Článek

Dětská hvězda Amanda Bynes je těhotná: Bývalá narkomanka ukázala snímek z ultrazvuku

 
Bývalá dětská hvězda a vyléčená narkomanka a alkoholička Amanda Bynes (33) oznámila, že čeká dítě. Informaci sdělila fanouškům na Instagramu zveřejněním snímku z ultrazvuku, ten ale později smazala. Těhotenství potvrdil i její snoubenec Paul Michael, kterého herečka poznala na protialkoholním léčení a s nímž nedávno zásnuby zrušila jen proto, aby se zasnoubili znovu.
18.03.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků) , Paul Michael (3 články) , Michael Paul (1 článek) , Paul Michael (1 článek)
Podobné články

Ztroskotaná hvězda Amanda Bynes se zasnoubila: Ukázala muže snů i obří prsten

 
Někdejší hvězda Hollywoodu Amanda Bynes se zasnoubila. Na sociální síti se nejprve pochlubila zásnubním prstenem s obřím kamenem a den na to ukázala svého vyvoleného. Zdá se, že Bynes se konečně vzpamatovala a začíná žít skutečný život.
23.02.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zrušení zásnub ji zničilo: Zdevastovaná Amanda Bynes má znovu nastoupit do léčebny

 
Dětská hvězdička Amanda Bynes (33) je na tom opět zle. Po nedávném zrušení zásnub a rozchodu s přítelem Paulem Michaelem byla u soudu a bylo jí nařízeno nastoupit do psychiatrické léčebny. Amanda sice původně souhlasila a hlásit se měla už v průběhu víkendu, podle amerického deníku The Blast ale se soudem a svými rodiči, kteří jsou vzhledem k omezení svéprávnosti jejími opatrovníky, přestala spolupracovat.
10.03.2020 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes slaví 34. narozeniny: Bývalou dětskou hvězdu drogy změnily k nepoznání

 
Dětská hvězda Amanda Bynes slaví 34. narozeniny. Bývalá herečka, která si kariéru i život zničila závislostí na drogách a alkoholu, má být údajně už vyléčená, dodnes ji ale trápí psychické problémy. Ty se ještě zhoršily poté, co otěhotněla. Byla totiž zbavená svéprávnosti a s péčí o dítě jí mají pomáhat její rodiče, jejichž život se kvůli dceři změnil v jízdu na divoké horské dráze.
03.04.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zásnuby, údajné těhotenství a pak zpátky do léčebny: Herečka Amanda Bynes o sobě opět dala vědět fanouškům

 
Amanda Bynes  (34) se po nějaké době opět ozvala fanouškům prostřednictvím Instagramu. Před pár měsíci byla na sociální síti hodně sdílná. Pochlubila se snoubencem , a dokonce i snímkem z ultrazvuku . Pak se ale na nějaký čas odmlčela.
26.05.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zásnuby vydržely pouhé tři týdny: Amanda Bynes se rozešla s partnerem, kterého poznala v léčebně

 
Někdejší dětská hvězda Amanda Bynes  (33) na Valentýna šokovala fanoušky, když oznámila zásnuby . Následujícího dne představila světu i snoubence Paula Michaela , s nímž se na sklonku loňského roku seznámila v léčebně. Zamilovanost ale neměla dlouhého trvání. O pouhé tři týdny později se rozešli. Z hereččina instagramového účtu také zmizely všechny jejich společné fotografie.
09.03.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes si znetvořila obličej: Nechala si vytetovat příšernost, není v tom ale sama

 
Někdejší filmová hvězda Amanda Bynes (33) nepřestává šokovat. Když zrovna neexperimentuje s účesy, tak si nechá zohyzdit obličej. Na tvář si nechala vytetovat opravdu příšerné tetování. Není ale zdaleka jediná celebrita, která si zasáhla do obličeje.
16.02.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Herečka Amanda Bynes zavinila několik dopravních nehod a hrozí jí vězení

 
Herečka Amanda Bynes (26), kterou můžete znát například z komedie Co ta holka chce, byla obviněna ze zapříčinění dvou dopravních nehod, od kterých ujela. Za to jí hrozí rok za mřížemi.
07.09.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Herečka Amanda Bynes má údajně vážné psychické problémy

 
Americká herečka Amanda Bynes (26), kterou můžete znát například z filmu Co ta holka chce, neprožívá zrovna šťastné období. Poté, co měla nedávno potíže se zákonem, se dokonce objevily informace, že má vážné psychické problémy.
25.09.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zbláznila se? Zkouřená Amanda Bynes házela z okna ve 36. patře vodní dýmku. Skončila na psychiatrii

 
Herečka Amanda Bynes je poslední dobou jako utržená ze řetězu. Zatímco nedávno překvapila své fanoušky možná až příliš intimními fotografiemi zaslanými na sociální síť, tentokrát se dokonce dostala do potyčky s policií. Po požití drog, nejspíš většího množství marihuany, totiž v noci na pátek vyhodila ven z okna svého newyorského apartmánu ve 36. patře téměř půlmetrovou vodní dýmku.
24.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes se zbláznila! Za drogy a výtržnictví byla zatčena policií

 
Americká herečka Amanda Bynes se opravdu zbláznila! Nic jiného nelze říci na její nepochopitelné chování. Alkohol, drogy, nahota, urážlivé poznámky a nakonec zatčení newyorskou policií.
28.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Vykouří třicet jointů denně a jede v kokainu, tvrdí nejlepší přítel rebelující herečky Amandy Bynes

