Článek

Detaily náhlého úmrtí hvězdy Nagana Romana Čechmánka: Syn ho našel v apartmánu

 
V pouhých dvaapadesáti letech zemřel šampion z Nagana Roman Čechmánek. O víkendu tato zpráva zasáhla nejen hokejový svět, ale i všechny jeho fanoušky a širokou veřejnost. Jaká byla příčina úmrtí, to zatím není veřejně známé, policie však vyloučila cizí zavinění. Podle informací iSportu ho našel jeho syn Roman bez známek života v pronajatém apartmánu na Všemině.
13.11.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)
Podobné články

Zlatý hoch z Nagana David Moravec na pohřbu Čechmánka: Při smuteční řeči polykal slzy

 
Tak jako na soukromý život hokejové legendy Romana Čechmánka zavzpomínal jeho zeť Miloš, tak o jeho úspěších, nejen doma, ale i ve světě, promluvil brankářův kamarád, bývalý hokejista z týmu zlatých hochů z Nagana, David Moravec. Dojemné poslední rozloučení s věhlasným gólmanem proběhlo v obřadní síni zlínského krematoria, kde nechyběl ani tým eXtra.cz. 
19.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků) , David Moravec (15 článků)

Záhadná smrt Romana Čechmánka: Pitva do příčiny jeho skonu světlo nevnesla

 
Zdravotní pitva hokejového brankáře Romana Čechmánka prokázala, že nešlo o sebevraždu či cizí zavinění. Příčinu smrti hvězdy z Nagana policie zatím nechce prozradit. Informoval o tom web TN.cz.
15.11.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Záhadná smrt Romana Čechmánka: Pitva do příčiny jeho skonu světlo nevnesla

 
Zdravotní pitva hokejového brankáře Romana Čechmánka prokázala, že nešlo o sebevraždu či cizí zavinění. Příčinu smrti hvězdy z Nagana policie zatím nechce prozradit. Informoval o tom web TN.cz.
15.11.2023 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Kamarádi na něj zapomněli: Na pohřeb Romana Čechmánka nedorazil Jágr ani Hašek

 
Nejbližší přátelé české hokejové legendy Romana Čechmánka měli jedinečnou možnost naposledy se s ním rozloučit během pohřbu v jeho rodném Zlíně. Ze slavných jedniček ledního hokeje ale mnozí chyběli, včetně dalších zlatých hochů z Nagana. Na smuteční obřad se nedostavil Jaromír Jágr ani Dominik Hašek. Mezi těmi, kdo nezapomněli, byl například Jiří Šlégr, který eXtra.cz poskytl rozhovor. 
18.11.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3144 článků) , Dominik Hašek (558 článků) , Roman Čechmánek (26 článků) , Jiří Šlégr (470 článků) , Jiří Šlégr (471 článků)

Roman Čechmánek byl před smrtí na dně: Soudní tahanice s exmanželkou, dluhy a zdravotní problémy

 
Syn Roman byl o víkendu svědkem děsivého nálezu. V pronajatém apartmánu na Všemině našel bezvládně ležet svého otce Romana Čechmánka (†52), hokejového brankáře a šampiona z Nagana. Čechmánek byl později prohlášen za mrtvého, jaká byla příčina úmrtí, to však zatím není známo. Podle informací iSportu mělo jít o srdeční příhodu. Zajímavým zjištěním je, že jen čtyři dny po jeho skonu mělo proběhnout soudní jednání s bývalou manželkou Dagmar.
14.11.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Exmanželka zesnulého Čechmánka: Dagmar zkritizovala život po hokejistově boku

 
Pouze před pár dny otřásla světem sportu zpráva o úmrtí hokejisty Romana Čechmánka. Ten si v poslední době procházel náročným obdobím. Pouhé čtyři dny po jeho skonu se mělo konat soudní jednání s bývalou ženou Dagmar. Jak píše web iSport, ta se problematice komplikovaného vztahu po boku sportovce věnovala již před deseti lety.
17.11.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Čajánek a Blaťák v kauze gólmana Čechmánka: Sedm mega v trapu

 
U krajského v kauze vypovídali bývalí hokejisté Petr Čajánek (42) a obránce Miroslav Blaťák (35). Oba jako svědci v kauze kamaráda Romana Čechmánka (46), kterému hrozí za podvod 10 let za mřížemi.
09.02.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čajánek (35 článků) , Roman Čechmánek (26 článků) , Miroslav Blaťák (20 článků)

Podivné vztahy na pohřbu Čechmánka: Exmanželka Dagmar se stranila dětí i zbytku rodiny

 
V sobotu se ve zlínském krematoriu konal pohřeb slavného českého hokejisty Romana Čechmánka, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Kromě přátel se na smutečním obřadu nečekaně objevila i jeho bývalá manželka Dagmar, s níž strávil 30 let společného života a přivedl s ní na svět tři děti. Gólmanova exmanželka seděla zcela separovaně od celé rodiny. 
19.11.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Poslední momenty Čechmánka před náhlou smrtí. Vypadal zdravý, hráli jsme spolu ještě hokej, kroutí hlavou zdrcený kamarád

 
Bývalý průkopník vsetínského hokeje a strůjce někdejšího tamního extraligového zázraku Petr Husička šokoval přítomné na pohřbu zesnulého brankáře Romana Čechmánka (†52). Prozradil totiž nečekaný fakt, že jen pár dnů před skonem známého gólmana spolu hráli hokej. Informoval o tom deník Blesk.
20.11.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Tadeášek (†4 měs.) měl zemřít na syndrom náhlého úmrtí kojence: Lékařka řekla, proč je tak zrádný!

