham dal přednost Stanley Cupu před finále Ligy mistrů!
25.05.2014 10:40 |

Osobnosti: David Beckham (1065 článků)

BOSTON přejel TAMPU a dělí ho jediná výhra od finále NHL

Hokejisté Bostonu na domácím ledě porazili Tampu Bay 3:1, v sérii vedou 3:2 na zápasy a jediná výhra je dělí od postupu do finále.
24.05.2011 07:55 |

Senát si připomene výročí úmrtí generála Aloise Eliáše

V pondělí 19. června 2017 to bude přesně 75 let od smrti legionáře a protektorátního předsedy vlády Aloise Eliáše. Ten byl jako jediný premiér okupované Evropy popraven nacisty za odbojovou činnost. Místopředseda Senátu Ivo Bárek v souvislosti s výročím úmrtí generála Eliáše pověsí v pondělí v 11.00 hod. na zeď Kolovratského paláce, kde sídlila Eliášova vláda a kde je pamětní deska, věnec.
14.06.2017 16:15 |

Osobnosti: Ivo Bárek (18 článků) , Alois Eliáš (8 článků)

Letci ve čtvrtém finálovém duelu Východní konference NHL vyhráli v Montrealu 3:0 a vedou v sérii 3:1.
23.05.2010 08:45 |

Rangers v prodloužení udolali Montreal a jedna výhra je dělí od finále Stanley Cupu

Hokejisté New Yorku Rangers zdolali ve čtvrtém finálovém utkání Východní konference NHL na svém ledě Montreal 3:2 v prodloužení a v sérii vedou už 3:1 na zápasy.
26.05.2014 10:40 |

Jágr končí ve Stanley cupu, dál jdou Eliášovi Devils

New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3:1 (série 4:1)
09.05.2012 06:30 |

Basketbalisty Bostonu dělí jedna výhra od semifinále NBA

Basketbalisty Bostonu dělí jediná výhra od postupu do finále Východní konference NBA. V úterý vyhráli na palubovce nejlepšího týmu základní části Clevelandu 120:88 a v sérii se ujali vedení 3:2 na zápasy.
12.05.2010 11:00 |

Basketbalisty Miami dělí od triumfu v NBA jediná výhra

Tým Miami vyhrál čtvrté utkání finále NBA nad Oklahomou 104:98 a od triumfu jej dělí jedna výhra.
20.06.2012 07:55 |

Trio českých Ďáblů touží po Stanley Cupu. V cestě ale stojí rozjetí Králové

Dnes v noci vypukne v zámoří první finálová bitva o hokejový Stanley Cup. Ta proti sobě svede dva vyrovnané týmy - New Jersey Devils a Los Angeles Kings.
30.05.2012 18:05 |

Králové z Los Angeles získali Stanley Cup. Eliáš má smůlu

Hokejisté Los Angeles Kings deklasovali na domácím ledě New Jersey Devils 6:1, celou sérii vyhráli 4:2 na zápasy a poprvé v historii se radují ze zisku Stanley Cupu.
12.06.2012 07:10 |