Článek

Detaily napadení chlapečka (4) na Petříně: Pes se mi vytrhl a šel si s tím dítětem hrát

 
Pes se na pražském Petříně vrhl na čtyřletého chlapce. Dítě skončilo ve vážném stavu v nemocnici, je v umělém spánku. Muž (58), který zvíře venčil, utekl, prý zpanikařil. Pes mu totiž ani nepatří. Muž se ale sám přihlásil na policii a popsal jí, co se v osudný den stalo.
03.04.2021 16:20 |

podobné články

Podobné články

Pes brutálně napadl chlapce (4) na Petříně: „Vytrhl se a chtěl si hrát.“ Co řekl muž, který ho venčil?

 
S vážnými zraněními a v umělém spánku skončil ve čtvrtek v motolské nemocnici teprve čtyřletý chlapeček, na kterého na pražském Petříně zaútočil pes. Muž (58), který zvíře venčil, po útoku odešel pryč, pátrali po něm policisté. V pátek večer se policistům sám přihlásil. U výslechu uvedl, že pes se mu vytrhl z karabiny na vodítku a běžel za chlapcem, s nímž si chtěl údajně hrát. Dítě podle mužovy výpovědi začalo křičet, načež pes zaútočil. Jedná se o rasu liondog bull, je prý cvičený a v minulosti s ním nebyly žádné potíže.
03.04.2021 15:40 |

podobné články

Jeden z největších jeřábů v ČR je k vidění na Petříně. Staví most k lanovce

 
Na stavbě nového mostu pro lanovou dráhu na Petříně pracuje nevídaný stroj. Druhý největší jeřáb v Česku. Jeho přesun na vrch do stanice Nebozízek v noci na úterý nebyl jednoduchý. Demontováno muselo být několik lamp, které mu stály v cestě. Jeřáb bude na Petříně do páteční noci. Kromě samotného mostu musí usadit i nové nástupiště a vstupní schodiště.
21.01.2016 17:35 |

podobné články

Miliardář na Petříně: Janeček s Lilií vytáhli sáňky a vysmáli se Hamáčkově vyhlášce

 
V reakci na úterní události na Petříně, při nichž policisté rozehnali děti na bobech a lyžaře, se iniciativa sousedů z Malé strany, mezi něž patří například autor úspěšných kampaní Petr Václavek nebo skladatel a hudebník Varhan Orchestrovič Bauer (52), rozhodla ve středu vytáhnout sáně a boby a projet se po Petříně. Nechyběl mezi nimi ani miliardář Karel Janeček (47) a jeho partnerka Lilia Khousnoutdinova (32), kteří pro Extra.cz řekli pár slov.
10.02.2021 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (383 článků)

ŽIVĚ: Jak to vypadá na Petříně? Na bobech či sáňkách tu mohou dovádět děti i dospělí

 
Minulý týden vzbudilo pořádný rozruch sáňkování či lyžování na Petříně. Ani ne tak skutečnost, že proslulou pražskou horu berou Pražané doslova útokem, ale spíše vyjádření ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), že je to dle jeho mínění protizákonné. Jak později vyplynulo na povrch, sáňkovat, lyžovat či bobovat se na Petříně smí jen někde. Jak to tam nyní vypadá?
13.02.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2740 článků)

Pes přizabil chlapečka (4), dítě bojuje o život: Majitel zvířete zbaběle prchl, pomozte ho najít

 
Hrůzné chvíle zažívá maminka čtyřletého chlapce. Když se spolu byli projít na pražském Petříně, náhle na dítě zaútočil agresivní pes, který svou oběť pokousal na hlavě a hrudníku. Chlapec nyní leží ve vážném stavu v nemocnici. Mezitím pražští strážníci pátrají po totožnosti muže, kterému agresivní pes patří.
02.04.2021 15:45 |

podobné články

Chrise Browna zadržela policie za napadení, porušil tak podmínku

 
Rappera Chrise Browna, který je stále v podmínce za napadení zpěvačky Rihanny, zadržela v neděli policie. Spolu se svým bodyguardem měl fyzicky napadnout muže před hotelem ve Washingtonu. Další články k tématu: Chris Brown už Rihannu nechce, každý si prý půjde vlastní cestou Neustále miluju Rihannu, říká Chris Brown Chris Brown se veřejně omluvil za napadení zpěvačky Rihanny Chris Brown do vězení nepůjde, pomohlo mu přiznání útoku na Rihannu Chris Brown u soudu: Jsem nevinen, řekl k napadení Rihanny Zpěvačku Rihannu zmlátil její partner Chris Brown Soud osvobodil Chrise Browna, napadení muže byl jen přestupek
28.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (241 článků) , Chris Brown (173 článků)

Pes na Petříně brutálně napadl chlapce (4). Hledaný muž se přihlásil na policii: „Je mi to líto“

 
Otřesnými následky skončilo čtvrteční napadení teprve čtyřletého chlapce bojovým plemenem kousek od Petřínské rozhledny! Pes muže, po kterém policisté pátrali, chlapci způsobil závažná poranění a v nemocnici jej lékaři uvedli do umělého spánku. Na povrch vyplul i záznam tísňového volání na linku, kam svědek otřesný čin oznámil. V pátek v nočních hodinách pak policie uvedla, že hledaný muž se sám přihlásil.
02.04.2021 20:05 |

podobné články

FOTO: NEDOSTAL jízdenku z automatu. VYTRHL ho ze země!

