Článek

Děti si otevřely whiskey na hřišti a popíjely: Odvedla je policie

 
Ne zrovna dobrý nápad měla partička nezletilých na dětském hřišti v Praze 8. Během jejich schůzky všech osm dětí popíjelo z lahve whiskey a ještě před příjezdem strážníků obtěžovali své okolí řvaním a hlasitým smíchem. Ten je přešel, když na místo dorazila městská policie. Postupně poté zamířili na policejní služebnu. Každý z nich měl asi půl promile alkoholu. Kromě problémů s rodiči si také vysloužili tučnou pokutu.
10.05.2017 18:20 |

podobné články

Podobné články

Ministerstvo financí: ČR obdržela v prvním pololetí z EU o 16,7 miliardy více než odvedla

 
V průběhu prvního pololetí 2017 obdržela České republika z rozpočtu EU příjmy ve výši 39,5 mld. Kč a současně odvedla do evropského rozpočtu 22,8 mld. Kč. ČR tak v první polovině roku 2017 obdržela o 16,7 mld. Kč více, než do evropského rozpočtu odvedla.
31.07.2017 22:15 |

podobné články

Elán slaví 30 let. Jožo Ráž: Chci pít už jen whiskey

 
"Jediné, co si v životě ještě přeju, je sedět doma v křesle, pít whiskey a kouřit kubánský doutník," řekl Blesk.cz frontman kapely Elán Jožo Ráž (56). Slovenská skupina dlouho odmítala nabídky na muzikál, ale pak se našel sponzor a muzikanti kývli. Jsou spolu už třicet let.
06.05.2011 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (110 článků)

Nealkoholická whiskey

 
Skotský výrobce přichází na trh s nealkoholickou whiskey. Cílovými spotřebiteli by měli být lidé, kterým pití alkoholu zakazuje náboženství. Arkay, jak se výrobek nazývá, by měl na pulty celého světa dorazit 1. prosince letošního roku.
07.11.2011 12:05 |

podobné články

Johnny Depp chce být pohřben do bedny od whiskey

 
Johnny Depp (48) chce na svém pohřbu všechny truchlící opít sudem irské whiskey. Chce jí mít na trachtě tolik, aby se všichni řádně zlili a byli veselí. Před šesti roky se sám musel rozloučit s kamarádem Hunterem S. Thompsonem, jemuž pro rozprášení popela do vzduchu nechal vyrobit kanón.
16.11.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (811 článků)

Severoirská palírna zavřela na den brány, aby uspořádala jedinečný hudební festival

 
I takhle se dá uspořádat hudební festival. V severoirské vesničce Bushmills uspořádala tamější destilérka ve čtvrtek hudební festival, kam pozvala fanoušky své whiskey z celé Evropy. Festival Bushmills Live tak uzavřel běžnou bránu do destilérky a místo prohlídek výroby whiskey se dvě části palírny změnily na malé koncertní sály, kde se bavily stovky hostů.
22.06.2013 18:30 |

podobné články

Královna Alžběta není žádná prudérní babča: Papeži dala flašku whiskey!

 
Britská královna Alžběta II. se před víkendem zastavila ve Vatikánu. S manželem princem Philipem navštívili papeže Františka a setkání na přání obou stran bylo velmi neformální se značně uvolněným protokolem. Během půlhodinové konverzace si hlava anglikánské církve a hlava katolické církve vyměnili dárky. Alžběta dostala pro pravnuka prince George – následníka trůnu – kamenný glóbus s křížem. Papeži předala skotskou whiskey z jejího soukromého hradu Balmoral.
08.04.2014 12:00 |

podobné články

GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries získala Old Smuggler Whiskey

 
Po té, co společnost GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries začala od 1. ledna distribuovat na českém a slovenském trhu vyhlášený italský vermut Garrone, posílila nyní v tomto svém segmentu distribučních značek o další prestižní značku. Do svého pestrého distribučního portfolia získala Old Smuggler Whiskey.
22.06.2014 19:00 |

podobné články

Pohřeb Lemmyho Kilmistera z Motörhead: Do rockového nebe ho vyprovodily stovky litrů vypité whiskey

 
Před kalifornskou kaplí ve Forest Lawn se v sobotu podávala whiskey. S hudební legendou Lemmym Kilmisterem, který podlehl agresivní formě rakoviny, se naposledy loučila rodina, ale i mnoho rockových hvězd jako Slash, Ozzy Osbourne, Dave Grohl... Spoustu fanoušků vyslyšelo výzvu kapely a Lemmyho zapili v hospodě, kde pohřeb sledovali v přímém přenosu na YouTube.
10.01.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (286 článků) , Lemmy Kilmister (13 článků)

Divoká oslava Silvestra: Kostková nasávala přímo na jevišti! Whiskey přímo z flašky

 
Poslední den roku byl v muzikálu Mýdlový princ veselý. Herci dostali povolení improvizovat a výjimečně si zavdat rovnou na jevišti. Tereza Kostková (40) tak popíjela irskou whiskey.
02.01.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (806 článků)

