Článek

Detaily smrti české podnikatelky na Bali: Kamile Mortimer se stala osudnou drsná srážka s kamionem

 
Smrt české podnikatelky Kamily Mortimer na indonéském ostrově Bali zaujala i zahraniční média. V noci na neděli se stala obětí nehody, když na motocyklu narazila do nákladního automobilu. K události došlo na křižovatce v oblasti Buleleng, motorka Češku podle vyšetřovatelů při odbočování neposlouchala. Napsal o tom zpravodajský web BNN.
12.11.2023 17:55 |

podobné články

Podobné články

Tragická smrt známé české podnikatelky. Kamila Mortimer si potrpěla na luxus, osudnou se jí stala jízda na motorce na Bali

 
Zemřela česká influencerka a reklamní manažerka Kamila Mortimer. Podle zdrojů eXtra.cz se jí stala osudnou nehoda na motorce na Bali. Žena byla dobře známá i ve světě showbyznysu, na Instagramu měla téměř pět tisíc sledujících.
12.11.2023 10:25 |

podobné články

Tragická smrt Kamily Mortimer: Vanda Janda se o nehodě dozvěděla první, má podivný vzkaz

 
Během tragické dopravní nehody zemřela na indonéském ostrově Bali česká influencerka a reklamní manažerka Kamila Mortimer. O jejím úmrtí informovala na svém Instagramu návrhářka Vanda Janda, která měla v minulosti ke Kamile velmi blízko. „Byla jsem první osobou, které díky vizitkám v kabelce volali lámanou angličtinou se sdělením, kterému jsem nechtěla věřit,“ napsala.
13.11.2023 10:45 |

podobné články

Smrt Kamily Mortimer: Dlouhé hodiny se ji snažili oživit, i když už to bylo zcela beznadějné

 
Spousta známých českých osobností truchlí od chvíle, co se dozvěděly, že během tragické dopravní nehody 12. 11. zemřela na indonéském ostrově Bali česká influencerka a reklamní manažerka Kamila Mortimer (56). Zdravotníci na Bali přitom podle nejnovějšího svědectví pro eXtra.cz dělali možné i nemožné, aby ji zachránili. 
13.11.2023 18:05 |

podobné články

Pro zesnulou Kamilu Mortimer truchlí i Monika Babišová: Slíbila jsem jí, že s ní poletím, říká

 
Prosluněná dovolená se změnila ve smutnou záležitost s tragickým koncem. Na indonéském ostrově Bali přišla o život česká reklamní manažerka a influencerka Kamila Mortimer (†56). Narazila na motorce do nákladního automobilu a svým zraněním později v nemocnici podlehla. Její náhlá smrt zasáhla také manželku politika Andreje Babiše (69), Moniku Babišovou (49), jak upozornil Blesk.
14.11.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Kamile přišly peníze: Odmítli jí je dát, je jí prý jen čtrnáct!

 
Dceři Kamile (14) spořila peníze na spořícím účtu poštovní spořitelny, teď jí je poslali složenkou, ale pošta je odmítla vyplatit. Byly určené Kamile do vlastních rukou, ta ale ještě nemá občanku. A její mámě Zdence Panochové (36) řekli, že má smůlu...
11.09.2016 05:05 |

podobné články

REŽISÉR SERIÁLU VYPRÁVĚJ JE PO SMRTI! Dolenský (✝47) zemřel po čelní srážce s kamionem!

 
Známý režisér Martin Dolenský (✝47) zemřel při cestě na chalupu. Osudnou se mu stala srážka s kamionem.
10.04.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dolenský (21 článků)

Výpověď podnikatelky: Paní ředitelka Pancová mi říkala, že se musí dělit. Prý s Rathem

 
MF DNES přináší svědectví podnikatelky Ivany Salačové, které rozkrývá korupční praktiky na středočeském krajském úřadě. Novináři deníku se dostali k policejní výpovědi obviněné podnikatelky, popisující, jak to bylo se slavnou krabicí od vína, se kterou později policisté zatkli známého středočeského hejtmana Davida Ratha.
26.03.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4629 článků)

Dojemná slova Heleny Vondráčkové či zdrcená Dagmar Havlová: Slavní oplakávají smrt známé podnikatelky

 
Když v neděli ráno obletěla Česko zpráva, že zemřela známá influencerka a především podnikatelka Kamila Mortimer, zdrtilo to řadu slavných jmen. Dojemná slova do nebes například poslala své kamarádce Helena Vondráčková, ke které se přidala i podnikatelka Diana Kállay. Na Instagramu vyjádřily smutek i například Elizabeth Kopecká, Eva Decastelo či Dagmar Havlová.
12.11.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1047 článků) , Eva Decastelo (1061 článků) , Dagmar Havlová (1499 článků) , Diana Diana (270 článků)

Kamile (23) postupně ochabují svaly: Přesto vyvrací předsudky o hendikepovaných lidech