 
Mrazivé svědectví o drogové závislosti herečky Amandy Bynes poskytl novinám Sunday People její blízký přítel Jonathan Jaxson. O hvězdě seriálu The Amanda Show, která je nyní kvůli svému nezvladatelnému chování umístěna v psychiatrické léčebně, prozradil, že její závislost přesahuje veškerou mez. Denně prý vykouří i více než třicet jointů, které navíc prokládá kokainem.
05.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Idol dívčích srdcí Zac Efron se už pět měsíců tajně léčí ze závislosti na alkoholu

 
Když se někdo v dětském věku stane hvězdou filmů od "Disneyho":http://www.extra.cz/tema/disney, jeho následující kariéra je jasná. Viděli jsme to u "Britney Spears":http://www.extra.cz/tema/britney-spears (32), "Lindsay Lohan":http://www.extra.cz/tema/lindsay-lohan (28), "Amandy Bynes":http://www.extra.cz/tema/amanda-bynes (27), "Taylor Momsen":http://www.extra.cz/tema/taylor-momsen (20) a mnoha dalších. Dřív nebo později spadnou do "závislosti na drogách nebo alkoholu":http://www.extra.cz/tema/dzambulka, protože stát se milionářem ve věku, kdy ještě neumíte počítat ani do stovky, to se na člověku prostě podepíše.
19.09.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (162 článků)

Herečka s psychickými problémy oznámila po návratu z léčebny zásnuby: Kdo jí navlékl tento diamant, je ale záhadou

 
Herečka Amanda Bynes (33) oznámila v pátek prostřednictvím Instagramu zásnuby se záhadným neznámým. Bývalá dětská filmová hvězda sdílela na svém profilu fotku prstenu s obřím diamantem, k níž napsala: „Zasnoubená s láskou mého života.“
15.02.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Dětskou hvězdu zdevastovaly drogy a alkohol: Takhle se na ní podepsal zub času!

 
Amanda Bynes (32) začínala jako hvězda dětských filmů a během krátké doby se vyšvihla na výsluní. Šla doslova z role do role a všichni režiséři jí předpovídali slibnou budoucnost a perfektní kariéru. Jenomže jak už to u těchto hvězdiček bývá, tak i Amanda propadla drogám a alkoholu. Několikrát byla zatčena policií a hospitalizována. Jak je na tom herečka v současnosti?
03.12.2018 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

První rozhovor poté, co se zhroutila: Dětská hvězda otevřeně promluvila o svých depresích

 
Super náhradník (v angličtině Ona je muž) je jeden z jejích nejpopulárnějších filmů, ale herečka Amanda Bynes (32) si slávu po jeho zveřejnění prý moc neužila. V interview pro magazín Paper uvedla, že se propadla do hlubokých depresí. Kvůli čemu? Kvůli tomu, jak ve filmu v roli muže (šlo vlastně o dvojroli, kdy se její ženská postava vydávala za svého bratra) vypadala. To samo o sobě svědčí o hereččině křehké psychice.
25.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zásnuby zrušili po třech týdnech, a teď tohle: Herečka i její partner sdíleli snímek z ultrazvuku

 
S Amandou Bynes  (33) je to opět jako na houpačce. Na sklonku loňského roku začala být někdejší herecká hvězda sdílnější na sociálních sítích. Vrátila se z léčebny, kde zjevně poznala svou novou lásku . O několik týdnů později nečekaně oznámila zásnuby. Ty však vydržely pouhé tři týdny . A týden po jejich zrušení už vypadá všechno zase jinak.
18.03.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zasnoubená herečka s psychickými problémy opět míří k soudu: Ráda by nabyla svéprávnosti

 
Dětská herecká hvězdička Amanda Bynes na Valentýna oznámila zásnuby s Paulem Michaelem a nepřestává se sledujícími na Instagramu sdílet novinky ze svého soukromí. Poté, co představila snoubence , se svěřila, že si domluvila schůzku se soudcem, s nímž chce projednat nabytí svéprávnosti.
25.02.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Co to má znamenat? Biatlonová kráska Gábina Soukalová ukázala fotku z ultrazvuku

 
Včerejší aprílový den nenechaly bez povšimnutí známé dámy, které své fanoušky na sociální síti nachytaly s informací, že čekají miminko. Biatlonistka Gabriela Soukalová, která chodí s badmintonistou Petrem Koukalem, ukázala fotku ultrazvuku a Ornella Koktová  (22) uvedla, že je ve třetím měsíci těhotenství a ukázala fotku svého bříška.
02.04.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (171 článků) , Petr Koukal (171 článků) , Gabriela Koukalová (411 článků) , Gabriela Petre (32 článků)

Porotkyně britského Talentu Amanda Holden neuhlídala šaty a v přímém přenosu ukázala ňadro. Foto bez cenzury v galerii!

 
Porotkyně soutěže Británie má talent "Amanda Holden":http://www.extra.cz/tema/amanda-holden (42) si během posledního přímého přenosu zažila to, co je noční můrou všech živáků. Nečekané situace, které zachytí kamera. Přesně to se stalo oblíbené porotkyni, když se ponořila do hodnocení soutěžících a neuvědomila si, že se výstřih jejích šatů poněkud zvětšil.
10.06.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Holden (23 článků)