Muž si pověsil před byt znak whiskey Jack Daniels. Sousedi si ho spletli s vlajkou ISIS

 
Ke zvláštnímu nedorozumění došlo mezi fanouškem americké whiskey a jeho sousedy ve švýcarském Curychu. Muž si z lásky k vyhlášenému moku Jack Daniels pověsil před svůj dům vlajku s logem firmy a sousedi jej začali obviňovat z propagandy a extremismu. Vlajku si totiž spletli se znakem teroristického hnutí Islámský stát.
04.10.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Daniels (4 články)

Pád skladu zničil až 9000 sudů s whiskey. Pálenka ohrožuje i spodní vody

 
Až 9000 sudů s whiskey nepřečkalo zhroucení skladu v americkém městě Bardstown ve ve státě Kentucky. Zprávu přinesl web britské televize Sky News. Proud alkoholu zalil zdejší kopec a existují obavy, že by se oblíbená tekutina mohla dostat do zdejších spodních vod.
25.06.2018 00:35 |

podobné články

Kubera? 100 cigaret, 15 kafí, whiskey, skoro nejedl! Teplice truchlí a vyprávějí. Ale došlo i na „Muslice“. Máme FOTO

 
REPORTÁŽ "Všem je to líto. Na druhou starnu se nelze divit, že to vzalo tak rychlý konec. Kouřil sto cigaret denně, vypil patnáct kafí a večer whiskey, přičemž skoro nejedl." To je jeden komentář z mnoha dalších, které Parlamentní listy nasbíraly mezi občany Teplic. Právě oni měli k právě zesnulému předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi velmi blízko.
22.01.2020 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1083 článků)

Kubera? 100 cigaret, 15 kafí, whiskey, skoro nejedl! Teplice truchlí a vyprávějí. Ale došlo i na „Muslice“. Máme FOTO

 
REPORTÁŽ „Všem je to líto. Na druhou starnu se nelze divit, že to vzalo tak rychlý konec. Kouřil sto cigaret denně, vypil patnáct kafí a večer whiskey, přičemž skoro nejedl.“ To je jeden komentář z mnoha dalších, které Parlamentní listy nasbíraly mezi občany Teplic. Právě oni měli k právě zesnulému předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi velmi blízko.
22.01.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1083 článků)

V dubnu se otevřely půjčovny kol ČD na střední a severní Moravě

 
Od 1. dubna se zájemcům otevřely půjčovny kol na severní a střední Moravě. České dráhy letos rozšiřují nabídku půjčoven, po roční odmlce se otevřely dvě nové půjčovny v Moravskoslezském kraji, nabídku rozšiřuje také Olomoucký a Zlínský kraj.
09.04.2015 12:07 |

podobné články

Půl roku žil na letišti. Syřana odvedla policie a chce ho deportovat, azyl žádá v Kanadě

 
Malajsijská policie odvedla Syřana Hasana Kuntara z mezinárodního letiště v Kuala Lumpuru, kde tento šestatřicetiletý Syřan žil od března. Oznámil to v úterý ředitel malajsijského imigračního úřadu, který čeká, až policie ukončí výslech. Úřad pak rozhodne, zda bude Kuntar deportován. Kuntar je v cizině, aby se vyhnul vojenské službě v Sýrii. Podle informací webu BBC se nyní snaží získat azyl v jiné zemi. Jeho příběh obletěl v posledních měsících média v celém světě.
02.10.2018 20:45 |

podobné články

Policie vtrhla na úřad přes dotace, tři lidi odvedla v poutech

 
Policie v úterý ráno vtrhla na úřad Regionálního operačního programu Sevrozápad v Ústí nad Labem. Podle státní zástupkyně Lenky Bradáčové odvedla tři lidi v poutech.
03.07.2012 09:10 |

podobné články

Ostuda! Hanba! křičela žena na Zemana. Odvedla ji policie

 
Červené karty, nápisy „Hnůj“ a další a také urážlivé pokřiky čekaly na Miloše Zemana v závěru jeho návštěvy Kraje Vysočina. Jednu z protestujících proti prezidentovi republiky odvedla dokonce policie. Křičela na Zemana, že je ostudou.
26.06.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23853 článků)

Poradna pro zoufalé muže: Žena mi odvedla dítě. Jde o únos?

 
(Pravidlená rubrika každý čtvrtek) OTÁZKA: Soudím se o dítě a matka ho zatím odvedla na neznámé místo. Syna už jsem tři měsíce neviděl. Jde o únos, případně o jiný trestný čin?
10.02.2010 22:45 |

podobné články

Z EU Česká republika v první polovině roku dostala dvojnásobek toho, co odvedla

 
Česká republika v prvním pololetí letošního roku odvedla do rozpočtu Evropské unie (EU) 18,7 miliardy korun a získala 41,4 miliardy korun. V pondělí o tom informovalo ministerstvo financí (MF).
09.08.2010 15:20 |

podobné články