 
Syndrom náhlého úmrtí kojenců je skutečný postrach všech rodičů. Podle vedoucí lékařky oddělení fyziologických novorozenců Neonatologického oddělení Gynekologicko-porodnické kliniky VFN a 1. LF UK v Praze Markéty Lukšové jde o náhlé a neočekávané úmrtí dítěte do jednoho roku věku, u kterého se ani po provedené pitvě nepodaří nalézt příčinu úmrtí. Předběžné výsledky policejního vyšetřování ukázaly, že stojí také za smrtí Tadeáška (†4 měsíce) z Mělnicka.
08.06.2020 12:00 |

podobné články

Příčiny Syndromu náhlého úmrtí kojenců se dají vyšetřit, tvrdí expert

 
Jeden z našich nejznámějších odborníků na Syndrom náhlého úmrtí kojenců, docent Ivan Bouška přišel s velmi závažným obviněním. Tvrdí, je u nás znemožněno důkladné bádání po příčinách tohoto úmrtí.
23.05.2010 21:30 |

podobné články

Syndrom náhlého úmrtí: Na co upozornil hrozivý zážitek Nikol Leitgeb s jejím synem

 
Nikol Leitgeb (34) své fanoušky vyděsila oznámením, že její tříměsíční syn Tobias přestal dýchat. Tento zážitek upozornil na jednu nebezpečnou diagnózu. Syndrom náhlého úmrtí kojence je bohužel jev, který není zas tak ojedinělý. O co se vlastně jedná?
04.09.2021 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Tobias Tobias (55 článků)

Pohřeb Romana Čechmánka: Česko se loučí s hokejovou legendou z Nagana

 
Do hokejového nebe odešel legendární gólman Roman Čechmánek v pouhých 52 letech. Pohřeb se koná od 11:30 dne 18. listopadu v obřadní síni zlínského krematoria, kde se sejde celá hokejistova rodina i okruh jeho nejbližších přátel. Poslední rozloučení je neveřejné. Na místě je i redakce eXtra.cz.
18.11.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Syndrom náhlého úmrtí kojenců: Braňte se mu prevencí!

 
Devět měsíců těhotenství a radostného očekávání příchodu miminka. Porod proběhl bez komplikací, miminko je zdravé a má se čile k světu. Ani v nejbujnější fantazii si nepřipouštíte, že by se syndrom náhlého úmrtí kojence týkal právě vás.
15.02.2013 11:05 |

podobné články

Tragédie Romana Hamrlíka: Hvězdě Nagana zemřel devítiletý syn a zkrachovalo manželství

 
Bývalý český hokejový obránce Roman Hamrlík (47) si prošel těžkými životními etapami. Stejně jako Davida Pastrňáka, který přišel na konci června o novorozeného syna, podobná tragédie zastihla také šampiona z Nagana. K tomu všemu se mu navíc rozpadlo už druhé manželství. 
03.08.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hamrlík (43 článků) , David Pastrňák (124 článků)

Dojemné loučení dcery Romana Čechmánka se slavným tatínkem. Tady to měl nejraději, smutní

 
Hokejista Roman Čechmánek zemřel předčasně v pouhých dvaapadesáti letech. Jeho dcera Kateřina promluvila na hokejovém utkání, kde proti sobě stanuli Vsetín a Sokolov a zápas dostal název Zápas pro Romana. „Hokej miloval a tady to měl nejraději. Navždy zůstaneš v našich srdcích, tati,“ nechala se slyšet zdrcená dcera, jak informoval iSport.
16.11.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)

Záhadná smrt v dovolenkovém ráji: Ztracené rodiče s dětmi našli mrtvé na pokoji!

 
Rodina Sharpova z americké Iowy se rozhodla uniknout chladnému březnu ve slunném Mexiku. Z dovolené se však již nevrátili. Těla rodičů a jejich dvou malých děti byla nalezena ve čtvrtek v jejich pronajatém apartmánu. Ačkoliv není známá příčina jejich náhlého úmrtí, podle policie nešlo o násilnou smrt.
25.03.2018 13:05 |

podobné články

Syn vítěze z Nagana Kristian Reichel po premiéře v NHL: Je to neskutečný zážitek

 
Hokejový útočník Kristian Reichel si vychutnal nedělní premiéru v NHL v dresu Winnipegu, který doma porazil St. Louis 4:2. Třiadvacetiletý syn olympijského vítěze z Nagana a trojnásobného mistra světa Roberta Reichla šel startem v nejlepší lize světa ve stopách otce jako třetí Čech v historii. Před ním měl následovníka Jiří Bubla v Jiřím Šlégrovi a František Musil ve starším ze současné dvojice českých reprezentantů Davidovi.
20.12.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Reichel (24 článků) , Jiří Šlégr (470 článků) , František Musil (5 článků) , Jiří Šlégr (471 článků) , Jiří David (133 článků) , David David (1726 článků)

Kletba prokletého apartmánu, ze kterého zmizela Maddie, byla zlomena! Byt našel nového majitele

 
Nikdo ho nechtěl, protože měl pověst prokletého apartmánu, ve kterém se dějí ty nejhorší věci. Z bytu 5A v portugalském komplexu Ocean, který se nachází v letovisku Praia da Luz, totiž zmizela v roce 2007 britská holčička Maddie McCann. Ani po téměř deseti letech se ji nepodařilo najít.
24.02.2017 11:00 |

podobné články