Článek

Dětský vrah Barunky (†13) z Kmetiněvsi je na svobodě! Místní se bojí, odborníci bijí na poplach

 
Nekrofilní sadista, trestanec a dětský vrah. Tím vším je dnes už dospělý R. P., který ve svých 13 letech v Kmetiněvsi brutálně zabil a po smrti znásilnil svoji kamarádku a spolužačku Barborku (†13). Teď je R. P. na svobodě poté, co si odpykal trest za loupežné přepadení. Místní mají strach z jeho návratu do rodné obce.
13.05.2020 15:50 |

podobné články

Podobné články

Vzkaz starosty z Kmetiněvsi vrahovi Barunky (†13): Ukaž se tu a čeká tě lynč!

 
Od brutální vraždy v Kmetiněvsi uplynulo deset let. Vrah Barunky N. (†13) Robin P. (nyní 22) je už 4 roky na svobodě a lidé ze vsi ho nenávidí. „Kdyby se tu ukázal, čekal by ho lynč,“ řekl v rozhovoru pro Blesk starosta Luděk Kvapil.
05.01.2014 05:45 |

podobné články

Vrah Barunky (†13) z Kmetiněvsi: "V kriminále bude kápo!" říká dozorce

 
Spáchal ten nejtěžší zločin, jako 12letý zabil a zneužil spolužačku Barunku (†13) z Kmetiněvsi. Byl ještě dítě, proto unikl trestu a do 19 let byl v léčebně. Od té doby, za pouhé čtyři roky, byl Robert P. již 4krát souzen. Třikrát dostal podmínku, minulý týden natvrdo 3 roky. V lochu bude ale prý kápo...
27.10.2014 05:05 |

podobné články

Vrah Barborky (†13) z Kmetiněvsi je na svobodě: Odmala byl chladný a jiný, popsal spolužák

 
Na začátku roku 2004 Českem otřásla strašlivá vražda teprve třináctileté Barborky. V Kmetiněvsi ji tehdy zavraždil o rok mladší R. P., trest za to si ale nikdy neodseděl. Případ po letech znovu nabírá na obrátkách. Vrah, který ve vězení seděl za loupežné přepadení a krádeže, jde na svobodu! O Barborce promluvil její spolužák. Místní se prý bojí, že by se muž po propuštění do obce mohl vrátit.
10.04.2020 05:15 |

podobné články

Deset let od vraždy v Kmetiněvsi: Vrah běhá na svobodě, víme kde!

 
Odporná vražda v Kmetiněvsi na Kladensku před deseti lety zahýbala Českem. Tehdy dvanáctiletý Robin P. zabil 1. ledna spolužačku Báru N. (†13). Mrtvou pak znásilnil. Soud ho sice poslal na léčení, ale on je teď na svobodě. Blesk ho vypátral. Podle zákona ale nemůže ukázat jeho tvář!
01.01.2014 21:00 |

podobné články

Suverenita zakoupila nové dresy pro fotbalisty z Kmetiněvsi

 
V úterý odpoledne přijela předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková do Kmetiněvsi a před tradičním utkáním Červení - Žlutí slavnostně - a s přáním úspěchů a dobrých výsledků - předala krásné nové dresy Kmetiněves 1991, které Suverenita zakoupila a darovala pro podzimní utkání. V září v nich hráči Kmetiněvsi nastoupí do utkání proti AMFOŘE Praha.
31.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (629 článků)

Dětský vrah z Kmetiněvsi jde na svobodu! Nekrofilní sadista ubodal a znásilnil Barborku (†13)

 
Psal se leden 2004, když nyní devětadvacetiletý R. P. ve svých teprve dvanácti letech zavraždil svou třináctiletou spolužačku Barborku N. (†13) v Kmetiněvsi. Za čin nebyl nikdy souzen, ani odsouzen a ani potrestán. Naopak skončil za mřížemi kvůli loupežnému přepadení, krádeži a dalším činům. Tresty za ně si odseděl a nyní míří na svobodu.
07.04.2020 12:50 |

podobné články

Starosta Kmetiněvsi o propuštění dětského vraha: Bojím se ho, vracet by se neměl!

 
Po dlouhých šesti letech se vrátil do společnosti. Dětský vrah z Kmetiněvsi, který na počátku roku 2004 sprovodil ze světa nebohou třináctiletou Barunku, byl propuštěn. Odpykal si tresty za loupeže a krádeže, ale kvůli nezletilosti mu vražda prošla. Starosta obce, v níž se děsivý čin odehrál, promluvil pro Blesk.cz o tom, co si o propuštění nyní dospělého R. P. myslí. Luděk Kvapil se nezdráhal ani prozradit, jak na vraha v obci nahlížejí...
07.04.2020 18:20 |

podobné články

ZPOVĚĎ: Vrah z Kmetiněvsi má stále návaly agresivity, říká jeho kamarád z ústavu

 
TV Nova se podařilo natočit exkluzivní rozhovor s mužem, který strávil nějakou dobu ve výchovném ústavu spolu s Robertem P. - mladíkem, který ve třinácti letech v Kmetiněvsi brutálně zavraždil svoji stejně starou spolužačku. Nebezpečný násilník přitom tento týden, po čtyřech letech na svobodě, skončil ve vazbě kvůli ozbrojené loupeži.
13.04.2014 22:15 |

podobné články

Skončil mu trest ve vězení: Propustili vraha z Kmetiněvsi!