 
Spinální muskulární (svalová) atrofie (SMA) patří mezi vrozené nemoci, které zásadním způsobem zasahují do života lidí s tímto onemocněním. Ochabování a ubývání svalstva má za následek nejen potíže s hybností, ale i řadu dalších potíží. Kamile Bockové (23) diagnostikovali SMA, když jí byl rok a půl. Se zdravotními těžkostmi se už vyrovnala a vlastní jinakost dokáže vnímat pozitivně. V současnosti Kamila pomáhá prostřednictvím práce pro linku důvěry také ostatním smířit se s jejich nemocí. Zároveň chce upozornit, že i dospělí lidé se SMA mohou žít kvalitní život, a vyvrátit mýty, které kolem nemoci panují.
09.08.2021 05:10 |

podobné články

Srážka osobáku s kamionem: Voják z povolání předjížděl kolonu a nestihl se zařadit!

 
FOTOGALERIE: Hrozivá nehoda se stala v sobotu mezi slovenskými obcemi Dargové a Sečovce. Čelně se tam srazilo osobní auto a kamionem. Na vině je řidič osobního vozu.
12.01.2014 11:55 |

podobné články

Řidička (†57) nepřežila čelní srážku s českým kamionem: Zemřela na místě

 
Čelní srážka s českým kamionem se stala osudná řidičce (†57) osobního auta Daewoo Matiz. K tragické nehodě došlo v pondělí mezi obcemi Boleráz a Bíňovce ve slovenském okrese Trnava.
29.05.2017 19:10 |

podobné články

30 let od „sametu“ české podnikatelky dohnaly Západ

 
REPORTÁŽ Výlučně mužský svět, kde pro ženy s jejich intuicí není místo – takové předsudky o podnikání v České republice po třiceti letech od pádu socialismu už dávno neplatí, shodly se účastnice tiskové konference pořádané Českomoravskou asociací podnikatelek a manažerek. České podnikatelky dohnaly západní Evropu a drží krok. Některé stereotypy však zůstávají.
27.11.2019 20:05 |

podobné články

Sopka na Bali se probrala k životu. Letecký provoz na ostrově je ochromen

 
Sopka uvěznila na indonéském ostrově Bali tisíce turistů, píše agentura AFP. Celkem 16 letů z Bali a na Bali bylo v pátek zrušeno pro sopečný popílek, který vulkán chrlí do ovzduší.
28.01.2011 11:05 |

podobné články

Problém v exotickém ráji: Bali bojuje s rozmachem pandemie, epidemiolog chce karanténu

 
Ostrov Bali v Indickém oceánu patří mezi jedno z turisticky nejvyhledávanějších míst na světě, ročně sem zamíří miliony návštěvníků. Lákají je zlatavé pláže i azurová teplá voda, v době pandemie ale pláže i moře zejí prázdnotou a podle mnohých současné Bali připomíná éru 80. let minulého století, kdy ostrov jako exotický ráj a oblíbená destinace teprve čekal na své objevení. V celé Indonésii, pod kterou spadá i Bali, nebývale narůstá počet případů koronaviru, uvedl list Daily Mail.
07.10.2020 17:45 |

podobné články

Dramatická srážka lyžařů: Češka nehodu nepřežila, krajan je v nemocnici

 
Spadla při jízdě na lyžích v Rakousku, než stihla vstát, smetl ji jiný lyžař, který neměl nejmenší šanci ji vidět. Ženě se srážka stala osudnou. Muž, který se na nehodě podílel, je v nemocnici.
06.03.2015 19:05 |

podobné články

České podnikatelky porovnají v soutěži své úspěchy

 
České podnikatelky porovnají své úspěchy dosažené v posledních čtyřech letech, začíná soutěž Ocenění českých podnikatelek - OCP.
06.06.2012 12:55 |

podobné články

Víme, kdo jsou české podnikatelky

 
Agentura Helas s.r.o. představila nejúspěšnější české podnikatelky, 100% majitelky společností, které uspěly v 7. ročníku soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK. Soutěž byla založena v roce 2008. Jejím cílem hlavním je podpora českých žen, podnikatelek.
07.11.2014 11:36 |

podobné články

České podnikatelky budují hrdé Česko!

 
5. listopadu proběhl slavnostní galavečer 8. ročníku celorepublikového projektu Ocenění Českých Podnikatelek. Nejúspěšnější české podnikatelky získaly ocenění ve třech kategoriích podle velikosti firmy a také tři speciální ocenění pod patronací generálního a hlavních partnerů projektu. OCP bylo založeno v roce 2008 a jeho cílem je podpora českých podnikatelek.
13.11.2015 12:05 |

podobné články

České podnikatelky chtějí rozšířit svůj byznys i za hranice Česka

 
Expandovat firmu znamená získat nové příležitosti a zvýšit hodnotu vašeho podnikání. Jak však najít nové trhy? Na co si dát pozor? Odpovědi hledaly české podnikatelky na regionálním setkání klubu Ocenění Českých Podnikatelek.
23.09.2016 16:00 |

podobné články