 
Policie se zabývá případem čtyřiatřicetiletého muže, který poškodil automat na jízdenky. Lomcoval s ním tak silně, že jej vytrhl ze země, řekla v pondělí agentuře Mediafax mluvčí brněnských městských strážníků Denisa Kapitančiková.
07.02.2011 10:00 |

podobné články

Daniela (9) dostala za vysvědčení pejska: Zloděj jí vytrhl štěně z náručí!

 
Smutno je Danielce M. (9) z Jirkova po pejskovi, kterého dostala za vysvědčení. Špatně mluvící školačce tříměsíční štěňátko vytrhl z náručí za domem, kde bydlí, mladý Rom (asi 25) a utekl.
02.08.2013 15:35 |

podobné články

Muž, kterého ve zlatnictví postřelili lupiči: Vytrhl jim tašku se šperky

 
Stále jsou na útěku! Dva muži, kteří v úterý kolem poledne přepadli zlatnictví v Uherském Hradišti, na místě zranili dva muže, kteří se jim snažili zabránit v útěku. Jeden z nich jim dokonce vytrhl tašku s lupem, zloději ho proto postřelili.
11.09.2015 10:01 |

podobné články

»Soucitný« zloděj: Mladíkovi vytrhl z rukou 20 tisíc, pár dvoustovek mu hodil k nohám

 
S pořádně otrlým zlodějem se setkal na plzeňském nádraží mladý muž (23). Tomu zatím neznámý muž vytrhl z ruky peněženku s hotovostí přes 20 tisíc korun. Pár dvoustovek mu hodil k nohám a odešel!
13.07.2017 15:35 |

podobné články

Šéf strážníků Prahy 1 se trestného činu nedopustil, rozhodl soud. Při konfliktu vytrhl řidiči mobil z ruky

 
Nevinen! Tak zní verdikt Obvodního soudu pro Prahu 1, který ve čtvrtek řešil kauzu šéfa Městské policie Prahy 1. Ten byl obžalovaný ze zneužití pravomoci úřední osoby, protože řidiči při konfliktu vytrhl z ruky mobilní telefon. Rozhodnutí není pravomocné.
15.11.2018 12:05 |

podobné články

Zeď v parku na Petříně zmizela: Dělila ho od zahrad Strahovského kláštera

 
Pražský magistrát nechal zbourat novodobou zeď, která dosud dělila park na Petříně se zahradami Strahovského kláštera. Podle vedení města tím práce v relaxační zóně nekončí, pokračovat budou také v příštím roce.
01.12.2016 21:15 |

podobné články

Na Petříně padl rekord v líbání, Havlovi jen přihlíželi

 
Nový český rekord v počtu dvojic líbajících se pod rozkvetlým stromem vytvořily páry, které se v sobotu sešly na pražském Petříně. Pod známou rozhlednou se během dne políbilo 711 párů, řekl organizátor akce Zdeněk Novák.
01.05.2010 17:40 |

podobné články

Hromadná líbačka na Petříně: Padl rekord!

 
Nový český rekord je překonán! A to v té nejpříjemnější disciplíně, v líbání. Pod rozkvetlými stromy se na Petříně vášnivě líbalo neuvěřitelných 711 párů!
01.05.2010 19:00 |

podobné články

Na Petříně překonali rekord. Líbalo se tam 711 párů

 
Nový český rekord v počtu dvojic líbajících se pod rozkvetlým stromem vytvořily páry, které se sešly na pražském Petříně.
01.05.2010 19:30 |

podobné články

Na Petříně padl rekord v líbání pod rozkvetlou třešní

 
Na pražském Petříně padl dnes odpoledne rekord v počtu párů líbajících se pod rozkvetlou třešní. Prvomájový polibek si na prostranství před rozhlednou dalo 108 párů. Byl tak překonán loňský rekord, kdy se tam v jeden okamžik líbalo 66 párů. Na splnění příslušných pravidel na místě dohlížel komisař pelhřimovské agentury Dobrý den, která české rekordy registruje.
01.05.2012 16:05 |

podobné články

Kinobus pod petřínským nebem už dnes večer

 
Letošní letní turné mobilního kina odstartuje dnes večer v Praze u rozhledny na Petříně projekce filmu Petra Nikolaeva Lidice. Kinobus do začátku září postupně navštíví až třiadvacet lokalit v Praze a blízkém okolí. Dalšími tituly na Petříně budou Hřebejkovy snímky Medvídek a Kráska v nesnázích.
10.06.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nikolaev (72 článků)

Další pocta zesnulému Havlovi. Na Petříně zřejmě vyroste socha životní velikosti

 
Bývalému prezidentu Václavu Havlovi se k ulicím, pomníkům a letišti zřejmě přidá další pocta. Spolek pro výstavbu sochy prezidenta zahajuje tažení na jeho plastiku v životní velikosti. Dílo by mělo vyrůst na pražském Petříně. Autorkou je sochařka Barbora Daušová.
10.11.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5973 článků)