 
Vrah spolužačky (†13) Robin P. (29) z Kmetiněvsi je údajně zase na svobodě! Podle informací Aha! mu včera skončil trest za krádež.
08.04.2020 05:20 |

podobné články

Ve věku 84 let zemřela první představitelka Barunky Nataša Tanská

 
V 84 letech ve středu zemřela spisovatelka, dramatička, scenáristka a herečka Nataša Tanská. Informaci potvrdila Dana Ratajová, pracovnice pražského Domova Sue Ryder, kde Tanská strávila poslední roky svého života. Na úmrtí Tanské upozornila Česká televize. Tanská, která vystupovala pod pseudonymem Jana Danková, byla první filmovou představitelkou Barunky ve filmovém zpracování povídky Babička spisovatelky Boženy Němcové.
18.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (112 článků) , Nataša Tanská (4 články) , Jana Němcová (98 článků)

Slíbil jsem, že ji doprovodím, až půjde do školy: Pavel Burda vzpomíná na hledané dcery (7 a 10)

 
Pavla Burdu okolnosti dohnaly až na jednu ze služeben pražské policie. Tam 10. ledna ohlásil pohřešování svých dvou dcer Kristinky (7) a Barunky (10). Přes tři roky už je neviděl. Jejich matka se s nimi podle jeho informací i podle informací policie skrývá v zahraničí bez jakéhokoliv kontaktu. Dosud otec hnědooké a tmavovlasé Kristinky a modrooké blondýnky Barunky nemohl příliš dělat, a to kvůli trvajícím soudům. Až začátkem letošního roku mu svitla naděje, že by se s dětmi mohl znovu po letech setkat, soud mu obě holčičky pravomocně svěřil do péče, a tak rozjel pátrání.
14.01.2019 05:45 |

podobné články

Vrah z Kmetiněvsi už běhá mezi námi!

 
Je volný, může jít kam chce a žít normální život. Sadistický vrah Robin P. (19), který před šesti lety ubodal a znásilnil v Kmetiněvsi na Kladensku spolužačku Báru (†13), opustil v pátek brány výchovného ústavu!
22.01.2010 22:20 |

podobné články

Zmizení Aničky: V podezření byl také vrah z Kmetiněvsi!

 
Při vyšetřování vraždy a znásilnění Aničky Janatkové (†9) kriminalisté prověřovali i možnost, že pachatelem je vrah z Kmetiněvsi na Kladensku, který před sedmi lety jako třináctiletý chlapec brutálně znásilnil a zavraždil dívku (†13).
16.04.2011 12:15 |

podobné články

Vrah z Kmetiněvsi po 10 letech: Pokud kašle na léčbu, může znovu zabíjet!

 
Je vrah z Kmetiněvsi nebezpečný okolí i 10 let po vraždě? Může znovu zaútočit? Pokud se neléčí, tak ANO! Blesku to potvrdil ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích Martin Hollý.
07.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hollý st. (6 článků)

Vrah Barborky z Kmetiněvsi znovu udeřil!

 
Pražská policie zatkla dva nebezpečné recidivisty. Jak zjistila TV Nova, jedním z nich je nechvalně proslulý vrah z Kmetiněvsi.
10.04.2014 11:40 |

podobné články

Vrah z Kmetiněvsi konečně za mřížemi: Soud ho poslal do vazby za loupež!

 
Nejprve brutální vražda a znásilnění kamarádky, teď přepadení a loupež. Vrah malé Barborky z Kmetiněvsi Robin P. (23) je zjevně nenapravitelný. Soud ho dnes i s kumpánem poslal do vazby.
10.04.2014 15:05 |

podobné články

Vrah z Kmetiněvsi se zpovídá z loupeže: U přepadení jsem nebyl!

 
Nejdřív brutální vražda a znásilnění kamarádky, teď loupežné přepadení. Vrah malé Barborky z Kmetiněvsi Robin P. (23) je zjevně nenapravitelný. Včera ho v klepetech přivedli před soud.
16.09.2014 06:45 |

podobné články

Vrah z Kmetiněvsi, který znásilnil třináctiletou dívku: Odsoudili ho za přepadení!

 
Jako nezletilý zavraždil a znásilnil svou třináctiletou spolužačku Barborku v Kmetiněvsi. Usvědčil ho pak dopis, který poslal jejím rodičům a na kterém byla jeho DNA. Teď byl kmetiněvský vrah Robert P. odsouzen za loupežné přepadení. Odpykat si má tři roky ve vězení! Jeho komplic Tomáš S. dostal 4,5 roku.
23.10.2014 16:35 |

podobné články

Charity bijí na poplach, mrazy vyprázdnily jejich zásoby oblečení pro potřebné

 
Zásoby teplého oblečení pro lidi bez domova a další potřebné se v řadě místních organizací Charity ztenčily kvůli mrazům tak, že pracovníci dobročinných organizací bijí na poplach. Darované věci se teď ve skladech nestačí ohřát, ihned putují k novým majitelům. Ve Valašském Meziříčí zprovoznili šatník Charity i o sobotách a nedělích.
03.02.2012 13:50 |

podobné články